Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Czas na Community ;]

post 31-12-2005, 17:09
Post #1

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 1 297

Witam,

Od jakiegos czasu projektuje nowe community Burzuazji, ktore pojawi sie za kilka miesiecy. Zwiazku z tym poszukuje (narazie tylko na lamach Shamo) redaktorow, ktorzy mogliby przyczynic sie do rozwoju sceny (pisanie newsow, artykulow, wywiadow, moderowania tablic) a na dzien dzisiejszy - projektowania ze mna calego community.

Wszystkich chetnych prosze o pisanie co i jak na intoxicate@nma-fallout.com badz gg (6949428).

Jezeli Administracja Shamo sie nie odezwie, sam porozmawiam z Obsym gdy projekt community zostanie zamkniety i poprawiony - bo mam kilka propozycji i pytan dla Shamo.

pozdrawiam
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 31-12-2005, 18:15
Post #2

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 2 671

A gdzie można się dowiedzieć czegoś więcej o Twoim community? To będzie tylko o Burżuazji, czy jak?
+Quote Post
post 31-12-2005, 18:31
Post #3

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

Tzn jest to po prostu nowe forum BŻ?
+Quote Post
post 31-12-2005, 18:33
Post #4

SHM-3
Group Icon

w nastepnym tygodniu oficjalnie zaczniemy szukac ludzi do community i rowniez udostepnie dokument projektu community, gdzie bedzie mozna przeczytac o wszystkim...

Eraserhead - glownie chodzi o to, ze chcemy oprzec rozwoj sceny o Afterfall (czyli Burzuazji - wiecej info za 2 miesiace, badz na moim mailu) by po jakims czasie stworzyc ogolno polska scene gier i klimatow postapokaliptycznych.

Pierw chcemy stworzyc Community gdzie bedziemy razem z ludzmi i teamem Intoxicate Interactive rozwijac scene.. a pozniej zaczne sie pytac waznych osobistosci na scenie o wspolprace (nowe tablice)

zobaczymy co z tego wyjdzie, ciezko jest to sobie wyobrazic teraz, albowiem bedzie to spore community, zalozenia ktorego dowiedzie sie w nastepnym tygodniu. (bedzie to rowniez dokument typu TODO)

I to nie jest "moje" community ;) robimy je dla Was i nie bedzie to tylko o Burzuazji, Burzuazja na tym community bedzie "centrum" pomocy, supportu, testow etc.. trzeba ludzi czyms zajac do wyjscia gry i F3

CYTAT

Tzn jest to po prostu nowe forum BŻ?

O nie nie, zauwaz ze wszystkie gry posiadaja fora w ktorych mozna pytac, dostawac informacje etc. Nasze forum bedzie bardziej nastawione na " Stworz z nami Burzuazje". Uzytkownicy beda mogli wykazac sie umiejetnosciami projektowania lokacji, broni, npcow, questow (oczywiscie za wykozystaniem narzedzi), jak rowniez QA projektu po czesci bedzie wiazalo sie z Forum. (testy kamery, systemow animacji.. sporo ankiet... pomozecie nam stworzyc gre - to jest glowna idea tego forum), a by bylo milo... bedziemy informowac na community o wszystkim co zwiazane jest z klimatami postapokaliptycznymi. - jak mowie - za tydzien dowiesz sie wszystkiego (dlatego tak wazna jest wspolpraca pomiedzy Shamo, co z niej wyjdzie nie wiem.. czekam na kontakt)

E:
Gwoli scislosci, nie robimy nic na sile, nie chcemy byc "konkurencja dla Shamo" (czy cos w tym stylu - bo na pewno wiekszosc z Was tak widzi ta inicjatywe) wszystko pokolei - robimy swoje - moze Wam sie spodoba i wyjdzie z tego cos wiecej
+Quote Post
post 31-12-2005, 18:39
Post #5

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 2 671

To troche znowu poróżni ludzi lubiących postapo. Co bedzie, jak jeszcze szefostwo FW zechce zrobić podobne forum?
Zobacze jak to sie będzie prezentować w przyszłym tygodniu.
Do czasu podania przez Ciebie większej ilości informacji nie ęde komentował, ale biore temat "pod lupe" ;)
+Quote Post
post 31-12-2005, 18:40
Post #6

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 2 139

A tak ogolnie to redaktor zajmowalby sie i pisaniem newsow i moderowaniem forum czy tylko tym pierwszym? I czy osoba ta bedzie sie takze udzielala podczas tworzenia gry czy tylko ta wytyczona dziedzina? ;) . A glebsze informacje nt. pisanych newsow (materialy na news) od kogo mozna by sie dowiedziec? ;] .
No to chyba tyle moich pytan na teraz (pozniej sie zobaczy... :)) .
+Quote Post
post 31-12-2005, 18:42
Post #7

