Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

2 Strony  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Questy, Jak wykonać zadania w grze?

post 06-08-2006, 23:32
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 3 259

Gre The Fall przeszedłem już 2 RAZY !
Jak masz jakieś pytania odnoście wykonania jakiegoś questa w grze to pytaj , w miarę możliwości odpowiem.
Jednak na początek mam pytania odnoście 2 zadań.
1) Ukryta jaskinia : Studia - w południowo wschdniej częsci kopalni znajduje się koleś szukający wody , zleca on zadanie znalezienia żyły wodnej. Moje pytnie: jak to zrobić i w której częsci jaskini szukać.
2) Wioska Bowie : Konwój - w zbrojowni Szczurzych Czaszek w skrzynce znalazłem dziennik jest w nim opisane połorzenie lokacji ze zniczconym konwojem nie wiem co należy tam zrobić , jak opuszczam tę lokacje zadanie zostaje niezaliczone i przechodzi do zadań anulowanych.

Jak ktoś zna rozwiązanie któregoś z powyrzszych zadań niech napisze będe bardzo wdzięczny.

P.S. Sorry za ewentualne błędy ortograficzne i interpunkcyjne.

Ten post był edytowany przez Geradus: 07-08-2006, 18:45
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 08-08-2006, 12:15
Post #2

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 1 766

Z konwojem też nie wiem co trzeba zrobić. Gdy dochodzę do jednej z wiosek (tam gdzie znajduje się laboratorium Rat Skulls), jest tam trzech facetów którzy narzekają że spóźnia się opłacony przewodnik z konwojem. Nie da się z nimi pogadać, są tylko floaty. Nie da się też przekazać im dziennika.

Ale teraz mam inny problem. Otóż po rozwaleniu laboratorium Rat Skulls nie mogę znaleść klucza do uwolnienia zakładników. Przeszukałem wszystkie trupy i pomieszczenia :/

Edit

Jezu, z godzinę szukałem tego pieprzonego klucza, a on był w jakiejś skrzynce na drugim końcu obozu. Kompletnie bezsensownie umiejscowiony :/
+Quote Post
post 08-08-2006, 18:39
Post #3

SHM-0
Group Icon

O nie zdąrzyłem ci odpowiedzieć , tak wiem głupia lokalizacja tego klucza obok budynku zamiast w budynku. A z tymi kolesiami to też nie wiem o co chodzi żadnego przewodnika nie znalazłem. Poszukam , i dam znać.

Edit: No niestety nic nie znalazłem , może to nie jest żaden quest , a ci przy bramie stoją dla picu?

Ten post był edytowany przez Geradus: 08-08-2006, 19:06
+Quote Post
post 08-08-2006, 22:53
Post #4

SHM-4
Group Icon

Może to taki quest nie do rozwiązania... W każdym razie lokacja z konwojem jest bardzo przydatna na początku, taką ilość uzbrojenia łatwo wymienić na porządne giwery. I tyle z niej ;)

Dotarłem do Sępiego Kanionu (dotarłem to złe słowo, mam go już odkryty od jakiegoś czasu ale tam nie zaglądałem). Rozwiązałem sprawę braci tym że ich wszystkich wyrżnąłem (podejrzewam że dałoby się to zrobić pokojowo, ale potrzebowałem trochę xp ;) ). Dostałem się do bazy wojskowej i nie wiem co zrobić. Nie mam pojęcia jak dostać się do głownego komputera. Mam dwie części klucza, ale nie mogę go połączyć ani użyć na terminalu...
+Quote Post
post 08-08-2006, 23:12
Post #5

SHM-0
Group Icon

Trzecia część klucza jest na końcu podziemi w magazynie leży na podłodze(użyj klawisza 9) z teko co pamiętam , pierwsza w łazience , druga w skrzynce w pokoju z 3 "popielniczkami" jak masz 3 łączysz je w inwentarzu , i używasz pokolei na każdej popielniczce.

