Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

3 Strony  1 2 3 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Straz Nocna

post 11-07-2007, 14:45
Post #1

SHM-1
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 1 974

Wstyd mi, ze cos takiego mialo miejsce w serwisie, za ktory jestem wspolodpowiedzialny. Z tego co widze, juz Falloutow nie ma w dziale pliki. Linki do gier, znajdujacych sie na zewnetrznych serwerach(nie na strazy nocnej) zamiescil urzytkownik, a jeden z adminow zakceptowal to. Zrobil to z glupoty, ale nie mial zlych zamiarow.

O ile fakt zamieszczania pirackich gier jest naganny, to czepianie sie innych rzeczy zakrawa na jakas nagonke. Na 13 schronie tez leci muzyka z Falloutow, a czpialstwo z powodu opisu na forum bs jest juz absurdalne. Muza w swoim odczuciu ma prawo uwazac straz nocna za najlepsza strone.

Straz nocna popiera kupowanie oryginalnych Falloutow i nie pochwala sciagania ich pirackich wersji z sieci.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 11-07-2007, 14:49
Post #2

Silent Spamer
Group Icon
Grupa: Fallout Corner
Nr użytkownika: 1 527

ludzie tacy jak muza nie nadaja sie do tworzenia niczego. Jak uwazasz, ze jestes najlepszy nie masz potrzeby, by sie udoskonalac - bo po co? Poza tym, psuje wam... wizerunek, ktory i tak nie jest najlepszej jakosci ;] I takie myslenie pewnie wam na dobre nie wyjdzie ;] Swoja droga, to nie bylo w jego odczuciu - piszac tak poprostu stwierdzil - "obiektywnie" (edit: znaczy sie w oparciu o "cos", zeby nie bylo!) - ze SN jest najlepsza... Dajcie spokoj, on ma chore poczucie "najlepszosci". Z takimi ludzmi nie mozna byc najlepszym ;>
+Quote Post
post 11-07-2007, 14:54
Post #3

SHM-1
Group Icon

Przestancie atakowac muze. Wy tez kiedys dostaliscie internet i nie znaliscie netykiety itp. Straz Nocna to jego pomysl i dzielo. Chlopakma energie i chce cos tworzyc. Weszlem w straz nocna i nie mam zamiaru sie z tego wycofywac bo tak uwaza "fajniejsza" czesc sceny. Kontrowersje wokol SN swiadcza tylko o tym, ze jest potrzebna taka innosc. Nie kazdy chce ogladac profesjonalne strony fajnych ludzi.

Wezcie nie czepiajcie sie niego on wie, ze popelnil blad. Jesli chcecie zablokujcie mi konto na SHAMO bo jestem wspoladminem tej strony.
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:02
Post #4

SHM-0
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 3 168

To może zacznijcie szanować wysiłek i pracę innych. Gdy ktoś daje niusa niech da link do strony która go opublikowała lub zainspirowała autora.
Kopiowanie i screeny z innych stron już się Wam zdarzały wcześniej więc nie tłumacz nam że to jednorazowa wpadka.
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:04
Post #5

SHM-1
Group Icon

Nie mowie, ze to jednarazowa bo takich wpadek bylo multum... Mam plakac i blagac o wybaczenie? Wszystko co mialem do powiedziana powiedzialem. Czekam na administracja by rozsadzila czy mnie zbanowac.

+Quote Post
Post #6

Silent Spamer
Group Icon

My atakujemy, bo nikt nie nie chce przyznac, gdy sie krytykuje. Mamy opuscic raczki i udac sie w swoja strone? a moze jeszcze poglaskac? A co do internetu - jak zostalem jego posiadaczem, to nie zrobilem (chyba :D) wydarzenia na taka skale i nie narzekalem, ze wszyscy sa "be".

"fajniejsza" czesc sceny

Mowi o nas zle, to uwaza sie za lepszych! ;]

Nie kazdy chce ogladac profesjonalne strony fajnych ludzi.

Racja! Wolimy badziewny szit glupich debili!
+Quote Post
Post #7

SHM-3
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 4 233

Widze ze nie rozumiesz o co się rozchodzi ja na przykład pierwszy raz spotkałem się z sytuacją żeby fabowska strona poświęcona jakiejś grze będacej w sprzedaży i nie kwalifikowanej jako darmowa podawała u siebie linki do pirackich wersji. Oczywiście ze na różnych forach szczególnie poświęconych grą na konsole (GTA, SH) zdaża się ze uzytkownicy czy nawet admini mają pirata którejś części zazwyczej ze względu na bardzo wysoką cene ale nigdy nie było tak żeby strona oficjalnie podawała użytkownikom pirata na talerzu. Bo nawet jak admina ma pirata to wie że nie wypada i nie wolno takiego czegoś robić. To jest naganne i to nie ze względu na piractwo samo w sobie bo jak wiecie mam "liberalny" stosunek do tego ale po prostu nie wypada zeby strona fanowska dawała linki do pirata. Nie chodzi o krzyżowanie muzy ale o to żeby wiedział jak się zachowywac powinien prowadząc stronę. Ale jak według ciebie innośc strazy ma polegać na zamienieniu jej w wareza z grami i filmami to ja takiej innosci nie chce po tak jak w innym temacie napisałem to uzytkownikom strony nie pomaga bo oni sami sobie znajda linka do Mad maxa albo Fallouta a powoduje ogromny smród wokoło strony.
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:12
Post #8

