Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Wyprawa czwarta - MRU <09-11.01.09>, Nowy termin ostateczny!!!

post 05-01-2009, 12:55
Post #41

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 509

Ja bede jechal z Wrocka, reszte detali podam pozniej.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 05-01-2009, 13:48
Post #42

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Z kwestii organizacyjnych:
- Ze względu na kijowe połączenie PKP <4 przesiadki, dojazd do Międzyrzecza ok. 22:30 i samotna zapieprzanka po ciemku przez kilkanaście km>, będę jechał czwartkowym nocnym PKSem do Zielonej Góry. Stamtąd w okolicach południa będę dobijał do Międzyrzecza, więc prawdopodobnie będę tam jednym z pierwszych.

- Ścieżki większości ekipy <BoB, KB> zbiegają się w Poznaniu. Stamtąd będą jechać połączeniem kolejowym:
Poznań 14:45 -> Zbąszynek 16:00
Zbąszynek 16:25 -> Międzyrzecz 17:02
Jeżeli ktoś nie ma jeszcze koncepcji, najwygodniejszą opcją będzie dobicie do nich.

- Jeżeli ktoś ma solidną plandekę, kuchenkę i inne tego typu utensylia powszechnego użytku, fajnie byłoby gdyby wziął.
+Quote Post
post 06-01-2009, 15:35
Post #43

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 940

Z mojej strony pytanie: czy wyrusza ktoś z Warszawy?

Jeśli jednak mialbym jechac sam, to najprawdopodobniej dojade do Poznania (13:52) a dalej już dołącze do grupy.
W temacie pojawił się wątek map. Gdzie można takie znaleźć ew. mógłby mi ktoś wysłać takowe? :canadian:
+Quote Post
post 06-01-2009, 16:53
Post #44

Czarny Król
Group Icon
Nr użytkownika: 20

Fakt, zwłaszcza, że są obowiazkowe

Co z dojazdem pojazdami samochodowymi?
Czy można podjechać w miarę blisko wejścia? (oczywiście nie pod samo wejście...).
Czy ktoś np. z BoB się wybiera autem? Gdzie się w takim wypadku kierować?

No i przydałoby się rozesłać nry telefonów do kilku osób kontaktowych (Wolv, Chewie, ktoś jeszcze?) ludkom na PM, żeby po dotarciu mogli próbować kontaktu...
+Quote Post
post 07-01-2009, 18:23
Post #45

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Mapki: KLIK

Jeśli chodzi o kontakt, niemal wszyscy jadą w "pakietach" i prowadzący te pakiety mają ze sobą kontakt. Samotnym strzelcom numer podałem.

Na odpowiedź w sprawie aut jeszcze czekam.
+Quote Post
post 08-01-2009, 18:43
Post #46

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

Ok, zaraz wychodzę na autobus, więc od tej chwili kontakt tylko na komórkę.

Tym, którzy jadą - do zobaczyska na miejscu! A reszta niech żałuje. :)
+Quote Post
post 08-01-2009, 20:43
Post #47

SHM-0
Group Icon

Hej!
Nie wiem czy zdążycie mi odpisać, ale prosiłbym wysłanie na PM numeru kogoś z grupy udającej się pociągiem Poznań 14:45 -> Zbąszynek 16:00. W razie gdybym was nie znalazł na dworcu w Poznaniu. Sam dotrę tam o 13:52 :canadian:
Do zobaczenia na miejscu :]

Ten post był edytowany przez Mavruck: 08-01-2009, 21:20
+Quote Post
post 11-01-2009, 18:48
Post #48

SHM-4
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 2 321

Pierwszy! :P

Dzięki wszystkim za przednią imprezę - było na prawdę super. Warunki nam dopisały, tak samo jak zacne towarzystwo ;)

Nooo, to tyle w sumie :D Jutro zapodam fotki, a tymczasem życzę miłego korzystania z uroków powrotu do cywilizacji ;)
+Quote Post
post 11-01-2009, 21:40
Post #49

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 332

Drugi :)
Wróciłem i mogę powiedzieć - klimatyczne miejsce i odpowiednie towarzystwo - rewelacja.
Im głębiej się zejdzie tym ciekawiej - może jakąś kopalnie?
Podziękowanie dla wszystkich ludzkich mieszkańców podziemi za udaną i pouczającą imprezę i pozdr dla wszystkich gacków:P
+Quote Post
post 11-01-2009, 21:46
Post #50

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 7 760

O, trzecia :D

Ej, było super. Nie tylko atrakcje typu lodowisko, zagryzające się nietoperze czy oczywiście klimat samej miejscówki powalał, ale także doborowe towarzystwo. Mimo tego, że kilkakrotnie zmarzła mi twarz ( :P ) naprawdę było warto! :D Dziękuję wszystkim.

