Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Artykuł w czerwcowym Game Informer

post 19-06-2007, 08:38
Post #1

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

NMA, korzystając ze swoich światowych wtyczek zdobyło skany z czerwcowego numeru czasopisma Game Informer. Ekskluzywnei pojawiły się on i u nas:

>>>ciach<<< - wiadomo dlaczego <_<

Dziś jednak przyszła do NMA informacja, o możliwości wytoczenia im sądowego pozwu przez Bethesdę i Game Informera, jeśli one nadal będą znajdować się na serwerach NMA.

Nie wdawając się teraz w te powody, uważam, że warto by o tym poinformować Shamową brać. Być może także i my je będziemy musieli usunąć.

Teraz za to popodziwiajcie sobie co takiego nam szykują...

-----
EDIT:
Czyżby tak miał wyglądać Fallout 3??? >>> KLIK :lol: :lol: :lol:

Ten post był edytowany przez Squonk: 19-06-2007, 15:25
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 19-06-2007, 09:25
Post #2

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

powód jest jeden - Bethesda i ich pokrętne postrzeganie rzeczywistości generalnie w całej sprawie chodzi o prawa autorskie i materiał exlusive - dosadnie mówiąc wolą Game Informer niż NMA DAC czy Shamo, a jeszcze dosadniej - mają nas po prostu w dupie.
+Quote Post
post 19-06-2007, 09:32
Post #3

Schronowy Inżynier
Group Icon

Hmm... rozumiem święte zasady przestrzegania prawa autorskiego, ale Game Informerowi i tak by to latało, czy fan Fallouta z Polski czy z Brazylii kupi ich pismo. Stąd zapewne w NMA nikt nie chciał pozbawiać kasy te czasopismo - bo fani w USA na pewno kupiliby je sobie :huh:
+Quote Post
post 19-06-2007, 09:38
Post #4

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

Też nie kumam całego tego halo w okół tych skanów - jak Black Isle coś publikowało albo dawało do publikacji np. w PC Gamer nie robili z tego tyle zbędnego szumu a i zależało im również na pozytywnym odbiorze community - nie wiem czy Bethesda zdaje sobie w pełni sprawę jakim potencjałem opiniotwórczym o ich najnowszym dziele dysponuje Fallout Community.

Już nawet nie komentuje tych ogro podobnych mutków i systemu V.A.T.S. będącego jedynie dobrym usprawiedliwieniem dla zrobienia z Fallouta Fallobliviona.
+Quote Post
post 19-06-2007, 10:05
Post #5

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Wytaczanie procesu NMA za zamieszczenie materiałów - teoretycznie OK, może i pogwałcili prawa autorskie, ale co, mamy sobie kupić w Polsce/gdziekolwiek poza USA amerykańskie pisemko? Masakra. Teraz postaram sie nieco bardziej na temat:jedyna właściwie rzecz, która po przeczytaniu tegoż materiału wywołała u mnie ciepłe uczucia, to sposób tworzenia postaci - jakoś tam przemyślany i nie tak durno - prosty jak w Oblivionie, czy Morrowindzie. To akurat mi pasuje, szczególnie książeczka "You are special". Jakieś tam poczucie humoru najwyraźniej jednak Beth ma, a co z tego wyjdzie, jeszcze zobaczymy. Kolejna sprawa - zapewniają, że F3 będzie od 18 lat - i tu się cieszę, ale nie do końca - w jakimś tam poprzednim temacie - chyba w tym o teaserze, pisałem, że mają do wyboru zrobienie animacji śmierci w sposób falloutowy, z jakimś wyczuciem smaku, albo obrzydliwie, z flakami bryzgającymi po ekranie, tkanką mózgową przylepiającą się do wewnętrznej strony monitora itp. Jak widać, Bethesda poszła tą drugą drogą :( Kolejna rzecz - dzieci - niby mają się pojawić, ale jak to naprawdę będzie, to jeszcze zobaczymy... oby tylko główny bohater nie rzucał hasłami w stylu "przecież nie zabiję niewinnego dziecka", bo chyba zabiję w tym momencie właśnie jego ;). Co tam jeszcze - acha, nowy PipBoy - jak to się sprawdzi w praktyce, to się zobaczy, ale troszkę zbyt kosmiczny mi sie wydaje... chociaż na przykład radio może okazać się ciekawym dodatkiem.
Tego dobrego (?) to chyba tyle, teraz zaczną się konkrety - primo - mutant - co to ma być, jakieś fantasy? Jeszcze tylko mu fantazyjną fryzurę wciepnąć na głowę, hełm, tarczę do łapy i mamy rasowego orka/ogra - w zależności od świata, z którego by go wyjęli - ble! Behemot - WTF?! :angry: To już zwykłe orkomuty nie wystarczają, trzeba jeszcze podpakowanego Nemesisa z RE3 wrzucić (bo tak mi się kojarzy). Co to ma być - Fallout, czy jakiś tandetny horror? I jeszcze jedno - ten atomowy panzerfaust - może jeszcze działo z pancernika do łapek graczom oddać?
Swiat też nie taki duży się zapowiada - mniejszy od Oblivionowego - to znaczy - w kieszeni go można schować - to się może Pcim Dolny nazywać, a nie DC... a w dodatku nic nie napisali o tym, czy można będzie wrócić do tego swojego Vaulta.
O V.A.T.S.ie wypowiadać się nie będę, bo nie wiadomo, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości, więc pozostaje czekać.
Tak jeszcze zdanko na zakończenie: panowie z Beth po prostu nie czują bluesa... i niech to robi za puentę.
+Quote Post
post 19-06-2007, 12:11
Post #6

