Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fabuła OT, Przydała by się wasza pomoc

post 12-06-2008, 22:16
Post #1

SHM-4
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 885

Organizatorzy pracują nad fabułą larpa, która ma skłądać się z questów na wielu poziomach, tych kluczowych dla całego OT i fabuły, tych mniejszych decydujących o stosunkach frakcji wobec siebie i tych malutkich, ale jakże miłych skierowanych do pojedynczych uczestników.

Przydała by się jednak Wasza mała pomoc ludzi w wymyślaniu questów. Chodzi o to że co 30 głów to nie 10, więc i podejsc do tematu będzie więcej i róznorodność będzie większa. Odbyć się to może na następujących warunkach: Wysyłacie do nas swoje pomysły na questy (małe, duże, krótkie, długie, proste, skomplikowane, dosłownie jakie tylko chcecie). Organizatorzy przyjżą się waszym pomysłom i wykorzystaje te które im się spodobają. Możliwe że część użyją wprost tak jak zostaną tutaj podane, inne przerobią a jeszcze inne posłużą jako sama idea do opracowania. Niestety organizatorzy niepowiedzą nikomu z których pomysłów skorzystali a z których nie, ani w żaden inny sposób nieodwdzięczą się za waszą pomoc (no chyba że podziękowaniami po imprezie, albo ogólnymi skierowanymi do narodu). Czemu tak? Gdyby każdemy dziękować od razu wiadomo by było jakie questy zostały wykorzystane i czego się spodziewać na imprezie. Tak więc możecie wysyłać pomysły questów z licencją freeware. Oczywiście jeżeli komuś niepodoba się wykorzystywanie go przez organizatorów to niech nieudostępnia swojej twórczości.

To jak macie jakieś ciekawe i nieciekawe pomysły do oddania? Ślijcie na adres oldtown@o2.pl pod tytułem: "Questy".

Ten post był edytowany przez Wędrowca: 13-06-2008, 19:21
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 12-06-2008, 23:37
Post #2

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 5 493

Nets NA PMke to ślij do Wędrowcy a nie ujawniasz od razu całość na forum, jak ktoś coś teraz zgubił uciekając przed czymkolwiek innym to juz wiem co mnie czeka i za cholerę tego nie będę szukać :P
+Quote Post
post 12-06-2008, 23:38
Post #3

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 450

Sry, zasugerowałem się "piszcie tutaj" w poscie wędrowcy :P Już usuwam i wysyłam.
+Quote Post
post 12-06-2008, 23:59
Post #4

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

Wędrowca, przeczyść sobie skrzynkę PW, bo nie można do ciebie questów słać.
+Quote Post
post 13-06-2008, 00:00
Post #5

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 450

Można za to za pośrednictwem Shamo słać mu maile.
+Quote Post
post 13-06-2008, 00:11
Post #6

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 3 332

ślijcie na oldtown(at)o2.pl to sie nie zapcha a i dostęp będzie lepszy dla OGR'ów. I koniecznie dajcie w temacie słowo "questy" bo inaczej się na skrzynce burdel zrobi...

Ten post był edytowany przez Shafa: 13-06-2008, 00:11
+Quote Post
post 13-06-2008, 00:15
Post #7

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

Poszły 4 questy w jednym mailu...
Bardziej złożone niż 'idź przynieś pozamiataj'
+Quote Post
post 17-06-2008, 15:30
Post #8

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 539

DrPotf0r i Netsu dzięki za pomoc na pewno część z tego co wysłaliście wykorzystamy.

Zapraszam innych do pisania swoich questów :)
+Quote Post
post 24-06-2008, 17:29
Post #9

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 872

Ja tylko bym prosil aby NIE przesylac nam pomyslow o 4 Rzeszy. Jest to autorski pomysl wymyslony jakies 2-3 lata temu i zrealizowany na OT06 oraz na innych LARPach (np. na MRU w tym roku). Na OT07 krazyly jedynie plotki i opowiesci o tamtym wydarzeniu, w lokalnej gazetce mozna bylo doszukac sie pewnych informacji, ktore przytaczam ponizej:

Pytasz mnie o te zwłoki, które patrol przytaszczył? To Wolfgang. Nie wiem czy tak ma na imię. To po prostu nasza slangowa nazwa trooperów "Czwartej Rzeszy". Jeśli zostałeś przyjęty jako rekrut do Bractwa to mogę Cię trochę wtajemniczyć.
Naprawdę nawet nie wiadomo jak się ta ich organizacja nazywa. Określenie "4. rzesza" pochodzi z jednej z rozkodowanych transmisji radiowych jakie Bractwo przechwyciło w okolicach Szczecina.
Niewiele wiadomo o tej tajemniczej grupie. A co wiadomo? – Np. to, że głoszą ideały czystości rasy ludzkiej. Czystości genetycznej. Nie ma znaczenia czy jesteś rasy białej czy żółtej czy jesteś Murzynem. Jedna rasa - ludzka rasa. Natomiast biada wszelkim mutantom. Wedle ich ideologii mutanty stanowią największe zagrożenie dla ludzkości odradzającej się po nuklearnym holokauście. Najmniejsze nawet mutacje dyskwalifikują cię jako człowieka w ich oczach. Masz szósty palec i wpadniesz na 'Wolfganga' - nawet nie zdążysz się pomodlić. Tak samo masakrowane są napromieniowane ghule czy supermutanty - wiesz, ci pakerzy skażeni wirusem FEV z NATOwskich baz albo ruskim odpowiednikiem tego wirusa, nigdy nie mogę spamiętać jak się toto nazywało...
Są kurewsko niebezpieczni. Widziano jak jeden ‘Wolfgang' skręcił kark supermutantowi w walce wręcz. Pytasz "jak?" - cyborgizacja. Z powodzeniem stosują cyborgizację jako metodę wzmacniania ciał swoich wojowników. Zresztą nie tylko cybernetyka. Wojskowa przedwojenna chemia. Buffouty i inne takie dopalacze. Prawdopodobnie mają tego spore zapasy.
To, że używają tak zaawansowanej technologii, jak również ich uzbrojenie pozwalają sądzić, ze mają dostęp do jakiejś ciągle działającej instalacji wojskowej. Specyficzna stylizacja i Używany przez nich język sugerują, ze organizacja ta została zbudowana na bazie wojska niemieckiego, które przetrwało wojnę w którymś ze schronów byłego NATO. Nie myśl jednak, że tutaj jesteś bezpieczny, bo 4.Rzesza paraduje tylko wkoło ruin Reichstagu. Spotkaliśmy ich patrole nawet w okolicach Tricity.
A pytasz skąd wiemy o FEV składowanym w NATOwskich bazach? Widzisz, po wojnie jeszcze jakiś czas działały niektóre sieci komputerowe, wojskowe i cywilne – np. PoseidoNet. Założyciele B.o.B. pochodzili z różnych jednostek, w tym wywiadu. Wysoko postawieni oficerowie, mieli dostęp do takich danych. Wywiad, nasłuch elektroniczny... To były dobrze zabunkrowane ośrodki. Mieli dostęp do komputerów, które jeszcze jakiś czas po wojnie działały... Niektóre działają do tej pory. Które pytasz? Te, młody, a nie jesteś trochę za bardzo ciekawski jak na rekruta?...
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 10-12-2019, 10:40