Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

15 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Solucja Awaken?, pytania i odpowiedzi

post 11-05-2003, 23:38
Post #41

Demon Spawn
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 508
Doł±czył: 09-05-2003

Sajdon napisał(a)
Hie hie... ale mi sie udalo tam skradac z 20%! Tylko jak sie skradasz, to masz wieksza skuteczniosc jezeli sie czolgasz, bo na chodzaco to mnei wykrywaly juz po wejsciu! ;-))))

no bez jajek :D
pewnie, że się czołgałem, - ale i tak mnie wykrywały na 2 hexy przed detonatorem
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 11-05-2003, 23:52
Post #42

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 40
Doł±czył: 04-11-2002

No to masz pecha - lepiej dodaj troche punktow na sneaka ;-))
+Quote Post
post 12-05-2003, 20:08
Post #43

Official Priest of the Wastelands
Group Icon
Nr użytkownika: 93
Doł±czył: 28-11-2002

albo do gunsów... znajdź se lepszą broń, kupe amunicji i rozwal je z dystansu...:)
+Quote Post
post 12-05-2003, 23:19
Post #44

aka. Kroffa
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 46
Doł±czył: 05-11-2002

do czegos takiego spokojnie nada sie hunting rifle i jakies 20 naboji (jesli nie mnie badz wiecej :D)
+Quote Post
post 12-05-2003, 23:39
Post #45

Demon Spawn
Group Icon

już mi się udało podkraść - skrybą (chyba 30%) :D

natomiast teraz mam inny problem: w Chicago dostałem zlecenie załatwienia chanów, natomiast niedaleko miasta (Pł. Zach.) jest obóz bandytów - domyślam się, że to są właśnie ci chanowie...
tylko dlaczego oni mnie nie atakują (za sam fakt, że jestem "zbawcą pustkowi" powinni mnie już nienawidzić :jezyk1: )?
czy jeśli ja "zacznę", to przypadkiem nie spadnie mi karma (w F1 i F2 często tak bywało...)?

I jeszcze dwa pytanka:
czy wykonując quest'a dla "złych" w którym nie chodzi o zabijanie "dobrych" (np. quest z "poganiaczem") nie niszczę sobie reputacji i nie obniża mi się karma? [zwłaszcza, ze jak tylko dostane moje punkty doświadczenia, to się wezmę za rozwałkę całego obozu :2guns: ]

czy gdy uprzedzę jakiś quest, i wykonam to, o co by mnie dany NPC poprosił, to czy ten NPC zleci mi później to zadanie (które jest już przecież wykonane)?
:why:
+Quote Post
post 13-05-2003, 00:20
Post #46

aka. Kroffa
Group Icon

1 oboz czanow to nie oboz bandytow, szukaj dalej

2 poganiacz akurat nie wplywa na karme, ale np. takie wyrznij wioche ghuli wplywa, a za rozwalke wszystkich raidersow karma rosnie

3 pojdziesz do tego npc i dostaniesz od razu nagrode (ale niektoryzch questow sie wczesniej wykonac nie da)
+Quote Post
post 13-05-2003, 00:26
Post #47

Demon Spawn
Group Icon

Kroffa napisał(a)
1 oboz czanow to nie oboz bandytow, szukaj dalej

2 poganiacz akurat nie wplywa na karme, ale np. takie wyrznij wioche ghuli wplywa, a za rozwalke wszystkich raidersow karma rosnie

ok :D
a czy tych bandytów mogę zaatakować i rozwalić (nie spadnie mi karma?)???

sorry, że tak dużo pytań, ale w Fallout'ach zawsze statrałem się skończyć grę z jak najwyrzszą karmą :aniolek:
+Quote Post
post 13-05-2003, 00:34
Post #48

AWAKEN Team
Group Icon
Nr użytkownika: 94
Doł±czył: 29-11-2002

G.S.S. napisał(a)
ok :D
a czy tych bandytów mogę zaatakować i rozwalić (nie spadnie mi karma?)???

sorry, że tak dużo pytań, ale w Fallout'ach zawsze statrałem się skończyć grę z jak najwyrzszą karmą :aniolek:

Powiem tylko tyle, ze mozesz ich wk...... i sami Cie zaatakuja;)-mala podpowiedz-zejdz do podziemi i pokombinuj troche:D
+Quote Post
post 13-05-2003, 00:39
Post #49

Demon Spawn
Group Icon

Gaator napisał(a)
Powiem tylko tyle, ze mozesz ich wk...... i sami Cie zaatakuja;)-mala podpowiedz-zejdz do podziemi i pokombinuj troche:D

dzięki :)

pewnie trzeba uwolnić więźniów - zaraz się przekonam :2guns: ;)
+Quote Post
post 13-05-2003, 04:27
Post #50

Demon Spawn
Group Icon

mmm - nie mam pojęcia co robić...
byłem już w necropolis, chicago itd. Jedyna lokacja jakiej jeszcze nie zwiedziłem to baza wojskowa - tylko tam mnie "nie chcą" a chyba nie należy rozwalić tych mutantów...? :why:

wykonałem już praktycznie wszystkie questy (znalazłem np. zegarek, bezpiecznik, medalion itd.) ale za chol*** nie wiem co dalej robić...
czy po wykonaniu qustów dla złodziei lub policji w chicago dowiem się o jakimś nowym mieście/lokacji?

czy po prostu mam eksplorować mapę licząc na szczęście?

no i na koniec: dlaczego ten gaator w chicago nie powie mi, gdzie jest baza chanów - skoro wysyłał już tam ludzi, to powinien dobrze o tym wiedzieć...? :why: :why: :why:
+Quote Post
post 13-05-2003, 09:36
Post #51

aka. Kroffa
Group Icon

Gaator? on akurat zlecal wytluczenie raidersow :D tych normalnych tzn moze sie tam zwali jak zwali ale chodzi o to glowne obozowisko
+Quote Post
post 13-05-2003, 16:05
Post #52

Demon Spawn
Group Icon

żeby nie było, że chcę spojlerów:

odpowiedzcie mi po prostu na te dwa pytania;

1. czy wykonując questy w Chicago dowiem się o jakiejś nowej lokacji/mieście?

2. czy mam wymordować mutantów w bazie wojskowej (tzn. czy oni są "źli" ;) )?
+Quote Post
post 13-05-2003, 16:17
Post #53

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 50

1)o zadnej waznej sie nie dowiesz
2)mozesz ich rozwalic z wlasnej inicjatywy (dobry mutant to martwy mutant;) ) albo pokrecic sie troche i dostac na nich zlecenie:D
+Quote Post
post 13-05-2003, 17:03
Post #54

SHM-2
Group Icon

Na mutantow to masz zlecenie, ale tez wczesniej masz az 2 questy z nimi zwiazane wiec kolejnosc jest wazna ;-)))

Poza tym - Raidersi to to samo co BAndyci - odnosnie pytania, cze rowalenie bandytow obiza karme - Kroffa o tym w poscie wyzej (niz twoje zapytanie) dokladnie to napisal ;-)

Najwiecej lokacji mozna poznac z BS i ZN ;-)))
+Quote Post
post 13-05-2003, 19:04
Post #55

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 293
Doł±czył: 06-02-2003

Mini spojler GSS, więc jak nie chcesz, to zamknij oczy :). Jeżeli chcesz wejść do mutantów bez jatki musisz przyłączyć się do Żołnierzy Nadziei, albo możesz zdobyć questa, żeby MB wyrżnąć... Co do tej drugiej opcji, to wszystkie potrzebne do tego lokcje masz już na mapie. Kombinuj...
+Quote Post
post 16-05-2003, 15:50
Post #56

Demon Spawn
Group Icon

:deyes:

zapisałem się do żołnierzy (bez) nadziei (strasznie mili to oni nie są - biorą charcz i atakują BOS... czyżby w przyszłości mieli zmienić nazwę na "Enclave"?)
w każdym razie dostałem quest'a - zaatakować karawanę bractwa, i żeby go wykonać, musze się stawić na szlaku między bazą bractwa i Chicago... oczywiści seargent nie powiedział mi, gdzie jest ten szlak, nie mówiąc już o bazie, bo by mi to jeszcze popsuło całą zabawę... :confused:
pomyślałem sobie: trzeba pogłówkować - należy się kogoś spytać, gdzie jest ta baza. oczywiści najlepiej poinformowani powinni być mieszkańcy Chicago... nic z tego...
więc krążyłem wokół Chicago przez miesiąc i nie natknąłem się na żadną karawanę...

