Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

8 Strony « < 6 7 8 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Trailer Fallout 3

post 07-07-2007, 17:40
Post #141

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

Widze że nalezysz do tych któryz nie uważają że za szybko "zaplająca się lampa" wskazuje na to że F3 to gniot :lol: TAK TRZYMAĆ! :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 07-07-2007, 19:07
Post #142

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 509

To co widzialem na filmie moze slozyc do oceny... tego wlasnie filmu. I do dalszych spekulacji (przypuszczen, rozwazan) na temat Fallout'a 3. Sama gre ocenie po tym jak juz w nia zagram.

Jesli chodzi o ta lampe - w intrze F1 byl TV. Na moj skromny rozumek nie powinien on dzialac. A jednak! Co nie znaczy, ze wprowadzenie czy tez sama gra mi sie nie spodobaly ^_^
+Quote Post
post 07-07-2007, 19:11
Post #143

SHM-3
Group Icon

Chyba sie nie zrozumielismy :) ja sądze że teksty o za szybko zapalających się lampach i ocenianiu gry pisaniu o F3 że jest gniotem itp są idiotycznymi postawami. Ale ludzie tak robiący prubują wmówić innym ze "kierują się rozsądkiem i nie wierzą w propagande betshedy" a tak naprawde zachowują sie tak http://www.grapheine.com/bombaytv/index.ph...086090e1eda7ffe
+Quote Post
post 08-07-2007, 13:11
Post #144

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 509

Postawy postawami, ale jaki sens ma ocenianie gry, ktorej nie ma?
Ja tez w propagande Beth nie wierze, a nie pisze, ze F3 bedzie gniotem. Nie pisze tez, ze bedzie cud - miod. Na finalny produkt przyjdzie nam jeszcze poczekac. Do tego czasu jakiekolwiek ocenianie gry nie ma zadnego sensu. Owszem, mozemy podyskutowac o przeciekach pojawiajacych sie to tu, to tam oraz o oficjalnych informacjach wypuszczanych przez Beth. Mozemy spekulowac jak pewne rzeczy wplyna na rozgrywke. Ale jak sie sprawy beda mialy przekonamy sie dopiero po zagraniu.

A linku sobie nie obejrze na moim sprzecie :P
+Quote Post
post 10-07-2007, 16:16
Post #145

SHM-0
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 4 426

Grę można dopiero wtedy ocenić kiedy się w nią zagra. W końcu nie raz już było tak że w zapowiedziach autorzy jarali się jakąś grą, trailery były cudne, a gra w końcu okazywała się średniakiem.

Pamiętacie może Driv3R??? Z wyrażaniem opinni wstrzymajmy się chociaż do betatestów, choć ja sądzę że Beth nie wypuści gniota, co najwyżej może być w Fallu dużo bugów (cecha charakterystyczna dla gier z tej stajni) które jednak zapewne znacząco nie wpłyną na nasz odbiór tej gry. Jak zawalą F3 to po prostu za wielu ludzi im tego nigdy nie wybaczy. To była moja opinia. Dziękuję za uwagę.
+Quote Post
post 11-07-2007, 08:21
Post #146

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 396

Grę można dopiero wtedy ocenić kiedy się w nią zagra. W końcu nie raz już było tak że w zapowiedziach autorzy jarali się jakąś grą, trailery były cudne, a gra w końcu okazywała się średniakiem.

Słusznie, sam się tak przejechałem na Gothicu 3(najgorsza gra ostatnich lat[naprawdę tak uważam], za to G2 z Nocą Kruka był świetny).
Pamiętacie może Driv3R??? Z wyrażaniem opinni wstrzymajmy się chociaż do betatestów, choć ja sądzę że Beth nie wypuści gniota, co najwyżej może być w Fallu dużo bugów (cecha charakterystyczna dla gier z tej stajni) które jednak zapewne znacząco nie wpłyną na nasz odbiór tej gry.

1) Jakich, k**wa, betatestów?(to Bethesda takie robi? :D )
2) No cóż. Nie wątpię że F1 i F2 były zabugowane(bo były), jadnak czsami bugi naprawdę WPŁYWAJĄ na grę(a co mnie to że większość noobów pod których robiony był np. TES4 tego nie zauważa? Co z tego że zamiać grać w Obliviona grali w swoje własne ubzdurane o nim pojęcie(bo to, że w Stalkerze można oddać strzał z granatnika nie tracąc granatu jest dokładnie TAKIM SAMYM prawem tejże gry, jak grawitacja. A nie od dziś wiadomo że patch może całkowicie zmienić grę(patrz Diablo 2))).
Chociaż niektóre gry stają się dzięki bugom lepsze, bardziej ciekawe i dające więcej możliwości(części 3 i kolejne GTA, a i jedynka była dzięki temu bardziej "skillowa" na multi).^^ Chyba jedyna nadzieja dla gier Bethesdy? :P No, chyba że W KOŃCU zdecydują się na jakiekolwiek betatesty, bo F3 może być gniotem, ale może być też całkiem dobrą grą, choć nie tym czym "ma być"(tak jak Stalker).
+Quote Post
post 11-07-2007, 11:31
Post #147

SHM-3
Group Icon

Własnie podobno gra jest prawie gotowa a termin wyznaczony na 2008 wiąrze się z betatestami ale pewnie za tydzień znowu ktoś napisze "dlaczego nie ma betatestów" ech...
+Quote Post
post 11-07-2007, 12:03
Post #148

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 396

Jeśli to dane prawdziwe to zdarza się to Betheśdzie pierwszy raz.
Tak jak ja oceniam, niezbyt obiektywnie, bo po wcześniejszych produkcjach Bethesdy, to i ta lepsze to niż Twoje "podobno".
Zresztą betatesty betatestom nierówne, wszak i gry Blizzarda, i kolejne części GTA są testowane, lecz ilość błędów w pierwszym przypadku jest niemal zerowa, w drugim ogromna.
+Quote Post
post 11-07-2007, 12:07
Post #149

SHM-3
Group Icon

Pisze pdobno bo prawie każdy nius to właściwie "podobno" przecież nikt tam u nich w centrali nie siedzi i nie obesrwuje, to wszystko tylko przecieki, wycieki itp.
+Quote Post
post 11-07-2007, 14:17
Post #150

SHM-0
Group Icon
Grupa: Persona Non Grata
Nr użytkownika: 4 426

Skoro nawet w prasie piszą że trwają testy gry to znaczy że pewnie trwają. Magazyny komputerowe zwykle nie puszczają niesprawdzonych plotek, a zresztą w CDA pisało że ich raport o F3 jest exlusivem, więc może byli w siedzibie developera i trochę się wywiedzieli i zobaczyli??
+Quote Post

8 Strony « < 6 7 8
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 12-12-2019, 16:31