Ten post był edytowany przez Geradus: 08-08-2006, 23:15
+Quote Post
post 09-08-2006, 20:53
Post #6

SHM-4
Group Icon

Dzięki, podziałało :)
+Quote Post
post 12-08-2006, 13:40
Post #7

Włóczęga
Group Icon
Grupa: OUTPOST
Nr użytkownika: 1 779

*snip*
+Quote Post
post 14-08-2006, 20:14
Post #8

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Ostatnio przegladalem sobie dziennik i zauwazylem, ze od dawna mam questa dotyczacego znalezienia czesci dla tego gostka, co to chce zbudowac wehikul czasu. Do tej pory nie znalazlem tego, a jestem juz dosc daleko.
Wiecie, gdzie jest ta czesc?
+Quote Post
post 14-08-2006, 21:15
Post #9

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

New -Safford: Machine of time.
Task: Tiberius requests to find the mixer of energy, which is the source of the conversion of energy, necessary for the work of its machine of time.
Task can be obtained in the same settlement. It is easy to find customer, this patient to the head fanatic, who decided to avoid catastrophe, is always located not far off from his miracle- machine. They did look film "back in the future"? Here on the analogous device it plans to complete displacement into the past. Detail itself, which it requests you to find, can be reached in the strange young fellow To marti next to the printing house. This is unique - the first person, although the schizophrenic, who decided something to make after simply thus. Now return to the designer and observe improbable journey in the time. Before the "progress" (i.e. by journey in the time), "kulibin" into the appreciation for the work accomplished by you will supply you with any diverse junk. You found the fifth history, now time to go to the journalist.
Experience: 100 xp.
+Quote Post
post 14-08-2006, 21:49
Post #10

Wasteland Demon
Group Icon
Grupa: Administrator
Nr użytkownika: 351

Solucja rulez co? Poszukam wiec tego mlodzika ;) ...

Dzieki Obsy...
+Quote Post
post 09-10-2006, 13:28
Post #11

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 763

QUOTE (Tails @ 12-08-2006, 11:55)
Co do questu z konwojem chyba znalazłem odpowiedź ;)
QUOTE (Cahu)
In order to win you have to loot the different items in a given order and you will get the option to unlock a unique weapon plus a bulletproof armor, plus a short cutscene on a group of shadow attacking the convoy

No dobra - ale co to dokładnie znaczy?? Ktoś w ogóle pozytywnie ukończył to całe zamieszanie z Konwojem??

Ja anglistą nie jestem - ale jeśli dobrze zrozumiałem to należy pozbierać z tych wraków (a może trupów) sprzęt - we właściwym porządku, kolejności. Tylko: jaka to kolejność i które to rzeczy?? I czy aby na pewno to o to chodzi??

I co to za "unlock a unique weapon" ??

Ten post był edytowany przez Shadowrunner: 09-10-2006, 13:29
+Quote Post
post 09-10-2006, 22:39
Post #12

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 760

Z tego co pamietam to tam nie ma bulletproof armor tylko lezy troche broni i amunicji.
+Quote Post
post 10-10-2006, 13:42
Post #13

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 763

No nie ma żadnego bulletproofa - ale ta całą broń to ja chromole - zostawiłem tą lokację w spokoju dopuki nie dowiem się skądś/odkogoś jak ten wnerwiający quest ukończyć...
+Quote Post
post 10-10-2006, 19:12
Post #14

SHM-0
Group Icon

W sumie to sa ze 3do5 uzi 2 shotguny no i troche amunicji.Jak na ta czesc gry nie tak bardzo przydatne[Ja mialem wypchany na maxa caly ekeipunek rezem z samochodem.] A jak sie wyjdzie z lokacji to zadanie idzie do listy anulowanych. :(
+Quote Post
post 26-10-2006, 15:51
Post #15

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 816

Mam pewien problem mianowicie przeszedlem wszystkie questy główne i poboczne w New Safford i nie mam dostępu do wioski bowie. Bardzo prosze o odpowiedź.
+Quote Post
post 26-10-2006, 20:25
Post #16

