Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> [F2] Problem z wyjściem z lokacji.

post 24-11-2008, 17:38
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 8 810

Witam. Jest to mój pierwszy post tutaj i od razu pytanie. Sprawa wygląda tak: jestem w Vault 15 na najwyższym poziomie, pokonałem przeciwników i chcę wracać ale jest duży problem. Mianowicie nie mogę skorzystać z windy i zjechać w dół. Moja postać tak jakby "wchodzi" pod tekstury windy. Mogę jedynie zamknąć drzwi i nic więcej więc jestem uziemiony. Wczytanie innego sejwa nie wchodzi w grę gdyż jest on zrobiony również w tej lokacji a poprzednie mam z początku gry. No i teraz pytanie czy da się coś z tym zrobić czy muszę zaczynać grę od początku? Może jest jakaś inna możliwość przeniesienia się do innej lokacji?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 24-11-2008, 18:12
Post #2

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 2 255

Fallout bugs reloaded ;)

Obawiam się że jeżeli po wyjściu z gry i ponownym jej uruchomieniu problem będzie się powtarzał to pozostaje grać od początku. Jest drugie wyjście przez drabinkę ale z tego co pamiętam to drzwi na górze są zablokowane przez jakieś pudła ale musisz sprawdzić sam bo nie pamiętam.

Tak na przyszłość rób save awaryjny w osobnym slocie po wejściu do lokacji i przed wyjściem z niej. Unikniesz niepotrzebnych stresów.
+Quote Post
post 24-11-2008, 21:36
Post #3

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 8 810

No więc właśnie. Grę włączałem już na wszystkie sposoby pod WIN98 oraz XP i zawsze jest to samo. Jeśli nie istnieje żaden edytor który pozwala zmienić położenie postaci muszę zacząć od nowa. Dzięki za zainteresowanie.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 13-11-2019, 06:57