Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Chcę coś zrobić dla sceny, nie wiem do kogo się zgłosić - FAQ

post 03-04-2007, 00:20
Post #1

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Niech to będzie temat, w którym osoby nie mające pojęcia gdzie "wbijać" dowiedzą się, do kogo "uderzyć" i w jakim celu.

Mam też prośbę - niech tu piszą osoby, reprezentujące serwisy/projekty/ziny/whatever - a nie chętni z pytaniami "czy mam to wysłać mejlem czy przez gg?".
Macie propozycję - proszę na priva np. PM'ką lub komunikatorem.

Zanim zaczniecie to czytać:
- sprawdźcie jak u Was jest z wolnym czasem
- ocencie swoje umiejętności
- określcie chęci i zapał

A jeśli ktoś nie chce wykazać się na polskiej scenie skupionej wokół Shamo i pozostałych polskich serwisów jak np Wasteland - wówczas proponuję skok na wielką wodę i wejście w światowe progi np. NMA ^_^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 03-04-2007, 03:07
Post #2

Schronowy Inżynier
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 1 923

Trzynasty Schron - jest taki jak "koń" - czyli wiadomo jaki jest :P Strona ma swoje wady i zalety, ma też historię i pozycję. Ale nie o to chodzi by ta pozycja "była" zapachem wosku z gabinetu figur, ale z "tętniącej życiem wiosennej łąki" ;)

Chętnie przydałyby się nam opisy ostatnich lokacji w Falloucie Tactics, jak i materiały związane z Fallout 1. Z chęcią przyjmiemy teksty w tematyce pobocznej od Falloutów - muzyka, kultura. Teksty na poziomie politechniczno - uniwersyteckim na pewno zyskają godne miejsce u nas. Tak jak ich autor :)

Osoby do kontaktu:
Squonk - namiary w profilu - ewentualnie roboczy mejl:
squonk78<małpa w czerwonym>o2.pl

:)
+Quote Post
post 03-04-2007, 08:03
Post #3

SHM-2
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 317

Vague Vision - dopiero powstaje, w skład wchodzić będzie kilka pomniejszych projektów.

Ponieważ jesteśmy we wstępnej fazie produkcji, zapotrzebowanie jest ogromne:
- artykuły powiązane ze światem Fallouta
- wszystko o pozostałych grach, filmach, książkach, itp. w konwencji postapo
- w przyszłości będziemy potrzebować informacji o FOOL

Dodatkowo w ramach projektu VV tworzony jest przez, jak dotąd, dwie osoby (ja i Chaos), autorski system RPG, o tajemniczym skrócie SONC. Idzie nam dość kulawo i nie możemy się za to zabrać, tak więc potrzebujemy:
- kogoś, kto da nam porządnego kopniaka :P
- fabuły, opisów lokacji, broni, przedmiotów

Kontakt: Quinn
gg: 2001178
mail: chaze@o2.pl

W sprawie SONC to do mnie
gg: 8357953
mail: dogmeat1@o2.pl

mam nadzieję, że Quinn mnie nie zje, że wrzuciłem to tu bez jego zgody ^_^
+Quote Post
post 03-04-2007, 10:37
Post #4

Wilk Bardzo Zły
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 833

Reaktor - zin postapokaliptyczny

Magazyn poświęcony tematyce postapokaliptycznej w praktycznie każdej postaci.

W czym można nas wesprzeć:

Skład - potrzebna nam osoba obeznana ze składem do formatu .pdf, zdolna tak dobrać układ artykułów, grafik, czcionki i łamanie tekstu, by zin wyglądał możliwie fachowo.

Grafika - poszukujemy rysowników/grafików, którzy ożywiliby nieco magazyn. Technika dowolna - szkice, tusz, farby, pastele, grafika komputerowa, obrobione komputerowo zdjęcia - byleby wiązały się jakoś z tematyką zina.

I oczywiście:

Teksty - wymagamy tylko samodzielnie wykonanej pracy na przyzwoitym poziomie i, choćby podstawowej, znajomości pisowni - coby się korektor nie przegrzał. ;)

Pole do popisu jest naprawdę ogromne.

- Opowiadania - poważne i humorystyczne, w najróżniejszych konwencjach i uniwersach;

- Recenzje - książki, komiksy, filmy, gry, muzyka, nawet miejsca - wszystko co się zrecenzować da;

- Artykuły - popularnonaukowe, historyczne, techniczne, socjologiczne, felietony i wiele, wiele innych;

- Role-playing - przygody, postacie, miejsca, czy sprzęt - ogólnego zastosowania, lub dostosowane do konkretnego systemu <Neuroshima, F:PnP, CP2200...>. A może pomysły na dostosowanie innego systemu do realiów postapo? Pole do popisu jest spore!

- Scena - wspominki scenowe, opisy serwisów, magazynów, cyklicznych imprez, projektów, wywiady, itp.

- Fotografia - czyli Fotoplastykon. Może udało Ci się znaleźć jakieś ciekawe miejsce, które warte było serii zdjęć? Opisz fotki w bardziej, lub mniej, narracyjny sposób i ślij!

- Humor - masz jakiś zabawny tekst, bądź rysunek/zdjęcie/grafikę? Przyślij je nam! Byle były oryginalne.

- Newsy - jeśli wiesz, że coś ciekawego się dzieje, podrzuć nam info!

NIE interesują nas - plagiaty, n-te solucje/opisy postaci/broni/ lokacji, itd. w Falloucie, teksty machnięte na "odwal się", i temu podobne.

Na zgłoszenia i prace oczekujemy pod adresem:
zinreaktor<małpiszon>gmail.com

Można też zaczepiać nas bezpośrednio na Shamo przez PM.
+Quote Post
post 03-04-2007, 10:59
Post #5

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Fallout Corner - kurcze nie wiem co napisac :P ... Ci ktorzy nas znaja i odwiedzaja, wiedza, jacy jestesmy. A Ci inni musza sie niestety sami przekonac...

Co by sie przydalo? Jesli chodzi o Fallouta 2 chyba ciezko bedzie wymyslic cos nowego, co by sie nam przydalo, ale ze pomyslowosc ludzka nie zna granic, wiec moze czyms nas zainteresujesz ;) ...
Przydalyby sie opisy dotyczace Fallout 1. Tych jest troche mniej. O Tacticsie nawet nie mowie, bo tego to juz prawie wogole nie mamy (i wcale nie jest mi z tego powodu zal ;) ) ...

Zawsze bylo u nas pelno roznego rodzaju textow. Poczawszy od opowiadan, przez zwykle artykuly, na smiechowych opowiastkach skonczywszy. I przyznam sie, ze na tym zawsze najbardziej mi zalezalo...

Jezeli wiec masz wolny czas, ochote i postanowisz zrobic cos z wyzej wymienionych, to walcie ;) ...

Jak jzu wspomnial Spic, najlepiej uderzac do mnie: TUTAJ!
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-07-2019, 11:51