Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Trailer Fallout 3

post 05-06-2007, 19:56
Post #41

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

QUOTE(Wolv @ 05-06-2007, 18:52)
QUOTE(Micronus)
Na podłodze w busie leży butla po NukaColi

O, faktycznie. Wcześniej nie widziałem. :) A to na siedzeniu to rotgut?
*

No butla wygląda znajomo, a ta skrzyneczka na siedzeniu to jak narzędziowa z F2, a ten misio to Pan Teddy z Vault City;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 05-06-2007, 19:57
Post #42

Newsman Shamo
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 1 895

I dzięki tym wszystkim nawiązaniom przynajmniej wiemy że ktoś tam od nich grał w Fallouta i wie jakie tam były przedmioty, a nawet Pana Teddyego znalazł :D
+Quote Post
post 05-06-2007, 20:04
Post #43

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 396

Ja się jeszcze doszukuję nawiązań do Super Took Kita, GECKa(napis może być po drugiej stronie :P ) i wódki(identyczna butelka jak w F1/F2). Zauważyłem jednak, iż w PA rury biegną od przodu głowy do tyłu, co jest jedynie brakiem skilla programistów(samozwańczych profesjonalistów)[wiem bo sam robiłem model PA w 3d i miałem z tym problem... widać go zresztą na avatarze :P ]. W obracającym się na filmiku PA z van Burena rury idą do korpusu(w przeciwnym wypadku ograniczałyby kąt widzenia w pionie do jakichś 30 stopni[ze wzglądu na przerośnięte naramienniki :) ]... rozwiązanie skrajnie niepraktyczne), tu do głowy. Nawet jeśli uznać to za rodzaj elementu maski gazowej(tak jak w tej typu "słoń"), takie mocowanie jest raz niepraktyczne(po jednym strzale odpada itp.), dwa nie widzę zakończenia rur(mniemam iż są połączone i nie mają wyjścia), trzy hełm i tak ma najpewniej wewnętrzną cyrkulację(nie wiem jak to nazwać; fakt że ma chronić przed bronią B i C oraz radiacją). Ruchome podlegające fizyce przewody nie są już dzisiaj szczytem osiągnięć fizyki...
Chociaż z rysunków PA z Fallouta 1 ciężko określić(z tej perspektywy) czy idą do hełmu czy korpusu...

Edit: zamiast GECK GECH mi się napisał :P

Ten post był edytowany przez XPL0173R: 05-06-2007, 20:05
+Quote Post
Post #44

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

Nice fu :cenzura: ing one :) !

Ponadto te części radia przypominają te części z okna rozmowy, a ta figurka hawajskiej tancerki to motyw z Junktown.

Edit: ech, żeby tylko zachowali rzut izometryczny i tury...
+Quote Post
Post #45

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 878

No to przynajmniej niektóre itemy będą ok, tak jak w FT było...
+Quote Post
post 05-06-2007, 20:13
Post #46

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 667

Jak sie oddala kamera i widac gostka w PA to w tle po lewej widac takie dwie babki (rzezby) podtrzymujace budynek, to chyba nawiazanie do rzezby gostka z Necropolis
+Quote Post
post 05-06-2007, 20:23
Post #47

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 354

"FALL 2008" <jak to zobaczyłem to myślałem że ze śmiechu umre. Predzej mi kaktus na czole wyrosnie jak to wyjdzie w 2008, tylko czekac na poslizgi.
+Quote Post
post 05-06-2007, 20:26
Post #48

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 415

Jeej w końcu oglądnęłam^^ Filmik cudowny, klimatyczny i taki Falloutowy :) Tylko nie mogę pozbyć się wrażenia że B wzięła filmiki z F i F2 i stworzyła coś podobnego do nich i tak samo będzie z samą grą. Że to będą tylko próby naśladowania starszych części.
Ale gdyby nie to drobne moje uprzedzenie filmik sprawiłby że padłabym z zachwytu :)
+Quote Post
post 05-06-2007, 20:35
Post #49

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

QUOTE(Cubik @ 05-06-2007, 20:19)
No to przynajmniej niektóre itemy będą ok, tak jak w FT było...
*

A propos, to ta giwera trzymana przez PA-mana kojarzy mi się z takim kanciastym klimatem niektórych broni F:T, coś a'la pistolety: spazmowy, plazmowy a miniflamer.
+Quote Post
post 05-06-2007, 20:36
Post #50

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

QUOTE(Zdzisiu @ 05-06-2007, 19:02)
Ehhh wiecie co? Chciałbym żeby to nie wychodził teraz Fallout 3 tylko 2, i chciałbym widzieć wasze wypowiedzi po zobaczeniu wprowadzającego filmiku. Mogę sobie je wyobrazić.

