Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F1] Necropolis

post 13-08-2007, 15:54
Post #1

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Czy ktos moglby mi napisac gdzie znalezc w falloucie 1 w necropolis czesci do naprawy studni?? wiem ze gdzies w podziemiach ale przeszukalem wszystko i nic.

One są w podziemiach. Leżą gdzieś w kącie, ale wyglądają jak zwykłe śmieci (junk).

Czemu gdy ide do necropolis zaraz przy samym wejsciu atakuja mnie ghoule choc wedlug solucji powinny byc przyjazne?!

Ghule z Necropolis nie sa za mile znastawione - maja swoje fochy - raz atakuja, a raz nie - nawet jak uratuje sie ich miasto przed zaglada - trzeba je po prostu omijac z daleka. Niektorzy nawalaja od razu, inni tylko jak sie ich wkurzy. Regula jest prosta - Gangersi nie atakuja, reszta tak. Natomiast porozmawianie z Setem daje tylko informacje, zeby "trzymac sie z dala" i nic wiecej - nie wplywa wogole na drazliwosc Ghuli. A karma chyba nijak nie cierpi na tluczeniu ghuli.

Harry

Jest taka możliwość że z mutantami wcale nie trzeba walczyć jeżeli posiada się dużą inteligencję. Mam wystarczającą inteligencję ale również jestem postacią bojową więc mogę zrobić obydwie rzeczy. Która jest bardziej opłacalna i którą lepiej wybrać?

Zabić... Dostaniesz punkty reputacji a poza tym w bazie i takich musisz mutantów załatwić.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-12-2019, 02:31