Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fajny serial wczoraj widzialem...

post 04-10-2009, 09:21
Post #41

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

Polecam, Żanet Kaleta. Zaczyna się od trzęsienia ziemi, a potem jest tylko ostrzej. Po 2 odcinkach mogę powiedzieć: wow. Te 2 min. 17 sek. wystarczyło żeby zrobić mini apokalipsę, w samych stanach z 800 samolotów padło, na drogach karambole itp. Nakręcony z rozmachem, niemal każdy zmaga się ze swoim fatum, no i trzeba rozwikłać tajemnicę black-outu. Jest grubo.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 05-10-2009, 08:37
Post #42

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 972

Moim zdaniem, pięknym bajerem w Serenity/Firefly był brak dźwięku w próżni, w BSG sceny batalistyczne w których było mniej pciumkania laserowego a więcej wybuchów i dramatycznej muzyki besser się prezentowały. Co mi się jeszcze w BSG podobało to właśnie owa mnogość tematów, wojna, post-apo, polityka, religia i jakieś takie pomieszanie czasoprzestrzeni na miarę Star Treka. Ciekawe jak będzie się prezentować spin-off Caprica. Aha, wada BSG jest taka, że w przeciwieństwie do Firefly, nie grała tam Summer Glau :P.

A ja osobiście polecam Big Bang Theory (epizod z Summer Galu tez sie tam znajdzie :P)

Edit:
A! Setny post!

Edit2:
Gdzie ten fallout w dollhousie? Oglądam 1szy odcinek i widzę jakąś dupocentryczną konspirację prawdopodobnie autorstwa ludzi odpowiedzialnych za BSG (styl pracy kamery, klimat, chyba nawet te same budynki miejscami, aktor/aktorzy i nawiązania, np "cośtam jak James Edward Olmos" :P)

Ten post był edytowany przez Havoc87: 05-10-2009, 15:00
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 09:14