Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Strona Fallout 3, Nowa odsłona.

post 03-08-2007, 23:38
Post #21

SHM-4
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 82

uważaj bo cie układ wytropi i każą nam pisać na schronie tylko pozytywne rzeczy o f3 !
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 03-08-2007, 23:55
Post #22

Schronowy Inżynier
Group Icon
Nr użytkownika: 1 923

Od tego jest KeniG, ewentualnie Ty :D No i Yoda - opcjonalnie inni zainteresowani - jak czują mocną miętę do nowego Fallouta :P Ja nie muszę piać z zachwytów nad nim :lol:

No ale spraw wewnętrznych nie poruszamy publicznie - choć to temat o teoretycznym sensie istnienia naszego serwisu - czyli o Falloucie 3 8] Więc sio ze spamem ;)
+Quote Post
post 03-08-2007, 23:57
Post #23

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

Czytając te wszystkie ochy i achy na forum Bethy raczej strona i grafika nie ulegnie zmianie ... oprócz grafiki brakuje mi również jednego w tej stronie ... nie ma tam linków do stron fanowskich i to mnie trochę boli ... ale na OUTPOST też to zauważyli ;] ... no ale cóż może nie jesteśmy odpowiednim targetem ;] ważniejszy jest PIAR ;]
+Quote Post
post 04-08-2007, 00:05
Post #24

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 4 233

To może ktoś wyśle do nich mejla po angielsku i zwróci na to uwagę? Oni w myślach fanów mają czytać? Jak dla mnie to oni nawet nie wiedzą że brak linków do stron fanowskich moze kogo kolwiek obrazić albo urazić bo nikt z narzekaczy uwagi nie zwrócił pewnie :D - tak wiem zaraz mi ktoś napisze że pisanie mejli to debilny pomysł i że to B powinna mejle pisać a w ogóle nie ma po co pisać bo i tak nie odpowiedzą itp :P

Ten post był edytowany przez KeniG: 04-08-2007, 00:06
+Quote Post
post 04-08-2007, 00:07
Post #25

Schronowy Inżynier
Group Icon

Skoro nie ma - to ja - jako tropiciel spisków - obawiam się jednego :D Mianowicie, że w Bethesdzie być może pracują nad jakąś specjalną - konkretną polityką wobec fanów. Tak jak wysmażyli ją wobec mediów.

Że być może rzucą tym czy owym parę pierdółek (np. poprzez swoich krajowych dystybutorów) i każdy będzie szczerzył japę jak ten kolega z tego zdjęcia*,** :lol:

Choć patrząc na Cenegę to mam pewne wątpliwości, co do ich "potencjału logistycznego" - ale kto wie 8]

* - ja bym się na pewno tak nie dał zrobić - że mam na sobie koszulkę i już jestem ich hyhyhy :P

** - nie wiem jak Wam ale ten osobnik ze zdjecia skojarzył mi się z krótkowłosym Nesem ;)

@KeniG
My to jak my - ale myślisz, że tam nikt w Bethesdzie nie ma pojęcia o NMA czy DaC? Tam nie takie asy siedzą lub są z nimi spokrewnione - a jakoś linów do ich stron/for na stronie Bethesdy nie ma :blink:

Ten post był edytowany przez Squonk: 04-08-2007, 00:20
+Quote Post
post 04-08-2007, 00:13
Post #26

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 4 233

Ale musicie przyznać że koszulki mają wspaniałe. Identyczne uniformy na pewno wpływają na motywacje w pracy i sprawiają że pracownicy identyfikują się z produktem który tworzą Trzynastemu Schronowi też by się takie stroje przydały albo chociaż naszywki. Koszulki to najciekawsza rzecz jaką zobaczyłem od momentu pierwszych informacji na temat F3 sa nawet lepsze od lotniskowca. Te koszulki pokazują ze B traktuje F3 bardzo poważnie. Jak robili Obviliona na pewno nie mieli koszulek! :D

My to jak my - ale myślisz, że tam nikt w Bethesdzie nie ma pojęcia o NMA czy DaC? Ta nie takie asy siedzą lub są spokrewnione - a jakoś linów do ich stron/for na stronei Bethesdy nie ma
Mi nie chodzi o to że nie mają pojęcia o stronach ale może nie mają pojęcia że to kogoś razi? Że razi brak linków do stron fanowskich albo o jakimś poście sądzą że razi to tylko jedną osobe która i tak sie czepia każdej pierdoły itp

Ten post był edytowany przez KeniG: 04-08-2007, 00:19
+Quote Post
post 04-08-2007, 00:14
Post #27

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

to nie powaga tylko PiaR ;]
+Quote Post
post 04-08-2007, 00:19
Post #28

Schronowy Inżynier
Group Icon

@KeniG
Jeśli miałeś na myśli, że Bethesda mogłaby kogoś skusić koszulkami czy innymi pierdołami, to mówię, że koszulkę jak i naszywki sami - jako fani - możemy sobie zrobić - wystarczy tylko kasa. Np. jakby było więcej chętnych i nie mieli by oni wątpliwości finansowych - to by zapewne i Legioner poszerzyłby swoją ofertę.

