Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

7 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Fallout: Infinite Fall, Całkiem nowa gra.

post 11-06-2008, 21:04
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 972

(IMG:http://img260.imageshack.us/img260/3149/48202385.gif) Fallout: Infinite Fall (IMG:http://img260.imageshack.us/img260/3149/48202385.gif)
By:
- Ghoster
- Kao
- MarshalBry
- Yamakusa
- Elensila

(IMG:http://img210.imageshack.us/img210/4677/55468021.gif) Fabuła (IMG:http://img210.imageshack.us/img210/4677/55468021.gif)
"Wojna, wojna nigdy się nie zmienia".
...A także się nie kończy. Ludzkość potrafi toczyć bitwy o byle co. Ropa, uran, gaz, czy nawet kolor włosów i oczu. Od niepamiętnych czasów cywilizacje ścierały się ze sobą, doprowadzając do śmierci milionów niewinnych ludzi. Dlaczego? Nikt tego nie wie. Nie dzisiaj.
Gdy czerwona fala, wraz z płonącymi włóczniami spadła na świat, ten stanął w ogniu. Ściana radioaktywności i skażenia pochłonęła niemalże wszystko, podczas gdy ludzie pochowali się w podziemnych schronach, zwanych "Kryptami".
Krypta 13, z tego miejsca pochodził Przybysz z Krypty. Nikt go nigdy nie zapomniał, za jego bohaterskie czyny i miłosierdzie wobec wyklętych przez boga pustkowii. Gdy wszyscy stracili wiarę, ten przeciwstawił się złu. Unicestwił niezmierzone mutancie armie dowodzone przez Mistrza, który pragnął zamienić wszystkich w nowych, lepszych ludzi. Supermutantów, te stworzenia przetrwały do dzisiaj.
A dzisiaj... Przez 75 lat świat bardzo się zmienił. Gdy tylko nadchodził czas pokoju, zataczała się w powietrzu nowa wojna. Tym razem, nie jest to zwykła wojna. Tym razem jest to wojna pomiędzy czterema najpotężniejszymi frakcjami Kalifornii. Wojna pomiędzy Bractwem Stali, Jednością, Enklawą i Renegatami.
A ty? Kimżeś ty jest? Budzisz się przy drzwiach Krypty 13. Bez wody i żywności. Odzyskasz wspomnienia? I czy warto walczyć za taki świat?

