Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

4 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Fallout2 - VB, Czy mozna?

post 08-12-2005, 17:59
Post #1

First to Fight!
Group Icon
Grupa: GWR-3
Nr użytkownika: 1 860

Temat dotyczy "Fallout2: Van Buren" - projektu który nie powinien nawet nazywać się MODem do Fo2 a zupełnie nową grą.

Założenia są nastepujace: stworzyć Fallouta3 zwanego także "Van Buren project" na silniku Fallouta 2.
Samozaparcie i wola, znajomość świata i języka jest duża jednak gorzej z umiejętnościami takimi jak pisanie skryptów oraz robienie map. Aktualnie "projekt" jest w stanie wczesnego porodu :) gdyż nawet jeszcze nie chodzi o własnych siłach. Jeżeli jesteś zmęczony czekaniem na mody i czekasz na grę to byćmoże F2:VB cię zadowoli - questy, świat oraz npce mają być w pełni przeniesieni i zgodni z oryginalnym projektem jednak scenariusz mam zamiar napisać od zera - chyba że wraz z odpowiedzią na mój mail od Interplay dostane wszystkie dokumenty co bardzo by nam ułatwiło zadanie.

Narazie mam zamiar przetłumaczyć wszystkie dokumenty na język polski. Po co? Pisząc scenariusz nie chcę tłumaczyć "na żywca" wszystkich dokumentów, po za tym niektórzy mapperzy moga nie znać angielskiego a takich całe to info po angielsku po prostu może odstraszyć. "Van Buren" nie tylko jest tłumaczone dla tego projektu, napewno w polsce jest wielu ludzi nie znających angielskiego ale kochajacych uniwersum a raczej świat Fallout'a - po przetłumaczeniu wszystkiego dokumenty będa opublikowane dla wszystkich. Po co? Chociażby dla ludzi grających w Fallout:PnP i chacych odkrywać bądź grać w nowym dla nich otoczeniu jakim będzie aż pięć stanów: Nevada, Utah, Colorado, Arizona, New Mexico

Po zapoznaniu się opisami miejscowości i npcami stwierdzam że VB mógł być takim hitem jak Fallout2! Świat jest idealny, klimat, npce- należy to tylko zbudować.

Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa z muzyką jednak narazie zakładam że użyje się muzyki z Fo1 jak i z Fo2 - mimo że znana ciągl wpada w ucho i odpowiednio dobrana może perfekcyjnie wpłynąć na miodność lokacji.

Rozpocząłem projekt o czym informuje post z 11.12.2005, szukam jednak pomocy w tłumaczeniu lokacji od ktorych nalezy zaczac i o ktore bede mogl oprzec caly scenariusz. Mam nadzieje ze projekt sie uda jednak nawet jezeli nie to wasze tlumaczenie nie zmarnuje sie gdyz rownczesnie robie wlasny dodatek do PnP (czekanie na PnP pl znudzilo mnie) z lokacjami z VB oraz kilkoma zmienionymi zasadami. Zapraszam do wspolpracy :)

Kontakt:

Moj mail:aigam@o2.pl
GG: 2830920

STAN PRAC:
(tłumaczenia)

Zrobione
- Burham Springs [By Aigam]
- Fort Abandon [By "dotz"] (poprawki by Aigam)
- Jericho [By Zdzisiu]
- Ouroboros [By Aigam]
- Maxon Bunker [By Zdzisiu]
- The New Canaan [By Zdzisiu]
- BOMB 001 [By Tadziomencel]
- Hoover Dam [By Aigam]
- Tibbets Prison [By Yazon]
- Mesa Verde [By Zdzisiu]
- Boulder Dome [By Zdzisiu]

Aktualnie robione:
- Denver [By Yazon]
- The Nursey [By Aigam]
- Twin mothers [By psychotique]
- Blackfoot & Hangdogs [By psychotique]

Do zrobienia
- Bloomfield Space Center
- Reservation

************************************NEWS****************************************
12.12.2005
Z pomoca nadszedł Zdzisiu za co bardzo mu dziękuje - dostał lokacje Jericho
Wielkie dzieki za pomoc dla zdzisia oraz dodatkowe podziękowania należą się intoxicate za newsa na stronce.