S.M.A.R.T.I.E.
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 1 501

Kuna a tobie co? -robisz sie na meczennika i drzesz szatki?
Na twoim miejscu kopnalbym w dupe takeigo administratora strony - a jego wiek nie jest tu zadnym wykladnikiem - jak sie nie nadaje na poważne prowadzenie porzadnego serwisu o falloutach to niech pisze bloga albo cos innego...

Ten post był edytowany przez MartEEnez: 11-07-2007, 15:16
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:22
Post #9

SHM-3
Group Icon

A i jeszcze jedno co to za teksty o "fajniejszej" części sceny?? Tu nie chodzi o cele SN kierunek rozwoju tej strony itp czy tez to czy sie od innych różni czy nie tylko o linki do F, F2 i FT jak i zarówno MM1, MM2, MM3.
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:26
Post #10

SHM-1
Group Icon

Ja nie mam ambicji prowadzic jakis serwis. To muza stworzyl Straz Nocna i wlozyl w nia najwiecej pracy. Wierze w niego i wiem, ze nadaje sie do tego. Muza to nie jakis 13 latek, ktory krzyczy o swoich wielkich planach. On malo mowi, a duzo robi. A ten kto duzo robi, popelnia co jakis czas bledy.

Prywatnie moge powiedziec, ze caly ten krzyk, screeny i show robi żalosne wrazenie. Najfajniej jest dokopac lezacemu. A wszystkie stare bledy musza sie ciagnac w nieskonczonosc. Do tego komplementy w stylu "szit debili" i dorabianie jakiejs ideologi podzialow. Wezcie sie ogarnijcie ludzie.
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:27
Post #11

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 82

podpi....cie innym niusy, screeny, dajecie linki do filmów i gier, łamiąc prawa autorskie. naprawde powód do czucia sie najlepszą stroną o fallach w polsce.....
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:28
Post #12

SHM-3
Group Icon

GADANIE O PODZIAŁACH??

Ty tu cały czas gadasz głupoty o podziałach "o tych fajnych stronach" o "tych nie fajnych" o tych złych serwisach co nie mogą wytrzymać tego ze SN jest od nich inna itp.

Ten post był edytowany przez KeniG: 11-07-2007, 15:29
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:35
Post #13

SHM-1
Group Icon

Straz Nocna nie uwaza sie za najlepsza i najfajniejsza strone.

Nic wiecej nie mam do dodania. Jesli masz jakies konkretne pretensje spaceace (lub ktos inny), odnosnie screenow lub newsow, prosze zglaszaj je do mnie na maila, lub priva.

+Quote Post
post 11-07-2007, 15:41
Post #14

Zoor
Group Icon
Grupa: Super Moderator
Nr użytkownika: 3 713

Już pal licho, że pojawiają się na stronie SN linki do gier, filmów, czy czegoś tamn innego - pal licho, że kopiowane (czyli po prostu kradzione) są newsy i screeny z innych stron - ale to nie jest strona robiona przez jednego człowieka! Można mu zwrócić uwagę, napomnieć, wskazać, gdzie popełnił błąd itp, a nie dawać przyzwolenie na takie działanie. I jeszcze jedno - można uznać, że za pierwszym razem popełnia się pomyłkę. Ale nienaprawiona pomyłka staje się błędem, a na błędach należy się uczyć. Brak tej umiejętności raczej dyskwalifikuje serwis, który wciąż robi to samo. I nie chodzi tu o to, czy SN tworzą "fajni ludzie", czy to jest "szitowa strona", tylko o zwykłe poczucie przyzwoitości i poszanowanie dla pracy innych ludzi (o prawie już nie wspominając).
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:44
Post #15

Silent Spamer
Group Icon

puk, puk...

Do tego komplementy w stylu "szit debili"

wez nie piernicz, bo faktycznie bede cie z tym utozsamial.

-----------------

Straz Nocna nie uwaza sie za najlepsza i najfajniejsza strone.

Straz nocna popiera kupowanie oryginalnych Falloutow i nie pochwala sciagania ich pirackich wersji z sieci.

Chyba dopiero od teraz i nie rob z siebie swietego i niewinnego, bo jakos widze, ze probujesz sie usprawiedliwiac niewiadomo czym i od czego. <_<
+Quote Post
post 11-07-2007, 15:54
Post #16

SHM-1
Group Icon

Nie usprawiedliwiam siebie, ale nie bede tazal sie w blocie. Nieatakuje shamo i squonkow dlatego bo naprawde incydent byl naganny, a nie z powodu, ze chce byc świetym. Jesli ktos zauwazyl taka sprawe, zamiast sie nakrecac we wlasnym gronie powinien zawiadomic administracje strazy nocnej. Ja o calej sprawie zamieszczenia tych plikow dowiedzialem sie dopiero teraz.

