Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

9 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Smieszne akcje w Fallout 2

post 24-09-2003, 15:26
Post #21

SHM-3
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 625
Doł±czył: 24-06-2003

I znowu się cz... nazwijmy to korektą ;] w każdym bądz razie było to pewne forum , na którym urzędowali 'Unwashed Vilagers'.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 24-09-2003, 15:42
Post #22

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 850
Doł±czył: 01-09-2003

Czasem podczas podróży wczytywała się lokacja z i pojawiał napis " You have aconcuered: error " A poza tym jak pojechałem do san fran z NCR, to się okazało, że przód dojechał do san fran, a bagażnik został w NCR:bs:
+Quote Post
post 24-09-2003, 15:49
Post #23

SHM-3
Group Icon

To 'powszechny standard' grając bez patch'a. Nigdy nie zapmne tych samochodowych BUG'ów, ile to człowiek się nadenerwował, ile nawyzywał... Ta myśl, co będzie? cały? przód? bagażnik? nie będzie... ;] ?
+Quote Post
post 24-09-2003, 16:42
Post #24

Hail to the power of the Gauss!!!
Group Icon
Nr użytkownika: 595
Doł±czył: 14-06-2003

Co do "buga" z alienami to całkiem możliwe, że to wcale nie był babol... Bozar wywala 15 naboi jedna serią, jeden nabój ma dmg ok 25 - 35, nalezy pamiętać że czasem nietrafiamy => znaczy z enie wszystkie naboje musza wpakowac sie w cielsko przeciwnika. Biorą po d uwage fakt ze mógł trafić tylko 1 a jeszcze poprwke na DT i DR stworka mogło wyjśc coś ok 18 -20.
+Quote Post
post 24-09-2003, 17:50
Post #25

Scourge of the Wastes
Group Icon
Nr użytkownika: 891
Doł±czył: 22-09-2003

Oj to już wyższa matematyka, nie dla mnie :lol:
Jednak muszę się z Tobą nie zgodzić, moim zdaniem to był bug, bo zdarzyło mi się to dziś również przy strzelaniu z combat-shotguna.. Podbiegl pierwszy członek gangu, przyjał bursta (80 DMG) i padł, podbiegł drugi, przyjał bursta i też padł (78 DMG) a wbiegł trzeci (stanął na ciele swojego kolegi) i przyjał dwa bursty z czego każdy zadał mu tylko 20 DMG. Więc odszedłem kroczek tak żeby oddalił się od martwego ciała i wtedy mu zasadziłem bursta i wtedy dopiero zabrało należycie ;)
+Quote Post
post 24-09-2003, 20:51
Post #26

Sword of Despair
Group Icon
Nr użytkownika: 193
Doł±czył: 13-01-2003

Cervantes napisał(a)
To 'powszechny standard' grając bez patch'a. Nigdy nie zapmne tych samochodowych BUG'ów, ile to człowiek się nadenerwował, ile nawyzywał... Ta myśl, co będzie? cały? przód? bagażnik? nie będzie... ;] ?

Heh ja jak gralem bez patcha to w Navarro zawsze po pierwszym wejsciu mialem sam bagaznik... Dobrze ze przy powtornym wejsciu pojawial sie cały :lol: Ja najbardziej się nawkurzałem w reaktorze w Gecko. Kiedy wychodzilem z sterowni reaktora to myslalem, zaatakuja? a moze puszcza?
+Quote Post
TommyGun
post 25-09-2003, 15:45
Post #27

Unregistered

nom! tez to mialem! mozna sie od tego zaje... no ten zdenerwować sie mozna! Bylem dobry ghuli i wogole, naprawilem (znaczy nie ja tak zupelnie ale i tak moia zasluga;) ) reaktor, chce se isc a ghule mnie atakują.. ale u mnie wystarczał sneak i po sprawie! A poza tym sulik rox! Kiedy� mialem fajną akcję.. Sulik miał ten odjechany młot (kupilem w new reno sam nie wiem czemu) i poszedłem odbijac samochód.. ponieważ szybko pobiegłem do pana czewodniczącego zgromadzeniem do spraw kradzierzy samochodów, sulik stał przy wejjsciu.. ja rozprułem pana czewodniczącego zgromadzenia do spraw kradzieży samochodu, wybiegłem, a pan murzynek w metal armorze z mlotem ktory tam byl zaczol uciekać.. i wtedy pokochalem sulika ;)...
pan murzynek tak dostal z mlota, że poleciał (sunął się)po ziemi... nie 10, nie 15 hexsów, ale truż pod moje nogi.. Wtedy ja sczelilem mu w oko i padl.. ale to bylo0 piekne i wyglądało pięknie!