13.13.2005
Wczoraj zgłosił się Falloutomaniak i poprosił o jakąś krótką rzecz do tłumaczenia - Dostał Mesa Verde. Dzisiaj od tjemniczego człowieka ktory w tytule maila mial "call mi dotz" otrzymalem przetlumaczony opis Fortu Abandon- wielkie dzięki.

15.12.2005
Dzisiaj mam wielki jeden powód do radości - dawny znajomy z Ultimy Online - Yazon (Estwalk chyba go kojarzy) dołączył się do projektu. Jest to jedna z najbardziej konkretnych osób jakie znam na dodatek angielski zna perfekcyjnie. Zgodził się na aż 3 lokacje naraz. Przydzieliłem mu Denver, Tibbets Prison, Boulder - Wielkie dzięki człowieku! Wiem że skoro ty to dostałeś to tak jakby już były skończone.
Z listy rzeczy do zrobienia znikają także Blackfoot & Hangdogs oraz Twin mothers. Dzieki mojemu koledze Destero przenosimy je do "aktualnie robionych". Od dzisiaj wiekszość dokumentów które są znalazło się w tłumaczeniu. Dla Destera wielkie dzieki.

26.12.2005
Oznacza to że właśnie skończyłem swój drugi dokument. Rozumiem że są święta jednak proszę wszystkich tłumaczy o kontakt i informacje o ich stanie prac. Dziękuje i życze wszystkim tłumaczom , spóźnionych wesołych świąt

17.12.2005
Pięć dni po otrzymaniu tekstu uzytkownik SHAMO Zdzisiu przetłumaczył Jericho - grande robota, o to chodziło. Jako iż wyraził dalszą chęć współpracy (za co jestem bardzo wdzięczny) otrzymuje Maxon Bunker

20.12.2005
Do ekipy tłumaczy dołączył Alenfer- moj kolejny kolega od strony Ultimy Online - dostał - The Nursey. Wielkie dzięki. Zostały TYLKO 3 dokumenty do zrobienia. Jeżeli znacie przyzwoicie jezyk angielski oraz kochacie Fallouta to prosiłbym o kontakt.

21.12.2005
Szybkie info :) Tadziomencel - nowy tłumacz. Dokuemnt: BOMB 001. bardzo dziękuje.

26.12.2005
Ouroboros [By Aigam]
Oznacza to że właśnie skończyłem swój drugi dokument. Rozumiem że są święta jednak proszę wszystkich tłumaczy o kontakt i informacje o ich stanie prac. Dziękuje i życze wszystkim tłumaczom , spóźnionych wesołych świąt

29.12.2005
Maxon Bunker zamienia sie na Maxon Bunker co oznacza ze kolejna lokacja została przetłumaczona przez Zdzisia za co mu jestem bardzo wdzięczny. Wszystko zostało dobrze i właściwie przetłumaczone - do niczego nie można się przyczepić. News miał być wcześniej ale całkowicie zapomniałem :) (święta, urlop). W ażdym razie Zdzisiu dostał The New Canaan i to chyba będzie jego ostatnia robota gdyż Hoover Dam przypadnie mi :( Jeżeli wszystko będzie szło w tempie takim jak pracuje zdzisiu to najprawdopodobniej skończymy tłumaczenia do 10 stycznia i będzie można się brać za jakąkolwiek pracę. Ktokolwiek jest chętny do dalszej współpacy prosze walić prosto do mnie na PM albo mail

3.1.2006
CYTAT ([XXX)
Ja to mam chyba pecha na całego gdy jurz miałem prawie cały dokument przetłumaczony to sobie go przypadkowo skasowałem, a nie chce mi się go robić od początku więc rezygnuje nie chce żeby projekt przezemnie się przeciągał a do tego nie mam wogule czasu.

