Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> List Otwarty

post 09-12-2002, 14:09
Post #1

Demon Spawn
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 111
Doł±czył: 09-12-2002

FROM: Sgt Dornan; Camp Navarro
TO: wszystkich dowódców i oficerów; Kwatera Główna SHAMO

LIST OTWARTY

Często zdarza mi się odwiedzać różne strony internetowe związane z FALLOUTem, więc wcześniej czy później musiałem trafić na adres WWW.JUNKERS.CLAN.PRV.PL Logo na stronie głównej zaintrygowało mnie na tyle, żebym zechciał złożyć swój wpis do księgi gości. Oczywiście - przejrzałem też inne, już się tam znajdujące adnotacje. Lektura była długa i dość wstrząsająca. Całości dopełniły jeszcze dwie grafiki, do których linki znalazłem na stronie głównej.

Żołnierze... myślę, że o ile zależy Wam na tzw. Scenie Fallouta, to zajrzycie tam i na własne oczy ujrzycie, jakie chamstwo pleni się w Waszym otoczeniu. Sami zobaczcie dowody niewątpliwej winy JUNKERSów. Owa Księga Gości przekształciła się w klanowe forum. Nie interesują mnie wewnętrzne przepychanki, ani wpisy wychwalające potęgę klanu (ponieważ o takowej decyduje skuteczność w bitwie. Żadne czcze przechwałki mnie nie interesują). Ale w momencie, gdy na sieci tworzy się miejsce ogólnodostępne, należy się liczyć z pewnymi wymogami i konsekwencjami wynikającymi z ich nieprzestrzegania. Oczernianie klanu WASTED i jego żołnierzy w taki prymitywny i chamski sposób nie przystoi nikomu, kto uważa się na normalnego i kulturalnego człowieka. Zapoznajcie się z treścią wpisów i tymi "arcydziełami graficznymi" poświęconymi WASTED. A nieraz natkniecie się na "kwiatki" typu:

68.http://fallout.cdprojekt.com/tactics/junke...ers/wasted.html - Nasza akcja anty-chu*** (czyli anty-wastedowa) trwa! Dolacz sie jezeli chcesz zaj*** te zdziry!

Lub coś takiego:

89.pomijajc fakt ze skur**** W nigdy nic nie udowodnilo Junkersom oprocz swojego k***stwa i poteierdzenia tozsamosci ich matek dziwek

Czy też bezpośrednie "zwroty" do członków klanu WASTED:

24.a ja mu nie wybacze i jego matce k**** za to ze go wyk***ila na ten swiat tez nie wybacze. cala jego skur***ska rodzine wypierdole fiu** w ucho a pote,m wyj*** przez okno.

Uważam, że taka postawa zasługuje na potępienie. Gdybym mógł, to osobiście postawiłbym odpowiednie osoby (z pewnością się domyślicie) przed sądem wojskowym i osobiście rozstrzelał (wirtualnie... oraz nie tylko). Takie niesportowe zachowania przyczyniają się do rozpadu sceny i psują ogólny nastrój, jaki polska społeczność FALLOUTa stara się stworzyć poprzez działalność klanową i fanowską.

Po zapoznaniu się z treścią "KSIĘGI GOŚCI" nasunęło mi się na myśl jedno pytanie. Czy trzeba coś w tej sprawie zrobić? Zaraz potem kolejne - jeżeli zrobić, to co?

Żołnierze! Prawda jest taka, że nie pałam specjalną miłością ani nienawiścią do któregokolwiek z klanów, serwisów itp. Ale chamstwo trzeba zepchnąć do ofensywy i odgrodzić się do niego murem, gdyż nie jest nam do niczego potrzebne! A przeciwdziałać można i TRZEBA. Stąd moja propozycja - wygnanie JUNKERSÓW z forum (skasowanie ich tablicy), ogólne ignorowanie ludzi z tego klanu. TOTALNA BANICJA NA CZAS BLIŻEJ NIEOKREŚONY. Dzięki wnikliwemu studiowaniu postów wiadomo też, że niejaki MistaX też powinien oberwać za zwoje chamskie wybryki...

