Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Kilka pytań f2

post 24-10-2011, 23:56
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 11 276

1. Bodajże w jednym z miast chyba klamath nie moge uzyskac reputacji bozyszcze tlumow jak tego dokonac?
2. ile trzeba miec umiejetnosci nauki by wydobyc cybernetyczny mozg?
3. u rodziny bishop przespalem sie z zona i corka i po dolaczeniu do rodziny i zagadaniu ojca chszestnego chce mnie zabic za przespanie sie z zona da sie temu zaradzic??
4. ile i jakies sa specjalne lokacji w f2 bo widzialem na yt ostatnio motyw ze star wars
5. slyszeliscie o ukrytym lv w toxic caves??
6 czy da sie jakos zaradzic robienia rzezi (by ludzie zapomnieli ze trzymalem bron mimo ostrzezen w ncr)??
7. po odkryciu wlasciwej v13 nie moglem zdobyc namiarow tej false tzn kupilem mape ale nie dodano mi jej do mapy glownej (przygladalem sie)??
8. czy niektore karmy maja jakis negatywny wplyw na postac, tzn jak zostaniesz lowca niewolnikow to sulik cie zaatakuje np??
9. czy tego szczura w lokacji gdzie jest sw granat reczny da sie zabic normalnymi srodkami??
10. wie ktos jak sie zmienia swiat gry po przejsciu i dokonaniu pewnych czynow, np jak zaciazymy pania bishop to dowiadujemy sie ze bedziemy ojcem??
11. dlaczego po rozwaleniu franka moje plemie nie uzylo geck i gdzie ono jest??
12. czasem miewalem sytuacje ze walczylem i po walce albo mnie moja druzyna atakowala albo nie moglem z nikim pogadac tak raczej bylo w trakcie oczyszczenia kopalnii, wie ktoc o co chodzi??
13. wiem ze po skontaktowaniu sie z enklawa z elektrowni nie zastane zadnego komitetu powitalnego ale np w ich bazie ladowej jak sie stawilem solo na rekruta to jak tam wyglada standartowy dzien i czy kiedykolwiek jest sytuacja ze np jakis gekon zaatakuje baze i trzeba bd pomoc ojczyznie??
14. dmg bozara jest liczone od pociskux30 czy jak bo jego krytyki sa boskie straznik mostu z 1k dmg oberwal:P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 26-10-2011, 14:08
Post #2

Sword of Despair
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 29

QUOTE(kurzel131 @ 24-10-2011, 23:56)
1. Bodajże w jednym z miast chyba klamath nie moge uzyskac reputacji bozyszcze tlumow jak tego dokonac?

Widocznie przez przeoczenie. ;) Nie wiesz nawet, w jakim mieście? Idź zobacz, czy Cię nie ma na innym forum. ;) Pomóż mieszkańcom ze szczurami, pomóż Trapperowi wrócić z Toxic Caves, postaw wszystkim kolejkę w barze i powinno być ok. ;) Niewiele tam dam się schrzanić.

2. ile trzeba miec umiejetnosci nauki by wydobyc cybernetyczny mozg?

121% - i ciągle możliwość błędu - sprawdzone przez pewnego maniaka. ;)

3. u rodziny bishop przespalem sie z zona i corka i po dolaczeniu do rodziny i zagadaniu ojca chszestnego chce mnie zabic za przespanie sie z zona da sie temu zaradzic??

Nie. ;)

4. ile i jakies sa specjalne lokacji w f2 bo widzialem na yt ostatnio motyw ze star wars

Y? Nieco. 15-20.

5. slyszeliscie o ukrytym lv w toxic caves??

Owszem. I da się tam wejść.

6 czy da sie jakos zaradzic robienia rzezi (by ludzie zapomnieli ze trzymalem bron mimo ostrzezen w ncr)??

Prawdopodobnie, jeśli "zdejmiesz" strażników u wejścia, ujdzie to uwadze w mieście. Broń Twoich towarzyszy też się liczy.

7. po odkryciu wlasciwej v13 nie moglem zdobyc namiarow tej false tzn kupilem mape ale nie dodano mi jej do mapy glownej (przygladalem sie)??

Ci oszuści robią mistyfikację specjalnie dla Ciebie w jakiejś przypadkowej jaskini - jedyne, co byś tam znalazł, to szlaban z napisem 'Keep out'.

8. czy niektore karmy maja jakis negatywny wplyw na postac, tzn jak zostaniesz lowca niewolnikow to sulik cie zaatakuje np??

Tak. Swoją drogą, łowcy niewolników robią nowemu członkowi tatuaż z ich logiem na czole.

