Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

15 Strony < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Solucja Awaken?, pytania i odpowiedzi

post 30-04-2003, 21:53
Post #21

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 40
Doł±czył: 04-11-2002

[b]jeśli chodzi o samochody to ja sie najbardziej zdenerwowałem jak wydałem te 2000 na noktowizor a zaraz potym znalazłem RE z samochodem [b/]

??? W jakim encounterze???? Skoro sa 4, tzn jeden jest w miescie i mozna go dostac za noktowizor, drugi jest u raidersow a trzeci przy jednym quescie z Bractwem Stali i tymi dugimi ;-) A czwart skoro pod koniec gry to tez domyslalm sie iz jest w jaikiejs lokacji "obowiazkowej" czyli nie zaden Random Encounter (chyba ze zle rozszyfrowalem RE ;-))!

BTW, Kroffa -ale dlaczego ten peis mnie zaatakowal - ja go na pewno w zaden sposob nie "uszkodzilem"!
A co do NPC - kurde, to gdzie oni sa?? ;-))))))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 30-04-2003, 22:03
Post #22

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 9
Doł±czył: 03-11-2002

Pies cię atakuje, bo załatwiłeś jego kumpli- to te psy, co trzeba zabić dla kapitana straży.
A Ubiór wymagany masz bodajże w Oazie :D

NPC:
Palladyn- masz na myśli Gisbourna? On jest skrybą...
I jest jeszcze Tess (czy jak ona ma) nie wiem dlaczego do mnie sie nie chciała przyłaczyć, do kumpla tak. By ją znaleźć- idź strone światła :D
+Quote Post
post 30-04-2003, 22:06
Post #23

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 82
Doł±czył: 21-11-2002

sajdon dobrze rozszyfrowałeś skrót RE nazywa sie chyba "stacje benzynowa" czy coś w tym stlu
+Quote Post
post 30-04-2003, 22:52
Post #24

aka. Kroffa
Group Icon
Nr użytkownika: 46
Doł±czył: 05-11-2002

a moze jednak jest 5 tych samochodow :rolleyes: sam nie wiem

no gdzie ich znalezc nie bede mowil bo to juz bedzie solucja, a niby za wczesnie na solucje :P
+Quote Post
post 01-05-2003, 11:58
Post #25

SHM-2
Group Icon

A moze te nostatni pojazd to chodzilo o pociag? ;-))) BTW, gdzie do cholery mozna czesci do tego nzalezc?? W grze nie ma zadnych podpowiedzi! Jedyne tam koles w bractwie cos o zlomiarzach it pmowil, ale nic nigdzie w tego typu lokadjach nie znalazlem! :-/
+Quote Post
post 01-05-2003, 12:14
Post #26

aka. Kroffa
Group Icon

jesli nie mozesz znalezc to znaczy ze zapomniales o wiecznej zasadzie "przeszukuj wszystko co sie da". pozatym nie ma tak latwo :P zreszta gdzies na ktorystam topicu juz o tym mowilem gdzie sa baterie (chyba)
+Quote Post
post 01-05-2003, 13:25
Post #27

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 422
Doł±czył: 08-04-2003

1. zaplon - w obozie bandytow,
2. bateria (czerwona) - baza wojskowa, ma ja szef mut0f,
3. komp - zniszczona v32 (ukazuje sie po znalezieniu nowych terenow do zamieszkania).

krotko i na temat
+Quote Post
post 01-05-2003, 16:56
Post #28

SHM-2
Group Icon

baka > thnx, zepsules mi cala zabawe..... :-// Ja chcialem jakiejs niejednoznacznej podpowiedzi w stylu takiej co Gerard Heime zrobil w ostatnim poscie... a idz ty! :2guns: :2guns:
+Quote Post
post 02-05-2003, 18:56
Post #29

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 422
Doł±czył: 08-04-2003

:bs:
+Quote Post
post 06-05-2003, 22:14
Post #30

Official Priest of the Wastelands
Group Icon
Nr użytkownika: 93
Doł±czył: 28-11-2002

mam znowu problem. byłem w nowym chicago i tam jakis gosciu chcial zebym znalazl mu medalion. znalazlem jakis ale imie bylo inne. tz. w pipboju mialem kłesa znajdz medalion Franka (?) czy kogos tam a a medalionie było inne imie. czy to bląd czy znalazłem medalion kogos innego?