(IMG:http://img246.imageshack.us/img246/5410/27916337.gif) Opis (IMG:http://img210.imageshack.us/img210/4008/52494591.gif)
F:IF (Fallout: Infinite Fall - Ang. "Bezkresny Opad") jest modyfikacją do F2. Co więcej, jest to tak zwana Total conversion, czyli całkowita zmiana wszystkiego, co do tej pory widzieliście w oryginalnym Falloucie. Infinite Fall opowiada o człowieku, który doszczętnie stracił całą swoją pamięć, czyli przeszłość i wspomnienia. Fabuła F:IFa będzie (ponieważ jeszcze go nie skończyliśmy) bardzo zawiła i... Mogę zapewnić, że niejednego postawi na nogi i zmusi do przemyśleń. Innym opadnie także szczęka na podłogę, gdy tylko zobaczą temat, jaki obraliśmy w modzie, ze względu na to, że jest on tak skrajnie fantastyczny, a jednak całkowicie zgodny z kanonem obu Falloutów. Mod wprowadzi mnóstwo zmian, przede wszystkim sam świat. Czas akcji to 75 lat po wydarzeniach z F1, czyli jakieś 5 lat przed F2. W modzie spotkamy prawie wszystkie lokacje z obu części (prócz Modoc, Navarro i innych, pomniejszych), a dodatkowo dojdzie parę zupełnie nowych (Broken Tar, Bothe, Death City, Bagna czy Baza Wojskowa Omega 14). Do tego dojdzie wiele lokacji, które będą wręcz obładowane skryptami i postaciami. Co więcej, planujemy dodać całkowicie nowy soundtrack do każdej napotkanej podczas gry lokacji (oczywiście nie dzielnicy, a dla np. całego miasta, lub dla jego połowy). "Co zmienia mod", zapytasz? Teorytycznie rzecz biorąc, wszystko. Praktycznie, jeszcze więcej! F:IF będzie nieco bardziej realistyczny pod względem, zarówno walki, jak i dialogów. Postacie będą żywe, a przeciwnicy niebezpieczni. By pokonać pięciu mutantów z rękawicami wspomaganymi, nie będzie już starczył pistolet 9mm, paczka nabojów i 4 poziom doświadczenia. W tej modyfikacji, by zabić taki patrol Jedności, będzie potrzeba solidnego pancerza i naprawdę świetnej broni. A te będą dostępne już w końcowych fazach rozgrywki. Dodatkowo, *każda* postać będzie mogła przejść grę i rozwiązywać zadania na wiele, wiele sposobów. Dyplomata wszystko przegada, złodziej okradnie, skrytobójca zabije, mechanik naprawi, naukowiec zbada, a pogromca zniszczy i zrówna z ziemią. Opcji będzie naprawdę wiele, będą zależały nie tylko od naszych umiejętności, ale także od tego, czy posiadamy potrzebne przedmioty, jaką mamy karmę, czy szanują nas wokół czy może jesteśmy poniewierani przez wszystkich. O tak, w tym modzie będzie możliwość nagrabienia sobie do końca gry u kogoś. Jeśli obraziliśmy któregokolwiek pana z rodziny Mordino w New Reno, możemy być pewni, że dopóki nie przyjdziemy do niego z Pancerzem Wspomaganym i Karabinem Plazmowym, stosunki te nie zmienią się. A i mogą się jeszcze pogorszyć, jeśli ów postać usłyszy o nas opowieści z pustkowia, które nie będą zbyt miłe dla jego uszu.

(IMG:http://img260.imageshack.us/img260/7738/22214888.gif) Soundtrack (IMG:http://img260.imageshack.us/img260/7738/22214888.gif)
Poniżej umieszczam cały dostępny publicznie soundtrack, który prawdpopodobnie zostanie wykorzystany w modzie.
#01 Elensila - Motorway of America ©
#02 Elensila - Loud Water ©
#03 Yamakusa - Stay on the Way ©
#04 Elensila - Magic Sounds ©
#05 Yamakusa - Nuclear Soul ©
#06 Yamakusa - Broken Phone ©
#07 Yamakusa - Destroyed Temple ©
#08 Elensila - Drums of Nuclear War ©
#09 Elensila - No-Goal ©
#10 Yamakusa - Inside Mind ©
#11 Elensila - Holy End ©
#12 Yamakusa - Waiting For ©
#13 Elensila - Bad Live ©
#14 Elensila - Rain Devours ©
#15 Yamakusa - Shadows Light ©
Cały soundtrack jest własnością jego autorów (Elensila & Yamakusa) oraz projektu Infinite Fall. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jeśli zamierzasz gdziekolwiek użyć któregokolwiek z powyższych tracków, skontaktuj się ze mną (Ghosterem, rzecz jasna).

(IMG:http://img43.imageshack.us/img43/1323/71130465.gif) Screenshoty (IMG:http://img43.imageshack.us/img43/1323/71130465.gif)
Być może wkrótce.

(IMG:http://img2.imageshack.us/img2/6663/37010869.gif) Frequently Asked Questions (IMG:http://img2.imageshack.us/img2/6663/37010869.gif)
#01:
Q - Czym jest F:IF?
A - F:IF, czyli Fallout: Infinite Fall, jest modem do gry Fallout 2. Tak zwana Total conversion, czyli całkowita modyfikacja rozgrywki.

#02:
Q - O czym jest/O czym opowiada F:IF?
A - F:IF opowiada o wydarzeniach, które mają miejsce 5 lat przed tymi z F2. Jednakowoż główny wątek fabularny nie ma większych powiązań z historią obu części Fallouta. Więcej nie ujawnimy, gdyż byłby to jeden, wielki spoiler.

