Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Dziwne drzwi

post 09-04-2012, 19:29
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 11 276

Elo czytam wlasnie solucje do f2 i natknalem sie na takie cos:

W pomieszczeniu na południe od biura Kupców Wodnych zobaczysz na ścianie okrągły kształt; to są właściwie takie dziwne drzwi, które da się otwierać i zamykać. Można się przestraszyć.

co strasznego w otwieranych i zamykanych drzwiach??
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 10-04-2012, 00:24
Post #2

Sword of Despair
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 29

To, ze nie wiesz, co sie za nimi kryje.
+Quote Post
post 10-04-2012, 00:29
Post #3

SHM-0
Group Icon

wejsc sie nie da??
+Quote Post
post 10-04-2012, 02:58
Post #4

Sword of Despair
Group Icon

Ograniczasz sie do solucji? ;)

BTW, to sa takie drzwi jak np. tajne przejscie w Katedrze. Widocznie ktos mial takie odczucie, jak to otworzyl.
+Quote Post
post 10-04-2012, 18:05
Post #5

SHM-0
Group Icon

Nie o to chodzi akuat uzupelnialem karte szybkiego uruchamiania i wsród all linków z notatnika miałem poradnik do f1. F2 kiedys tam skonczylem calego na 100% ale z poradnikiem gry-online z 2 bylo to samo i chociaz mialem taka satysfakcje ze w tak dlugiej grze zrobilem wszystko co trzeba i nie musze do niej wracac bo nagle sie dowiedzialem o pisance w piwnicy:P. Na fallouty i tak zreszta nie mam czasu jak poprawie mature to bd robil inne rzeczy na kompie na ktore tez czasu nie mam;p. Tak nawiasem sa gdzies all biblie fallouta po polsku??
+Quote Post
post 10-04-2012, 18:20
Post #6

Sword of Despair
Group Icon

QUOTE(kurzel131 @ 10-04-2012, 18:05)
Nie o to chodzi akuat uzupelnialem karte szybkiego uruchamiania i wsród all linków z notatnika miałem poradnik do f1. F kiedys tam skonczylem calego na 100% ale z poradnikiem gry-online z 2 bylo to samo i chociaz mialem taka satysfakcje ze w tak dlugiej grze zrobilem wszystko co trzeba i nie musze do niej wracac bo nagle sie dowiedzialem o pisance w piwnicy:P. Na fallouty i tak zreszta nie mam czasu jak poprawie mature to bd robil inne rzeczy na kompie na ktore tez czasu nie mam;p. Tak nawiasem sa gdzies all biblie fallouta po polsku??
*

http://www.fallout3.net/ie_falloutbible.htm

+Quote Post
post 10-04-2012, 22:55
Post #7

SHM-0
Group Icon

no wlasnie 2 sa po angielsku bo tez to kiedys widzialem;p;
+Quote Post
post 10-04-2012, 22:59
Post #8

Sword of Despair
Group Icon

QUOTE(kurzel131 @ 10-04-2012, 22:55)
no wlasnie 2 sa po angielsku bo tez to kiedys widzialem;p;
*

Biblia 0 to pierwsze 3 razem wziete.
+Quote Post
post 11-04-2012, 15:22
Post #9

SHM-0
Group Icon

Czemu tak zrobili, chyba ze to jakis prequel w stosunku do reszty
+Quote Post
post 11-04-2012, 18:38
Post #10

Sword of Despair
Group Icon

QUOTE(kurzel131 @ 11-04-2012, 15:22)
Czemu tak zrobili, chyba ze to jakis prequel w stosunku do reszty
*

Pewnie w zw. z zainteresowaniem Biblia gosc pomyslal, ze dogodniej bedzie, jak umiesci dotychczasowe wydania w jednym pdf-ie, stanowiacym zreszta odpowiedni format dla takich publikacji (w ktorym zaczal umieszczac i kolejne wydania).
+Quote Post
post 12-04-2012, 00:35
Post #11