Niestety bywa i tak jednak jakoś nie chce mi się wierzyć że pliki "samesię" kasują. Jeżeli ktokolwiek zechce przetłumaczyć jak szanowny pan XXX to odrazu niech się do mnie nie zgłasza bo taki chwilowy przypływ chęci w ogóle projektowi się nie przyda! Zirytowany zamieniam Mesa Verde na Mesa Verde co oznacza że jest do wzięcia. Z kolejny dokument wezme sie przynajmniej za 3,4 dni bo powoli mam dosyc klawiatury ^^

5.5.2006
WOOOW! Dawno nie bylo update'a ! Wszystkiego dowiecie sie w tym poscie.
W skrocie: ja mam bardzo malo czasu, strona prawie gotowa, kolejny tekst przetlumaczony, nowi tlumacze poszukiwani.

12.5.2006
Zlecilem psychotique przetlumaczenie 2 tekstow, jest to osoba studiujaca na wydziale anglistyki wiec nie mozna bylo trafic lepiej.

18.6.2006
Boulder Dome [By Zdzisiu]

Ten post był edytowany przez Aigam: 18-06-2006, 19:15
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 08-12-2005, 18:17
Post #2

Demon Spawn
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 577

Stoworzenie takiego moda, mimo gotowej fabuły, wymaga jednak wiele pracy i czasu (choć tego, do wydania przez B-cośtam F3, jest baaaardzo wiele :( ). Proponuję poczekać na zakończenie prac nad już tworzonymi modami do F2. Decydujące zdanie należy tutaj do modderów :arigato:
+Quote Post
post 08-12-2005, 18:30
Post #3

First to Fight!
Group Icon

Dlatego tez pisze czy znalezliby sie ludzie.. moze zamiast robic mod o niewiadomo czym albo o niewidomo "gdzie" moze lepiej zabrac sie za cos w co napewno zagraja i Polacy jak i wszysy na swiecie - przeciez nikt by tego nie robil po polsku (chyba)
+Quote Post
post 08-12-2005, 18:34
Post #4

Street Samurai
Group Icon
Nr użytkownika: 870

CYTAT (buddy @ 08-12-2005, 16:32)
Proponuję poczekać na zakończenie prac nad już tworzonymi modami do F2.

W tłumaczeniu:
Buddy mówi "nigdy" :)

CYTAT
Decydujące zdanie należy tutaj do modderów  :arigato:

Aigam, tutaj buddy ma rację - jak komuś z moddów pomysł sie spodoba, to jest szansa... Ale póki któryś się tu nie odezwie to nie "Licz" na zbyt wiele ;)

A co ja myślę o projekcie?
Aigam - jesli naprawdę chcesz tego moda, to odciąż trochę modderów, którzy mieliby to zrobić - zbierz te myśli "z NMA i innych serwisów", spisz, pokaż... I miej nadzieję, że taki zebtrany plan moda zach ęci jakiegoś skryptera do zrobienia czegoś takiego.
Pozdro i zacznij analizować mappera
+Quote Post
post 08-12-2005, 18:44
Post #5

First to Fight!
Group Icon

OK najpierw rozegram kilka przygod w nowym swiecie na sesjach pnp i zaznajomie sie na dobe ze swiatem a nie zapamietam ze sztywnych opisow i cos napisze.
Swoja droga jak wam podoba sie pomysl - zagrac po prostu w Fallouta Vb a nie F2 - bo f2 bylby tylko silnikiem.
+Quote Post
post 08-12-2005, 18:52
Post #6

SHM-1
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 78

Nie jesteś napewno jedyny który o tym pomyślał, zamknięcie VB dało wszystkim w kość i projekt oparty na oryginalnych lokacjach i fabule miałby zapewnione poparcie społeczności :D.

Ale moge dać ci taką radę, jak będziesz sie tylko pytał czy jacyś modderzy tego nie wezmą do roboty to od razu możesz iśc na piwo i o wszystkim zapomnieć.
Aby projekt ruszył potrzebny jest conajmniej jeden najważniejszy człowiek SZEF - czyli takzwany koordynator, koleś który będzie pilnował modderów, zachęcał, poganiał i utrzyma projekt w kupie kiedy ekipa zacznie sie wykruszać (to nieuniknione).