#03:
Q - Co zmienia F:IF?
A - Praktycznie rzecz biorąc wszystko, co tylko można zmienić. No, może prawie wszystko. Nie przenosimy gry do trójwymiaru (olaboga), ani nie kombinujemy z rozdzielczością. Mod wprowadzi, przede wszystkim, bardzo mroczną i tajemniczą historię, którą dopełni wszechogarniający, postnuklearny klimat. Znajdą się w nim nowe postacie, przedmioty, perki, perki karmiczne i inne, podobne.

#04:
Q - Czy zamierzacie wprowadzić jakieś nowe, "ambitne" systemy?
A - O ile "ambitnym" systemem można nazwać trujący gaz oraz system spania, tak, zamierzamy. W grze pojawią się miejsca, które będą zawierały skażone powietrze, inaczej zatrute. Przed skutkami oddychania w takim powietrzu będzie chroniła maska gazowa. Nie niszczeje ona jednak wraz z używaniem, tak jak gumowe buty. Z "systemem" spania sprawa ma się nieco inaczej, ponieważ Pip-Boya będzie można używać, w celach odpoczynkowych, jedynie w bezpiecznych miejscach, takich jak Krypta 13 czy też bezpieczna piwnica w jednym z miast. W innych przypadkach, jeśli postać chce odpocząć, będzie ona zmuszona do skorzystania z posłania bądź łóżka. W zależności od tego, na czym się położymy, tyle będziemy spać i tyle sił zregenerujemy. Często takie sytuacje mogą się skończyć tragicznie, np. zostaniemy napadnięci przez bandytów, czy, w najgorszym wypadku, przez Szpona Śmierci. Chociaż doświadczonemu strzelcowi Bractwa Stali z gotowym na każdą sytuację działem to nie wielka przeszkoda.

#05:
Q - Nowe przedmioty, bronie?
A - Tak, w F:IFie będzie dużo nowych, a jak zaskakująco przydatnych, przedmiotów. Począwszy od 50 rodzajów gazet, które możemy przeczytać i dowiedzieć się czegoś o czasach sprzed wojny, przez wszelakiego rodzaju narkotyki pokroju Serafiny czy inne amerykańskie wina, skończywszy na przedmiotach, które możemy użyć jedynie wtedy, gdy na początku gry wybraliśmy określone traity bądź w czasie gry zdobyliśmy potrzebne perki.

#06:
Q - A jak z perkami, traitami, ogólnie, cechami postaci?
A - Tych znajdzie się naprawdę spora liczba. Zmodyfikowane traity początkowe, ponad 30 nowych perków oraz około 100 perków karmicznych. Wiele umiejętności będziemy zdobywać nie przez doświadczenie, a przez umiejętne poprowadzenie rozmowy czy naprawy na określonym sprzęcie. Wszystko to będzie nieco bardziej dopracowane niż w oryginalnym Falloucie.

#07:
Q - Co ze środkami transportu? Stary Highwayman odpada?
A - Oczywiście, że tak. Na jego miejsce wejdzie Cysterna... O której więcej powiemy może kiedyś. Jednak będzie miała o wiele więcej zastosowań, niż samochód z F2.

#08:
Q - Czym są, do czego dążą i czym się charakteryzują frakcje, do których będziemy mieli okazję dołączyć podczas gry?
A - Na pewno wszystkie są unikalne i mają swój własny cel. Wszystkie cztery będą preferować kompletnie inny rodzaj pomocy graczowi, co jednak nie znaczy, że strzelec będzie miał korzyści tylko wówczas, gdy przystąpi do Enklawy. Wyeliminowany zostanie także kwiatek, pozwalający na wykonanie prawie wszystkich zadań (w przypadku rodzin z Nowego Reno) dla Wrightów, by potem dołączyć do Mordino. Przy frakcjach, jeśli wykonasz jakieś otwarte działanie przeciwko innej frakcji/mocno wiążące cię z jedną z nich, natychmiastowo któraś (lub nawet i wszystkie, włącznie z tą, dla której wykonywałeś zadanie, jeśli coś poszło nie po myśli dowódcy) z armii dopadnie cię i zacznie eksterminować, ganiając po pustkowiach. System walki frakcji będzie bardzo dopracowany.