SHM-0
Group Icon

Pewnie nie wykonales wszystkich zadan oto one.
2.1 Uratuj New Safford!
Zlecaj?cy misj?: David. Mo?na go znale?? przy zgliszczach jego wysadzonego domu (1).
Zadanie: Obroni? wiosk? przed najazdem Szczurzych Czaszek.
Opis: Szczurze Czaszki planuj? atak na poblisk? wiosk?. Davidowi zale?y na tym, ?eby jej mieszka?com nic si? nie sta?o. Nie wyp?ywa to jednak z jego altruistycznych pobudek. Pragnie po prostu obroni? swoj? córk?, która tam mieszka.
Udajcie si? do po?o?onej na wschód od domu Davida wioski (2). Tam porozmawiajcie <br>z przywódc?, Benem. Ulegnie on sile waszych argumentów i zgodzi si? po kryjomu ewakuowa? mieszka?ców. Waszym zadaniem b?dzie rozprawi? si? z napastnikami.
W tym celu mo?ecie pos?u?y? si? podst?pem. Warunkiem jest posiadanie w zespole osoby <br>o umiej?tno?ci ?materia?y wybuchowe? powy?ej 72%. Je?eli kto? taki znajduje si? w waszej dru?ynie, porozmawiajcie z synem Bena, Jayem. Znajdziecie go w tej samej wiosce, co ojca. Odpowiednio poproszony udost?pni wam porcj? C4. Teraz tylko wystarczy pod?o?y? bomb? pod wisielcem, nieco si? oddali? i poczeka?, a? zbierze si? przy nim grupka (cztery osoby) Szczurzych Czaszek. Wtedy zdetonujcie ?adunek. Kolejn? grupk? przeciwników po prostu zastrzelcie.

Tutaj pod?ó?cie ?adunek wybuchowy. Szczurze Czaszki b?d? mia?y rozrywk?.

W przypadku nieposiadania w dru?ynie odpowiednio zaawansowanego speca od materia?ów wybuchowych, zmuszeni b?dziecie odeprze? atak licz?c tylko na w?asne si?y. Pierwsza grupka wrogów nadci?gnie od strony zachodniego wej?cia do wioski, kolejna zaatakuje od wschodu. Kiedy uporacie si? z wszystkimi przeciwnikami, mieszka?cy wioski wróc? z lasu.
PD: 200

2.2 Sara w opa?ach
Zlecaj?cy misj?: David. Mo?na go znale?? przy zgliszczach jego wysadzonego domu (1).
Zadanie: Uratowa? córk? Davida, Sar?.
Opis: Po odparciu ataku Szczurzych Czaszek porozmawiajcie z Benem (2). Dowiecie si?, ?e Sara znikn??a. Najprawdopodobniej zosta?a uprowadzona przez wrogi gang. Czas na akcj? ratunkow?.
Wyjd?cie z wioski przez wschodni? bram?. Pod??ajcie dalej w tym kierunku, a? natraficie na obóz porywaczy (3). Sara jest pilnowana przez dwóch typków. Za?atwcie ich i wró?cie z dziewczyn? do wioski. Poinformujcie jej stroskanego ojca o szcz??liwym zako?czeniu sprawy. W nagrod? poznacie lokalizacj? laboratorium narkotyków i arsena?u Szczurzych Czaszek.
Uwaga: T? misj? mo?na uko?czy? dopiero po uprzednim wykonaniu zadania 2.1.
PD: 150

Obóz porywaczy. Ju? po akcji. Czas na odpoczynek.

2.3 Zaginiony wilk
Zlecaj?cy misj?: Bobby, ch?opiec zamieszkuj?cy wiosk? (2).
Zadanie: Doprowadzi? zaginionego wilka do w?a?ciciela.
Opis: Ch?opcu zagin?? wilk. Bardzo chcia?by, ?eby go odnale?? i przyprowadzi? z powrotem do wioski. Zwierz? odnajdziecie na wschód od wioski, niedaleko sterty skrzy?. Wystarczy teraz u?y? mi?sa na wilku, a ten pójdzie za wami. Zaprowad?cie go do ch?opca.
Uwaga: Niektórzy ludzie twierdz?, ?e sztuczka ta dzia?a tylko z mi?sem szczurzym (mo?ecie je dosta? za wype?nienie misji 2.4), jeszcze inni proponowali u?y? podsma?onego. W moim przypadku zadzia?a? zwyk?y kawa?ek surowego.
PD: 70