Nie musisz umiec modowac Falla (choc lepiej zebys umiał ;)) ale to ty musisz rozkręcić ten interes.

Aha tak wogle to taki projekt jak VB zajmie conajmniej 3 lata jak wszystko zgrabnie się ułoży. :rolleyes:
+Quote Post
post 08-12-2005, 20:12
Post #7

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 877

Najpierw musiałbyś dokładnie poznać fabułe, przejżeć lokacje itp itd żeby wiedzieć dokładnie ile masz do zrobienia od strony wyglądu i fabularnej. Musiałbyś to umieścić w prosty i przejrzysty sposób na jakiejś stronce. Rozpisać sobie co i kiedy będzie robione.

Głównie problem polega na dwóch bardzo czasochłonnych rzeczach:
1. Zbudowanie świata.
2. Oskryptowanie.

Nie obędzie sie ani bez skrypterów ani bez budowniczych. Skryptowanie wymaga kupe czasu i umiejętności, a budowanie kupe czasu. Grafike i inne pierdoly mozna zostawic na sam koniec i korzystać z tego co fallout daje.

CYTAT
Nie znam sie ani na modowaniu ani na tworzeniu czegokolwiek do falloutow od strony mechanicznej.

Musiałbyś sie wiele nauczyć, zanim zaczniesz namawiać ludzi do robienia moda. Muszisz mieć zdolności przywódcze i zapał większy niż cała ekipa razem wzięta.

CYTAT
Najgorzej chyba (moim zdaniem) wyglada sprawa z budwaniem map oraz swiata

Jak dla mnie to jest najłatwiejsze co można robić w Falloucie, tyle że zajmuje całą mase czasu. Najgorsze są skrypty bo na tym sie zna pare osób i nikomu więcej sie nie chce poznawać tego zagadnienia. Obsługi Mappera można sie nauczyć w jeden dzień jak sie umie układać puzzle to i tu sobie człowiek poradzi.

Pomysł sie podoba. Teoretycznie rzecz ujmując moge pomóc jak zobacz sens i będe pewny że projekt nie pojdzie do kosza.
+Quote Post
post 08-12-2005, 20:17
Post #8

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 1 878

Prawdę mówiąc, to chciałbym zagrać w F2:VB ;). Jeśli scenariusz projektu będzie dobrze przygotowany to chętnie pomogę w czym tylko będę mógł. Potrzebuję tylko dobrego wodza i przede wszystkim przemyślanego scenariusza.
+Quote Post
post 08-12-2005, 21:02
Post #9

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 1 972

Powiem troche oftopując żę jesżeli nawet wszyscy moderzy by się nie podieli Aigam jesli będziesz wrzeszczeć i tak dalej o takiej możliwości to w końcu ktoś cię usłyszy i nawet jak nie pomoże to cię poprze,kontynuowanie działania jest już najprostrzym sprzeciwem.
WALCZ ARGH
Mod ciekawy
+Quote Post
post 08-12-2005, 22:41
Post #10

First to Fight!
Group Icon

Ghul szykuj sie ze druzyna zmieni miejsce zamieszkania z New Reno do inej podlej dziury , najprawdopodobniej w New Mexico - najpierw chce zobaczyc jak te swiat widza moi gracze pnp bo mniej wiecej odczuciami sprawdzonych graczy chcialbym sie kierowac. Ostatecznie jezeli nie zacheci ludzi czyjas charyzma to moze zacheca $ :D
Na serio: gdybym o tym myslal na serio i bylbym w 200% pewien ze takie "cos" bym utrzymal to mzoe moglbym nawet poratowc kogos jakims kiesoznkowym jednak sam aktualnie nie najlepiej zarabiam a moj dar przekonywania pozostawia wiele do zyczenia. Do tego nauka, praca ( w kafejce - pewien plus), dom, dziewczyna (trzeba jakas znalezc ^^) itd, itp - czynniki ktore powoduje ze ak naprawde kazdy ma malo czasu na cos tak "smiesznego" dla niektorych jak modzik.

