Portal | Blog | Album | Chat
IPB

Witaj GOŚCIU ( Zaloguj się | Rejestracja )

154 Strony  1 2 3 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Drzewo · [ Standardowy ] · Linearny+

> Let's talk about sex...

post 01-04-2003, 12:53
Post #1

SHM-0
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 30

Niestety nie mogę usunąć tego wątku, a szkoda, bo to gniazdo spamu i wstyd mi za nie. Na takim forum, pod okiem moderatorów i niepełnoletnich, i tak nie udałoby sie prawdziwie, długo i na temat pogadać o ludzkiej seksualności.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
post 01-04-2003, 16:19
Post #2

SHM-2
Group Icon
Grupa: Trzynasty Schron
Nr użytkownika: 40

Saladyn > cos ostatnio rzadko nas (falloutomaniakow) odwiedzasz...... ale widze, ze czasu nie marnujesz... na rzeczy pozyteczne ;-)))))))))

BTW, ja psow nie lubie... wole koty ;-))))
BTW2, wiecie, ze jedyna rzecza jakiej nie wiadomo na temat kociej fizjologii to: skad pochodzi mruczenie! Naukowcy badaja koty i jedyne co udalo im sie ustalic to cytuje: (mniej wiecej - na pamiec nie znam):
"Koty mrucza zazwyczaj w stanie zadowolenia, wiekszego komfortu psychicznego i podczas tak zwanych "pieszczot". Jednakze nie wiadomo skad pochodzi mruczenie. Na pewno nie pochodzi z poczatkowego odcinka ukladu oddechowego badz pokarmowego, gdyz koty moga podcas tej czynnosci swobodnie oddychac. Nie wiadomo takze, dlaczego niektore koty mrucza bardzo czesto, a inne prawie nigdy.."
+Quote Post
post 01-04-2003, 16:53
Post #3

SHM-4
Group Icon
Nr użytkownika: 82

sajdon a ty mróczysz w czasie pieszczot ? :bs:
+Quote Post
post 01-04-2003, 18:18
Post #4

SHM-2
Group Icon

Spce Ace > :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nie wiem, musialbys poprosic jakas kolezanke zeby zbadala... ;-))
+Quote Post
post 01-04-2003, 19:56
Post #5

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon
Grupa: Założyciel
Nr użytkownika: 1

bierze się to ... tak jak się brało u dinozaurów ... one też strun głosowych nie miały, natomiast specyficzna budowa czaszki pozwalała im wydawać dzwięki ...

a wracajšc do wiernoœci, wierniejszy od Psa może być jużt tylko delfin ;] ...
+Quote Post
post 01-04-2003, 20:04
Post #6

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

nie ujmuje psu wagi bo jest z nami od czasów prastarych ;] ... jeszcze za mamuta :smoke:

a co do ludzi to na prawde sš "z kurwy syny" ino tylko nic jak wybić tych co sie znęcajš w imie pokoju na ziemi ... a co ...
+Quote Post
post 01-04-2003, 20:17
Post #7

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

Psiakom wagi nie ujmuję, chodz delfiny nie zgorsze inteligentne bestie. A mówiłem już, że ludzi tych złych kurwich synów na stos ?
+Quote Post
post 01-04-2003, 20:20
Post #8

SHM-3
Group Icon
Grupa: Legenda
Nr użytkownika: 14

E... pies lepszejszy jest, na piwo pojdzie, zajara grasu, winczacho obali. Delfin to ino ryby wpierdziela i plywa. Widzial kto kiedy delfina w barze (na trzezwo)?
+Quote Post
post 01-04-2003, 20:44
Post #9

SHM-3
Group Icon
Grupa: GWR-5
Nr użytkownika: 9

Piesy sš debezt. Szczególnie owczarki niemieckie- słodziutkie bestie, piękne, dostojne, inteligentne, zabójcze...
A ludziów na stos!
Jak to dobrze, że nie jesteœmy ludŸmi :cool:
Delfiny- ano jak to delfiny, pływajš w wodzie, bzykajš się (jako jedyne oprócz ludziów robiš to czasem tylko dla przyjemnoœci) no i abstynenty cholerne sš...
a za to owczarek mojego znajomego piwo popija zdrowo!

