Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Pomnik Poległych w Anchorage, Sanktuarium Błotniaków

post 12-02-2009, 13:51
Post #1

SHM-2
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 829

Mam pytanko do tych, którzy znacznie dłużej niż ja grają w F3 (a ja gram zaledwie kilka dni; [offtopic]kupiłem kilka dni temu, bo wcześniej F3 kosztował nie przyzwoicie dużo czyli 149,99 w Empiku[/offtopic]). Chodzi o sanktuarium Błotniaków w Anchorage. Jak przejść to bez oddania ani jednego strzału? Bo gdy zaczynam strzelać to zlatuje się cała masa tych przerośniętych krabów.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 12-02-2009, 13:57
Post #2

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Chodzi Ci o questa na temat Wasteland Survival Guide? O umieszczenie sondy w gnieździe Mirelurków? Ja to załatwiłem szybkimi nóżkami - czyli uciekając. Można się też skradać, ale to mocno pracochłonne zajęcie <próbowałem, ale w końcu mi się sprzykrzyło>. Słyszałem też teorię, że przed wzięciem zadania można wytłuc wszystkich "rezydentów" Anchorage i potem ze śpiewem na ustach spacerkiem dojść do gniazda.

Innych metod nie znam.
+Quote Post
post 12-02-2009, 14:07
Post #3

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 7 827

Potwierdzam metodę Wolv'a, sam przechodziłem tą misje na "szybką dzidę", teoretycznie możesz pobawić się jeszcze patentem z ogłuszaniem (któraś z unikalnych snajperek ma taki efekt przy krytyku, granaty chyba też), ale zabawy z tym miałbyś znacznie więcej niż z skradaniem (choć jak masz stealth boja, to powinno pójść gładko).

Słyszałem też teorię, że przed wzięciem zadania można wytłuc wszystkich "rezydentów" Anchorage i potem ze śpiewem na ustach spacerkiem dojść do gniazda.

Ja słyszałem natomiast że po wzięciu questa, stwory się odradzają :huh: Ale sam (jeszcze) tego nie sprawdzałem.
+Quote Post
post 12-02-2009, 14:07
Post #4

SHM-2
Group Icon

W sumie chyba nie ma innego sposobu niż szybkie nóżki. A pamiętasz może Wolv jak szybko dostać się do gniazda a potem wyjść?
+Quote Post
post 12-02-2009, 14:54
Post #5

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

To się robi tak: wchodzisz do gniazda od strony wejścia technicznego (tego przy lustrze wody), wybijasz wszystkie błotniaki, które znajdziesz (tak, wybijasz - ale co ważne - przed wzięciem tego questa!), tak jak Wolv pisał. Potem zakładasz w najbliższej kupie jaj czujniki i voila! Te kupy są w tunelach na tym właśnie poziomie - nie trzeba wchodzić gdzieś do wnętrza Ziemi ;), więc to można załatwić krótką piłką.
+Quote Post
post 12-02-2009, 14:57
Post #6

SHM-2
Group Icon

Poszedłem za metodą Wilva i zrobiłem to na szybkie nóżki. Wpadłem, podłożyłem i dałem nogę. Teraz mam na głowie bibliotekę, ale to już inna historia ;)
+Quote Post
post 27-02-2009, 12:31
Post #7

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87

Stealth boy użyć...
+Quote Post
post 28-05-2009, 13:32
Post #8

Drunken Master
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 266

Prawdą jest, że gdy wytłucze się wszystkie Błotniaki przed podjęciem się zadania, nie odrodzą się one - wówczas można spokojnie wykonać quest w 100% bez strachu - zrobiłem tak za drugim razem gdy przechodziłem F3.

Jednak równie dobrym rozwiązaniem jest StealthBoy - szybkie wykonanie zadania w kamuflażu, a potem powrót i rzeźnia ;)

W najgorszym razie, nie posiadając StaealthBoya i nie chcąc się wcześniej babrać z Błotniakami, można wejść od strony wejścia technicznego, znaleźć najbliżej położone jaja i umieścić w nich urządzenie (chyba są jakieś jaja blisko tego wejścia).
+Quote Post
post 06-07-2010, 13:11
Post #9

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 11 014

Po co takie metody? Ja na szybkiego wbiegłem do pomnika, w jajach zostawiłem nadajnik, nigdzie dalej nie biegłem. Dodam że od razu jak weszliśmy to przy najbliższych rozstajach skręcasz w lewo, i za zamkniętymi drzwiami są jaja.
Proste, łatwe i (nie)przyjemnie.

Dodam że grałem na bardzo trudnym.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-08-2019, 08:01