#09:
Q - Jakich towarzyszy będzie nam dane spotkać podczas podróży? Być może Marcus, lub Cassidy?
A - Nic z tych rzeczy. Prawda, zarówno Marcus jak i Cassidy będą w grze, jednak tymi, którzy będą chętni do nas dołączyć, będą... Cóż, zdradzę na razie imiona dwóch. Dan, twardziel, który je na śniadanie żel-beton i popija kwasem z akumlatora, oraz Roch. Supermutant należący do Zbrojeniowców z Los Angeles, który nienawidzi Jedności.

#10:
Q - Jak z klimatycznością lokacji? Czy będą one kanoniczne, czy może stworzyliście swoją własną kopię świata z Fallouta?
A - Pewnie!... Że nie. Lokacje będą klimatyczne i kanoniczne do bólu kości. Przykładowo, Blask (The Glow) będzie jedną z najmroczniejszych lokacji w modzie, gdzie będzie można znaleźć holograficzne nagrania walk z... I tutaj już spoileru nie umieszczę. Powiem tylko, że jeżeli ktoś szuka klimatycznego moda, ten jest w sam raz dla niego. A jeśli ktoś ma problemy ze wzrokiem, na początku gry można wybrać tryb podjaśnienia ekranu o 50%.

#11:
Q - Środki płatnicze. Czy coś ulegnie zmianie względem F1 i F2?
A - Tak, ulegnie, ulegnie. Walut będzie kilka, obowiązujących w różnych miastach. Na całych pustkowiach obowiązują dwie waluty. Pieniądze (czyli brzdęk, monety lub zielone) oraz kapsle (od butelek bądź "California Sun"). Dodatkowo w New Reno będą obowiązywać żetony do gry w pokera, w Redding bony określonych kopalni, a pomiędzy bandyckimi grupami niezrzeszonymi z Renegatami z Reno, blaszki (od puszek).

#12:
Q - "Tryb dla Twardziela", czy będzie coś takiego?
A - Ależ oczywiście. Dla wszystkich masochistów przygotowaliśmy specjalny tryb rozgrywki, by łamali sobie paznokcie podczas gry, polecamy się na przyszłość!

#13:
Q - Dlaczego jesteś takim przebrzydłym sukin[...]?
A - Bo mnie tak wychowano. ;c

(IMG:http://img260.imageshack.us/img260/1191/17745102.gif) Rekrutacja/Kontakt (IMG:http://img260.imageshack.us/img260/1191/17745102.gif)
Chcesz się z nami skontaktować/pomóc w tworzeniu moda? Pisz na E_Mail:
H_Adrian@tlen.pl - Ghoster
Bądź odezwij się na numer GG:
7230274 - Ghoster
5090097 - MarshalBry
Ewentualnie pisz na PW.

Ten post był edytowany przez Ghoster: 23-09-2009, 22:57
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 11-06-2008, 21:31
Post #2

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

No to powodzenia wam zostaje życzyć - ale mimo wszystko dwie osoby to trochę mało na moda o takiej skali.
Ale przejdę do konkretów - skoro mod tworzony jest już od trzech lat, to na jakim etapie znajdują się prace? Co na północy będzie się znajdować oprócz Nowego Reno? W końcy, jak można się bedzie dostać na platformę wiertniczą Enklawy - czy San Francisco też zostanie uwzględnione?
+Quote Post
post 11-06-2008, 21:41
Post #3

