Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

6 Strony « < 4 5 6 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Poland SourceBook- koniecznie przeczytaj

post 27-11-2003, 18:45
Post #101

Demon Spawn
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 040

Moment, moment... z tym Slaskiem. Tak mnie to troszke ruszylo bo urodzilem sie na gornym, mieszkam na dolnym, studiuje w opolskim... tylko mi cieszynski zostal, ale nad tym popracujemy poznie :) Anyway, rzeczywiscie, na Slask najwieksza chrapke mieliby Niemcy. Nie wiem czy jest sens aby atakowali najpierw Czechy... sadze ze od razu rzuca sie na nas (nasza zachodnia granica... coz, w gorach mozna sie bronic, a reszta?). Dlaczego mieliby to zrobic to raczej oczywiste: po pierwsze - do dzis jest to ich Vaterland, po drugie zostawili tu mase rzeczy, ktore z pewnoscia chcieliby odzyskac. Wiem, ze to brzmi jak paranoja, ale podobno do dzis dziala na terenach dolnego slaska taki maly Werwolf - nie chca zeby odkryto to, co zostawili tu po II WW. Osobiscie srednio chce mi sie w to wierzyc, ale... faktem jest, ze jak na te tereny wkroczyli Rosjanie to zamkneli na pewien czas caly teren i nakazali siedziec cicho jak po smierci organisty... Dlaczego? Pojecia nie mam, ale mozna sie domyslac... Caly, wspomniany wczesniej, Riese po cos byl budowany. Ba, nawet jest teoria ze mialo to byc podziemne miasto (skads to znamy, co? :) ). OK, ale zostawmy na chwilke domysly i zajmijmy sie tym co Niemcy mieliby tu robic. Skoro dorwali sie juz do "podziemnego miasteczka" (a Polacy troszke go udoskonalili, wszak w ciemie bici nie jestesmy) powinni zaczac tam ostoro dzialac. Schowani w gorach, pod ziemia moga zaczac tworzyc roznego rodzaju kriczersy (rysowac nie umiem, wiec pozostawiam to waszym chorym wyobrazniom :>). Dlaczego na wypuszczanie mutantow maja miec monopol Rosjanie? Wszak dr Mengele Niemcem byl :> Niemiecka dokladnosc tez jest znana, wiec niech zaczna bron budowac! I tak oto powstaje nam 13 Rzesza (nazwa moze byc, ale skad wytrzasnac Rzesze od 4 do 12???)...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 06-12-2003, 21:07
Post #102

Enclave Master Seargant
Group Icon
Nr użytkownika: 979

Sorry że nie na topic.
GRA ktoœ w PnP z okolic Łodzi???
Pilnie prosiłbym o odp.
+Quote Post
post 08-12-2003, 10:40
Post #103

Maxi - Kaz
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 2

Jezeli do okolis Lodzi zaliczasz Sieradz to ja... no i Dziki ;)
+Quote Post
post 08-12-2003, 13:38
Post #104

Enclave Master Seargant
Group Icon
Nr użytkownika: 979

można by z MRU zrobić bazę mengelego 2. Goœć tam jako nasz polski Master tworzy superżołnierzy. W górach zawišzała się koalicja polsko czesko ukraińska walczšca z deutschami. Wiadomo oczywiœcie kto głównie dostarcza Booze.:)
Albo... niedobitki Enklawy wspomagaja polskich bojowników zaopatrujšc ich w broń i medykamenty (PSYCHO :twist: )
+Quote Post
post 15-12-2003, 20:58
Post #105

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 115

Ja liczę na opanceżonš syrenkę.
+Quote Post
post 14-02-2004, 20:19
Post #106

I'm a one mean funky machine, lazy one
Group Icon
Nr użytkownika: 657

Nie wiem jak, rozwija sie idea - nie przebrnalem przez cale forum. Nie wiem tez czy ten pomysl sie juz nie pojawil, ale proponuje siegnac do polskich przedwojennych tradycji.

Fallaout czerpal garsciami z przedwojennych wizji przyszlego swiata. Autorzy skrupulatnie wykorzystali te pomsyly i nawiazali do klimatu "cudownych lat 60.", ktore amreykanie daza ogromnym sentymentem.

Może postarajmy sie nawiazac do polskich osiagniec technicznych okresu miedzywojennego (co tam opancerzona syrenka ja sie chce przejechac junakiem), lub wykorzystajmy "koloryt" PRLu.
+Quote Post
post 19-04-2004, 01:01
Post #107

Wieczny Malkontent
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 290

Hmm ja tylko dorzucę fotkę w klimacie. Jak dla mnie "Polski Fallout" powinien być bardziej ciężki, przytłaczajšcy, mniej kojarzšcy się z tzw. kulturš masowš.
+Quote Post
post 26-04-2004, 00:29
Post #108

Wieczny Malkontent
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 290

Jako, że nikt więcej nie wykazuje zainteresowania tematem - zamykam i odsyłam do pokrewnego

=> tutaj
+Quote Post
post 10-03-2005, 18:08
Post #109

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 5

CYTAT (Lotaro @ 14-02-2004, 17:34)
Fallaout czerpal garsciami z przedwojennych wizji przyszlego swiata. Autorzy skrupulatnie wykorzystali te pomsyly i nawiazali do klimatu "cudownych lat 60.", ktore amreykanie daza ogromnym sentymentem.

Fallout nawiązuje do lat 40.-50., nie 60.
+Quote Post

6 Strony « < 4 5 6
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 12-11-2019, 20:57