Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fallout 3 i ponad 200 zakończeń ?

post 25-03-2008, 21:04
Post #21

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

QUOTE(foraq @ 25-03-2008, 18:55)
Większość z Was tak tutaj jeździ po F3 ale ciekawi mnie ile osób kupi tę grę i ile będzie w nią grać;) Ja ją kupię choćby dlatego, że to Fallout - co jak co ale jakiś klimat będzie...:) I pamiętajcie że gier w stylu F1 czy F2 już nigdy nie będzie - te czasy się skończyły, teraz liczy się tylko kasa. O marzeniach w stylu grafa FT z fabułą F1 albo F2 można zapomnieć bo to by kupili tylko fani, a jak wiadomo dzieciaki teraz bardzo lubią pełne 3D, żadnych tur, itp. Taka prawda:)
*

Post napisany według standardowych wytycznych "Protokołów medrców Bethesdjonu" ;)

No to jedziemy!

1) Nikt nie jeździ po F3 - tylko po ludziach odpowiedzialnych za promocję i informowanie o tej grze.
2) F3 może być jak dla mnie nawet i hack'n'slashem - mi to lata koło fajki. ALE!!! Ale niech te informacje zostaną powiedziane wprost a nie "wicie, rozumicie, będzie dobrze".
3) Nikt nie wie co lubią dzieciaki, a nowe gry kupują też stare pryki. Dzieciaki mają w swoim wieku sporo wydatków i ssanie gier z netu to u nich normalka. Zaś pryków stać na zakup oryginalnej gry - choćby po to by nie marnować czasu na gmeranie w sieci i ssanie niewiadomo czego z netu.
4) Turowy system walk - a właściwie konsekwencje z niego idące (możliwość wstrzymania akcji gry i pomyślenia nad nią) od zawsze były cechą Falloutów.
5) Skoro F3 ma mieć mało nawiązań do poprzednich części - to niech to również zostanie powiedziane wprost, a nie poprzez źródła z drugiej ręki.
6) Bethesda przyjęła taką formę promocji Fallouta 3? No to są też, którzy fani przyjęli "taką" metodę odbioru tej gry. Niektórzy - w co śmiem wątpić - poprzez wysyłanie "liścików" do Beth. Ale jak się sieje ziemniaki to nie oczekujmy, że wyrośnie przenica :D

----
Ciekawi mnie gdzie jest ta szkoła, w której uczy się ludzi stosowania twierdzeń:
- krytyczne zdanie o F3 jest tożsame z jazdą na niego
- tylko starzy fani są źle nastawieni na F3
- każdy kto kiedyś grał w Falllout parę razy, jest maniakalnym fanboyem i ślina mu cieknie z japy

I tak dalej i tak dalej. W oczekiwaniu na globalne ocieplenie ocean głupty zaleje nas już wcześniej. Dziś doszedłem do wniosku, że źródło głupoty bije na gram.pl - choć to pewnie obiektywizm się tam u nich nazywa :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 25-03-2008, 21:10
Post #22

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

+Quote Post
post 25-03-2008, 21:43
Post #23

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Quinn, przecież już o tym żeśmy pisali na samym początku :P.
+Quote Post
post 25-03-2008, 21:51
Post #24

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

QUOTE(Zoor @ 25-03-2008, 20:58)
Quinn, przecież już o tym żeśmy pisali na samym początku :P.
*

Łoj, przepraszam. Generalnie teraz się ino uczę, więc niedoczytałem. 'Gupie' najlepsze liceum w Krakowie łechta moje ambicje i pcha mnie do podręczników... byle się dostać, byle się dostać... Sry za offtopic. ;)
+Quote Post
post 27-03-2008, 16:15
Post #25

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 955

Na NMA dokonali ciekawych obliczeń (Zakładam że są poprawne):

- Fo1 miał 19 możliwych kombinacji zakończeń, co dawało 360 możliwych permutacji zakończeń.
- Fo2 miał 47 możliwych kombinacji zakończeń, co dawało ok. miliona możliwych permutacji zakończeń.
- Fb3 ma ok. 200 możliwych permutacji zakończeń, co daje ok. 8 możliwych kombinacji zakończeń.

Czyli już nie jest to takie imponujące, niemniej jest to krok w dobra stronę.

PS: Była tam także mowa o tym że w Fb3 będzie można mieć ze sobą tylko jednego NPC!

Ten post był edytowany przez Rezro: 27-03-2008, 16:26
+Quote Post
post 27-03-2008, 17:10
Post #26

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 678

PS: Była tam także mowa o tym że w Fb3 będzie można mieć ze sobą tylko jednego NPC!

No a jak, w końcu to FPS :P
+Quote Post
post 27-03-2008, 17:20
Post #27

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 4 495

Jednak tak reasumując - obie informacje... złe nie są. Zawsze to jakiś krok w stronę pierwotnej koncepcji Fallouta.
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-11-2019, 05:36