SHM-0
Group Icon

A więc tak, aby dostać się do Enklawy, będzie kilka sposobów:
1. Będzie pewne miejsce, gdzie znajdować się będzie mała stacja paliw, za nią zostaje stworzona mała placówka Enklawy, stamtąd można się dostać do platformy Vertibird'em. (Wiem, że łudząco przypomina Navarro, ale to inna lokacja)
2. Dostać się Tankowcem, (który będzie pod "władaniem" Enklawy) jeszcze zastanawiamy się, czy dodać jakieś specjalne "wydarzenia" do tego, ale prawdopodobnie odpuścimy to sobie.
3. Będzie możliwa (ryzykowna, możemy umrzeć z głodu) "wycieczka" łódką, nie wiemy jeszcze czy na pewno, potrzebujemy grafiki.
4. Możliwy będzie (jeśli zdobędziemy grafikę) także "rejs" statkiem Bractwa stali, ale wówczas będziemy musieli przystąpić do BS, co wiąże się z atakiem na platformę.
Powiem jeszcze, że Mutanty Mastera powrócą, zdziesiątkowane, ale jednak.

A na jakim etapie znajdują się prace? Na odkopywaniu plików map i przerabianiu ich, wiele jest już gotowe, poza skryptami.
+Quote Post
post 11-06-2008, 22:17
Post #4

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 5 072

A jak sie [procentowo, szacunkowo] mają sprawy dialogów, questów pobocznych i wreszcie - easter eggów? Chodzi mi o to na jakim poziomie są prace czysto-przygotowawcze, rozpiski "scenariusza"?
+Quote Post
post 11-06-2008, 22:30
Post #5

Outlander
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 3 132

Może i wrednie, ale powiem: jak już to pomóżcie Darkfallowi, ten mod ma szansę wyjść ukończony i pozamiatać, jest gotowy w 75% - to potężny etap, a robiony jest przed doświadczone osoby, które mają na koncie ukończony projekt - Awaken (choć głównie DargH). Udział w pozostałych 25% tworzenia moda to byłby sukces i fundament pod tak dużego moda jak planujecie. Dla mnie to porywanie się z motyką na słońce, i jeszcze te debilne xP naprzemiennie z xD nawciskane gdzie się da w poście. Zanim wciągniecie w to ludków, to zastanówcie się czy na pewno podołacie, a nie za miesiąc, dwa powiecie im: sorry, ale już nam się nie chce xP.
+Quote Post
post 11-06-2008, 23:59
Post #6

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 4 233

Micronus ja chciałem ponarzekać a ty mnie ubiegłeś :( Teraz Bio nie będzie mógł napisać że go mój post po raz kolejny wkurzył :(
+Quote Post
post 12-06-2008, 00:13
Post #7

SHM-0
Group Icon

piv vauh - Scenariusz mamy już cały przygotowany, Easter Egg'i są już właściwie gotowe, questy? Spora ilość jest już gotowa, zaś co do dialogów - Przed każdym dialogiem pracujemy nad nim. xP
Procent? Aktualnie nie jestem w stanie dokładnie określić. xP

Micronus - To nie jest tak, że ja "chcę mieć swojego moda", nie zamierzam kończyć czyjejś pracy, Ja to robię, bo chcę, bo to mi nawet sprawia przyjemność. xP Nie jestem w stanie powiedzieć po co to robię, ale nie będę nikomu pomagał w Darkfallu. xP

KeniG - Bleee...
+Quote Post
post 12-06-2008, 08:37
Post #8

Newsman Shamo
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 1 895

Micronus - To nie jest tak, że ja "chcę mieć swojego moda", nie zamierzam kończyć czyjejś pracy, Ja to robię, bo chcę, bo to mi nawet sprawia przyjemność. xP Nie jestem w stanie powiedzieć po co to robię, ale nie będę nikomu pomagał w Darkfallu. xP

Właśnie dlatego znacząca większość modów nigdy nie przechodzi etapu "No chłopaki, mam pomysł i nawet już coś zrobiłem..."
+Quote Post
post 12-06-2008, 11:35
Post #9

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

QUOTE(PipCobra @ 11-06-2008, 20:56)
A na jakim etapie znajdują się prace? Na odkopywaniu plików map i przerabianiu ich, wiele jest już gotowe, poza skryptami.
*

Z tego, co wiem od Jarga i Cubika, to zrobienie map jest najmniejszym problemem. Jak to kiedys ktorys z nich powiedzial - mapke mozna zrobic w 2h, a zeby ja oskryptowac potrzeba nieraz tygodnia...