ps. extrem - holodysk jest u handlarza w n ch który stoi za "rynkiem" ma kilka książek bodajze 33 kapsle i costam jeszcze

/edit/ o jaki kłest w kosciele chodzi? z kim trza pogadac?

p.s.2. dlaczego fabryka toxyn jest tak radioaktywna? miałem 11 antyradów ale zadnego rad-x i gdy byłem w korytarzu prowadzacym do jakiejs kupy gówna to mi wszyscy z ekipy robili za latarnie ;) lecz nie mogli jusz nosic broni.... mieli wszystkie statsy na czerwono...
+Quote Post
post 06-05-2003, 23:07
Post #31

aka. Kroffa
Group Icon

mam znowu problem. byłem w nowym chicago i tam jakis gosciu chcial zebym znalazl mu medalion. znalazlem jakis ale imie bylo inne. tz. w pipboju mialem kłesa znajdz medalion Franka (?) czy kogos tam a a medalionie było inne imie. czy to bląd czy znalazłem medalion kogos innego?
medalion masz dobry, to w opisie jest cos nie tak (a nawet jesli to nie ten, to sluzy do innego questa :P)
/edit/ o jaki kłest w kosciele chodzi? z kim trza pogadac?
nie wiem, nigdy nie gralem slaversami :P a sam przeciez gry nie stworzylem (jestem tylko czarnuchem)
p.s.2. dlaczego fabryka toxyn jest tak radioaktywna? miałem 11 antyradów ale zadnego rad-x i gdy byłem w korytarzu prowadzacym do jakiejs kupy gówna to mi wszyscy z ekipy robili za latarnie ;) lecz nie mogli jusz nosic broni.... mieli wszystkie statsy na czerwono...
co za pech ;) no trudno tam zuja ghule to musi byc haj radjoaktiv
+Quote Post
post 07-05-2003, 01:24
Post #32

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 87
Doł±czył: 24-11-2002

ghule żują ludzkie kości....
a quest ze rozpierniczeniem kościoła to hyba 2 lub trzeci dla slaversów ... nic nadzwyczajnego wchodzisz i wycinasz naród do nogi
+Quote Post
post 11-05-2003, 17:33
Post #33

Demon Spawn
Group Icon
Nr użytkownika: 508
Doł±czył: 09-05-2003

do tej pory grało mi się świetnie, aż nie doszedłem do Chicago...
jako, że generalnie nie strzelam do ludzi, którzy mnie nie atakują (karma!!! ;) ) to jestem zablokowany
mam znaleźć lucciego, i chyba wiem, gdzie jest (w barze na lewo od wejścia do miasta, na górze)... tylko jego biuro jest zamknięte, i nie jestem w stanie go otworzyć (101 - otwieranie + Lockpick MKII) :(
przeszukałem (kradzież) wszystkich gości zarówno na piętrze jak i na dole w barze, i nikt nie ma klucza... to jak ja mam się tam dostać - powyrzynać wszystkich i czekać aż facet sam wyjdzie ?

muszę też znaleźć M16 ... czy nie chodzi tutaj przypadkiem o Assault Rifle?

i jeszcze uno pytanko na koniec - jak jadę do nekropoli (z transportem broni) to od razu zaczynają do mnie strzelać? to normalne? i czy powinienem już teraz tam jechać?

no może jeszcze duo :) - na jakim (+/-) poziomie należy jechać do CBB - tzn - jestem w stanie nawet rozwalić obie te wieżyczki, ale nie chciał bym się znaleść przed jakimiś drzwiami, do których nie mam klucza .... zwłaszcza, że (przynajmniej tak było w v1.3) gdy raz już się odwiedzi tą lokację, to nie można już wejść do schronu...
+Quote Post
post 11-05-2003, 17:41
Post #34

aka. Kroffa
Group Icon

1. luccio to nie w tym miescie

2. nie nie chodzi o AR, jesli dokladnie przecyztasz dialog ktory zleca ci znalezienie m16 to bedziesz wiedzial gdzie szukac :P

3. wszystko dziala, powinni cie zaatakowac (zwracam jednak uwage ze to atakuje tylko czesc ghuli, a nie wsyzstkie wiec uwazaj by nie stracic cywili)