2.4 Tajemniczy sk?adnik szczurzego mi?sa
Zlecaj?cy misj?: Handlarz szczurzym mi?sem. Znajdziecie go w po?o?onej na pó?nocy wiosce (4).
Zadanie: Zabi? wilki broni?ce dost?pu do tajemniczych zió?.
Opis: Sprzedawane przez handlarza szczurze mi?so smakuje okropnie, a to dlatego, ?e nie mo?e on go odpowiednio przyprawi?. W miejscu, w którym zbiera? zio?a pojawi?y si? wilki i nie pozwalaj? mu uzupe?ni? zapasu przypraw. Trzeba zlikwidowa? problem.
W tym celu udajcie si? na wschód od wioski (4). Id?cie dalej w t? stron?, a? dojdziecie do w?wozu. Pokonajcie grasuj?ce tam wilki, po czym z dobrymi wie?ciami powró?cie do handlarza.
PD: 80

Handlarz szczurzym mi?sem narzeka na brak przypraw.

2.5 Wiadomo?ci do gazety
Zlecaj?cy misj?: Reporter. Stoi przy swoim domu (5), po?o?onym w zachodniej cz??ci lokacji.
Zadanie: Zdoby? pi?? nag?ówków do artyku?ów gazety.
Opis: Reporter chce powo?a? do ?ycia gazet?. Brakuje mu jednak pomys?ów na artyku?y. B?dzie to dobra okazja do zareklamowania dzia?a? Nowego Rz?du.
W celu uko?czenia tego zadania musicie wykona? misje 1.5, 2.1, 2.3, 2.4, 2.5. Kiedy ju? to zrobicie, wystarczy jeszcze raz porozmawia? z Reporterem.

2.6 Maszyna czasu
Zlecaj?cy misj?: Podró?nik w czasie. Znajdziecie go w po?o?onej na pó?nocy wiosce (4). Najprawdopodobniej b?dzie d?uba? przy swoim poje?dzie.
Zadanie: Zdoby? kompensator Flux.
Opis: Podró?nik ma wielkie plany. Chce cofn?? si? w czasie i nie dopu?ci? do katastrofy. Brzmi jak stek bzdur? Niewa?ne. Spróbowa? zawsze mo?na.
Poszukiwane urz?dzenie znajdziecie na podwórku Reportera (5). Porozmawiajcie z nim. Spytajcie o kompensator Flux. Ode?le was do stoj?cego nieopodal Marty?ego. Ten zgodzi si? przekaza? wam urz?dzenie. We?cie je i zanie?cie do Podró?nika. B?dziecie ?wiadkami ciekawej scenki. Mo?e to jednak nie by? szaleniec?
PD: 100

2.7 Osada Fredo
Zlecaj?cy misj?: Fredo. Znajdziecie go w po?o?onej na pó?nocy wiosce (4). Do?? du?o si? porusza, wi?c trzeba si? rozgl?da?.
Zadanie: Zlikwidowa? Poszukiwaczy, którzy najechali na wiosk? Fredo.
Opis: Fredo nie mo?e si? pogodzi? z faktem przej?cia jego rodzinnej wioski przez gang Poszukiwaczy. ??da zemsty. Zgadzacie si? wi?c na eliminacj? wroga.
W tym momencie na mapie ?wiata zostanie udost?pniona nowa lokacja ? Pustkowia ? Wioska Poszukiwaczy. Udajcie si? tam i rozprawcie si? z Poszukiwaczami.
PD: 100

Poszukiwaczom nie uda?o si? zbytnio zniszczy? wioski Fredo. A? dziw, ?e nie chce wraca?.

2.8 Arsena? Szczurzych Czaszek
Zlecaj?cy misj?: David. Mo?na go znale?? przy zgliszczach jego wysadzonego domu (1). Dostaniecie to zadanie dopiero po uko?czeniu misji 2.2.
Zadanie: Zniszczy? laboratorium Szczurzych Czaszek, w którym produkowany jest narkotyk ?Z?.
Opis: Poniewa? laboratorium Szczurzych Czaszek jest silnie chronione, warto najpierw zaj?? si? pobliskim arsena?em. W ten sposób wejdziecie w posiadanie broni przydatnej do ataku na laboratorium.
W celu uko?czenia misji nale?y przenie?? si? do Wioski Bowie. Zaraz po przedostaniu si? do wspomnianej lokacji udajcie si? na pó?noc. Po drodze spotkacie farmera Pete?a. Jak wynika <br>z rozmowy, Szczurze Czaszki ukrad?y mu traktor. Jest gotów zrobi? wszystko, ?eby go odzyska?. Postanawia nawet po?wi?ci? swoje krowy w celu oczyszczenia pola minowego (Wioska Bowie 1).
Po chwili krowy b?d? le?e? w kana?kach, a wasza dru?yna b?dzie mog?a spokojnie przeprawi? si? przez zaminowany teren. Pami?tajcie jednak, ?eby nie opu?ci? obszaru wyznaczonego przez martwe zwierz?ta. Chocia? gra sugeruje, ?eby przechodzi? przez pole minowe po kolei, proponuj? zbi? si? w grup? i razem przekroczy? niebezpieczny teren. Wytyczona droga jest na tyle szeroka, ?e nie powinni?cie mie? z tym problemu.

