Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony « < 2 3 4 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Arcanum Stuff

post 18-01-2006, 18:47
Post #61

SHM-2
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 1 515

Łeeeee... Ja grałem tydzień i miałem półorka ma 33 levelu :)

Strasznie nudne jest Arcanum, dlatego go nie skończyłem, ale jak będę miał sprawnego kompa to się za niego zabiorę, ale jak zalicze Metal Gear Solid :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 15-04-2008, 00:03
Post #62

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 5 394

Ludzie drodzy w ciągu dwóch dni dobiłam do ok 40 poziomu. Grałam półogrem technologiem kobietą, który postawił na materiały wybuchowe, miałam bite 40 tys w kieszeni i najlepszy jak na tamtą część gry ekwipunek. Grę uważam za bardzo dobrą- klimatyczną i czasami odmóżdżającą, a tego obecnie mi było najbardziej trzeba. Jest patch który pozwala rozwinąć postać powyżej 50 lvlu. Jest w co pograć i czym się zająć dla zabicie czasu. Polecam każdemu. Choć muzyka faktycznie mogłaby być lepsza.

Pozdrawiam

P.S. Minął ponad rok od ostatniej wypowiedzi w temacie, a jak widać są jeszcze ludzie którzy się grą zainteresowali.

Ten post był edytowany przez rudaad: 15-04-2008, 00:04
+Quote Post
post 15-04-2008, 07:12
Post #63

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Są, są ja dość regularnie wracam do Arcanum :) przynajmniej 2 razy do roku ;] i za każdym razem jestem wniebowzięty kiedy przechadzam się po klimatycznych "Vendigroth Ruins" ;].
+Quote Post
post 15-04-2008, 17:27
Post #64

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

A co do muzyki, to IMHO jest świetna i niesamowicie klimatyczna, tylko nie zawsze właściwie dobrana do akcji.
W grze zawsze tworzę postać techniczną - magii mam pełno w innych grach. Poza tym wynalazki są tak kapitalne i niepowtarzalne, że grzechem byłoby z nich zrezygnować. Grę rozpoczynałem już wielokrotnie (dwukrotnie nawet ukończyłem:-) i za każdym razem zaskakują mnie schematy, których wcześniej nie znałem. Po prostu super! Gra zasługuje na kontynuację nie mniej od Fallouta.
Jednak nie chcę, aby dotykała się do niej Bethesda.
+Quote Post
post 15-04-2008, 17:47
Post #65

SHM-0
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 6 762

Najlepiej sprobować gry kilkoma rodzajami postaci. Arcanum ma rewelacyjny system rozwoju postaci, który pozwala na elastyczność niespotykaną w innych grach. Ja grałem jako:
- technolog, wykorzystując strzelby i granaty,
- ogr - mag/wojownik,
- mag/łucznik i
- dyplomata. Mając przy sobie takich NPC-ów, jak pies, krasnolud z W-y Rozpaczy, czy ogr Batesa wystarczy włączyć real time i nawet nie zauważymy, że w tej grze jest coś takiego, jak walka.
+Quote Post
post 21-04-2008, 19:56
Post #66

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 396

Też podchodziłem sceptycznie do magii... Dopóki nie spróbowałem czarów przyśpieszenia i tempus fugit oba przy 20 zręczności(25 AP) dają w sumie z tego co pamiętam 100 AP :) A czar wskrzeszenie pozwala nabijać na Getes'ie dowolne ilości punktów losu :lol: Mag walczący w zwarciu (mieczykiem zużywającym 2 AP) to prawdziwy rzeźnik, w dwie tury potrafi wyciąć pół miasta... A i tak wolę technologa z Mścicielem Drotha w łapie, przyjemniejsza gra :)
+Quote Post
post 22-08-2008, 01:24
Post #67

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 816

Właśnie nabrała mnie chętka na zanurzenie się w świecie Arcanum, ale przypomniałem sobie jak mi się w tą grę grało i odrazu mi przeszło.

Bardzo mi się tam podobał świat, interakcja z npcami (Jak się zakochiwali w mojej pięknej postaci :D ) i ten klimat budowany zarówno przez nieco syfiaty wygląd wszystkiego (zupełnie jakby świat był pokryty sadzą ;) ) i przygnębiającą muzykę :) .

Gry nigdy nie ukończyłem, bo w pewnym momencie zwyczajnie zaczynało mi się nudzić albo natrafiałem na jakieś wkurzające ograniczenia poruszania się po świecie.

Rzeczy, które mi się tam nie spodobały - system walki, który jest źle zrównoważony i nie ma za grosz realizmu (pistolety skałkowe, których nie trzeba przeładowywać, maszynowe łuki, itd.) - normalnie jakby żywcem wyjęty z Diablo lub jakiegoś innego MMORPG :huh: . Do tego broń zadaje śmiesznie niskie obrażenia.
Następnie system rozwoju postaci - początkowa postać jest strasznie słaba w porównaniu z np. postacią z Fallout'a i na dodatek z jakiegoś dziwnego powodu zwykli mieszkańcy miasta są na 8-12 poziomie.

Tak w zasadzie, to w miarę fajnie mi się grało dopiero jak dorwałem się do edytora sejwów zedytowałem początkową postać do poziomu przeciętnego przechodnia.

W sumie, to chętnie bym pograł sobie w Arcanum z czymś w rodzaju Fatal Damage Mod'a. Tylko niestety narzędzi do edycji przedmiotów brakuje :( .
+Quote Post

4 Strony « < 2 3 4
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 24-07-2019, 12:03