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

"Playstation 3 / Xbox 360 / PC
Style Action RPG"

Hmm... :rolleyes:
+Quote Post
post 19-06-2007, 12:33
Post #7

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

Trwogę budzi kolejność ;] PS3 / XBOX ... ;] ...
+Quote Post
post 19-06-2007, 12:57
Post #8

Człowiek Orkiestra
Group Icon
Nr użytkownika: 644

Generalnie konsolowe action RPG to są świetne gry :) Chociaż trochę nie bardzo pasuje mi to do Fallouta. Nic to, poczekamy, zobaczymy ;)
+Quote Post
post 19-06-2007, 13:39
Post #9

Schronowy Inżynier
Group Icon

Hmm... Ja co prawda zakładam, że to co jest pokazana na skrinach to jakieś intro, film z gry cokolwiek - a nie sama gra.

Bo jeśli Fallout 3 miałby wyglądać jak jakiś pieprzony Tomb Raider, zrobiony w stylu nowych kreskówek z Cartoon Network, no to...

...czekam na AF, FW i ND, oraz na fMUD'a też :D

Ten post był edytowany przez Squonk: 19-06-2007, 15:24
+Quote Post
post 19-06-2007, 14:12
Post #10

SHM-0
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 3 168

Screeny stron pisma są publikowane nieprawnie i co tu dużo mówić mają rację. Radzę Wam też je usunąć.

Co do reszty, to Bethesda faktycznie zachowuje się trochę nie fair wobec fanów, handlując informacjami na temat samej gry zamiast opublikować to na stronie Fallout3.

+Quote Post
post 19-06-2007, 15:00
Post #11

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Squonk a na fMUDa nie ? :(

screeny mi sie podobają wizualnie ale czuje ze druga konsolówka bos idzie...
+Quote Post
post 19-06-2007, 15:10
Post #12

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

a to na pewno Spic ;] nie bez kozery będzie na XBOX i PS 2 ;] ... a to niesie za sobą uproszczenia = spłaszczenia = kadłubek F3 ...
+Quote Post
post 19-06-2007, 15:23
Post #13

Schronowy Inżynier
Group Icon

"Góra" udzieliła dość enigmatycznej odpowiedzi, w sprawie tych skanów - ale i tak je usunąłem z serwerów.

Bo w końcu jak wiadomo - jesteśmy 52 stanem - i cholera wie co się może stać ;)

@Spic
Na fMUD'a też czekam - w końcu jakoś go tam wspieram ^_^ Tylko, że trochę do tyłu jestem w tej całej semantyce - co to są te mud'y i w ogóle :P
+Quote Post
post 19-06-2007, 15:30
Post #14

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 894

Jeśli chodzi o skany to widziałem tylko pierwsze 4 bo reszta się nie otwiera. Jakby ktoś miał wszystkie to był bym bardzo wdzięczny za podesłanie foraq(at)o2.pl :)

