Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony « < 2 3 4 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Przeklinanie na forum, Klimatyczność, czy chamstwo?

post 16-10-2009, 21:29
Post #61

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

QUOTE(uzasadnienie nadania łorna Havocowi)
Obraza uczuć religijnych, post w stylu "zgadzam się z przedmówcą", o byłym papieżu: "każdy polew z tego obrońcy pedofili i ludobójców jest dobry".

Nie wiedziałem, że osoba byłego papieża może być obiektem kultu religijnego. A no tak - dla polakokatolika ten człowiek stał wyżej niż Bóg :blink: Czemu tylko ten polityczno poprawny pierdolec dopada Shamo? Bo jak się podaje motyw "obrazy uczuć religijnych" to warto by może podać ich definicję. Bo np. czy zjadanie parówek, dla kogoś kto się do nich modli też będzie obrazą uczuć religijnych?

Nie wnikam tu w treść wypowiedzi, za którą zostało przyznane ostrzeżenie. Była ona równie głupia i na równie niskim - wręcz nędznym poziomie. Ale moderatorzy powinni patrzeć trochę szerzej i dalej.

Żenua i żal - jak to się teraz mawia.

EDIT:
Żeby nie było, że daję tylko mądre rady w stylu kółka szyderców z Wrocławia albo świętojebliwych mędrców w rodzaju np. Vermina. Otóż Havocowi trzeba było wlepić ostrzeżenie, ale za spam i pieprzenie od rzeczy, a następnie konsekwentnie się tego trzymać, a nie wchodzić w rejony, które prowadzą do śmieszności i wyrabiania ewidentnego zdania o Shamo.

To tyle gdy chodzi o konsekwentność w przestrzeganiu regulaminu.

Ten post był edytowany przez Squonk: 16-10-2009, 22:06
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 16-10-2009, 23:50
Post #62

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 972

Miło że to wyciągnąłeś. Miałem wtedy napisać że wszystko co godzi w polskie "świętości" jest śmieszne, ale postanowiłem pojechać po bandzie. No i się przekonałem z kim mam tu do czynienia. Poprawność polityczna nas kiedyś zje :/
+Quote Post
post 17-10-2009, 00:12
Post #63

Ruda™
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 2 965

Ojej Spic, nie nadymaj się tak. Poza tym - czy my się znamy? Rzucasz dość ogólnikowe stwierdzenia...

Śmiem twierdzić, że w Polsce panuje wolność z poszanowaniem wolności drugiego człowieka. Mam prawo nie tolerować przekleństw na forum i wysyłanie mnie z tego powodu do Afryki świadczy o Twoim poziomie.

Wchodzę na Shamo teraz z obowiązku, którego się pozbędę bez żalu, jeśli tylko jakiś admin raczy mnie od niego uwolnić.
+Quote Post
post 17-10-2009, 00:21
Post #64

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352

A mi nikt dalej nie wskazał, gdzie w końcu leży problem, bo jakoś poszkodowanych w całej sprawie za wielu chyba nie ma ?
+Quote Post
post 17-10-2009, 03:27
Post #65

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 7 827

Wchodzę na Shamo teraz z obowiązku, którego się pozbędę bez żalu, jeśli tylko jakiś admin raczy mnie od niego uwolnić.

No jeśli userzy uważają, że należy od czasu do czasu, dla formy, rzucić kur@ą, to ja mogę pakować manatki.

Hipokryzja must go on! :P

Ten post był edytowany przez Morbid: 17-10-2009, 03:28
+Quote Post
post 17-10-2009, 04:28
Post #66

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 816

QUOTE(Ogoniok @ 17-10-2009, 00:12)
Śmiem twierdzić, że w Polsce panuje wolność z poszanowaniem wolności drugiego człowieka. Mam prawo nie tolerować przekleństw na forum i wysyłanie mnie z tego powodu do Afryki świadczy o Twoim poziomie.

Czemu drugie zdanie zaprzecza pierwszemu :facepalm: ?
+Quote Post
post 17-10-2009, 08:34
Post #67

Ruda™
Group Icon
Nr użytkownika: 2 965

Morbid, czytanie ze zrozumieniem must start. :) Jak mnie nie chcą to trudno. Było miło (kiedyś). :) A że na forum została banda zgorzkniałych "legend sceny" (z tego, czy innego powodu), którzy szukają czegoś co ich rozrusza wszystkich i natchnie, to tym bardziej nie ma tu po co siedzieć. Ale chyba nie tędy droga. :)

Sorrow tylko Tobie się tak wydaje. Granice Twojej wolności wyznacza wolność drugiego człowieka. Masz prawo lubić kląć, ale nie masz prawa podchodzić do ludzi i rzucać w nich k@rwami.

Szukajcie dalej kozła ofiarnego. Pozdrawiam wszystkich. :)

edit:
Jak znam życie to co nie powiem teraz zostanie przekręcone, pragnę więc tylko poinformować, że zainteresowana wychodzi, a publiczności nie zostało za wiele. :)
+Quote Post
post 17-10-2009, 09:32
Post #68

Outlander
Group Icon
Nr użytkownika: 3 132

QUOTE(czechu @ 17-10-2009, 00:21)
A mi nikt dalej nie wskazał, gdzie w końcu leży problem, bo jakoś poszkodowanych w całej sprawie za wielu chyba nie ma ?
*