SHM-3
Group Icon

CYTAT

Co bedzie, jak jeszcze szefostwo FW zechce zrobić podobne forum?

nieomieszkam porozmawiac z Loozem na temat wspolpracy, ale jak mowie - pierw MY musimy sie wykazac, pozniej myslec o wspolpracy z innymi projektami. W dalekich planach jest punkt gdzie chcemy stworzyc Community ktore bedzie centrum polskiej sceny. Wszystko w swoim czasie :)
// moze taka wspolpraca pogrzebie wszystkie nasze klutnie i glupie dziecinady, w co wierze
+Quote Post
post 31-12-2005, 18:45
Post #8

SHM-2
Group Icon

A to comunnity mozna by polaczyc z FW ;] . Byloby 2 adminow i zespoly moderujace zajmujace sie tymi grami (oczywiscie wybrane przez gtw danych projektow) . I tak, mozna by "pomagac" robic dwie gry na jednym forum, co raczej ulatwiloby userom zycie ;) .
+Quote Post
post 31-12-2005, 18:47
Post #9

SHM-4
Group Icon

CYTAT
chcemy stworzyc Community ktore bedzie centrum polskiej sceny

A teraz, zastrzegając sobie że nie ma w tym pytaniu cienia podejrzliwości, złośliwości, podtekstu, manii prześladowczych, zawiści i różnych pierdół które ludzie lubią sobie ubzdurać, pytam: Czy w takim razie ma być to coś podobnego i działającego na podobnych zasadach jak Shamo?

CYTAT
I tak, mozna by "pomagac" robic dwie gry na jednym forum, co raczej ulatwiloby userom zycie

Kompletnie niemożliwe z różnych względów.

+Quote Post
post 31-12-2005, 18:48
Post #10

SHM-3
Group Icon

CYTAT

A tak ogolnie to redaktor zajmowalby sie i pisaniem newsow i moderowaniem forum czy tylko tym pierwszym?

Readaktor to bedzie osoba pracujaca nad Community, a to wiaze sie z roznymi obowiazkami (do wyboru do koloru: newsy, muzyka, arty, artykuly, wywiady, WIP, beta testy - sporo tego)

CYTAT

I czy osoba ta bedzie sie takze udzielala podczas tworzenia gry czy tylko ta wytyczona dziedzina?

Zauwaz ze wszyscy Uzytkownicy beda mieli wklad w rozwoj gry, QA jest przewidziane dla wszystkich - bez wyjatku. Redaktor nie bedzie czlonkiem Intoxicate Interactive, ale bedzie mial zaangarzowanie w rozwoj Community i z biegiem czasu moze stac sie czlonkiem zespolu. Ja mam juz rozstawionych ludzi jezeli chodzi o koordynacje dzialow waznych dla gry - teraz musze zdobyc ludzi do reszty.

CYTAT

A glebsze informacje nt. pisanych newsow (materialy na news) od kogo mozna by sie dowiedziec?

Blade, to jest dopiero wizja ktora jeszcze nie jest w trakcie wykonywania. Po stworzeniu koncowego dokumentu TODO wszystko staskuje na dotproject i pojedziemy z koksem (musimy sie wyrobic w 2 miesiace). Bedzie specjalny modol na pisanie newsow - tak samo jak regulamin. Na pewno pierw newsami zajmia sie osoby do ktorych mam zaufanie, pozniej przejma paleczke innym - ktorzy sie zaangarzowali w rozwijanie Community.

CYTAT

A to comunnity mozna by polaczyc z FW ;] . Byloby 2 adminow i zespoly moderujace zajmujace sie tymi grami (oczywiscie wybrane przez gtw danych projektow) . I tak, mozna by "pomagac" robic dwie gry na jednym forum, co raczej ulatwiloby userom zycie

mozna tak zrobic, ale nie bedzie duzo adminow, administracja to beda ludzie z Intoxicate Interactive. (koordynatorzy ktorzy beda zajmowac sie community) np. Talanar, Ja i Tweety

FW jest na innym etapie niz my i na pewno ich forum byloby inaczej skonstruowane, dlatego watpie by na cos takiego sie pisali - ale jak mowie, wszystko w swoim czasie. Oczywiscie, jezeli sa jakies projekty zainteresowane juz teraz wspolpraca, droga wolna, jestem chetny na wszystkie propozycje. Ja poprostu nie chce sie narzucac, robic zamieszanie... bo ludzie mysla ze chce pozrec cala scene dla siebie - a tu sie myla.

E:
CYTAT

A teraz, zastrzegając sobie że nie ma w tym pytaniu cienia podejrzliwości, złośliwości, podtekstu, manii prześladowczych, zawiści i różnych pierdół które ludzie lubią sobie ubzdurać, pytam: Czy w takim razie ma być to coś podobnego i działającego na podobnych zasadach jak Shamo?