Nie chce oczywiscie nigoko zniechecac, ale taka jest prawda :) ... No ale skoro pracujesz nad tym juz od 3 lat, to widac, ze Ci sie chce...

Powodzenia w takim razie...
+Quote Post
post 12-06-2008, 12:52
Post #10

SHM-0
Group Icon

Zdzisiu - "Właśnie dlatego znacząca większość modów nigdy nie przechodzi etapu "No chłopaki, mam pomysł i nawet już coś zrobiłem..."" - Równie dobrze, mógłbym nic nie pisać na ten temat, *mam* samozaparcie, robię ile mogę, nie chcę nagrody. (Bo niby za co?) Robię tego moda, gdyż chcę, by inni fani Fallouta, mogli zagrać w nowe przygody w tym fascynującym świecie. xP

Deat©hClaw - "Z tego, co wiem od Jarga i Cubika, to zrobienie map jest najmniejszym problemem. Jak to kiedys ktorys z nich powiedzial - mapke mozna zrobic w 2h, a zeby ja oskryptowac potrzeba nieraz tygodnia... Nie chce oczywiscie nigoko zniechecac, ale taka jest prawda..." - To akurat wiem, zapewne nawet bym się nie zabierał za to, gdybym nie wiedział o tym, że skrypty to felerna rzecz... Ale cóż, chcę by to jakoś wyglądało? Zrobię ile będzie trzeba.
"No ale skoro pracujesz nad tym juz od 3 lat, to widac, ze Ci sie chce..." - Pewnie wielu nawet tego nie rozumie. xD Ale tak, chcę mi (nie tylko mi) się to robić. Zrobię? Zrobię. Nie zrobię? Udostępnie, może ktoś inny. Mam pomysł, wprowadzam go w życie, nie zawsze się wszystko udaje, ale jeśli jest szansa, że ukończę go - Robię. xP

PS: Jeszcze dzisiaj postaram się dać screeny z platformy.
+Quote Post
post 12-06-2008, 13:16
Post #11

SHM-2
Group Icon

A tam platforma, daj z lokacji naziemnej która twoim zdaniem wyszła najlepiej [jak dotąd]
+Quote Post
post 26-08-2008, 20:51
Post #12

SHM-0
Group Icon

Cóż, pracuję właśnie nad "cut-mapką", co prawda nie znajdą się na niej żadne dodatkowe grafiki, ale jak ją skończę, dam screeny. (I ją trochę opiszę)

EDIT:
Dzisiaj dam tylko jednego screena, konkretniej z Necropolis. Swoją drogą - Necropolis to będzie bardzo chamska lokacja, gdyż trafiamy do niej bardzo szybko, i przy odrobinie szczęścia mamy metalowy pancerz i strzelbę. A tuż po wejściu do Necropolis spotykamy 3 (niezwykle podpakowane) supermutanty, w ogóle wiele pułapek (zasadzki) tam będzie, jak mówiłem: "Chamska lokacja". ^^

Parking przed Motelem, oczywiście komitet powitalny.
(IMG:http://img387.imageshack.us/img387/6224/necropolis1nn0.png)

PS: Wiem że trochę dziwnie wygląda, ale w grze prezentuje się dosyć ciepło, a nieco dalej jest "Bardziej Falloutowe Necropolis". xP Za 2/3 dni postaram się dać kolejne screeny.
+Quote Post
post 27-08-2008, 08:25
Post #13

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Cóż, oby wyglądało to jakoś bardziej falloutowo, bo na razie siekanina jakaś się szykuje :(.
Necropolis to było dość duże miasto - nie można do niego wejść od innej strony, omijając tych mutantów?
+Quote Post
post 04-10-2008, 17:33
Post #14