Wniosek

SULIK BYŁBY �WIETNYM GOLFISTĄ!

Edit by SPEC

Ten post był edytowany przez SPEC: 04-10-2005, 22:12
+Quote Post
post 25-09-2003, 15:56
Post #28

Scourge of the Wastes
Group Icon

Ja tam uwazam ze Sulik to przydatne mieso armatnie wylacznie na starcie gry,z tego powodu ze chlopak prócz bicia mlotkiem do niczego innego sie nie nadaje. Malo tego ze tak naprawde rzadko kiedy sie przyda, to jeszcze wchodzi na linie ognia. Wiec w koncu zginal gdzies w akcji, i chociaz wtedy grupa skladala sie z 4 (lacznie ze mna) a teraz sklada sie z 3, to gra sie nawet latwiej (wszyscy chodza w leather armour markII i combat shotgunami;)), super to wyglada jak wpada taka grupka lujów do knajpki hehe.
+Quote Post
post 25-09-2003, 17:36
Post #29

SHM-3
Group Icon

Oj chłopie nawet nie wiesz co Sulik potrafi ;]. Oczywiście najpierw trzeba go odpowiednio przysposobić i trzeba WIEDZIEĆ JAK ;], a jak się nie wie to tak jest.
+Quote Post
post 25-09-2003, 18:17
Post #30

Scourge of the Wastes
Group Icon

Teraz to już nic nie potrafi bo zginał w akcji hehe, zrobił za to miejsce innemu koledze który wie co to broń palna :jezyk1:
+Quote Post
TommyGun
post 25-09-2003, 18:34
Post #31

Unregistered

hmm nom.. Sulik rox! Mówisz tak, bo najprawdopodobniej nie dałeś mu dobrego SMG ;) ja dałem mu takie coś i jak podskoczył o dwa levele, czy moze nawet o jeden, to wymiatał wszystkich ;).. no.. emm znaczy dobijał..a le wole takiego Sulika niż np Marcusa który nie strzela w nic innego tylko w ciebie ;) przynajmneij ja tak mialem... hmmm poza tym Sulik jest fajny i wogole ;)
+Quote Post
post 25-09-2003, 19:05
Post #32

¦mierdziant Sham(b)owy
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 55
Doł±czył: 07-11-2002

Rindhart napisał(a)
Ja tam uwazam ze Sulik to przydatne mieso armatnie wylacznie na starcie gry,z tego powodu ze chlopak prócz bicia mlotkiem do niczego innego sie nie nadaje. Malo tego ze tak naprawde rzadko kiedy sie przyda, to jeszcze wchodzi na linie ognia.

Chyba nie wiesz co mowisz:rolleyes:
Cerv dobrze godo :) i Tommy tyz :D
Dobry SMG Sulikowi w lapki, ustawic mu tak zeby podbiegal i atakowal z bliska (ja dodatkowo ustawilem mu zeby atakowal najsilniejszych) i wali krytyki az milo:2guns:
To byl najlepszy pamperek w moim squadzie - (tu powtorze sie po raz kolejny) to on rozsiekl Franka praktycznie jedna seria na pol....

Tommy >> daj Marcusowi Plazme. ew Laser - w zadnym wypadku nie dawaj zadnego "pulemiota" - i tez bedzie przydatny :)
+Quote Post
post 25-09-2003, 19:28
Post #33

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Nr użytkownika: 833
Doł±czył: 27-08-2003

U mnie Marcus właśnie z plazmą z reguły biega. A co do posiadacza gustownej ozdoby nosowej uważam go za jednego z nabardziej klimatycznych NPC w F2 i nie pozbywam sie go z teamu NIGDY. Z tym, że u mnie w zasadzie do końca pozostaje golfiarzem (świetnie wystawia przeciwników, których potem spokojnie dobijam). Choć zdarzało się, że i z smg biegał.
+Quote Post
post 25-09-2003, 20:22
Post #34

Hail to the power of the Gauss!!!
Group Icon
Nr użytkownika: 595
Doł±czył: 14-06-2003

Rindhart napisał(a)
Oj to już wyższa matematyka, nie dla mnie :lol:  
Jednak muszę się z Tobą nie zgodzić, moim zdaniem to był bug, bo zdarzyło mi się to dziś również przy strzelaniu z combat-shotguna.. Podbiegl pierwszy członek gangu, przyjał bursta (80 DMG) i padł, podbiegł drugi, przyjał bursta i też padł (78 DMG) a wbiegł trzeci (stanął na ciele swojego kolegi) i przyjał dwa bursty z czego każdy zadał mu tylko 20 DMG. Więc odszedłem kroczek tak żeby oddalił się od martwego ciała i wtedy mu zasadziłem bursta i wtedy dopiero zabrało należycie ;)

Może chodzi o trw "cover modifiers"? Ja jednak bedę obstawał przy miom zdaniu - pamietaj NIE ZAWSZE WSZYSTKIE KULE Z BURSTA TRAFIA PRZECIWNIKA. Ja takich problemów nigdy nie miałem - zawsze rozumiałem to w powyzszy sposób.

