Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> nowe zakonczenie dla necropolis ?, czy wy tez takie mieliscie ??

post 07-06-2007, 19:28
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 324

witam wlasnie przed chwilka przeszedlem 16 raz fallouta 1, mialem go opcykane co do najmniejszego szczegolu , all misje, misyjki wszystko co jest mozliwe. Zrobilem all w cienistych miaskach krypcie 15, u chanow, w zlomowie i w hubie i stwierdzielm ze to jest juz schemat nie jest ta przyjemnosc co kiedys wiec juz niechialo mi sie bardzo dokladnie grac i juz zaczelem grac "fast". Czyli poszedlem do bractwa po misje nastepnie udalem sie do blasku a potem do necropolis - wyrznoalem all ghuli przy studzienkach i all szczurstwo w kanalach, do mutkow zaczelem strzelac poczynajac od harolda nawet z nimi nie rozmawiajac, u seta tez nie bylem, nastepnie naprawielm pompe i uwolnilem ghula w celi. Potem zszedlem do krypty po hydro procek. Zabilem tylko 2 swiecacych ghuli tych na poczatku reszta niech se zyje. Nastepnie lazlem do krypty 13 spacyfikowalem buntownikow, wykrylem zlodzieja wody i zdalem relacja przy okazji dajac procek. Jak juz all zrobilem poszedlem do bractwa dac dysk z blasku - tam wzielem pancerz t-51 od talusa bo juz o wiele wczesniej uwolnilem tego typa z huba ze starej czesci miasta, nastepnie udalem sie na operacje i zrobilem all. Poszedlem do gruzow zdobylem czesci dla milesa dla farm , udalem sie do zbrojeniowcow kupilem plazmowke i amunicje do niej, przeszedlem sie tez do chucka zeby 1 szczescie wiecej bylo i do uczniow po habit. Dalem czesci dla milesa kupilem ksiazke w hubie i utwardzil mi pancerz wspomagany a smith plazmowke. Udalem sie do katedry juz w habicie - poszedlem na gore do morfeusza i powiedzialem ze chce wydac moja krypte udalem sie z nim do mistrza, fast zmienilem pancerz na wspomagany i all wybilem. Nastepnie znow przebralem sie w habit i nie postrzezenie wylazlem z katedry. Potem udalem sie do bazy wojskowej - jak juz tam bylem zabilem all przy wejsciu a w bazie juz paradowalem w habicie - przemknalem sie i oszukalem straznikow i udalem sie na 4 pietro. Tam uruchomilem cicha sekwence samo destrukcji. Na 3 i 1 lvl bazy juz musialem walczyc no to wkladam wspomagany i jadziem. Zabiwszy all udalem sie do wyjscia i leci juz historyjka. I co mnie najbardziej zaskoczylo bo w poprzednich 15 razach nigdy tego nie mialem, takze zaden z moich kolegow tego nie mial a mianowicie: dla necropolis historyjka brzmiala tak: Ghule ucza sie koserwacji swoich pomp, pozniej odkrywaja nowe zapomniane techniki inzynierysjkie, ktore nastepnie sprzedaja i pomagaja okolicznym mieszkanca - mniej wiecej tak to brzmialo. Napisalem tak duzo co po kolei robilem, bo: czy po wybiciu mutkow z necro po 15 dniach mutki nie zaatakowaly necropolis i je nie zmiazdzylo ?? moze zrobilem cos co dzieki czemu nie zostalo zaatakowane i dlatego taka historyjka ?? jeszcze bk ze na koniec przy rozmowie z nadzorca jak juz mi powiedzial ze mam isc, kiedy on zwraca sie ku krypcie moj gostek chowa plazmowke wyciaga desert - albo inny pistolet ktory tak samo wyglada i strzela do niego z krytyka i wtedy fajnie ginie :) - to ze mozna go zabic i nawet dalej grac to wiem ale co dziwniejsze czemu mi sie tak zawsze robi w tym savem przed koncem i skad on mial pistolet ?? skoro w inventorym jedyna bronia jaka mialem to jest plazmowka i czemu sam strzelal ?;o Juz wiele odkrylem w f1 np. ze dokladnie tylko w 1 kratce na mapie mozna spotakc szpona smierci, ( chyba 2 kratki w lewo i jedna do gory od huba, ale nie jestem pewiem bo dawno nie sprawdzalem i zapomnialem) w karawanach tez sa bardzo czesto i nawet mozna mutantow spotkac podczas karawan - jak sie w to bawilem spotkalem ich kilka razy tak samo szpony ale ze inna historyjka dla necro i to ze gosc strzela sam do nadzorcy walac krytyka jeszcze z broni ktorej nei maielm - ztym sie ejszcze nei spotkalem. Piszcie prosze czy wam tez sie cos takiego przytrafilo , a byc moze to wogole wcale nie nowosc jest tylko dla mnie i tak sie podniecam pozdro

Ten post był edytowany przez Pieluch: 07-06-2007, 19:53
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 07-06-2007, 19:54
Post #2

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

Uf, ledwo przez to przebrnąłem...