A, no i szczury. Wbrew ogólnej niecheci towarzyskie toto, sympatyczne, twarde jak diabli... nie to co jakiœ niedorobiony chomik... no i piwko popijajš, a jak! Taka miniaturka Skavena, na każdš kieszeń.
+Quote Post
post 01-04-2003, 20:52
Post #10

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

kboiety to też dobry zwierzak jenno drogi w utrzymaniu ... i trzeba co jakiœ czas wymieniać na nowszy model ...

a taki pies, delfin czy szczór rzeczony na całe życie

a mówiłem już ze takich z kurwy synów to z kałasznikowa traktowac ?
+Quote Post
post 01-04-2003, 21:04
Post #11

SHM-3
Group Icon
Nr użytkownika: 9

Jakoœć chomika zależy od producenta... ale masz racje, sš i takie l00zacki że shock!
A co do kurwich synów polecam włóczenie koniem, obdziernie ze skóry, zastosowanie płynnego ołowiu i rozpalonych do czerwonosci szczypiec... na poczštek.
+Quote Post
post 01-04-2003, 21:07
Post #12

SHM-2
Group Icon

Koty sa najlepsze... nie ma wiekszych narkomanow.... jak dasz im do powachania jakis syrop z jakims skladnikiem badz po prostu czytsa waleriane, to mordy nie zamkna przez pol godziny. A jak im dasz troche (wiecej niz powinienes) to tak fajnie sie bujaja... ;-))

A delfiny pomimo powszechnej opini, ze sa najinteligentniejsze itp. wedlug przeprowadzonych przez jakis tam amerykanski instytu badan, delfiny sa glupsze od kota... a nawet psa.. ;-)
+Quote Post
post 01-04-2003, 21:18
Post #13

I-szy Sekretarz SHAMO
Group Icon

co do krwi i soli to mam już doœwiadczenie ... kiedyœ skakalismy w Grecji do wody ze skał ... oczywiœcie zszdłem za głeboko ..i zajebałem o dno nogami ... sktótków nie msuze opowiadać ... rozjebana psizczel i doœć duże zasolenie morza œródziemnego w tamtym rejonie ...
+Quote Post
post 01-04-2003, 21:50
Post #14

SHM-4
Group Icon
Grupa: GWR-4
Nr użytkownika: 362

Zapoczštkowane przez Shub Niggurath
No delfin to faktycznie dupa jest, nie przyjaciel

ciekawe czy też miałbyœ takš samš opinię, gdybyœ się rozbił łajbš na otwartym oceanie jakieœ pareset metrów od brzegu, w którym roiłoby się od rekinów;]

nikt tak nie lubi psów, jak œwięty naród Vieth Namu ;)

p.s. anegdota: znam kolesia, co mu chomik spadl z duzej wysokosci na ostra powierzchnie, i tak niefortunnie, ze wybil sobie oko, koles mu je przykleil butaprenem, a chomik oczywiscie niedlugo pozniej padl (trucizna przezarla mu sie wewnatrz oczodolu) :twist:
+Quote Post
post 01-04-2003, 22:18
Post #15

SHM-2
Group Icon

Shub > teraz do Poznania w weekend jade, a to w druga strone... ;-))

A koty sa fajne - w jedenj fajnej o kotach klsiazce czytalem, ze tak wlasciwie osoby, ktore nia mialy z kotami na dluzszy czas do czynienia nie potrafia docenic ich piekna, madrosci, spokoju, ciekawosci.... w przeciwienstwie do psow gdy sa szczesliwe to wola sie polozyc i wyciagnac badz poniesc do gory ogon, a nie latac jak jakis wariat kolo czlowieka i uchodzic za "łydkojebca" (taki mały piesek, co jak ci sie przyssie do nogi to robi z nia ciekawe rzeczy)...