Przede wszystkim nalzy zaczac od tego ( akurat kiedy pisze posta przygrywa mi "Followers Credo" i czuje klimat ^^) VB to nie moze byc zwykly mod - od razu wieszosc ludzi slyszac "MOD" zaczyna krzywic miny - Taki projekt gdyby posiadal konkretna nazwe molby jakkolwiek ludzi przyciagnac .. Fallout 3 (slyszac chociazby plotke o F3 ludzie by wbijali sie drzwiami i oknami by zobaczyc byl jaki news) - nazwa konkretna, krotka ale jednak niebezpieczna - odpowiedzialnosc ktora ciazy na tym tytule nie pozwala tworcom popelnic bledu.

... dram on...
... dream on...

Ten post był edytowany przez Aigam: 11-12-2005, 18:19
+Quote Post
post 09-12-2005, 15:48
Post #11

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 877

i jest 1 problem fallout 3 is reserved trade mark Bethesda Softworks - więc użyć go jako nazwy nawet darmowego moda nie można z tego co mi wiadomo.
+Quote Post
post 11-12-2005, 17:07
Post #12

First to Fight!
Group Icon

Ok zaczalem cos robic.

Zaczynam od tlumaczenia lokacji by potem sie ich trzymac. Bede pial wlasny scenariusz by zaskoczyc ludzi ktorzy wiedza co bedzie w vb. Juz na starcie chcialbym prosic o pomoc w tlumaczeniu kilku lokacji ludzi ktorzy dobrze znaja angielski no i przede wszystkim swiat Fallouta. Jezeli z projektu nic nie wyjdzie bo nie bedzi skrypterow, mapperow to zawsze beda przetlumaczone lokacje ktore z koeli bede mogl wyykorzystac w dodatku "VB dla Fo:PnP". Strony brak, forum brak i nie pojawi sie za predko jednak wraz z dodatkiem do PnP napewno zrobie cos z info, dzialem download itp.

Stan prac postaram sie updatowac na tym forum narazie, wszelkie przetlumaczone rzeczy opisze w 1 poscie tego tematu. Prosze zatem o pomoc w tlumaczeniu osoby ktory znaja ang. oraz klimat fallouta i CHIALYBY zobaczyc cos takiego jak vb w troszke innej wersji niz byl planowany, mape jednak zamierzam zostawi oryginalna :D
+Quote Post
post 12-12-2005, 13:10
Post #13

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 1 297

CYTAT

czy daloby sie albo raczej czy znalezliby sie chetni (to nie jest rekrutacja, mowimy tu bardziej o teorii niz o praktyce) do robienia Van Burena na silniku F2

Moim zdaniem musisz poczekac na reszte dokumentow (glownie teraz mechanika). No i na silniku F2 odradzalbym robic...lepiej cos prostrzego, z wiekszymi mozliwosciami.

Musisz spytac sie Interplay czy mozesz uzyc ich dokumentow Van Burena do stworzenia gry... watpie aby sie zgodzili, chociaz bylby to projekt niekomercyjny - moze cos sie uda (gdyby Odin prosil ;) )

Jak dla mnie pomysl: GENIALNY!

Podsumowujac:
- inny silnik (wiecej mozliwosci, wieksza mozliwosc znalezienia grafikow)
- globalna ekipa (nma)
- zapytanie Interplaya co do mechaniki i ich dokumentow

Juz pisze newsy ;]
Mam nadzieje ze masz tam duzo determinacji i wolnego czasu, bo ruszenie projektu jest najgorsze. Oby Ci sie udalo!
+Quote Post
post 12-12-2005, 13:33
Post #14

First to Fight!
Group Icon

jak narazie tlumacze.. nie patrzmy za daleko w przyszlosc :)
narazie przede wszystkim tlumaczenie - przyda sie chociaz do PnP. Jako darmowy projetk wypaaloby sie spytac do wykorzystania lokacji - zapytam sie dopiero gdy zobacze ze kogos by to zainteresowalo. Jezeli po przetlumaczeniu tego nie bedzie nikogo chetnego to projekt zamkne a dokumenty wykorzystam do pnp. Narazie jedyne o co prosze to nie silnik (bogowie! nawet o tym nie myslalem) a po prostu pomoc tlumaczy bym mogl na podstawie "czegos" mogl pisac scenariusz bo na oryginaly z vb raczej nie ma co liczyc.
Narazie mam duzo ambicji i samozaparcia (przynajmniej tak to odczowam naraze) ale to co zrobie to jest jedyna kropelka w oceanie potrzeb.

