Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Pierwsze wrażenia z gry

post 02-12-2010, 21:58
Post #21

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Nadal nie mozna celowac w okreslona czesc ciala, tylko w calego przeciwnika.
Posiadajac 50 punktow w umiejetnosci poznajesz specjalny cios i nastepny przy 75. Dla walki wrecz sa to kolejno podbrodkowy i prawy prosty.

Niektore napotkane osoby moga Cie tez nauczyc specjalnych sztuczek - atak ogluszajacy, albo oslepiajacy, etc. Stosuje sie je poza VATSem.

Ja mialem duza frajde grajac postacia do walki wrecz. Wszystko ginelo najczesciej od jednego ciosu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-02-2011, 22:59
Post #22

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 10 759

troche odkopie, ale właśnie dziś przeszedłem Fallouta New Vegas i powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony. Po F3 nawet nie sięgałem, bo to totalne dno, ale NV pokazało mi wiele ciekawych rzeczy :>

Jest dużo ciekawych rzeczy nawiązujących do Falloutów, np. to

(IMG:http://img525.imageshack.us/img525/8259/screenshot1od.png)

+Quote Post
post 09-03-2011, 21:50
Post #23

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Tu jest podobnie . Nie można celować w konkretna cześć ciała ani wybierać siły - nie licząc debilnego młynka - bronie białe są bardzo mocne ale niektóre prze-kozaczone [miecz z zderzaka] . Ale gra się miło i oszczędnie :)
+Quote Post
post 27-04-2011, 20:44
Post #24

SHM-2
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 829

Czyli, sądząc po Waszych wypowiedziach, warto zainwestować kasę w FNV. Jak tylko przyjdzie wypłata z pracy to to zrobię :D
+Quote Post
post 23-05-2016, 14:17
Post #25

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 86

Cóż, jeżeli przejście gry pierwszy raz, zahaczając o większość wątków liczy się jako pierwsze wrażenia (a tak należałoby przyjąć, ze względu na jakże oklepane stwierdzenie: przeszedłem F2 i F1 xx razy i znam je na pamięć ;)), to:

Najjaskrawsze wrażenie: Sequel F2 - mnóstwo postaci, wątków, historii mających swoje korzenie w F2 i F1.
- W końcu nie jesteśmy mieszkańcem Krypty lub jego rodziną... - tutaj został mi jeden DLC do przejścia, po którym być może okaże się inaczej :P
- Nie jesteśmy wybrani, namaszczeni itd. do zbawienia świata.
- Dużo charakterystycznych postaci o określonych charakterach. Pomijając kolejnych dowódców NCR wyglądających jak klony poprzednich (Jest i podobizna Lemmego...)
- Nasze działania pozostawiają ślad na pustkowiach.
- Możemy rozwiązywać questy na kilka sposobów.
- No i Questy są ciekawe.

Ogólnie wrażenia mam bardzo dobre, zwłaszcza w porównaniu do F3. Czasami nawiązanie do F2 bywało dla mnie trochę zbyt nachalne, ale z drugiej strony trudno aby nie było, skoro historia dzieje się na sąsiedniej parceli, a wiele wątków z zakończeń F1 i F2 jest tutaj przedstawionych.

Było oczywiście parę nieodrzecznych rzeczy (spojl: samolot leżący na dnie jeziora przez 200 lat, który ktoś chce odbudować...), tony przedmiotów leżące w opuszczonych fabrykach etc. No ale to tylko Beth... :P No i silnik gry to jakaś porażka... ani to ładne ani sprawne.

Ogółem jednak poczułem się trochę jak nastolatek, który pierwszy raz odpalił kilkanaście lat temu F2 i zanurzył się w jego świecie... Udana gra, dla fanów serii obowiązkowa.
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-10-2019, 23:14