SHM-0
Group Icon

Siekanka to na pewno nie będzie, nie byłby to Fallout. Omijanie mutantów - Myślałem nad tym, i na pewno jeszcze pomyślę. Narazie jedyna możliwość dla "nie-snajperów" (itp.) to zmniejszenie poziomu trudności. xP (Osobiście zawsze grałem na największym, chyba czas zacząć testować te mniejsze...)
A co do wyglądu: Wiem, to w ogóle nie wygląda jak Necropolis, tylko jakaś starówka Hub, ale kilka metrów dalej, gdy zaczyna się Motel, jest już "stare" Necropolis. Ogólnie tutaj będą same zwariowane ghule i mutanty, a jedyne miejsce gdzie będą "cywilizowane człowieki", to kanały i Kościół. (Pomijając fakt, iż w każdej lokacji będzie minimum jeden ghul/mutant z którym można porozmawiać.

EDIT:
Dawno nie dawałem żadnych wiadomości (tak to jest z tym obiecywaniem. xP), dlatego także wypadałoby zamieścić jakiś dowód, że projekt idzie, chodź w ślimaczym tempie, jednak zawsze.
To jest screen z Bothe, pewnej, takiej lokacji: (xP)
http://img392.imageshack.us/my.php?image=fifko5.png
+Quote Post
post 04-10-2008, 18:55
Post #15

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 878

Obrazek całkiem ładny, szkoda że tlyko jeden, ale za to dobrze słyszeć że prace ida wciąż naprzód, to obiecujące :D
+Quote Post
post 04-10-2008, 19:38
Post #16

SHM-0
Group Icon

A teraz coś dla fanów Stalkera - Clear Sky, Bagna.
http://img221.imageshack.us/my.php?image=fif3ki5.png - Starałem się wzorować na tych ze Stalkera, w sumie to tu jest tylko woda i trawa, ale dalej są nieskończone ruiny itd. xP
+Quote Post
post 04-10-2008, 20:13
Post #17

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 878

Interesująca mapka a raczej pomysł na mapkę, tylko ze te czarne dziury to niby woda ma być? Bo niefajnie to wygląda i przypomina mi podziemne mapy z Heroes 3
+Quote Post
post 04-10-2008, 21:05
Post #18

SHM-2
Group Icon

wystarczy 9-10 nowych tilesów by udostępnić możliwość swobodnego kreowania takich bajorek. Nie wygląda to źle, jest przynajmniej ciekawym pomysłem, ale woda mogłaby być jaśniejsza... mógłbyś zrobić też dodatkowy element scenerii wyglądający jak exit grid, tylko w odpowiednich kolorach i o odpowiedniej jasności, czym móglbyś rozjaśniać albo przyciemniać pewne rejony bajorka. Kwestia dobrania odpowiedniej barwy z palety Fallouta 2
+Quote Post
post 04-10-2008, 21:25
Post #19

Snajper Kontaktowy Ojciec Założyciel fMUDa
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 319

Woda zdecydowanie za ciemna brak jakiekolwiek roślinności czy zabrudzeń , śmieci w wodzie. No ale ogólnie na + za pomysł.
+Quote Post
post 04-10-2008, 21:46
Post #20

SHM-0
Group Icon

Ogólnie opierałem się na bagnach ze Stalkera, śmiecie są dalej, a dodatkowych grafik na razie unikam, jedynie kobieta na wcześniejszym screenie to "nowa grafika".
Staram się też znaleźć sposób, jak postać zamoczyć do kolan. xP
A nie wiecie przypadkiem, czy możliwe byłoby zrobienie takiego skryptu, że gdy włączamy turę, automatycznie (nie ważne czy w pobliżu jest ktoś wrogo nastawiony) tura się zamyka i znów gramy "normalnie"? Bo nigdzie niczego takiego nie znalazłem. xP
PS: Niedługo nowe screeny.
+Quote Post

7 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 25-08-2019, 10:02