Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GO¦CIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Reaktywacja

post 14-12-2003, 22:02
Post #41

SHM-1
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 17
Doł±czył: 03-11-2002

Co do tajemnicy to od wtorku przekazuję ją w wasze rece tj. twoje Hammer i Sajdona. Jak juz bedzie gotowe, to po prostu ja już nie mam się co bać, że ktoś zrealizuje ten sam pomysł ale przede mną... z resztą już teraz nie mam się co bać, ale dla zasady jeszcze lepiej sie nie wygadać. Potem wy podejmiecie decyzję czy ujawnić, czy też poczekać aż ruszy wasz projekcik (choć tak na prawdę to projekt Oozego i jest jeszcze starszy niż mój LOL :D ).

A tak poza tym to EFC widział fragment ostatecznej wersji i to całkiem spory, ale tylko dlatego, że byłem ciekaw czy się jeszcze w ostatniej chwili nie rozmysli - cały czas nie jestem pewien czy fajnie to wyszło czy jest do niczego. :-] Widziałem inne tego typu rzeczy i to co ja zrobiłem to jest niczym pyłek... Ale też cały czas sobie myślę, że i tak mi się udało i mogło byc o wiele gorzej.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 14-12-2003, 23:10
Post #42

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 40
Doł±czył: 04-11-2002

Kurcze, projekt za projetem sie tworzy! :D

Ale niedlugo wszyscu sie dowiedza.. jak rozreklamujemy sie, to na NMA i SAD beda wszyscy znali nasz adres na pamiec :D
+Quote Post
post 15-12-2003, 00:09
Post #43

Hammer Man
Group Icon
Nr użytkownika: 96
Doł±czył: 29-11-2002

DoPr > No nie, ale wpadłem na niezły pomysł z tym połączeniem, chociaz raczej przedwczesne skończenie twojego nie ma nic do naszego, nasz też jest juz gotowy, zdałem właśnei dzisiaj ostateczną werjse, teraz tylko Sajdon musi sprawdzić czy nie ma ortów i możemy odpalać, na dobrą sprawe możemy zacząć przed tobą, ale chyaba poczekamy te kilka dni na ciebie i twój "projekt" ;-] . A masz racje, nasz to w rzeczywistości Ooziego i Twój i nasz, w końcu doprowadzony do końca ... :D

Sajdon > Ale się nam to złożyło... :D - i jak na ręke nam wszystkim.
Na pamięć? możliwe, możliwe ze nawet z ciekawości, ciekawe jak nam odwiedziny skoczą ;)

Racja DoPr, mimo iż nikt już nas nie ubiegnie to lepiej nic nie mówić, niech to spadnie jak Grom z jasnego neba na niewiernych, ale będzie jazda jak to sie rozniesie ;>
+Quote Post
post 15-12-2003, 05:19
Post #44

SHM-1
Group Icon

Hammer napisał(a)
(...) niech to spadnie jak Grom z jasnego neba na niewiernych, ale będzie jazda jak to sie rozniesie ;>

Heh, oby nie trafił któregoś ze Schronowiczów... A tymbardziej mnie ze lenistwo i inne niedociągnięcia. :cool:
+Quote Post
post 15-12-2003, 17:53
Post #45

Hammer Man
Group Icon

Jak spier****sz to to pamiętajk że mam twój adres, wyśle ci bąbe w paczce, nawet piorun nie będzie potrzebny ;)
+Quote Post
post 15-12-2003, 22:07
Post #46

SHM-1
Group Icon

Hammer napisał(a)
Jak spier****sz to to pamiętajk że mam twój adres, wyśle ci bąbe w paczce, nawet piorun nie będzie potrzebny ;)

Jak teraz wicę całość, to mam dziwny niedosyt... Po prostu mam wrażenie, że gdybym jeszcze poczekał z rok to pewnie było by znacznie fajniejsze. Ale cóż, nie mam czasu i to była ostatnia chwila na ukończenie.

BTW, wersja podstawowa ma 61,3 MB. Spróbuję jeszcze zrobić wersję light'ową. :cool:
+Quote Post
post 15-12-2003, 22:30
Post #47

Hammer Man
Group Icon

Nom, może było by fajniejsze, a ja może bym znalazł ten teksty na patrycji pod linucha... teraz jestem praie pewien ze to tam jest, ale musze od nowa Debiana instalowac żeby się do tego dostac :-|
Rozumiem cię doskonale, ja też mam kilka żeczy do zrobienia, choć nie wiem czyu zwieńczy to moje dzieło, jak by to ująć, żeczy nie funkcjonują pprawnie i musze to poprawić... :] - moze nie jest to tak innowatorski projekt jak twój, ale zawse to coś.

Tja, wyobrażam sobie jak będzie to wyglądało, pamiętam jak kiedyś mi przsłałeś jedną z pierwszych wesji beta, może i nawet na cd... o zgrooozooo ;)
+Quote Post
post 16-12-2003, 02:49
Post #48

SHM-1
Group Icon

Hammer napisał(a)
Tja, wyobrażam sobie jak będzie to wyglądało, pamiętam jak kiedyś mi przsłałeś jedną z pierwszych wesji beta, może i nawet na cd... o zgrooozooo ;)

To już jest zupełnie co innego. Zapomnij o wszystkim co planowałem i zrobiłem. Z tego wszystkiego wykorzystałem 1/3 planu i chyba 2 rzeczy, które były na zdjęciach. Niestety miałem zbyt ambitne plany. :confused:

A tak poza tym to uruchomcie w końcu ten Wasz projekt, bo już nie mogę się doczekać. :bs: :bs: :bs:
+Quote Post
post 16-12-2003, 10:00
Post #49

SHM-2
Group Icon
Nr użytkownika: 40
Doł±czył: 04-11-2002

Hammer mial wyslac linka... :D Projekt juz w sumie dziala :)
+Quote Post
post 16-12-2003, 15:56
Post #50

Hammer Man
Group Icon

DoPr > Nasz już działa (ale jeszcze nie publicznie), wysłałem ci linka; możesz oblukać jeszcze przed jego odpaleniem - tak jak Twickle ;) - tylko musisz miec troche czasu :]

A co do projektu twojego, to przed chwlią - bębąc on-line - go przeglądałem :D Naprawde robi wrażenie, tylko lepsza by bya ta wersja podstawowa :-] Prawie wcisneło mnie w fotel, teraz wyobrażam sobie jak by wyglądał projekt w zamiierzonej realizacji... he, he, he... :) Ach, jak ja żałuje że nie podjołeś pełnego projektu... Ale jedno jest pewne, szykuje się nam kilkarawy zwiąkszona oglądalnosć ;)
btw: Troszeczke napisy są przycięte ;)
+Quote Post

3 Strony < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Go¶ci i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 10-12-2019, 13:35