"Ale tam nie ma nic z gry" "Oni i tak to spie...." "Patrzcie co to za śmieszne zbroje z wielkimi oczami, bez sensu" "Co to ma być? Przecież to jakiś zrobiony w ogóle osobno filmik jest a nie gra"
*

Popieram Zdzisia. Postarali się. Zrobili wszystko niemal podręcznikowo według otwarć wcześniejszych części. Jest i muzyczny klasyk, i lampowa elektronika, i odpowiednie otoczenie, i głos Perlmana. Nawet sposób prowadzenia kamery jest miejscami podobny. Dodatkowo dorzucili smaczki, które właśnie wyszukujemy. Wysłali jasny przekaz, że biorą pod uwagę opinie miłośników poprzednich części i są one dla nich ważne.
A co na to ci miłośnicy, którzy zarzekali się, że chcieliby Fallouta takiego, jak poprzednie? Gdy dostają teasera zrobionego praktycznie tak falloutowo, jak się tylko dało? Kombinują ile wlezie, żeby znaleźć jakąś dziurę w całym, a jeśli jej nie ma, bawią się w czarnych proroków wieszcząc, jaka ta gra lipna będzie... A filmik odwzorowujący intro, które w F2 było "simplus-siuper" raptem okazuje się nudny...

Dziękuję, nie mam więcej pytań. To już nie jest ostrożność, to zwykła upierdliwość mająca na celu uwalenie czegoś, co jeszcze nawet nie miało okazji ujrzeć światła dziennego. Bo, nie daj Pambu, okaże się dobre... <_<
+Quote Post
post 05-06-2007, 20:39
Post #51

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 3 430

XPL: Nie czepiaj się braku realizmu, bo ten nigdy nie był wśród cech Falloutów (dla jednych to dobrze, dla innych źle). Realizm zobaczysz w Afterfallu (tu również dla jednych to dobrze, a dla innych źle ;P)

Filmik fajny nawet.
Ciesz to że mamy Falloutowe retro, a nie Tacticsową niekonkretność. Zdecydowanie jednak zbyt słaby by robić wielodniowe odliczania i inne cyrki. Rozczarował mnie właśnie przez to.

Power armor jest 'ustraszniony'. Falloutowy PA był piękny tym rodzajem piękna, jakim piękne są np czołgi - piękny w swojej bojowej prostocie, chociaż średnio realistyczny. Cechą broni i sprzętu bojowego jest to że nie mają być ładne, ale ich formę tworzy funkcja. Ten PA ma ostre, drapieżne kształty. To może być zapowiedzią bardzo komercyjnego podejścia, aczkolwiek nie musi nią być.

Co mnie niepokoi to zestawienie modelu autobusu z faktem że jest to podobno model ingame. Jeśli tak jest, to możemy spodziewać się kamery bliskiej, a więc FPP lub TPP co mi się z kolei bardzo nie podoba :/
+Quote Post
post 05-06-2007, 20:56
Post #52

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

No... obejrzałem sobie i może mnie nie zachwycił, nie wgniótł w fotel, ale na pewno zrobił dobre wrażenie - klimatyczna muzyka, nawet pompatyczne dźwięki po wyjeździe kamery z pojazdu (bo to bardziej na wagonik metra niż na autobus mi wyglądało) nie odstraszają, chociaż mogłyby być nieco subtelniejsze. O wygląd PA nie będę się czepiał - jeszcze nie czas na to, jak na razie wygląda inaczej, ale znośnie (tylko co BoS robi w Waszyngtonie?). Takie to wszystko kanciaste trochę, mogliby się postarać o coś lepszego... ale tylko trochę. Ogólnie ładnie, zniszczony DC prezentuje się wcale nie najgorzej, a w takim otoczeniu i widok z perspektywy pierwszej osoby nie będzie straszny (byleby go ładnie ze SPECIALem połaczyć), z możliwością przełączenia na rzut pseudoizometryczny, co mogłoby odebrać jednak trochę realizmu, przy całym szacunku dla klimatyczności.
Całość przywodzi mi na myśl intro do pierwszego Fallouta (nawet marka radia i telewizora ta sama ^_^ ). Dzisiaj Beth ode mnie jakieś 4+ dostanie. Tyle ja.
+Quote Post
post 05-06-2007, 21:08
Post #53