W ARMII MUSI BYĆ ZACHOWANY PORZĄDEK!

Jednocześnie zdaję sobie sprawę z kilku rzeczy:
1) zapewne dopiero teraz dowiadujecie się o całej sprawie, jest więc to duże zaskoczenie;
2) osobiście jestem tylko prostym użytkownikiem, więc nie jestem wstanie wywrzeć na władzach serwisów, klanów i forum SHAMO odpowiedniej presji, stąd ten list, poprzez który proszę o zajęcie stanowiska w tej sprawie - CZY COŚ ROBICIE? JEŻELI TAK, TO CO?
3) Junkersi mogą spróbować zatrzeć ślady swojej niecnej działalności - w razie czego dysponuję zapisanymi na twardym dysku odpowiednimi materiałami i nie zawaham się umieścić ich tu na forum oraz podesłać komu trzeba.

Czas zdecydować, czy chamstwo wypędzamy. Czas zdecydować, po której stronie barykady się znajdziemy. Decyzja należy do was...

Z poważaniem
Sierżant Dornan, Obóz Navarro

Ten post był edytowany przez Abadon: 16-01-2005, 22:44
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 09-12-2002, 14:47
Post #2

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 36
Doł±czył: 04-11-2002

hmm... interesujace.
Veni, vidi... i nie podejme sie oceny kto tam jest dobry a kto zly. A to dlatergo, ze nie mam czasu ani ochoty czytac tych kilku stron obrzucania sie wyzwiskami.

Nie znam przyczyn konfliktu miedzy klanami tam piszacymi.
[edit]
Oczywiscie nie "klanami" a "osobami" - w koncu to konkretne jednostki daja tam popis swojej elokwencji. Kto do ktorego klanu nalezy - nie wiem.
edit_end
Ale to i tak jest bez znaczenia, bo wszyscy bioracy udzial w tym spektaklu zrownali sie poziomem intelektualnym (zlota zasada: nigdy nie dyskutuj z glupim, bo ludzie moga nie zauwazyc roznicy!).

Poza dowodem braku podstawowej kultury/wychowania niektorych osobnikow, wpisy w ksiedze nie niosa ze soba zadnej wartosci ( sadzac z natezenia roznych seksualizmow, Freud dodal by tu pewnie cos jeszcze... ;).
+Quote Post
post 09-12-2002, 15:27
Post #3

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

Fretka i Arczibald to moje idole. Jak dorosnem to będem taki jak oni. Zawsze chiałem umieć tak przeklinać, ale nigdynie miałem dość odwagi i inwencji twórczej. Poza tym był jusz taki jeden temat "Słowo prawdy o JK" i nie ma co się więcej w to zgłębiać...

Bo GÓWNO obchodzi się szerokim łukiem, żeby uniknąć brzydkiego zapachu...
+Quote Post
post 09-12-2002, 15:31
Post #4

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

Niestety musze sie przyznac iz wiekszosc z tych tekstow jest w kierunku mojej osoby ;) Jakom ja jestem : =W= Rewolucjonista, Uzurpator, Pierwszy Sekretarz Partii Wasted : Komuch Raiders : DrPotf0r * Underground tak to brzmi w pelnej formie....
----
i odpowiedzi na ponizsze zagadnienia są

1) zapewne dopiero teraz dowiadujecie się o całej sprawie, jest więc to duże zaskoczenie : Nie ... ja osobiscie wiedzialem o tym zaraz po stworzeniu tej .. nader interesujacej stronicy

2) osobiście jestem tylko prostym użytkownikiem, więc nie jestem wstanie wywrzeć na władzach serwisów, klanów i forum SHAMO odpowiedniej presji, stąd ten list, poprzez który proszę o zajęcie stanowiska w tej sprawie - CZY COŚ ROBICIE? JEŻELI TAK, TO CO? : Shamo niewiele moze, wogle to wszyscy niewiele moga oprocz... olania tychze przedstawicieli. Frech - przywodca junkersow jest pod protektoratem CD Projektu, jak i jego cala banda .. siedza na Falloutowskim BattleNecie i rzadza, zabrac im admistratora i operatora niejestesmy w stanie.. poprostu zlewamy ich ... w tym momencie nawet ich poziom gry nie jest w stanie ukazac ich w dobrym... hmm.. swietle; nawet ich sojusznicy nie wyrabiaja przy nich i odchodza...