No to się niestety doczekaliśmy Falla FPP/TPP... Screeny które były widoczne na skanie nie są zbyt ciekawe (grafika owszem niezła ale nie tego oczekiwałem). Poza tym nie wyobrażąm sobie systemu V.A.T.S. w grze typu FPP/TPP - adrenalina rośnie, akcja przyspiesza a tu nagle pauza i powolutku celujesz w wybraną cześć przeciwnika... I jeszcze te bryzgające częsci ciała po trafieniu...
Są też plusy oczywiście- radio w PipBoyu (wg mnie super pomysł - będzie można posłuchać fajnej muzy podczas gry), gra od urodzenia (tak się zapowiada chociaż kto wie, może to będzie wada;)). Szkoda że zrobili z tego FPP, myślałem że będzie można chociaż włączyć standardowy tryb kamery z Falla.
No cóż sądzę, że nie skuszę się na modernizację sprzętu dla Falla... Dla mnie seria skończyła się na Tacticsie (co by nie mówić Tactics był RPG i mimo że nawalanka to część poziomu serii trzymał).

Ale znając życie to w Falla 3 zagram, nie wiem czy kupie ale zagram napewno;)

Podsumowując Fall 1&2 RULEZ!:)
+Quote Post
post 19-06-2007, 15:45
Post #15

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 103

fpp... wszędzie tylko fpp... a co by im zależało, gdyby zrobili to tak jak nwn2... tylko, że bethesda ma swój pogląd na świat i widzi go jedynie w kolorach obliviona...
+Quote Post
post 19-06-2007, 15:47
Post #16

Człowiek Orkiestra
Group Icon
Nr użytkownika: 644

Ja się wstrzymuję ze wszystkimi narzekaniami do czasu, kiedy będę mógł zagrać w Fallouta 3 i go ocenić grając - bo to jest chyba jedyny sposób. Poczekamy, zagramy, zobaczymy... Na razie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy za mało, żeby mieć powody do narzekania.
+Quote Post
post 19-06-2007, 15:49
Post #17

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 894

Mi sie wydaje że zrobili to dlatego że FPP sprzeda się pewnie w wiekszym nakładzie choć pewnie szybko zostanie zapomniany... No ale liczy się kasa, a co tam ich obchodzą fani czy cała seria Falla...

PS. Naprawdę nie mogę sobie wyobrazić Falla FPP i to jeszcze z systemem VATS
+Quote Post
post 19-06-2007, 15:51
Post #18

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

tylko wtedy kds71 bedzie za pozno dla dev team aby czesc z tych naszych narzekan ewentualnie wziac pod uwage ;]
+Quote Post
post 19-06-2007, 15:55
Post #19

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Sorry, że się dopisuję, ale są jeszcze trzy ważne rzeczy, o których nie wspomniałem wcześniej, a gdybym wrzucił je do pierwszego posta, to i tak nikt (prawie) by ich nie przeczytał. Otóż:
Nikt nie zająknął się słowem o tym, że przez całą grę będziemy podróżować sami - z drużyną można się pożegnać i za nią zapłakać ewentualnie - duży minus nowego Fallouta. Będą najemnicy - wiem - ale to nie to samo, co porządni towarzysze przyłączający się nie dla kasy.
Kolejną rzeczą jest ograniczenie maksymalnego poziomu gracza do dwudziestego. Tutaj mam mieszane uczucia - niby to dobrze, bo nie można będzie stworzyć sobie cyborga/terminatora, który przejdzie i wszystkich wykosi, zmusza gracza do użycia mózgownicy i zastosowania taktyki innej od "Hurrra!", szczególnie w trójwymiarowym środowisku. Z drugiej strony, to źle bo niektóre fajne perki pojawiały się dopiero na dwudziestym czwartym poziomie. Tak gdyby do 25 rozwinęli ten limit, to by było fajnie.
Rzecz trzecia, jedna z ważniejszych - system czternastu skilli - czyli ten z Van Burena. Mówiąc łagodnie, nie jest to moje ulubione rozwiązanie... o ile takie na przykład energy guns bym wyrzucił, to łączenie/rozdzielanie większej ilości skilli z niedoszłej trójki mi nie leży.
No, to chyba już wszystko, więcej dopisywać się nie będę (mam nadzieję).

Ten post był edytowany przez Zoor: 19-06-2007, 16:50
+Quote Post
post 19-06-2007, 16:18
Post #20

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

... ograniczenia swiata gry do DC ...
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-11-2019, 23:47