Z Unknown:
Ghule z Nekropolis uczą się konserwacji swej naprawionej pompy wodnej, aż w końcu ponownie odkrywają wiele spośród utraconych sekretów inżynierii. Zakładają potem przedsiębiorstwo trudniące się sprzedażą tych technologii innym osadom.
Wymagania: nie zabierać Chipa lub naprawić pompe

Nic nowgo nie odkryłeś.

Pzdr.
+Quote Post
post 07-06-2007, 23:04
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 324

Quinn napisales ze wymagane jest: nie zabierac chipa albo naprawic pompe - zawsze naprawialem pompe za kazdym razem jak gralemm w falla a chipa nie wzielem sposrod tych 16 tylko 2 razy bo w sumie nei trzeba go wziac zeby przejsc gre ale mimo tego wtedy jak nie bralem chipa to i tak zakonczenie bylo ze niszcza mutki necro a pompe zawsze naprawiam wiec niewiem moze w mojej wersji falla jest jakis bug niewiem
+Quote Post
post 07-06-2007, 23:12
Post #4

SHM-1
Group Icon
Grupa: Newsman
Nr użytkownika: 4 119

Osz, zero interpunkcji.
Ale pomijam.

Pytałeś, czy to nowe zakończenie, a ja ci udowodniłem, że nie. To że nie spełniłeś tu przedstawionych warunków nie oznacza, że to jedyne. Możliwe, że jedne drugich nie wykulczają.
+Quote Post
post 08-06-2007, 00:02
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 309

Trzeba jeszcze szybko rozwalić Military Base bodajże. Jak szybko - nie pomnę. Wtedy wyskakuje zakończenie, że Necropolis przetrwało.
+Quote Post
post 08-06-2007, 17:43
Post #6

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 4 470

Jak mojemu kumplowi z klasy pokazałem Falla, to tak się wczuł, że wybił całe Nekropolis i potem żalił mi się, że zakończenie było nudne.
Tylko że on tak zrobił z każdym miastem i bukrem bractwa...
+Quote Post
post 09-06-2007, 19:14
Post #7

Wieczny Malkontent
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 290

Drugim warunkiem poza pozostawieniem jakiegoś źródła świeżej wody (pompa/chip) jest załatwienie tego przed inwazją mutków. Piszę Pompa/Chip, bo równie dobrze można grę skończyć nie oddając chipa, a jedynie rozwalając katedrę i military base, bądź podczas zwracania chipa overseerowi, schować go do torby lub plecaka i wtedy nie znika on z inventory (można odnieść).

kuniec
+Quote Post
post 30-10-2011, 01:30
Post #8

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 11 276

Nic na to nie poradzisz tak zostala gra napisana a ze nie bylo dodatkowch petli/skryptow odpowiedzialnych za zmiane broni na taka jaka aktualnie dzierzysz to tak jest sa inne przyklady np septerra core runer od poczatku gry ma dodany napalm chociaz nie ma tego w umiejetnosciach to postac jako tako poruszajac sie widzimy zainstalowane rozszezenie, tak samo ekwipunek mamy ten z poczatku gry i jak zalozymy cos innego to w grze sie to nie zmienia.
+Quote Post
post 31-10-2011, 17:40
Post #9

Sword of Despair
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 29

QUOTE(kurzel131 @ 30-10-2011, 01:30)
Nic na to nie poradzisz tak zostala gra napisana a ze nie bylo dodatkowch petli/skryptow odpowiedzialnych za zmiane broni na taka jaka aktualnie dzierzysz to tak jest sa inne przyklady np septerra core runer od poczatku gry ma dodany napalm chociaz nie ma tego w umiejetnosciach to postac jako tako poruszajac sie widzimy zainstalowane rozszezenie, tak samo ekwipunek mamy ten z poczatku gry i jak zalozymy cos innego to w grze sie to nie zmienia.]
*

?

Pewne rzeczy zostały pokazane symbolicznie, np. - wg "Biblii" i info. z holdysków i rozmów - Falloutowe miasta i "Krypty" "opiewały" na tysiące mieskańców. Z jednej strony to, co widzimy w grze, to po prostu symbolika takiej sytuacji, z drugiej - symulacja i można odebrać takie miasteczka za zupełnie prawdopodobne. Postać strzelająca do Overseera z pistoletu (i pokazana w Outrze) oddaje po prostu zamierzony klimat gry. Przecież MB zniszczyła podstępem albo z pomocą BoS. Zaplanowana gra Super Mutantem po dokonaniu takiego wyboru byłaby właściwie polem dla kolejnej gry, która oryginalnie po prostu zostawia nas z outrem. Inwazję Mutantów symbolizuje mały bastion w Necropolis i trochę pogłosek...
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 07-12-2019, 22:03