SULIK RoxXx'ior !!!!!!!!!!
Pieprzyc skuteczność, on zawsze bedzie moim ulubieńcem - za oryginalność, humor " Grampy Bone !!!!" , klimat. Nigdy nie lubiałem NPC w fallu ale do niego mam jakis sentyment :inlove:
Sulik the BESCIAK !!!!
+Quote Post
post 25-09-2003, 20:59
Post #35

Sword of Despair
Group Icon
Nr użytkownika: 193
Doł±czył: 13-01-2003

No i jeszcze jakie dialogi wali, kieyd jeszcze nie jest w druzynie. Postaci z int 2 gada "most people got evil spirits, you have stupid spirits. go see shaman, get hole in the head, big hole, HUGE :bs: :bs: :bs:
+Quote Post
post 25-09-2003, 21:03
Post #36

Scourge of the Wastes
Group Icon

Możesz się upierać, nie szkodzi :) Fakt pozostaje faktem że to się zdarzyło też innym i chciał nie chciał jest to bug. Czemu ? Mówisz że nie zawsze wszystkie kule trafiają, ale jak wytłumaczysz to że puszczam w aliena dwie serie z bozara i każda zabierta mu zawsze tylko 20 HP (jeżeli stoi na czyimś ciele) a pełną jeśli na nim nie stoi?Jak stoisz dokładnie przed alienem i sadzisz mu serie, czy to z shotguna czy z bozara to NIE MA PRAWA TRAFIĆ W NIEGO TYLKO JEDEN NABÓJ przy 95% prawdopodobienstwa trafienia. A tu nagle robisz save, sadzisz gościowi rundke, traci dwa razy po 20 HP, wgrywasz stan gry, znowu sadzisz mu dwie runy, gość znowu dwa razy pod rząd traci 20 HP (i to nie bug?).

A co do Sulika, to z opisów wynika ze jest lepszy niż układa zdania :) Ale ja i tak go tam juz na początku wymieniłem na innego. Bo szczerze mówiąc podoba mi się bardziej jakiś roker z combat-shotgunem niż jakiś tubylec biegający na bosaka z młotkiem :bs:
+Quote Post
post 25-09-2003, 21:13
Post #37

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 9
Doł±czył: 03-11-2002

Sulik ma jedną, dużą wadę. Gdy walczy z czym� małym przy pomocy młota wieki mijają, za nim biedna ofiara zatrzyma się wreszcie po uderzeniu. Przywali drań mrówce i ta leci... leci... leci... opu�ciła ekran... i leci... leci... leci... kilka minut mija, a ona leci... i leci... i wreszcie jest moja tura, mogę kliknąć end :).

Edit by SPEC

Ten post był edytowany przez SPEC: 04-10-2005, 22:16
+Quote Post
post 25-09-2003, 21:21
Post #38

SHM-3
Group Icon

'Tubylec biegający na bosaka' powiadasz, zaopatrz się w mod'a B-Team'u, a będziesz miał tubylca bięgającego w butach wspomaganych czy co mu tam załozysz ;].
+Quote Post
post 25-09-2003, 21:25
Post #39

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Nr użytkownika: 833
Doł±czył: 27-08-2003

Cervantes napisał(a)
'Tubylec biegający na bosaka' powiadasz, zaopatrz się w mod'a B-Team'u, a będziesz miał tubylca bięgającego w butach wspomaganych czy co mu tam załozysz ;].

linka proszę :)
+Quote Post
post 25-09-2003, 21:25
Post #40

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 130
Doł±czył: 22-12-2002

Gerard Heime napisał(a)
Sulik ma jedną, dużą wadę. Gdy walczy z czymś małym przy pomocy młota wieki mijają, za nim biedna ofiara zatrzyma się wreszcie po udeżeniu. Przywali drań mrówce i ta leci... leci... leci... opuściła ekran... i leci... leci... leci... kilka minut mija, a ona leci... i leci... i wreszcie jest moja tura, mogę kliknąć end :).

Tez mnie to denerwuje :D :bs:
A nie pomaga wtedy (gdy tak leeeeeeci i zeby nie leciala) wylaczenie superduperextra efektow w walce w opcjach?
+Quote Post

9 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 12-12-2019, 06:45