Jak najbardziej, ale to jest daleka przyszlosc Świety (i chodzi mi tu o pierwsze zalozenia Shamo). Ja jestem otwarty na propozycje.. poprostu posiadam ludzi ktorzy zrobia wszystko z danych fizycznych, teraz zebrac ludzi, zorganizowac etc. Ale do Shamo to nam bedzie daleko - pierw skupiamy sie na Projekcie, gdy Wam sie spodoba zaczniemy rozmawiac (ja zaczne rozmawiac) z ludzmi z innych projektow. Musimy zdobyc wielu uzytkownikow i statystyki by udowodnic projekom ze warto z nami wspolpracowac.

CYTAT

Kompletnie niemożliwe z różnych względów.

No sporo tego jest ale to tylko kwestia dogadania sie.
+Quote Post
post 31-12-2005, 18:58
Post #11

SHM-2
Group Icon

To jakby nie patrzec - sa to tylko sugestie ;] . Plan wejdzie w zycie napewno nie przez kilka nastepnych dni. No nic - macie kminie, trzeba to tylko wprowadzic ;) .
Powodzenia.

PS. Jak bedzie wiecej szcegolow to pokminie z twoimi ogolnymi propozycjami :rolleyes: .
+Quote Post
post 31-12-2005, 19:03
Post #12

SHM-4
Group Icon

CYTAT
No sporo tego jest ale to tylko kwestia dogadania sie.

Teoretycznie tak, praktycznie to zupełnie inna bajka...
+Quote Post
post 31-12-2005, 19:04
Post #13

SHM-3
Group Icon

Zawsze Blade dany projekt zaczynam od wizji, poprawki, kolejny dokument i koncowy dokument - po tym wszystko rozstaskowuje ustalam deadline'y i pozniej tylko czekam na efekty pracy :)

w poniedzialek zaczne pisac kolejna wersje dokumentu wizji i ta juz przedstawie wszystkim zainteresowanym

Świety - bede rozmawial z Loozem jakie ma plany za kilka miesiecy, wiec spoko, wszystko sie zobaczy. Nie powinno sie wszystkiego z gory skazywac na shit.
+Quote Post
post 31-12-2005, 19:31
Post #14

SHM-4
Group Icon

Kolos pamiętaj że to nie tylko sprawa Looza ale i Doca.
+Quote Post
post 31-12-2005, 19:36
Post #15

SHM-3
Group Icon

wiem o tym, ale po co mam rozmawiac z dwiema osobami jak moge z jedna, ktora odpowiedzialna jest za marketing?...

nie potrzebnie o tym dyskutujemy Swiety, bo jeszcze DLUGO poczekamy zanim bedziemy rozmawiac.
+Quote Post
post 01-01-2006, 16:53
Post #16

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 998

Dobrze prawisz, czas rozmow bedzie po waszym starcie i dodam ze predzej dolaczymy sie do tego niz mielibysmy sami rozkrecac taki projekt z tymi zalozeniami.
+Quote Post
post 01-01-2006, 17:27
Post #17

SHM-3
Group Icon

Nom, my teraz musimy rozkreklamowc projekt dlatego sporo ludzi bedzie pracowac przy Community z Intoxicate Interactive. Zobaczymy co bedzie...

wlasnie siedze modzac ten dokument... ciezko mi to idzie.. po sylwku nie mam weny na dobre opisanie...

E: wlasnie skonczylem pisac.. teraz czekam na Talanara z poprawkami bo mojego stylu pisania nikt nie rozumie procz Teamu ;)
+Quote Post
post 01-01-2006, 19:25
Post #18

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 1 763

CYTAT
mojego stylu pisania nikt nie rozumie procz Teamu
ja rozumiem hihi :) btw kolos jak będziesz potrzebował kogoś do *brudnej roboty to pisz na gg

*tylko Burzuje wiedzą o co biega
+Quote Post
post 01-01-2006, 20:03
Post #19

SHM-3
Group Icon

Strusiu - na pewno sie odezwe jak bede potrzebowal Twojej pomocy :)

dok juz jest poprawiany prawdopodobnie we wtorek pojawi sie online

jak narazie zaden servis/projekt sie nie zglosil o wspolprace, ale sie nie dziwie - bo jeszcze malo ludzi o tym wie (w sumie to tylko Shamo i Team) jak cos jestem otwarty na propozycje. dzis jestem do nocy dostepny
+Quote Post
post 04-01-2006, 00:40
Post #20

SHM-3
Group Icon

http://www.innyswiat.pl/?sekcja,17,2,news,2670 - gotowe, jedziemy z koksem. Do kocna tego tygodnia bedziemy zbierac sugestie
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-07-2019, 23:27