4. poziom 4-5 starczy w zupelnosci

gdy raz już się odwiedzi tą lokację, to nie można już wejść do schronu...
ee przeciez do SCHRONU wejsc nie mozna w ogole (tzn mozna pozniej ale to juz inna historia)
+Quote Post
post 11-05-2003, 17:52
Post #35

Demon Spawn
Group Icon

wow - profesjonalna pomoc techniczna - 5 min i jest odp. - big thx :)

2. "w melinie" oblazłęm wszystko (chyba), nawet podziemia (są tam "złodzieje" i nico - no chyba, że jest w jakiejś skrzyni, której nie mogę otworzyć (są 2 w podziemiach)

W CBB chodzi o to, że jak wlazłem na tą lokację (nie wchodząc do dziury) a później tam wróciłem, to już nie mogłem tam wejść... (do dziury - v1.3)

dzięki za odp. (przedtem bałem się, że się "namacham" np. do CBB, i będę musiał load'ować save'a ;) w chicago z powodu braku "czegoś" - to samo z tymi ghulami) - wiem już co robić :D
pojadę sobie albo do guli, albo do laboratorium, a później do CBB
+Quote Post
post 11-05-2003, 19:21
Post #36

SHM-2
Group Icon

2. "w melinie" oblazłęm wszystko (chyba), nawet podziemia (są tam "złodzieje" i nico - no chyba, że jest w jakiejś skrzyni, której nie mogę otworzyć (są 2 w podziemiach)

W grze jest wile takich skrzynek - jak wykonasz questa to dostajesz klucz a w srodku jest nagroda. Ni da sie ich chyba bez klucza otworzyc (mi nawet przy locpick 180% sie nie udawalo ;-)

W CBB chodzi o to, że jak wlazłem na tą lokację (nie wchodząc do dziury) a później tam wróciłem, to już nie mogłem tam wejść... (do dziury - v1.3)

Bo wywaliles to wszystko w powietrze!
+Quote Post
post 11-05-2003, 20:42
Post #37

Demon Spawn
Group Icon

Bo wywaliles to wszystko w powietrze! [/B][/QUOTE]

nie nie :D
po prostu "wszedłem" na tą lokację, nie schodząc nawet do dziury i dosłownie nic tam nie robiąc... no chyba, że to miejsce jest aż tak łatwo palne :jezyk1:
+Quote Post
post 11-05-2003, 21:21
Post #38

SHM-2
Group Icon

A jak ty sie z tamtad wogule wydostales?? Przed zabiciem tych kolesie nie mozna stamtad wyjsc.... a w sumie nawet po wyjsciu dopuki nie wysadzisz wszytkiego to nie powinno zniknac... masz buga ;-))
+Quote Post
post 11-05-2003, 21:38
Post #39

Demon Spawn
Group Icon

Sajdon napisał(a)
A jak ty sie z tamtad wogule wydostales?? Przed zabiciem tych kolesie nie mozna stamtad wyjsc.... a w sumie nawet po wyjsciu dopuki nie wysadzisz wszytkiego to nie powinno zniknac... masz buga ;-))

no przecież piszę, że tam nie wchodziłem :D
jak raz tam wszedłem to właśnie nie mogłem już wyjść, a rzucanie się na wieżyczki z pistoletem 10mm :2guns: i 50 nabojami to nie najlepszy pomysł :jezyk: (nie udało mi się skradać - cały czas byłem wykrywany i faszerowany ołowiem...)
więc wziąłem save'a wcześniej (cały czas CBB, ale zanim wszedłem do "dziury" i poszedłem dalej. jak tam wróciłem to okazało się, że trza zacząć grę od nowa [tym razem z paczem ;) ] bo drugi raz już nie mogłem tam wejść :aniolek:
+Quote Post
post 11-05-2003, 22:19
Post #40

SHM-2
Group Icon

Hie hie... ale mi sie udalo tam skradac z 20%! Tylko jak sie skradasz, to masz wieksza skuteczniosc jezeli sie czolgasz, bo na chodzaco to mnei wykrywaly juz po wejsciu! ;-))))
+Quote Post

15 Strony < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 14-11-2019, 01:23