Strza?ka wskazuje bezpieczne przej?cie przez pole minowe

Teraz pozostaje tylko rozprawi? si? ze Szczurzymi Czaszkami i arsena? (Wioska Bowie 8) jest wasz. Przeszukajcie dobrze cia?a przeciwników, szafy i skrzynie, by zaopatrzy? swoj? dru?yn? <br>w nowe uzbrojenie. Pozosta? jeszcze jeden szkopu?. Cz??? Szczurzych Czaszek ukry?a si? <br>w bunkrze. Jak si? do nich dobra?, przeczytacie w opisie zadania 5.2.

2.9 Laboratorium Szczurzych Czaszek
Zlecaj?cy misj?: David. Mo?na go znale?? przy zgliszczach jego wysadzonego domu (1). Dostaniecie to zadanie dopiero po uko?czeniu misji 2.2.
Zadanie: Podbi? wytwórni? narkotyku ?Z?.
Opis: Szczurze Czaszki wykorzystuj? silnie uzale?niaj?cy narkotyk ?Z? do podporz?dkowywania sobie ludzi. Czas z tym sko?czy?. Kieruj?c si? otrzymanymi od Davida informacjami o po?o?eniu tajnego laboratorium, mo?ecie tam dotrze? i zatrzyma? produkcj?.
Narkotyk wytwarzany jest w strze?onej bazie znajduj?cej si? w Casa Verde. Zaraz po dotarciu na miejsce udajcie si? na pó?nocny-zachód. Kiedy zbli?ycie si? do bramy, zostaniecie zapytani przez jednego ze stra?ników o has?o. W ten sposób rozpoczniecie seri? zada?, które w rezultacie pozwol? wam przekroczy? bram? bazy.
Do otrzymania has?a potrzebujecie uko?czy? misj? 7.1, 7.2 i 7.3. Po przej?ciu przez bram? proponuj? spokojnie rozejrze? si? po ca?ym terytorium i dopiero wtedy rozpocz?? stopniow? eliminacj? Szczurzych Czaszek. Na pierwszy ogie? niech pójd? samotne jednostki kontroluj?ce obrze?a bazy, dopiero pó?niej zajmijcie si? reszt? przeciwników.
Uwaga: Laboratorium jest silnie strze?one, wi?c zaleca si? wykonanie najpierw misji 2.6 w celu odpowiedniego wyposa?enia dru?yny.
PD: 400
+Quote Post
post 26-10-2006, 21:27
Post #17

SHM-0
Group Icon

z tych wykonałem wszystko oprócz arsenału bo właśnie do niego nie mam dostępu, a fabryki nie chce zaczynac bez przejścia aresanłu. Zbytnio nie chce mi sie juz 3 raz tego samego przechodzic
+Quote Post
post 26-10-2006, 22:09
Post #18

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 672

a czemu nie mozesz zrobic arsenalu ?? nie dostajesz tej lokacji czy jak ??
+Quote Post
post 26-10-2006, 23:28
Post #19

SHM-0
Group Icon

Dokładnie wykonałem wszystkie zadnia a mam dostepno fabryke a arsenału nie ma
+Quote Post
post 27-10-2006, 00:25
Post #20

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 672

jak idziesz uwolnic ta laske w pierwszym miescie to przy trupie 1 z 2 palantów jest kartka , jak ja przeczytasz a potem zapytasz ją o to to sie sie arsenal na mapie pokaze .
+Quote Post

2 Strony  1 2 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 16-12-2019, 11:03