Jeśli mógł bym wam coś zasugerować: dajcie więcej informacji o innych lokacjach, bo nie każdy musi wyjechać z Chicago do bazy wojskowej , żeby się natknąć na bazę ZN - ja np. za pierwszym razem pojechałem tam z nekropoli, i oczywiście nic po drodze nie znalazłem... :(

powie mi ktoś, gdzie jest baza bractwa, bo nie mam ochoty pracować dla tych ZN :why:

P.S. czy rozwalenie całego kasyna (nie licząc cywili, wliczając prostytutki [atakowały mnie... :jezyk1: ] obniża karmę?
+Quote Post
post 16-05-2003, 19:17
Post #57

Official Priest of the Wastelands
Group Icon
Nr użytkownika: 93
Doł±czył: 28-11-2002

baza bractwa jest na południe, południowy-wschód od chicago. mówie ci to tylko dlatego ze sam mialem z tym problemy. tak wogolt to duzo razy musialem pojezdzic sobie po mapie aby znalezc jakąs lokacje (wiekszosc lokacji znajdowalem na zasadzie przypadku a nie informacji od kogos). i tu mala prosba - jezeli bedziecie robic jakiegos moda na zasadzie awakena to robcie jakies powiązania - dawajcie jakies wskazowki dzie mozna znalezc jakas lokacje bo tak to niektorzy (np gss) sie gubia (ja zreszta tez).
+Quote Post
post 16-05-2003, 20:14
Post #58

SHM-2
Group Icon

Przeciez Bractwo Stali jest bardzo latwo znalezc! Jej! Ale macie problemy...poza tym, ta lkoacja z karawana to przeciez od razu pojawia sie na mapie! O ile sie nie mysle, problem polega na tym, ze jezeli jest to lokacja do questa to nie widac jej, jezeli pole nie bylo wczesniej odkryte... choc dla mnei to nie problem, bo z przyzwyczajenia z F2 od razu objechalem samochodem pol mapy znajdujac wszystkie lokacje jakie mozna znalezc po prostu jezdzac ;-)))))
+Quote Post
post 16-05-2003, 23:42
Post #59

Demon Spawn
Group Icon

Sajdon napisał(a)
Przeciez Bractwo Stali jest bardzo latwo znalezc! Jej! Ale macie problemy...poza tym, ta lkoacja z karawana to przeciez od razu pojawia sie na mapie! O ile sie nie mysle, problem polega na tym, ze jezeli jest to lokacja do questa to nie widac jej, jezeli pole nie bylo wczesniej odkryte... choc dla mnei to nie problem, bo z przyzwyczajenia z F2 od razu objechalem samochodem pol mapy znajdujac wszystkie lokacje jakie mozna znalezc po prostu jezdzac ;-)))))

mmm :jezyk1:

masz dziwne przyzwyczajenia, bo ja w F1 ani w F2 praktycznie nie musiałem szukać nowych lokacji - po prostu wszyscy mieszkańcy (co logiczne z resztą) mówili mi, gdzie one są...
wystarczy pogadać :jezyk:

P.S. - nie oznacza to, że mod mi się nie podoba itd... wręcz przeciwnie - jeżeli się pytam, to dlatego, że chce tę grę kontynuować, a nie wiem jak...
+Quote Post
post 25-05-2003, 19:11
Post #60

SHM-2
Group Icon

Dobra, juz od ponad godziny latam po calej planszy, po wszystkich lokacjach itp i nadal nie moge znalezc trzeciej czesci do pociagu!!! Mam juz ta od mutantow i od bandytow, a co z trzecia!? W Schronie 32 juz bylem, ale nic nie znalazlem! :smoke: :smoke:
+Quote Post

15 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-11-2019, 01:30