Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

70 Strony < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Matko Boska! :), Temat do narzekania sobie :)

post 01-09-2003, 17:53
Post #41

SHM-1
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 87

omatkoboska i dzizaz`fakkyn`krajst
kampanię wrzeœniowš prowadzę - dzielnie walczę z niemcem , językiem szkaradnym, którego nie raczyłem zdać w czerwcu ... babsztyl rudy mnie ulał ... a teraz siedzi gdzieœ w ciepłych krajach i nawet nie raczy wywiesić kartki kiedy będzie poprawka... omatkoboska codziennie musze jeŸdŸić na uczelnię ... ta niepewnoœc mnie zabija... spać spokojnie nie mogę, codziennie œni mi sie , że morduję jš na coraz to inne sposoby, że zrzucam wodorówkę na jej dom ... (czy to się kwalifikuje jako sen w klimatach falloutowych?)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 01-09-2003, 18:35
Post #42

Drunken Master
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 266

Słit mader of Gad! - piniondzorki sie skonczyly!!!

Tylko czekam, az sie biadolenie na temat rozpoczecia szkoly zacznie :cool:
+Quote Post
post 01-09-2003, 18:40
Post #43

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 9

Chciałbym mieć dobrš dŸwiękówkę (choć SB Live nie jst zły) ale wiesz, na razie to jest tak odległe jak kupno jumbo jeta... powód? Brak kasy. Tzn. kasa jest ale na cele priorytetowe (czyt. zbieram na broń) więc na cele drugorzędne jej nie wydaję.
+Quote Post
post 01-09-2003, 18:47
Post #44

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 487

no to Gerard masz to samo co ja =] Tzn. zbierać wieksze kwoty jest trudno (łatwo sie zniechecic i wydac na pifo ;]) ale jak juz uzbierasz pieniadze, kupisz jakiegos asgieka i... nie bedziesz mial z kim grac ;( tak ma moj kolega ze szczecina... nie chca przyjac bo ma 16 lat (a przyjmuja od 18).

Takieżtozonk.

Boże, co ja pierdole za przeproszeniem>?? ouch, my brain...
+Quote Post
post 10-09-2003, 15:46
Post #45

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Nr użytkownika: 833

Oh Mother Of God!
Ludzie na tym forum notorycznie przekrecajš mojš ksywkę. Jeœli nie wilk, to samochód.;)
+Quote Post
post 10-09-2003, 16:19
Post #46

SHM-3
Group Icon

Jabot - spox, ja już z warszawiakami grałem i jakoœ nie psioczyli... zresztš do 18 już niedaleko, jakieœ... 10 miesięcy? :P Zanim uzbieram to już pewnie te 18 będzie :)
+Quote Post
post 10-09-2003, 18:31
Post #47

SHM-1
Group Icon

No, mieszkasz w stolycy, masz ql mieciu ok, a ja mieszkam na podrzednym miescie, nie jakims krajowym, PODRZĘDNYM!!!!!!

W mojej miejscowosci gdybym znalazl kogos, z kim moglbym sie postrzelac to nie moglbym wybrzydzac
+Quote Post
post 10-09-2003, 20:20
Post #48

SHM-3
Group Icon

Heh ale ty sobie mozesz latać z broniš real steel a ja nie :P Coœ za cos :)
+Quote Post
post 10-09-2003, 20:51
Post #49

SHM-1
Group Icon

No, może i prawda, ale przecież na pewno masz w kręgu rodziny/znajomych ktorzy sa mysliwymi :) Podłapiesz bakcyla, pozbierasz forse i bedziesz mogl sobie calymi dniami obmacywac broń...
Sam wiesz jakie to fajne :D

EDYT(A) ( :bs: )

Ew. mozesz sie zapisac do KLUBU STRZELECKIEGO. Zawsze bedziesz mógł sobie popukać z broni sportowej bocznego zapłonu :twist:

Kolega mojego ojaca ma zarypistego - ma pociski słabsze troche od naszego kabekaesa, ale jego bron to SIG - model sportowy do treningu snajperskiego dla policji :twist:
Ma lunete i tłumik.
Małe "pyk" i np. taki lis jest szmatkš na ziemi :twist:

I love weapons! :inlove:
+Quote Post
post 10-09-2003, 21:02
Post #50

SHM-3
Group Icon

jabot napisał(a)

Ew. mozesz sie zapisac do KLUBU STRZELECKIEGO. Zawsze bedziesz mógł sobie popukać z broni sportowej bocznego zapłonu :twist:  

Rozważałem to, ale muszę mieć 18 lat... może mógłbym wczeœniej ale wtedy by mi niczego ponad kbks nie dali :) A mój kumpel który ma patent strzelecki lata na IPSC z Dragunovami and such :)
+Quote Post
post 10-09-2003, 21:53
Post #51

SHM-1
Group Icon

Hm... a moze przy najblizszej okazji służby wojskowej zrobic myk taki - zostać dłużej ;) jako zawodowy. I dostęp do wojskowego arsenau jest juz blisko :D
+Quote Post
post 03-10-2003, 09:57
Post #52

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Nr użytkownika: 833

O mat..ehh nawet mi się nie chce:(

Skroli mi portfel ze wszystkimi dokumentami:(

Nie mam ani grosza, a konto jest zablokowane zanim nie wyrobię nowej karty:(

Zaczšł się rok akademicki:(

Od 3 miesięcy nie mogę wydostać się z dołka psychicznego (DOBRA RADA: NIGDY nie przyznawajcie się najlepszej przyjaciółce, która już ma chłopaka, że się w niej zakochaliœcie, chyba, że chcecie totalnie spartolić tš przyjaŸń):(:(:(
+Quote Post
post 03-10-2003, 11:36
Post #53