3) Junkersi mogą spróbować zatrzeć ślady swojej niecnej działalności - w razie czego dysponuję zapisanymi na twardym dysku odpowiednimi materiałami i nie zawaham się umieścić ich tu na forum oraz podesłać komu trzeba- mam tez i jak takie rzeczy wiec .. spoko jest
----
przyczyna konfliktu? Nie wiem jaka jest, moze JK nie lubi konkurencji, moze cos innego, dostali pare razy od nas i W dostalo tez... o poziomie gry nie mowmy bo to jest inna działka, moze dlatego ze wiekszosc czlonkow z W to juz ludzie dorosli i nie lubia jak im dzieciarnia ubliza, moze czego innego my oczekujemy od gry i oni ... zatargow bylo tyle i praktycznie na kazdej plaszczyznie ...
----
Nie jest to ich pierwsza zagrywka w tym stylu, kiedys z JK odeszla dosc spora czesc zalogi... i stworzyla nowy klan, ich czlonkowie sa tak samo nienawidzeni jak W.. jednak tamten klan przeszedl na inna gre (UO) i dziala tam, wiec co z oczu to z serca .. i wtedy tez wyprodukowali taką stronke ... tylko nie afiszowali sie tak
----
Co do ukazywania sie w zlym swietle : jak chcecie oceniac wastedow .. komuch raidersow to na samym szam[b]o macie pare osob : lista czlonkow tutaj jest:
Maetiou, Kmieciu4ever (Kmieć), Kroffa(theCrow), Zollo, L3h (Lecho), DrPotf0r(Doc)
[ps - linki z CDProjetku sa nieaktualne - sa teraz na junkers-clan costam costam]
+Quote Post
post 09-12-2002, 15:36
Post #5

Freeway Warrior
Group Icon
Nr użytkownika: 112

mumin: to bez znaczenia, kto tu jest dobry a kto zly. Takie zachowanie (publikacja zdjec golych staruszek a pod nimi obrzliwe podpisy) w zyciu pozasieciowym zasluguja na conajmniej na pozew sadowy.

W sieci kara odpowiednia byloby wycofanie Junkersow z domeny, skoro brak im dumy, honoru, inteligencji i innych cech potrzebnych do rywalizacji - do tego stopnia, ze posuwaja sie do obrazania matek swoich wrogow!

Gdyby ich osobiste kompleksy wzgledem kilku osob dotyczyly tylko nich i nie wychodzily na zewnatrz, to OK. Ale skoro to rozpowszechniaja w sieci, to przestaje byc OK i staje sie szkalowaniem.

Slabo znam obrazonych, dwoch z nich "niewysoko cenie", nie naleze do zadnego klanu, ale stanowisko zajalem i proponuje ci Dornan powiadomic domene, ktora zarzadza strona Junkers o takim zachowaniu.

Zrobilo sie male pieklo na autostradzie :twist:
+Quote Post
post 09-12-2002, 16:14
Post #6

SHM-0
Group Icon

W sumie nie chodzilo o to kto dobry a kto zly, tylko kto ma racje a kto nie (proba ustalenia kto zaczal itp.).
No i oczywiscie nie chodzilo o cale klany, a o konkretne jednostki...

Co nie zmiena mojej ogolnej oceny - zignorowac. Im mniej sie o tym mowi, tym mniej osob to przeczyta.
Oczywiscie mozna isc do sadu. Tylko czy warto?
Oczywiscie mozna isc do wlasciciela domeny, ale to tez raczej nic nie da (choc moze warto przeczytac warunki posiadania strony na WP).

