Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Pytania

post 21-05-2007, 22:59
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 457

Witam mam zamiar kupić ta gierkę związku z ty mam kilka pytań
1 ile jest dokładnie broni i ubrań bo słyszałem że 300 broni ale nie wiem
2 jak duży jest teren działań
3 czy można chodzić gdzie dusza zachce czyli zwiedzać
4 czy jest możliwość ubrania się w żołnierza w strój desert bo widziałem na foto
5 ile jest pojazdów dokładnie w grze
6 czy na pojazdach są jakieś bronie stacjonarne np M2HB
7 ile trwa doba np. 1 minuta w rzeczywistości odpowiada 1 godzinie w grze
8 czy wrogowie to są tylko ludzie i zwierzęta czy są jakieś jeszcze
9 widziałem na fotce law72 czyli pojazdy przez wroga też są kierowane
10 największa zaleta i wada gry którą odczuliście
pozdrawiam i dziękuje za odp...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-05-2007, 17:49
Post #2

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 760

1.Duzo ale chyba nie 300.
2.25 lokacji.
3.Nie.
4.Chyba.
5.Piec lub szesc.
6. Na pickupie i czolg ale nie mozna strzelac.
7.Tak jak napisales.
8.Przewaznie.
9.Jest misja ze trzeba ukrasc hummera poza tym nie.
10.Wada to liniowosc a zaleta ze ladnie wyglada, duzo rzeczy.
+Quote Post
post 09-07-2007, 20:14
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 763

Szczerze powiedziawszy - mimo iż w gierkę tę trochę pograłem - to ogólnie mnie ona po pewnym czasie zaczęła nudzić. W sumie już jej nie mam na dysku - miałem dosyć.

Broni w niej jest niby dużo - pancerzy też (pancerze są fajnie odwzorowane graficznie, niestety bronie już nie - wyglądają jakby były z tektury) - ale cudów nie ma. Z tego co widziałem na oficjalnej stronie to sporo uzbrojenia w ogóle nie znalazło się w wersji finalnej :(

Teren działań też jest duży - ale jak już stwierdził mój przedmówca - ilość nie idzie w jakość - po mimo mnóstwa questów do zrobienia, wszystko jest cholernie liniowe - dlatego szybko się nudzi.

Nie zgodzę się, że nie można chodzić gdzie się chce. W obrębie większości plansz można sobie chodzić i sobie zwiedzać. Ale nie ma czego. Jedyne atrakcje jakie od biedy moga nas wtedy spotkać to, że napadną na nas dzikie zwierzęta albo bandyci. Straszna monotonia. :wacko:

Nie - nie ma opcji wkładania ubrań na/pod pancerze aby to wyglądało np. tak jak w Temple Of Elemental Evil. Ubranie=pancerz, innej opcji nie ma. Choć pancerze nie są jednolite - tj.: osobno jest zbroja na tułów, osobno hełm, osobno obuwie i rękawice. Ale to tyle urozmaiceń. Zbroje nie są zróżnicowane żadnymi kolorami domyślnymi bohaterów, więc to się w pewnym momencie nudzi, jak ogląda się oddział 6 osób odziane w takie same pancerze, które róznią się tylko wzrostem i bronią.

Pojazdy są strasznie monotonne: są 2 pickupy, 2 hammery, transporter opancerzony (niby że czołg) i łazik pustynny. Biorac pod uwagę brak możliwości obsługi broni pokładowej jak choćby w Tacticsie - kicha straszna nuda i kiła ogólna :-(

Wrogowie kierują pojazdami, ale nic im nie można zrobić, ponieważ twórcom gry nie starczyło talentu, żeby zaimplementować możliwość ostrzeliwania się z pojazdów. Kiła i mogiłą więc... :-(

Wrogowie to rzeczywiście tylko ludzie i zwierzęta. Jedyną odmianą są Cienie (takie ludzkie mutanty) i zmutowane wilki w jednym laboratorium (wyglądają jak wargi z fantasy ;-) ). Nuda jak diabli. Jeśli do tego jeszcze dodać, że modele zwierżat są zrobione na odczep się - kanciaste i tandetne - to w sumie nawet 1 cz. Fallouta miała ładniejsze grafiki 2D niż te niby-cudo 3D.

Zalety?? Jak komuś się nudzi i nie nastawia się na kontynuację Fallouta to można sobie poeksplorowac tą gierkę, może nawet uda się ją skończyć nim człowiek umrze z nudów. Gra oferuje wiele fajnych możliwości (szukanie wody, polowanie na zwierzęta, zbieranie ziół, wyrób medykamentów) - ale za każda nową możliwością idzie mnóstwo niedoróbek (np. zioła się nie odradzają na lokacjach - to samo dotyczy cieków wodnych, z których możemy kopać studnie, a zwierzęta są do szajsu, w dodatku długo potrwa zanim znajdziemy sprzęt do montowania z nich biżuterii na sprzedaż).

Ogólnie: nie polecam. Lepiej pożyczyć sobie tą gierkę od kogoś, komu się znudziła, przejść raz i dąć sobie spokój. Ja niepotrzebnie wydałem na nią kasę na allegro i teraz żałują - chociaż na początku wydawało mi się, że gram mi się strasznie spodoba. :unsure:
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 17-07-2019, 07:52