Na pewno ludkom z Bethesdy przydadzą się one. Ja także bym ją założył na siebie - ale nie w ramach żadnej transakcji wiązanej. Koszulkę sam mogę sobie zrobić czy kupić - to żadna wielka rzecz - by przez nią nagle zmieniać front i piać peany na cześć dawcy :D
+Quote Post
post 04-08-2007, 03:23
Post #29

Hetman Wielki Wąsaty
Group Icon
Grupa: Crossroads
Nr użytkownika: 2 951

QUOTE(Squonk @ 03-08-2007, 23:22)
Że być może rzucą tym czy owym parę pierdółek (np. poprzez swoich krajowych dystybutorów) i każdy będzie szczerzył japę jak ten kolega z tego zdjęcia*,**  :lol:
*

Matko Rozmaita! Skąd oni tego Kena wytrzasnęli??!! :blink: Brakuje tylko Barbie :P

Może oni chcą robić jakieś community w tym stylu. Ja kocham ciebie, ty kochasz mnie, błeee. Jak za czasów PRL. Niby wszystko ładnie, cacy, a w środku zgnilizna.

@Obsy
Chodzi ci o PIJAR?

@Kenig
Daj profesjonaliście projekt koszulki żeby ci zrobił to będziesz mieć zajebistą :).
Jasne, już widzę tą motywację do pracy. 'Góra' rzuci odpadami a plebs się cieszy jak ten Ken a zapier***ją w pocie czoła.
+Quote Post
post 04-08-2007, 13:22
Post #30

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

Ano dzisiaj PR to potęga - "sprzedadzą Ci nawet gówno w ładnym opakowaniu, a Ty będziesz się z tego cieszyć".
+Quote Post
post 04-08-2007, 14:31
Post #31

Hetman Wielki Wąsaty
Group Icon
Grupa: Crossroads
Nr użytkownika: 2 951

Jak np Shimano albo amortyzatory Foxa ;)

Przepraszam za offtop ale nie mogłem się powstrzymać :)

Ten post był edytowany przez Kilroy: 04-08-2007, 14:32
+Quote Post
post 04-08-2007, 14:46
Post #32

Schronowy Inżynier
Group Icon

Oj to już są szczegóły dla zaawansowanych :P To tak jakbyśmy się czepiali o sposoby użycia cieniowania czy światła w Falloucie 3, choć większość ma o tym średnie albo żadne pojęcie.

BTW - mi tam przerzutki i osprzęt Shimano dobrze bryka - już od 5ciu lat 8]
+Quote Post
post 04-08-2007, 15:28
Post #33

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 297

Ano dzisiaj PR to potęga - "sprzedadzą Ci nawet gówno w ładnym opakowaniu, a Ty będziesz się z tego cieszyć".

Swiete slowa.

Pewnie juz nikt nie pamieta jak mowilem, ze w taki sposob bedzie wygladac strategia marketingowa F3. Jak tak dalej pojdzie - nie bedzie zadnego demka, podobnie jak w przypadku Wiedzmina.(tak samo jak konkretnych filmow z gameplay'a) Beth podjarala dzieciaki *nowym falloutem* i na nich sie skupia, majac tak naprawde gleboko to co prawdziwi fani pisza chocby na NMA. (nie mowiac juz o Shamo ;p)

Tak naprawde zadna strona www od tej firmy mi sie nie podobala, za duze zamieszanie, brak uzycia podswiadomosci przy przegladaniu ich stron.

Ciesze sie ze ID poinformowalo o swoim projekcie fpsa w postapo - mam nadzieje, ze wypna F3 w kazdym calu.... eh.. zrobic z fallouta nowoczesna strzelanke z elementami rpg ... co sie porobilo... pieniadze to nie wszystko jednak :>

// dawno tu nie zagladalem, widze ze F3 rozkrecil Shamo, git.
+Quote Post
post 05-08-2007, 00:40
Post #34

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 4 396

Nie no strona taka zła nie jest. Przynajmniej jeśli cenię funkcjonalność na dszatę graficzną. Jednak zdecydowanie za dużo "propagandy", a za mało rzetelnych informacji technicznych(o mechanice gry, rozwiązaniacg graficznych, fizycznych, itp. a jak nie dadzą dema to najpewniej... będę zmuszony kupić... tak, pirata! bo w ciemno od Bethesdy nic nie wezmę ni ch*ja).
Edit: A i czytać super-hiper pochlebnych recenzji jak przy TESach nie mam zamiaru.

Ten post był edytowany przez XPL0173R: 05-08-2007, 00:41
+Quote Post
post 08-08-2007, 15:43
Post #35

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 759

Mam mieszane uczucia co do tej strony. Z jednej, ładnie dobrane kolory, jest funkcjonalna i stosunkowo przejrzysta. Z drugiej takie kolorki średnio mi pasują, wolałbym tonację zbliżoną do tej z Fallout1 bądź 2, być może wynika to z przyzwyczajenia, mimo wszystko tutaj nie widać jaki gra ma klimat, czy to jest postapo, czy lata '60/'70, nadmiar różnego rodzaju czcionek przy dłuższym przeglądaniu zaczyna być uciążliwy, kolejnym minusem jest niewielka ilość materiału na stronie, w zasadzie to za dużo nowego, czego wcześniej byśmy nie widzieli, tam nie ma. Być może strona jeszcze się rozkręci, może dojdą jakieś nowe gadżety, kto wie. Will see.
+Quote Post
post 13-08-2007, 18:35
Post #36

Master of Disaster
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 431

a mi sie stronka jakas taka bezduszna wydaje... nie wiem dlaczego nie widze wlozonego w prace nad nia serca prawdziwego falloutomaniaka...
+Quote Post

2 Strony < 1 2
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 15-12-2019, 19:30