Mysle ze przydalby sie koordynator prac - ja z checia napisze scenariusz i moge poopisywac wlasne dodatki. Ocenic mozecie moje wypociny narazie na podstawie sesji pnp na shamo (Tamta dotyczy tylko stanu California a nie VB). Znam kilk dbrych polonistow ktorzy napewno mi pomoga zatem moje wczesne wersje moga byc pozalowania godne, po sprawdzeniu napewno sie poprawia.

mam nadzieje ze moim ciekawym scenariusze porusze takze innych :) ale narazie... tlumaczenia (nie mam niestety wszystkich dokumentow).

Staram sie byc zorientowany jak najbardziej ale nie moge znalezc innych plikow, jezeli owe posiadacie to slijcie na maila. Nie wiem za bardzo jak sie za projekt zabierac ale postaram sie jak najlepiej przynajmniej przetlumaczyc.. Znajac moja niechcec do pracy zajmi mi to przynajmniej z 2 miesiace :)

Ten post był edytowany przez Aigam: 13-12-2005, 00:14
+Quote Post
post 12-12-2005, 13:37
Post #15

SHM-3
Group Icon

Aigam - w takich projektach trzeba juz na samym poczatku wychodzic w najdalsza przyszlosc - mozesz wierzyc badz nie
+Quote Post
post 12-12-2005, 14:42
Post #16

First to Fight!
Group Icon

Narazie chce miec cokolwiek o co mozna sie oprzec.. bycmoze cokolwiek zacheci takze innych. Aktualnie projekt nie jest w stanie gdybaia bo juz cos robie, cos co potrafie, nie oczekujcie ze bede pisal skrypty i robil mapy :)
Nie znam zadnych darmowych silnikow (jezeli w ogole takie istnieja) i nawet sie nad nimi nie zastanawialem myslac ze F2 wcale taki zly nie jest. Najwazniejsza dla mnie grajac w takiego fallaouta ma byc miodnosc i przyjemnosc w graniu - silnik F2 moze nie jest piekny ale jest darmowy oraz dostepny, dla niektorych odrzucajacy ale jzeli taki projekt mialby ujrzec swiatlo dzienne wolalbym by docenili go Ludzie oczekujacy Fallouta pewnie tak mocno jak ja niz masy zwyklych graczy.
Projekt jest w miare egoistyczny bo najpiew mysle o sobie, znudzony czekaniem na jakikolwiek projekt postanowilem w cos zagrac, wiem ze to zajmie od cholery czasu ale nie licze na zybkie i latwe zakonczenie prac. Chcialbym zagrac w projekt oryginalny, ciekawy fabularnie, pelen humoru, klimatu oraz miodnosci nie patrzac na grafike bo mnie w przeciwienstwie do wielu ludzi grafika nie odstrasza (czy ktos pamieta te piksele w Dungeon Keeperze jak sie opetalo stwora? :) - uwielbilalem to )
Mimo wszystko zamierzam przynajmniej przetlumaczyc wszystkie dokumenty i napisac scenariusz, jezeli sie ktos dolaczy - swietnie, jezeli nie - zajme sie PnP ^^

*EDIT (13.12.05)
Rozreklamowalem toszeczke ten projekt w celu uzsykania pomocy bycmoze od ludzi z zewnatrz. Znacie angielski i swiat Fallouta? Z checia przyjme kazda pomoc :)

Ten post był edytowany przez Aigam: 13-12-2005, 14:06
+Quote Post
post 15-12-2005, 10:19
Post #17

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 683

no troche roboty z tem będzie ... dostałeś odpowiedz od Interplaya? Ja moge ułozyć fabule do jakiegoś miasteczka ;)
+Quote Post
post 15-12-2005, 12:45
Post #18

First to Fight!
Group Icon

echem tak jak zaproponowl INtoxicate maila wysle do Interplay dopiero gdy bede mial cokolwiek (czyli to co jest na liscie w pierwszym poscie).