P.S. Podobno ktoś znalazł moją kolorową rękawiczkę. Na kogo wiec mogę liczyć w kwestii odzyskania jej? :)
+Quote Post
post 12-01-2009, 01:04
Post #51

SHM-2
Group Icon

Next! ^_^

WIELKI SE(N)KS wszystkim ludkom za stawienie sie i bycie fajnym wspoltowarzyszami. Wyprawa wyszla naprawde dobrze (jedyny wiekszy minus to petarda - nie robta tego wiecej, pliz!). Mam nadzieje, ze nasze wspolne misterne plany omawine w sztolniach Morii, tfu! w ruinach Military Base dojda szybko do skutku i znow sie spotkamy :hop:

SPECIAL SE(N)KS dla: Wolv'a za bycie moim Charonem ^_^ Mavruck'a za latarke ^_^ i BoBowym alpinistom za mozliwosc klimatycznego spuszczania sie ^_^

EDITOWY SE(N)KS dla pana taksowkarza i jego syna ^_^

A dla tych co jeszcze nie byli, a chcieliby. Przygotujcie sie na to, ze bedziecie szli, szli, szli... XD

Ten post był edytowany przez el_g: 12-01-2009, 21:17
+Quote Post
post 12-01-2009, 08:03
Post #52

SHM-0
Group Icon

Kolejny!

Dzięki wszystkim za wyprawę, było naprawdę świetnie. Obiekt robi wielkie wrażenie :]
Północ kompleksu zwiedzona, może w kolenym rzucie obskoczymy południe? ew. inne podziemne korytarze ;]
+Quote Post
post 12-01-2009, 12:20
Post #53

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

I jeszcze jeden! ;)

Serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym za wspólne wędrówki, tworzony klimat, żarty sytuacyjne i kupę fajnych sytuacji. Bez Was byłoby to tylko snucie się po korytarzach z Wami rozwinęło się to w przesympatyczną imprezę. MRU naprawdę ma niesamowitą atmosferę i warto tam zajrzeć przynajmniej raz w życiu. Nie chciałbym nikogo pominąć, więc nie będę rozpędzał się z wyliczaniem wszystkich zasłużonych, ale naprawdę nie ma chyba osoby, w związku z którą nie miałbym jakiegoś pozytywnego wspomnienia.

Dzięki również nietoperzom za liczną obecność i ciekawe konfiguracje na ścianach, a badaczom nietoperzy za tolerancyjne podejście <z wyjątkiem jednego tępego buca z kompleksami - sam sobie w internecie poszukaj!> i nie nasyłanie na nas policji.

A wszystkim, którzy zostali w niedzielę dodatkowo za wspólną wędrówkę do Międzyrzecza i świetną imprezę w pizzerii. Szczególne dzięki Mrokowi i Krissowi za kolejki, a Mrokowi dodatkowo za to, że ssie. :P

Jeśli chodzi o to, co mi się nie podobało, powtórzę tu po eldżiku - MRU to nie jest miejsce na petardy. Po pierwsze jest to rezerwat, a nietoperze mają bardzo wyczulony słuch - rzucając petardę naprawdę robi im się krzywdę! Po drugie niepotrzebnie zwraca na nas uwagę. Po trzecie to, że ktoś uznał za dobry pomysł rzucenie jej akurat tam, gdzie przechodziłem ja i jeszcze parę osób niebezpiecznie ociera się o głupotę i świadome stwarzanie zagrożenia. W uchu dzwoniło mi przez dobre pół godziny. Nie chce mi się dochodzić kto rzucał te petardy, po prostu proszę żeby więcej takich sytuacji nie było. Następnym razem nie będę prosił...
+Quote Post
post 12-01-2009, 12:39
Post #54

SHM-0
Group Icon

Łech, szkoda, że w niedzielę musieliśmy się zmyć tak szybko. W sumie to okazało się, że wcale tak szybko nie musieliśmy, ale bilety były już kupione i dupa zbita :(

Wolv, udało Wam się wypić rum? ;)