9. czy tego szczura w lokacji gdzie jest sw granat reczny da sie zabic normalnymi srodkami??

Celuj w oczy.

10. wie ktos jak sie zmienia swiat gry po przejsciu i dokonaniu pewnych czynow, np jak zaciazymy pania bishop to dowiadujemy sie ze bedziemy ojcem?
11. dlaczego po rozwaleniu franka moje plemie nie uzylo geck i gdzie ono jest???

Trochę nowych odzywek i prezentów. Gra w F2 po odpłynięciu z Enclavy to bonus, możliwy do rozwinięcia ale oni już naprawdę chcieli wypuścić tę i tak dość rozbudowaną rozgrywkę. ;)

12. czasem miewalem sytuacje ze walczylem i po walce albo mnie moja druzyna atakowala albo nie moglem z nikim pogadac tak raczej bylo w trakcie oczyszczenia kopalnii, wie ktoc  o co chodzi??

Możliwe, że kogoś trafiłeś albo po prostu mieli już tego wszystkiego dosyć - zmówili się przeciwko Tobie, żeby zgarnąć Twój szmal lub oszaleli po szczególnie paskudnej walce, czując, że to Ty ich w to wszystko wpuściłeś, a są ranni i nieomal zginęli. ;)

13. wiem ze po skontaktowaniu sie z enklawa z elektrowni nie zastane zadnego komitetu powitalnego ale np w ich bazie ladowej jak sie stawilem solo na rekruta to jak tam wyglada standartowy dzien i czy kiedykolwiek jest sytuacja ze np jakis gekon zaatakuje baze i trzeba bd pomoc ojczyznie??

Wyobrażając sobie oczami Geckona gościa w Adv. Power Armorze, można oszacować szanse zaistnienia takiej sytuacji na 0%. Jeżeli są na tyle głupie, że mogą wziąć pozostającego w bezruchu strażnika za drzewo - pewnie zostałby zignorowany lub zdjęty jednym-dwoma strzałami z plazmy. W Navarro zostajesz r e k r u t e m - bierzesz co się da i sp!3rd4l.sz. ;) Inaczej każą Ci godzinami stać na warcie. Przynajmniej dają dobre jedzenie.

14. dmg bozara jest liczone od pociskux30 czy jak bo jego krytyki sa boskie straznik mostu z 1k dmg oberwal:P
*

Ustęp ;) z najlepszego opisu broni F2: 25 do 35 * 15 [pocisków w serii]. Zasięg 35, w magazynku 30. Lepiej uważać na Strażnika Mostu.
+Quote Post
post 26-10-2011, 18:03
Post #3

SHM-0
Group Icon

Odnosnie reputacji wzoruje sie na innym uzytkowniku bo chyba o te miasta chodzilo:

- Nora; nigdy nie udało mi się tutaj wyjść poza status akceptacja;
- Modoc; tutaj zawsze kończyłem jako lubiany;
- Nawiedzona farma; zawsze miałem tylko obojętność;

straznik zszedl na hita:P.

co do toxic caves nie chodzi o to pomieszczenie z robotem i jednym wielkim magazynem, chyba 3 poziom

robilem wszystkie questy zgodnie z poradnikiem gry online no moze z wyjatkiem tych ostatnich w nowym reno u rodzin

co do zmian chodzilo mi o pelny wpis bo jest takowy gdzies w necie;p

Ten post był edytowany przez kurzel131: 26-10-2011, 18:05
+Quote Post
post 26-10-2011, 18:49
Post #4

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 4 080

@up - reputację masz marną, bo grasz na dziadowskich poradnikach. Rozmawiaj ze wszystkimi, z wykluczających się zadań wybieraj te "dobre". Jak nie radzisz sobie samodzielnie, to poszukaj jakiejś porządnej solucji (np. "Solucja by Deat©hClaw, Fallen & Keldorn", czy "Solucja by Grzegorz Dąbrowski"), a nie goownianego poradnika napisanego "na chybcika" przez kogoś, kto nie miał czasu dostatecznie zgłębić gry. Linków Ci nie podam, bo te, które znam, prowadzą do innego (choć "bratniego") serwisu i mogłoby to być nieprzychylnie potraktowane przez administrację Shamo. Z resztą google nie boli.
+Quote Post
post 30-10-2011, 00:25
Post #5

SHM-0
Group Icon

Hm a widziałeś poradnik gry online??

tam masz każdy quest szczegołowo opisany + oznaczenie przedmiotow broni itd. zawsze w kazdym quescie wybieralem dobre rozwiazania, gralem chlopem wiec nie zawsze bylo latwo z kasa.
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 02:28