Beer Lover
Group Icon
Nr użytkownika: 34

hehehe wolv - nie przejmuj sie... pamietam na poczatku ktoregos semestru na pk mialem podobna przygode - tyle ze nie ukradli, a po pijaku zostawilem portfel w taksowce (bylo tam wszystko, nawet takie dupenszwindle jak karty biblioteczne ;)) okazalo sie ze taksiarz nie odeslal portfela (no chyba ze nie widzial go i skasowal go nastepny pasazer ???)

co do bankomatu - niedawno przed duza impreza wciagnelo mi karte - byl to piatek wieczor - zostalem bez grosza przed IMPREZA !! :( dzwonie do banku - kobita mowi zebym nie zastrzegal karty bo o ni ufaja swoim bankomatom i nie ma co sie bac bo one sie nie psuja (a ja na to jak sie nie psuja jak mi karte wciagnelo ??) - mialem ja odebrac w sobote rano - wiec pozyczam kase od kumpla i mowie ze oddam nazajutrz... ale okazalo sie ze nasz oddzial banku pracuje inaczej niz inne w calej polsce i karte moglem odebrac w poniedzialek i to dopiero po 13 ! o 13 bylem w banku i po godzinie oddali mi karte... co za syfny bank ! (pekao) takie cos dopiero podnosi cisnienie (a na dodatek nie wydaja podwojnych egzemplarzy kart ! :()

zeby dokonczyc dyskusje na wszystkie twoje tematy - studia juz nie ale mam tyle roboty ze nie wiem czy bym nie wolal siedziec na wykladach ;) a kobity - ehhh, z nimi jest wogole zle (a bez nich jescze gorzej) i nic na to nie poradzisz. rada (psycholog by powiedzial ze anty-rada) - isc do baru, schlac sie i poznac nastepna (nastepne :)) panne...
+Quote Post
post 03-10-2003, 12:42
Post #54

Zasłuszony
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 33

o ASG - jabot : zawsze mozesz pojechac do jakichs okolicznych miast i tam zawalczyc z ludzmi, tudziez sam skrzyknac 3-4 osoby i razem z nimi sie tluc... jest jeden to i ktos do zabawy sie znajdzie : tak sie tylko zdaje ze nikt sie w to nie bawi.

o kasie - kasa potrafi znikac w dziwny sposob... :/ .. i sie jej nigdy doliczyc nie moge... a bankomatow unikam.

o kobietach - co tu gadac. :)
+Quote Post
post 19-10-2003, 16:34
Post #55

małe i wredne ^^`
Group Icon
Nr użytkownika: 7

na tych frytkach jest ketchup, nie krew. serio. a co mi sie stalo w reke? ee.. a kot mnie podrapal, nic szczegolnego. czy przypadkiem nie rozwalilam jej sobie jak ostatnia ofiara na szatkownicy? no gdziezby tam. no mowie, ze to ketchup, nie krew.

aua.
bolalo.
+Quote Post
post 05-01-2004, 22:44
Post #56

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 130

Matko Boska Gygy znowu padlo a ja mam ochote znalezc winowajce :twist: ;)
Zaraz kogos pogryze!!! Wrrr...
Niech to sie wreszcie wlaczy i dziala jak powinno,bo nie moge sobie spokojnie usiasc 2 metry od kompa i skupic sie na tym na czym powinnam...
+Quote Post
post 05-01-2004, 23:05
Post #57

Fallout Corner
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 352

Dopiero teraz to przeczytalem wiec sorry za refleks.

Jabot : w naszym podrzednym miescie ASG nie jest chyba czyms bardzo obcym. Sam fakt ze jestes Ty. Kumpel w klasie cos kiedys o czyms opowiadal ale ze z zasady niezbyt chce mi sie go sluchac to nie wiem do konca o czym mowil. Poza tym ja sam kiedys chcialem sprobowac jak to smakuje, ale chyba braknie mi czasu, checi, ludzi, a przede wszyskim kasy....
+Quote Post
post 05-01-2004, 23:17
Post #58

Drunken Master
Group Icon
Nr użytkownika: 266

Wolv napisał(a)
Od 3 miesięcy nie mogę wydostać się z dołka psychicznego (DOBRA RADA: NIGDY nie przyznawajcie się najlepszej przyjaciółce, która już ma chłopaka, że się w niej zakochaliœcie, chyba, że chcecie totalnie spartolić tš przyjaŸń):(:(:(

No i tu sie z Toba musze niezgodzic, kierowany przykladami z zycia wzietymi ;)
+Quote Post
post 05-01-2004, 23:38
Post #59

małe i wredne ^^`
Group Icon
Nr użytkownika: 7

no ja tam znam akurat przypadek odwrotnej sytuacji, ale jest ona jeszcze w toku, wiec za zadna ze stron sie nie opowiem ;]

poza tym,
ten rok
jest
totalnie
przejebany.
Niestety.
no i nikt mi
nie wierzy
ze mam
16 lat.
+Quote Post
post 05-01-2004, 23:41
Post #60

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 130

Dobra rada :cool: ...do ktorej i tak czesto nie mozna sie zastosowac:
Nie przywiazujcie sie nigdy do niczego, bo i tak to stracicie...

[refleksyjny nastroj off]

U mnie nowy rok wyglada jak na razie calkiem calkiem...ale jest pewna rzecz o ktorej i tak nikt nie wie,zapewniam NIKT stad, ktora i tak sie musi popsuc
+Quote Post

70 Strony < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 22-07-2019, 00:32