Właśnie, najfajniejsze było w tej imprezie to, że była taka...Hmmmm...Sympatyczna :D Mam nadzieję, że następna taka, w tak super składzie, przytrafi się wcześniej niż za tysiąc lat.
+Quote Post
post 12-01-2009, 13:06
Post #55

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

QUOTE(Dorotka @ 12-01-2009, 12:54)
Wolv, udało Wam się wypić rum? ;)

Hehe, nie do końca - a przynajmniej nie w mojej obecności. :) Rano nadal nikomu się specjalnie nie chciało go pić. Pomęczyłem trochę sam, ale nie chciałem ładować w siebie wszystkiego, a chętnych nie było - ogłosiłem więc, że wylewam. Wtedy Ważkens się ulitowała i zaopiekowała butelczyną. Łyknęliśmy trochę w trasie, trochę w pizzerii, a gdy z niej wychodziliśmy, ekipa zalała czymś pozostałość <nie jestem pewny: sokiem, czy piwem> i z tym drinkiem pojechali pociągiem. Przypuszczam, że ostatecznie udało się go zmęczyć, ale następnym razem rozejrzę się za innym rozgrzewaczem - rum kiepsko schodzi.
+Quote Post
post 12-01-2009, 14:27
Post #56

SHM-2
Group Icon

QUOTE(Dorotka)
Łech, szkoda, że w niedzielę musieliśmy się zmyć tak szybko.
To trzeba bylo zostac :P Ja niestety nie mialem zbyt duzego wyboru jesli chodzi o powrot... Ale dzieki wczesnemu wyjsciu udalo mi sie dojechac do domu ok 23 <_<
Poza tym widok zachodzacego ksiezyca wart byl wczesnego wstawania i wyjscia. Tylko szkoda, ze foty nie moglem juz zrobic :(
QUOTE(Wolv)
Łyknęliśmy trochę w trasie, trochę w pizzerii (...)
Mowilem, ze do pizzy sie nada :P

Ten post był edytowany przez el_g: 12-01-2009, 14:28
+Quote Post
post 12-01-2009, 15:00
Post #57

SHM-0
Group Icon

No trzeba było, ale masz rację! Niestety nie mogliśmy się już wycofać. Kurcze, ten widok z rana był nieprzeciętny :D My ze Smokiem jesteśmy takie głupki, że przeżywaliśmy potem, że nie cyknęliśmy sobie foty przed wejściem. No nic. Następnym razem :D Tak czy siak ożywczy był ten marsz z rana :D

Wolv, jednak rum to chyba jedynie dla piratów jakichś, nie "bunkrowców" ;) Ja łyknęłam kilka razy, ale przyznam...Ciężki to dla mnie trunek :D
+Quote Post
post 12-01-2009, 15:05
Post #58

Wilk Bardzo Zły
Group Icon

QUOTE(Dorotka @ 12-01-2009, 15:15)
Wolv, jednak rum to chyba jedynie dla piratów jakichś, nie "bunkrowców" ;) Ja łyknęłam kilka razy, ale przyznam...Ciężki to dla mnie trunek :D

Jako rozgrzewacz spisuje się dobrze <szczególnie w wersji z gorącą wodą, którą zmontował Gambit>, ale chyba właśnie tak trzeba go traktować - jeden łyk z piersiówki na rozgrzewkę i tyle. Do imprezowego picia niezbyt się nadaje. Chyba, że w drinkach. :)
+Quote Post
post 12-01-2009, 16:27
Post #59

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 332

Zdiątka z podziemi http://Tathagata.fotosik.pl/albumy/570321.html :D

Ten post był edytowany przez Tathagata: 12-01-2009, 18:30
+Quote Post
post 12-01-2009, 16:34
Post #60

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 1 951

Ja mogę sobie tylko napluć w brodę, co zresztą robiłem przez cały weekend.

Wzięłem wolne w pracy, pożyczyłem pieniądze od dziewczyny na zakupy, zrobilem zakupy, spakowalem się (jeszcze wszystko leży w plecaku w przedpokoju), nie poszedłem na imprezę do Szpona, żeby się przygotować, w piątek rano przypadkiem nie zaspać i nie jechać na kacu. Czekałem tylko na pensję, którą powinienem dostać w czwartek, a dostałem.. dzisiaj. Przez trzy dni siedziałem w domu i waliłem głową w ścianę.
Tyle komentarza :(

Ten post był edytowany przez entrop: 12-01-2009, 16:35
+Quote Post

4 Strony < 1 2 3 4 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-07-2019, 15:48