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Dopełniając całości - Pete Hines powiedział w krótkim aczkolwiek zwięzłym wywiadzie:

1) Yes, that's in-engine (in-engine means it's done with game assets in our rendering engine, but isn't done real-time. If it was done in real-time, that'd be gameplay footage. This isn't something, for example, that was sent to some house [e.g. Blue Studios] so they could build assets and render it out, and create something for us to release [e.g. Dawn of War 40K intro cinematic]).
2) Yes, that's The Ink Spots singing "I Don't Want to Set the World On Fire"
3) Yes, that's Ron Perlman [voiceover man extraordinaire of Fallout 1 and 2].

I kolejny smaczek:

(IMG:http://img517.imageshack.us/img517/4706/01gami171covlresgd2.jpg)

Dla porównania:

(IMG:http://falloutsite.ru/wall/images_large/wall_c/my_wallpaper.jpg)
+Quote Post
post 05-06-2007, 21:10
Post #54

Scourge of the Wastes
Group Icon
Nr użytkownika: 1 540

Jak dla mnie bez zastrzeżeń, jest cudownie i klimatycznie. Według mnie na 100% będzie 1 lub 3 osoby widok a nie izometryczny, po prostu... duch czasów ale to nie oznacza niczego złego wszystko zależy od tego jak to się skręci z resztą. Ja mam nadzieję że uda się do końca utrzymać klimat, bo o to chodzi. :rad:
+Quote Post
post 05-06-2007, 21:20
Post #55

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 3 430

będzie 1 lub 3 osoby widok a nie izometryczny, po prostu... duch czasów
Jeśli duch czasów ma oznaczać cofanie się w rozwoju, to ja dziękuję.

Widok górny (łagodna perspektywa lub ISO), w połączeniu z czytelnym mechanizmem podświetlania obiektów aktywnych to najbardziej ergonomiczny sposób ukazywania świata gry w cRPG jak to tylko możliwe. W AF np, pomimo sporej ilości, również dosyć swobodnych kamer, postawiliśmy sobie za punkt honoru założenie że grę ma się dać przejść na kamerze górnej bez jednego jej obrotu (czyli zachowując wrażenia i wygodę jak z klasycznych cRPG). Z pozostałych trybów kamery jak i poruszania WSAD'em można będzie korzystać, ale nie trzeba.
+Quote Post
post 05-06-2007, 21:25
Post #56

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

w ramach potwierdzenia Pete Hines na DAc oznajmił iż głos Rona Pelmana w trailerze został nagrany od nowa specjalnie dla Bethesdy - także mamy potwierdzenie Rona w roli narratora ;].
+Quote Post
post 05-06-2007, 21:35
Post #57

Maxi - Kaz
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 2

a mnie troche martwi ze na tej okladce pisze Play 3 i XBOX 360... No nie wiem, nie wiem.... a teaser zaraz sciagne i obejze ;)
+Quote Post
post 05-06-2007, 21:46
Post #58

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

Żabko nie bój się ;] "We bring you inside Bethesda and give you the first details about this post-apocalyptic open-ended RPG that's hitting the PC, PS3 and Xbox 360 in 2008."

http://www.gameinformer.com/News/Story/200....1221.21984.htm
+Quote Post
post 05-06-2007, 21:49
Post #59

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 974

Trailer bardzo przypomina intro Fallouta 1. W sumie widac, ze tworcy bardzo do serca wzielisobie zachowanie klimatu. Mozna by rzec, ze te intro jest przepakowane falloutem1/2 co daje sredni efekt. W kazdym razie przypomina to grafike z obviliona, wiec pewnieintro to intro bylo na jego silniku robione, co daje nadzieje, ze grafika 3d nie wplynie zle na klimat.
+Quote Post
post 05-06-2007, 22:12
Post #60

Maxi - Kaz
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 2

no coz obejrzalem... i dla mnie bomba! No jasne oczywiscie mozna sie czepiac metalicznego dziwku po wyjsciu z kolejki, i diabli wiedza czego jeszcze, ale niue mozna odmowic temu teaserowi ze stara sie przenisc w nowe realia dobry klimat i za to dzieki tworca. To teraz niech wlaczaja licznik do game-play dema ;]
PS z jesienia 2008 to mysle ze tak dali gdyz im ladnie z "fallout" wyszlo "fall" i nic wiecej ;D
+Quote Post

8 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-11-2019, 03:06