-----------

Ciekawa uwaga dotyczy natomiast poparcia dla klanu ze strony CDP. Mozemy CDP lubic lub nie, ale poniewaz sa oni powazna firma (lub - dla niektorych - za taka chca byc uwazani), wiec sadze ze zrewiduja swoje poglady i stosunek do wspomnianego klanu, gdy oficjalnie dowiedza sie o takim zachowaniu.
+Quote Post
post 09-12-2002, 16:22
Post #7

aka. Kroffa
Group Icon
Nr użytkownika: 46
Doł±czył: 05-11-2002

w sumie to podpisuje sie pod tym co napisal Kmieciu, bo nawet jak sie to usunie to zaczna costam mowic... bla bla bla zal mi na ten temat klawiatury ;) po prostu trzeba ich poznac zeby wiedziec ze jakiekolwiek plany ich ucywilizowania nie maja zadnego sensu... a ban na shamo? i tak nic nie pisza :) (przynajmniej nie na tablicach ktore czytam)
+Quote Post
post 09-12-2002, 18:19
Post #8

Traveller
Group Icon
Nr użytkownika: 16
Doł±czył: 03-11-2002

122. REBEL YELL!
PO DŁUGICH NARADACH Z ARCZIM DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ŻE NEI CHCE NAM SIĘ JUSZ WIĘCEJ GRAĆ W TAKTIKSA BO POTRZEBUJEMY WIĘCEJ CZASU DLA SIEBIE NAWZAJEM. TAK WIĘC Z DNIEM DZISIEJSZYM JK ZAWIESZA SWĄ DZIAŁALNOŚĆ. NA MARGINESIE CHCIAŁBYM DODAĆ ŻE PRZEZ TEN CAŁY CZAS WIEDZIELIŚMY, ŻE NIE DORASTAMY WASTED DO PIĘT.
ŻYCZCIE MI I ARCZIBALDOWI WIELE SZCZĘSCI NA NOWEJ DRODZE ZYCIA.
[JK] Frech

Ciekawe ile w tym prawdy.
A co CDP to oni nie sa wstanie wszytkiego kontrolowac wiec takie frecze sobie tam sa i tyle. A co do strony to juz CDP ja usunelo. Ciekawe tylko dla czego ?? :bs:
+Quote Post
post 10-12-2002, 00:07
Post #9

Trzynasty Schron [13S]
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 18

O fak, co to było na tej stronie Junkersów? Pomijając to, że było to niesmaczne, chamskie i gorszące, to właśnie panowie z tegoż oto klanu, pokazali że jest coś gorszego niz nekrofilja, i że są oni propagatorami tego faktu. Hmm ,pewnie torchę wybiłem z tematu, ale przeczytałem tylko pierwszy post, ten z adresem. Wstyd!!!
+Quote Post
post 11-12-2002, 14:47
Post #10

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 111

Ja swoję zdanie podtrzymuję.

Wrócę tu za jakiś czas żeby się dowiedzieć, co na to reszta. A zwłaszcza szefostwo SHAMO
+Quote Post
post 11-12-2002, 18:26
Post #11

aka. Kroffa
Group Icon

masz w koncu prawo do swojego zdania :D
teraz w sumie fajnie by bylo gdyby odezwaly sie osoby do ktorych ten list jest kierowany (dowodcy shamo :) )
+Quote Post
post 11-12-2002, 18:56
Post #12

