Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony « < 2 3 4 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Artwork Fallout 3 <cz.4>

post 23-05-2007, 16:47
Post #61

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 549

Co do nazwy tej mieściny, to zdaje mi się że szyld mówi iż jest to "Paradise Falls". Jak na mój gust taka Falloutowa ironia
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 23-05-2007, 16:57
Post #62

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

QUOTE(SallyVan)
nawet wyzywajac wszystkich od imbecylów

O Jezu tylko mi sie tu nie obrażajcie jak kogoś uraziłem to przepraszam. Po prostu nadal nie rozumiem dlaczgo musi być to mutant zresztą on leży kawałek od tych kolesi więc może wydawać się większy i nadal zastanawia mnie ten koleś w ubraniu ze schronu wygląda nie wyraźnie ale widać niebieski strój i głowe. O obróciłem go żeby można było inaczej wzrost oceniać niż przy pomocy linijki. I teraz skłaniam sie do opcji że może być to robot bo przecież tam nie ma wogóle krwi. A jeśli to robot to znaczy że raczej robotów z Fallouta 1 i 2 nie zobaczymy w 3 bo przeciez ten koleś z hawajów musi od swoich szefów dostawac jakieś informacje na temat świata Fallouta 3 bo chyba całkowitego SF oderwanego od produkowanej gry nie robi?

Podajemy kogo cytacimy

Dop >>> Squonk
8]

Ten post był edytowany przez Squonk: 24-05-2007, 00:34
+Quote Post
post 23-05-2007, 17:07
Post #63

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 549

Skoro KeniG już załączył ten poglądowy obrazek to wyraźnie widać, że odległość niędzy stopą a pasem tego giganta jest zbyt duża jak na zwykłego człowieka (nawet jak na warunki PA). chyba nawet czarnoskórzy koszykarze nie mają takiego wzrostu :canadian:
może być to robot bo przecież tam nie ma wogóle krwi

Na podstawie takich szczegółów nie wysuwałbym tak śmiałych tez

Ten post był edytowany przez Dave_6: 23-05-2007, 17:10
+Quote Post
post 23-05-2007, 17:17
Post #64

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Co do krwi - może "mutant" dostał po prostu w plecy, a pocisk nie przeszedł go na wylot? Poza tym, okolice podstawy hełmu mają taki nienaturalny czerwonawy kolor - więc może coś w tamtych rejonach...
Koleś od tych artów zapewne jakieś info od Beth dostaje, ale jak na razie to mogła być wielka kampania dezorientacji potencjalnych graczy - oprócz Kapitolu nic konkretnego nie zobaczyliśmy... kawał pustkowia, złomowisko ze zbieraniną amerykańskiej architektury i lotniskowiec, który dawno zeżarła rdza, a teraz porastają go koralowce i inne podmorskie żyjątka...
+Quote Post
post 23-05-2007, 18:04
Post #65

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

QUOTE(KeniG @ 23-05-2007, 12:27)
QUOTE(Micronus)
Mi artwork najzwyczajniej w świecie się podoba, a tym bardziej, że spośród dotychczas zaprezentowanych wydaje mi się najlepszy

Ale popatrz trzeźwo ten artwork nie jest wcale bardziej falloutowy albo ładniejszy od poprzednich jedyne co masz tam co sie z Falloutem moze skojarzyć to szyldy w stylu lat 60 i wrak krążownika szos. Naprawdę dziwi mnie że tak mało wam potrzeba żeby uznać grę za Falloutową broniłem poprzednie artworki bo były fajne ten też nie jest tragiczny ale on wcale nie jest lepszy od poprzednich tamtym zażucaliście brak falloutowego klimatu tym czasem w tym obrazku też tego klimatu nie ma.

Poza tym kompletnie nie rozumiem dlaczego nie można dyskutować o tym dlaczego komu się obrazek podba i dlaczego nie podoba? O lotniskowcu można było ale o tym nie można bo ten tobie sie podba więc nie wolno dyskutować?

*

Oto odpowiedź:
QUOTE(KeniG @ 23-05-2007, 12:27)
Poza tym kompletnie nie rozumiem dlaczego nie można dyskutować o tym dlaczego komu się obrazek podba i dlaczego nie podoba?
...

Ale popatrz trzeźwo ten artwork nie jest wcale bardziej falloutowy albo ładniejszy od poprzednich jedyne co masz tam co sie z Falloutem moze skojarzyć to szyldy w stylu lat 60 i wrak krążownika szos. Naprawdę dziwi mnie że tak mało wam potrzeba żeby uznać grę za Falloutową broniłem poprzednie artworki bo były fajne ten też nie jest tragiczny ale on wcale nie jest lepszy od poprzednich tamtym zażucaliście brak falloutowego klimatu tym czasem w tym obrazku też tego klimatu nie ma.

BO:
Starasz się wkręcić, że jesteś większym autorytetem w dziedzinie klimatoznawstwa Fallouta i twoja racja jest twojsza niż mojsza. Twoim zdaniem artwork nie ma klimatu, moim zdaniem ma. Tu nie ma nad czym dyskutować i nie rzucaj zdań, z których pośrednio wynika, że osoby, którym się owa grafika podoba są co najmniej "dziwne", bo nie interpretują obrazku wg twojej estetyki.

Gdybyś czytał ze zrozumieniem, zauważyłbyś, że w poprzednim poście napisałem, że można wymienić opinie, ale dysputa o gustach nie ma sensu. Tu nie chodzi o osiągnięcie konsensusu i nawracanie na lepszą wiarę. EOT

Jak nie qmasz to trudno.

Ewentualnie na zasadzie analogii: Micronus - lubię coca colę; KeniG - nie rozumiem jak można lubić coca colę itp itd.:P

Ten post był edytowany przez Micronus: 23-05-2007, 18:14
+Quote Post
post 24-05-2007, 00:40
Post #66

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Hmm.... Bo jak to mawia klasyk zwący się Silencer:

Na takim NMA jest więcej lepszych obrazków - trzymających klimaty.(w oparciu o jego słowa)

I chyba to bym postawił za puentę tych naszych zażartych dyskusji. Tym bardziej, że facet z Hawajów bierze za to być może niezłą kaskę, a scenowicze robią to z reguły a fri :lol:

EDIT:
A jak już jesteśmy przy NMA - to taki link do fanowskiej, alternatywnej strony Fallouta 3. Dwa - przerobionie arty z Kapitolem - to jeszcze bethesdowski banał. Ale reszta... ;)

Zwłaszcza Pontiac i Radiation :P
+Quote Post

4 Strony « < 2 3 4
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 11-12-2019, 05:41