Powtazam, jesli jest jakis problem, pisac na kunajk at gmail com

Ten post był edytowany przez BoS_kunajk: 11-07-2007, 15:56
+Quote Post
post 11-07-2007, 16:03
Post #17

Silent Spamer
Group Icon

Ktos juz pisal, ze nie chcial tego zalatwiac po cichu, jak to juz bylo, nie? I dlaczego? bo to juz nie pierwszy raz - wez sobie ludzi poinstruuj, zeby sie z toba kontaktowali, bo to normalny "przypal".

A shamo i Sqounkow nie atakujesz, bo nie masz jak :)
+Quote Post
post 11-07-2007, 20:26
Post #18

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 3 618

Przepraszam za to co sie stało nie wiem co we mnie stampilo ze to zrobilem muszę sie przyznać moja wina ze to zatwierdziłem i napisałem tego newsa i dodam ze strasznie mi wstyd za to tylko dlatego ze nie myślałem co robie wczoraj bo bylem pod wpływam alkoholu. jak czytałem w poście z tym ze to dowalimy na serw czy sami skopiowaliśmy i daliśmy na swoja stronę to same kłamstwa my tego nie dawaliśmy na server rapida ani nie kopiowaliśmy z rapida mi tylko użytkownik przysłał linki do dodania i dodałem przez głupotę bo mnie przekonał "ze ludzie nie mogą tego znaleźć i fajnie by było gdyby było an SN" to i ja głupek zatwierdziłem i napisałem jakoś newsa nawet nie wiem jak mam nadzieje ze odezwie sie tu ten co mi dal linki i sie przyzna ze mnie wprowadził w błąd na razie tylko mnie przepraszał na gg za to ze mi narobił tyle burdelu ale już po fakcie za łatwowierny i dobry do innych jestem to jest mój błąd tera wasza decyzja ja swoje powiedziałem co miałem dodam tylko jeszcze podziękowania dla Cubika który mi to w porę uświadomił i tera za to go szanuje i dalej będę mu pomagał jak mogę bo to jest prawdziwy człowiek który powie jakie błędy zrobiłem i pouczy.
+Quote Post
post 11-07-2007, 20:31
Post #19

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

QUOTE(BoS_kunajk @ 11-07-2007, 17:00)
Wstyd mi, ze cos takiego mialo miejsce w serwisie, za ktory jestem wspolodpowiedzialny.  Z tego co widze, juz Falloutow nie ma w dziale pliki.  Linki do gier, znajdujacych sie na zewnetrznych serwerach(nie na strazy nocnej) zamiescil urzytkownik, a jeden z adminow zakceptowal to. Zrobil to z glupoty, ale nie mial zlych zamiarow.
*

Hm... Być może gdyby w zespole był taki ktoś, dla kogo szkodliwość piractwa i tym podobnych jest oczywista i jasno wyrażałby swój stosunek, do całej sprawy by nie doszło... Cóż, twój "nad wyraz łagodny" stosunek do pirackiego oprogramowania już poznalismy...
+Quote Post
post 11-07-2007, 20:50
Post #20

SHM-1
Group Icon

QUOTE(Vermin @ 11-07-2007, 21:46)
QUOTE(BoS_kunajk @ 11-07-2007, 17:00)
Wstyd mi, ze cos takiego mialo miejsce w serwisie, za ktory jestem wspolodpowiedzialny.  Z tego co widze, juz Falloutow nie ma w dziale pliki.  Linki do gier, znajdujacych sie na zewnetrznych serwerach(nie na strazy nocnej) zamiescil urzytkownik, a jeden z adminow zakceptowal to. Zrobil to z glupoty, ale nie mial zlych zamiarow.
*

Hm... Być może gdyby w zespole był taki ktoś, dla kogo szkodliwość piractwa i tym podobnych jest oczywista i jasno wyrażałby swój stosunek, do całej sprawy by nie doszło... Cóż, twój "nad wyraz łagodny" stosunek do pirackiego oprogramowania już poznalismy...
*

Przepraszam co ma do tego dyskusja o modyfikacjach prawa? O calej sprawie dowiedzialem sie gdy falloutow nie bylo w dziale pliki, a news zobaczylem na screenie. Ciagle sie zastanawiam, czemu NIKT z tej calej chmary oburzonych uzytkownikow na shamo nie napisal wiadomosci do mnie lub innego administratora. Odpowiedz mozna znalesc w poscie Squonka, ktory otwarcie przyznal, ze ta wpadka zostala by szybko usunieta...
+Quote Post

3 Strony  1 2 3 >
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-07-2019, 23:19