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 75
Doł±czył: 14-11-2002

To moze i ja sie dopisze bo mnie to po czesci tyczy :D Bylo tam gdzies pisane, ze Junkers (Frech, Peter, Archer - reszta z tego co wiem nie, ale to i tak trzon JK) jest pod protektoriatem CDP, a oni moga robic co chca na "Fallout: Tactics BATTLE NET". W tym momencie przypomniala mi sie sprawa kiedy wstawilem na [ Wasteland ] linka do innego czata, nie chcialem oddac frytce forum bedacego w tym czasie oficjalnym... wtedy imc Frej zagrozil mi sadem (slabo? lol? :D na co odpowiedzialem mu, ze prawa do nazwy "Battle Net" ma firma Blizzard (ale okrywcze nie?), wiec jesli ma zamiar sie procesowac, to prosze bardzo... i nie odezwal sie w tej sprawie juz wiecej =] Ja osobiscie nie pozwole byle komu tak po sobie jezdzic, fbn tez ich wiecznie nie bedzie i jush ja sie o to postaram... postaram sie zeby to byla kwestia czasu... o ich zalosnym poziomie wypowiadac sie nie bede bo kazdy komu pokazywalem te dowody braku inteligencji mial dylemat, czy sie smiac czy plakac... ci ludzie sa zakompleksionymi zerami (zwlaszcza frech), ktorym sie wydaje, ze majac poparcie CDP sa wazni... ja moge miec za soba Cenege, a przede wszystkim portal fpp.pl... i co z tego? Nic. Tak samo nic z tego ich "poparcia" przez CDP... o tym ze strona JK byla na ich serwerze pewnie nawet nie wiedzieli. Over and out.
+Quote Post
post 11-12-2002, 21:35
Post #13

Traveller
Group Icon

Ale sie dowiedzieli :twist: i skutek byl wzasadzie natychmiastowy. :lol:
+Quote Post
post 12-12-2002, 10:00
Post #14

Maxi - Kaz
Group Icon
Nr użytkownika: 2
Doł±czył: 01-11-2002

Gomena sai - czy jak to sie psize - za zwloke.
Restrykcje dla JK powiadacie? Bede szczery, nigdy za dobrze nie orjetowalem sie w scenie FT i nigdy nic do niej nie mialem, czyli ani mnie ona ziembi ani parzy. Ale fakt, faktem ze sposub przedstawiena Wastedow przez JK jest ochydny i na bardzo niskim poziomie. Jesli chodzi o jakies ograniczanie ich na forum to zarejestrowany jest chyba tylko Fretch - choc nie jestem pewien i musialbym sprawdzic - i nienapisal on zdaje sie jeszcze zadnej wiadomosci.
+Quote Post
post 12-12-2002, 17:24
Post #15

Traveller
Group Icon

Nio to po co on ma tu zagladac skoro nic nie pisze ?? Wypad z nim :twist:
+Quote Post
post 12-12-2002, 23:51
Post #16

SHM-0
Group Icon

Ja jednak powstrzymal bym sie od jakichs odgornych restrykcji. Forum ma swoje zasady, i za ich zlamanie mozna (powinno sie) wyciagac kosekwencje. A poki ktos zachowuje sie zgodnie z tymi zasadami (jeszcze nic zlego tu nie zrobil, skoro nic nie napisal), to powinien miec pelne prawo glosu.
W szerszym aspekcie ma to cos wspolnego z domniemaniem niewinnosci i prawem do obrony... ;)
+Quote Post
post 13-12-2002, 14:22
Post #17

Traveller
Group Icon

Hmm pewnie ze nie napisal bo wie ze jak cos napisze to odrazu bana dostanie. Dlaczego bo nie widzialem jeszcze jego wypowiedzui zeby nie bylo tam laciny.
+Quote Post
post 13-12-2002, 15:09
Post #18

Maxi - Kaz
Group Icon
Nr użytkownika: 2
Doł±czył: 01-11-2002

Eeee... nie dostanie od razu bana... nie mzna tego z gory zakladac, bo tak by sie nie stalo. To forum otwarte dla wszystkich i kazdy mzoe sie dowoli wypowiadac - oczywiscie jesli tylko jego wypowiedzi sa w granicach kultury osobistej, ze tak pwoiem.
+Quote Post
post 13-12-2002, 15:45
Post #19

Traveller
Group Icon

O jego kulturze mozna zaczerpnac informacje w ich ksiedze gosci. Gdzie wraz z calym JK pokazuje jaki to on jest kultularny :bs:
+Quote Post
post 13-12-2002, 16:05
Post #20

aka. Kroffa
Group Icon

moim zdaniem nie powinien dostawac banana bo pozniej bedzie mial sie czym chwalic, a tak... nie ma sie czym chwalic :P
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 14-12-2019, 07:49