Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [FT] modyfikacjka rekruta w Fallout Tactics

post 17-12-2008, 23:03
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 9 071

Witam,
1. Próbowałem znaleźć informacje na http://www.newfmc.prv.pl/ i ogólnie w google, jednak nie udało mi się dlatego pisze tutaj.
W edytorze FT (po uprzednim rozpakowaniu plików *.bos) otworzyłem plik rekruta hf06.ent, podwyższyłem doświadczenie o jeden poziom, zmieniłem jedną z głównych umiejętności i nadpisałem na ten plik. Po uruchomieniu gry i odwiedzinach Kwatermistrza, rekrut ten posiada stare cechy. Co jeszcze trzeba zrobić, aby modyfikacja była aktywna w grze? Jak można zmienić portret rekruta?
Czy jest jakiś edytor który pozwalałby na grzebanie w ustawieniach członków ekipy? (choćby podmiana głównych umiejętności i perrków).

2. Czy jest możliwość odblokowania np rasy android przy tworzeniu postaci na początku gry?

Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez mc418a: 17-12-2008, 23:08
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 21-12-2008, 21:48
Post #2

Hetman Wielki Wąsaty
Group Icon
Grupa: Crossroads
Nr użytkownika: 2 951

1. Nie wiem... może ten edytor Tobie pomoże? Jakbym miał zainstalowanego FT to bym go sprawdził. Jak nie zadziała to daj znać.

2. Tu masz odpowiedź

Ten post był edytowany przez Kilroy: 21-12-2008, 21:49
+Quote Post
post 21-12-2008, 22:29
Post #3

AWAKEN Team
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 94

QUOTE(mc418a @ 17-12-2008, 22:05)

..
W edytorze FT (po uprzednim rozpakowaniu plików *.bos) otworzyłem plik rekruta hf06.ent, podwyższyłem doświadczenie o jeden poziom, zmieniłem jedną z głównych umiejętności i nadpisałem na ten plik. Po uruchomieniu gry i odwiedzinach Kwatermistrza, rekrut ten posiada stare cechy. Co jeszcze trzeba zrobić, aby modyfikacja była aktywna w grze? Jak można zmienić portret rekruta?
Czy jest jakiś edytor który pozwalałby na grzebanie w ustawieniach członków ekipy? (choćby podmiana głównych umiejętności i perrków).
..

Czy zrobiłeś to przed pierwszym wejściem na mapę z Kwatermistrzem? Jeśli nie, tzn wcześniej oglądałeś już statsy postaci, to nic z tego nie będzie.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-11-2019, 17:43