Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F1] The Glow, Blask

post 13-08-2007, 15:52
Post #1

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Jak przejść Glow co do tego miejsca jak bym się nie starał i ile razy zaczynał,(z jakiej solucji nie korzystał ?np.solucja ze stronki www.fallout.art.pl ) i tak mi pozostaje (że nie rozbroiłem całego obszaru ) i po wyjściu z dziury i kierunku innego miasta tak mnie rozwali i tak koniec gry.
Przed wejściem do GLOW (zatrzymaj sie przed tą lokacją trochę) użyj Rad-x )takie proszki czerwono białe) i wtedy spokojnie możesz wejść i później po wyjściu już Cię nie 'rozwali'

Jak wychodzę z GLOW to bum i mam widoczek ze szkieletem pewnie moim może to chodzi o te cholerne pułapki nie mogę ich wszystkich znaleźć. ("blask status"
1. rozbrój pułapki na obszarze kompleksu ) no nie wiem może postać "Natalia "ma czegoś za mało ?

1. Rad x zazywasz tuz przed glow - dokladniej na mapie swiata zatrzymujesz sie na krawedzi kwadratu przy kwadracie z lokacja, zazywasz ze trzy rad - x, wchodzisz do glow, zazywasz jeszcze jeden.
2. Po wyjsciu z bazy, zatrzymujesz sie przy exit gridzie (jeszcze w lokacji the glow) i zazywasz ze trzy radaway'e po czym wychodzisz z lokacji.
Nie ma mozliwosci zginac po czyms takim...

Gdzie w Glow (na ktorym levelu, w ktorym pokoju) jest holodysk ktory potrzebuje BoS? czy jest to ten holodysk z levelu 1? czy moze ten z levelu 6 z szafki na scianie(tej szafki niedaleko StealthBoya)?
To jest ten z pierwszego poziomu

Jak można wygrać w szachy z komputerem w Glow? Czy to zależy od inteligencji? Od skilla "Nauka" chyba nie, bo przy 200% nie udało mi się wygrać. Wszelkie pomysły mile widziane.
Bodaj trzeba mieć inteligencję na maksa (podejrzewane mogą też być: Percepcja, Nauka i Hazard) ALE - gra da nam pokonać komputer, dopiero wtedy, kiedy nałykamy się tyle radów, żeby na pewno umrzeć z napromieniowania. Tak przynajmniej tłumaczył to jeden z twórców w Biblii Fallouta. Więc raczej spasuj.

Zaspawane drzwi - Jak je otworzyć?
Musisz mieć bardzo dużą siłę - coś koło 8-9. Lub żeby to zrobić - łyknij sobie dwa razy Buffout - powinno pomóc (to te tabletki z krzyżykiem). Uwaga - uzależnia!

Koszt i jakie operacje w BOS
Strength - 2000 kapsli
Perception - 4000 kapsli
Endurance - 3000 kapsli
Intelligence - 6000 kapsli
Agility - 5000 kapsli

Ten post był edytowany przez Obsydian: 06-11-2008, 07:54
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 19-10-2019, 01:08