Ano nie ma, bo zdecydowana większość co ciekawszych rozmówców już dawno dała sobie siana z klimatem Shamo. W sumie sama dyskusja jest śmieszna i tak naprawdę bezsensowna, mimo iż generalnie zgadzam się z opinią zwolenników Nowego Porządku;) Nie ma co zmieniać kogoś na siłę, Shamo ktoś kiedyś stworzył, ustalił swoje zasady (mocno śmieszne imo) itp. i tyle. Albo się je akceptuje, albo zwyczajnie znajduje inne miejsce, które jest bardziej odpowiednie i takie miejsca dla fanów fallouta i postapo w polskim necie są. Kto co wybrał to chyba widać po statystykach aktywnych merytorycznie że tak powiem użytkowników. I Shamo może mieć i 200 odwiedzających online, tyle że tak naprawdę z tego jest wielki ch...
+Quote Post
post 17-10-2009, 10:02
Post #69

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Ruda no nie znamy się ale jak mam czytać że cierpisz katusze za nas shamowiczów wole żebyś sobie już poszła... szczególnie że to ci się tu nie podoba a nie nam .
Osobiście boleje nad kasza osoba opuszczającą shamo [ bardziej lub mnie] i nie chce żeby ktokolwiek sobie stąd szedł ale te forum to nie miejsce dla uber poprawnych politycznie,religijnie itd etc ludzi.

Co do kondycji shamo to każdy tego tu siedzi zdaje sobie z tego sprawę - a dlaczego siedzi to już jego indywidualna sprawa. Tylko zważ na to że określenie wszystkich pozostałych userów zgorzkniałymi legendami sceny jest nie fair - rozumie masz chęć się odgryź czy co... ale nie tedy droga. Postaw po piwku i wspominaj ciepło.

+Quote Post
post 17-10-2009, 10:25
Post #70

Beer Lover
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 34

sorry ze tak prosto z mostu... ale mlodas ty i glupia. ochlon troche i nie bierz takich internetowych pierdol do siebie. jak mawiaja anglosasi - nothing personal.
+Quote Post
post 17-10-2009, 10:49
Post #71

Fallout Corner
Group Icon

HEHEHE :D

Stare dobre SHAMO ;) nikt nie rzucał kurwami, nikt nie dostał za warna, a wszyscy się o to kłócą, obrażają na wzajem i wychodzą ;)
+Quote Post
post 17-10-2009, 14:37
Post #72

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 816

QUOTE(Ogoniok @ 17-10-2009, 08:34)
Sorrow tylko Tobie się tak wydaje. Granice Twojej wolności wyznacza wolność drugiego człowieka. Masz prawo lubić kląć, ale nie masz prawa podchodzić do ludzi i rzucać w nich k@rwami.

:lol:
A kto mówi o rzucaniu w kogokolwiek kurwami :D ?

QUOTE(Ogoniok @ 17-10-2009, 08:34)
k@rwami.

Tak samo jak Ty nie masz prawa rzucać w ludzi pokemonizmami.
+Quote Post
post 18-10-2009, 02:04
Post #73

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 972

Jako ze to Klatka, to pozwolę sobie na częściowy Offtop, bo tak mnie sprawa tego warna za Wojtyłę zastanawia. Jaka obraza uczuć religijnych? Katolicy zrobili z niego jakiegoś mesjasza, czwartego w trójcy świętej, teraz jest czwórca? Pytam poważnie bo nie przebywam w rafinerii obłudy zwanej kościołem. Albo jak, nie doczytałem ustawy i tam gdzieś jest napisane że kapłanów/szamanów/dyktatorów religijnych nie wolno obrażać? (może jakaś nowelizacja była?). W uzasadnieniu warna na PM dostałem że niby martwych nie wolno obrażać. No jakoś na inne trupy ludzie nie raz pomyj nie szczędzą i jest w porządku? Ktoś mówi że jacy to byli SSmańcy źli, tfu, bleh, a ja miałem cholera krewnego w SS (notabene gorliwy katolik) i co? Nie mam prawa być obrażony?

Ludzie, mamy przesrane. Jak rządzący nami w lewo skręcają to się nam mordy knebluje skrajną politpoprawnością, jak w prawo to tradycją "autorytetami" takimi jak Wojtyła (Pytałem WIELU ludzi co ten człowiek zrobił KONKRETNEGO żeby go tak ubóstwiać i NIKT mi nie odpowiedział) i inną wersją politpoprawności. My na dole tutaj w tym padole z dala od wielkiej polityki też się nawzajem cenzurujemy, jakby w naszym życiu mało było zakazów. Po kiego grzyba pytam? To na tyle mała społeczność że się możemy każdy z każdym jakoś dogadać (nawet jeśli owo dogadanie skutkuje przeniesieniem kłótni gdzieś indziej). A czy warto się kłócić? Jasne cholera że warto, historia pokazuje że prawdziwy postęp dokonuje się tam, gdzie spotykają się ludzie o różnych zdaniach.
Ze słowami jest odwrotnie jak z atomami, jak się je złoży do kupy, to więcej ważą. Dlatego nie ważne czy ktoś w jakieś zdanie wplecie kurwę czy inne prącie, ważne co to wszytko znaczy. Każdy czasem przeklnie, ba, mnie zastanawia ile bluzgów na minutę było w takim warsztacie DaVinciego.

A tak w skrócie, to po prostu wrzućcie na luz.

Ten post był edytowany przez Havoc87: 18-10-2009, 04:12
+Quote Post
post 18-10-2009, 09:25
Post #74

Fallout Corner
Group Icon

Jeżeli jednak znajdzie się ktoś pokrzywdzony warnem za przeklinanie to proszę o wiadomość na PW. Bo już zaczynacie się nakręcać niebotycznie, a to nie służy dobrze zdrowiu :)

TEMAT ZAMYKAM
+Quote Post

4 Strony « < 2 3 4
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-11-2019, 04:43