W liscie postaram sie byc na tyle przekonujacy na ile potrafie proszac przy okazji o reszte dokumentow "ktore nie istnieja" :)
+Quote Post
post 20-12-2005, 18:59
Post #19

First to Fight!
Group Icon

Wiem że nie powinienem pisać jednego posta po drugim (tzn. wg. Regulaminu mogę dopiero po 24 godzinach) ale że nikt się nie odzywa postanowiłem poinformować że projkt zyje i prace chyba idą całkiem w porządku. wpisywać całe archiwum Newsów które znajdują się na pierwszej stronie. Moje tłumaczenie nie idzie za prędko gdyż po za pracą dochodzą jeszcze porządki i przygotowania świateczne :( (do tego trzeba doliczyć chyba jeszcze SPAM na SHAMO :P )

Pytanie do Zdzisia i Falloutomaniaka, jak i innych tłumaczy czytająych SHAMO: jak tam postępy?. Odpowiedzi prosze kierowac na PM

Oto i Newsy z ostaniego tygodnia (plus kilka dni):

12.12.2005
Z pomoca nadszedł Zdzisiu za co bardzo mu dziękuje - dostał lokacje Jericho
Wielkie dzieki za pomoc dla zdzisia oraz dodatkowe podziękowania należą się intoxicate za newsa na stronce.

13.13.2005
Wczoraj zgłosił się Falloutomaniak i poprosił o jakąś krótką rzecz do tłumaczenia - Dostał Mesa Verde. Dzisiaj od tjemniczego człowieka ktory w tytule maila mial "call mi dotz" otrzymalem przetlumaczony opis Fortu Abandon- wielkie dzięki.

15.12.2005
Dzisiaj mam wielki jeden powód do radości - dawny znajomy z Ultimy Online - Yazon (Estwalk chyba go kojarzy) dołączył się do projektu. Jest to jedna z najbardziej konkretnych osób jakie znam na dodatek angielski zna perfekcyjnie. Zgodził się na aż 3 lokacje naraz. Przydzieliłem mu Denver, Tibbest Prison, Boulder - Wielkie dzięki człowieku! Wiem że skoro ty to dostałeś to tak jakby już były skończone.
Z listy rzeczy do zrobienia znikają także Blackfoot & Hangdogs oraz Twin mothers. Dzieki mojemu koledze Destero przenosimy je do "aktualnie robionych". Od dzisiaj wiekszość dokumentów które są znalazło się w tłumaczeniu. Dla Destera wielkie dzieki.

17.12.2005
Pięć dni po otrzymaniu tekstu uzytkownik SHAMO Zdzisiu przetłumaczył Jericho - grande robota, o to chodziło. Jako iż wyraził dalszą chęć współpracy (za co jestem bardzo wdzięczny) otrzymuje Maxon Bunker

20.12.2005
Do ekipy tłumaczy dołączył Alenfer- moj kolejny kolega od strony Ultimy Online - dostał - The Nursey. Wielkie dzięki. Zostały TYLKO 3 dokumenty do zrobienia. Jeżeli znacie przyzwoicie jezyk angielski oraz kochacie Fallouta to prosiłbym o kontakt.

21.12.2005
Szybkie info :) Tadziomencel - nowy tłumacz. Dokuemnt: BOMB 001. bardzo dziękuje.

Ten post był edytowany przez Aigam: 21-12-2005, 02:21
+Quote Post
post 20-12-2005, 22:06
Post #20

SHM-3
Group Icon

hmn... musimy Aigam porozmawiac na priva, bede wdzieczny za kontakt gg: 6949428.

pozdr!
+Quote Post

4 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 26-01-2020, 11:51