SHM-0
Group Icon

W sumie bd miał zajęcie ale jednego jestem ciekaw - co by to było gdyby każdy fallout był dopieszczony, bezbugowy i f3 wyglądało jak stare fallouty. Do tactisa nie mam pretensji jego w zasadzie pierwszego skonczyłem wie ino tyle że z chronologią coś pokićkali ale odemnie to ta wizja supermutantów jest dziwna. Przywykłem do tych z postury i koloru hulka a tu w ft jakieś inne potem w 3 behemot i supermutant to coś innego. Mimo wsjo musiałęm do notatnika kopiować pierwsze cześci

Ten post był edytowany przez kurzel131: 12-04-2012, 00:36
+Quote Post
post 12-04-2012, 00:59
Post #12

Sword of Despair
Group Icon

QUOTE(kurzel131 @ 12-04-2012, 00:35)
W sumie bd miał zajęcie ale jednego jestem ciekaw - co by to było gdyby każdy fallout był dopieszczony, bezbugowy i f3 wyglądało jak stare fallouty.

Ukazal sie doskonaly mod FIXT do Fallouta, bedacy dobrze pomyslanym polaczeniem paru patchy/modow z wlasnymi innowacjami, a mianowicie: lepsza kooperacja z NPC-ami, dopracowanymi questami (zazegnane bugi pozostawiajace dialogi i questy w zawieszeniu oraz dokonczenie pozostawionych watkow), unaoczniajacy Inwazje Mutantow... Takze usprawnia mechanike.

F2 probowano "domknac" patchem "restoracyjnym" (implementujacym: wioske Sulika, Abbey, kilka pomniejszych lokacji, postaci i questy - wczesniej porzucone przez oryginalnch tworcow lub nowe dla dopelnienia lokacji, np.: impreza Tylera w Den, sierociniec; takze nowe przedmioty i animacje). F2 to jednak tak rozbudowana rozgrywka, ze wyszlo tam rowniez wiele bugow (aczkolwiek przynajmniej regularnie 'odhaczanych' do poprawki miasto po miescie). Najwiekszy mankament tego projektu to chyba brak wyczucia (czyli umieszczanie wszystkiego, co sie da), przez co gra ciagle zalatuje modem, zawierajac rzeczy nieco odstajace od oryginalu, aczkolwiek samemu mozna dobrac komponenty. ;)

Wlasciwie, FIXT tez wyszedl zabugowany (i to chyba w dosc oczywistych miejscach - tj. widocznych od razu).

Glowna trudnosc to wyczucie swiata: tego, jak Fallout pokazuje miasta, postaci, srodowisko pustkowii. Nie tylko, co pokazuje, ale jak. Wazne dialogi: oczywiscie przede wszystkim rozpisanie rozmow, ale - np. mozliwosc pytania TH w kolko o te same rzeczy albo urwane watki...

F3 to jednak jakas konsekwencja tego, co zaczelo dziac sie i w dwojce: np. idea "Rzadu Stanow Zjednoczonych", za ktora akurat ci ludzie poszli. Zabijanie w rytm bebenkow kawalerii (?); na pierwszej powaznej prezentacji gry glowny projektant po prostu wybil wszystko po drodze, trzymajac w reku pada, jak w jakims glupim FPS-ie i jeszcze sprzedawal komentarze sugerujace, ze to swietna zabawa. W Falloucie klimat smierci ukazano zupelnie powaznie; postaci: Gadajace Glowy, narracja, opracowanie, sciezka dzwiekowa, to zostalo zrobione jak dobry film... W F3 kazda postac to gadajaca glowa i to wykonanie ma cos z gierek z '98, a retro future tam przedstawiony to raczej wizja nawiazujaca do takiej stylistyki, umieszczajaca w klimacie gry zalozenia technologii wspolczesnej jego producentom, calosc rozpisujacym mniej-wiecej jak tani, wysokobudzetowy film akcji.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-07-2019, 08:17