A ja osobiscie psow bardzo nie lubie ;-)))
+Quote Post
post 01-04-2003, 22:42
Post #16

SHM-1
Group Icon
Nr użytkownika: 21

Psy sa fajne i aportowac potrafia, a koty nie.
+Quote Post
post 01-04-2003, 22:54
Post #17

SHM-0
Group Icon
Nr użytkownika: 160

coz.. pewnie mnie zlajacie ale... krytykujcie smialo
w domu nie chcial bym miec zadnego zwierzaka ani kota ani tym berdziej psa (a delfina juz napewno nie:)) osobiscie nie zywie do nich nienawisci(jestem za ochrona gatunkow itd) ale nie lubie jak cos mi sie paleta pod nogami, sra po katach, smierdzi bo sie samo nie myje.
Zwierze przyjacielem? niby w jaki sposob? biorac psa za przyjaciela takim samym przyjacielem moze byc rzecz materialna np troszcze sie o samochod a on mnie wozi gdzie chce. chyba ze ktos chce mowic do psa/kota bo chce sobie porozmawiac, wygadac sie bo nikt go nie chce sluchac w wsrod rowiesnikow, wiec zamyka sie w domu i zali sie swoim rybkom jakie zycie jest ciezkie...potrzebuje towarzystwa wiec znajduje sobie idealnego kolege ktory zawsze wyslucha nigdy nie powie 'nie' zawsze siedzi pod drzwiami i czeka az wszychmocny bog - wlasciciel przyjdzie z pracy zainteresuje sie , da mu jesc. A tu zonk przychodzi pan ale jest bardzo zly(nie dostal podwyzki) i zamiast miski z wiskasem pies dostaje wielkiego kopa i wylatuje za drzwi z jekiem. a na drugi dzien pan znajduje go rozplaszczonego na asfalcie... Coz - mysli sobie - i tak mi sie juz znudzil, jutro kupie sobie malego slicznego koteczka...
+Quote Post
post 01-04-2003, 23:31
Post #18

aka. Kroffa
Group Icon
Nr użytkownika: 46

Zapoczštkowane przez Sajdon
A koty sa fajne - w jedenj fajnej o kotach klsiazce czytalem, ze tak wlasciwie osoby, ktore nia mialy z kotami na dluzszy czas do czynienia nie potrafia docenic ich (...)
A ja osobiscie psow bardzo nie lubie ;-)))

a miales psa zeby moc to porownywac? :) bo ja mam i to i to :)
+Quote Post
post 01-04-2003, 23:56
Post #19

Drunken Master
Group Icon
Grupa: Przyjaciel Shamo
Nr użytkownika: 266

Po pierwsze - nie tylko ludzie zabijaja dla przyjemnosci - robi tak wiekszosc naczelnych i ponoc niektore węze..
Po drugie - koty potrafia byc wredne (ocywiscie nie wszystkie) - maja o sobie wielkie mniemanie - ogolnie calkowicie nie uwazaja na czlowieka - maja go w du..e - kot potrafi zrobic krzywde (podrapac, ugryzc) i wogole nie zdaje sobie z tego sprawy.. tymczasem pies wie kiedy przeholowal - ma pewne wyczucie.. - wiem, bo tez mam jedno i drugie...
+Quote Post
post 02-04-2003, 01:51
Post #20

SHM-0
Group Icon
Grupa: Obywatel
Nr użytkownika: 293

KOTY!!! Ludzie!!! Wypowiadacie się na temat psów, a sami pewnie w życiu nie mieliœcie nic wspólnego z kotem. Pies jest wierny jak cholera, no i co z tego... Że przyjdzie do ciebie jak go zawołasz? Co to za sztuka? O wiele większš satysfakcje daje tobie to, gdy kot przyjdzie, kiedy wycišgniesz do niego rękę. Jest to dla ciebie znak, że zwierzak cię zaakceptował i nie jest tak głupi i naiwny jak poczciwa psina. Koty rulez. Sajdon, jak będziesz w weekend nah posen, to wpadnij do mnie, dam ci się podrapać przez Pike'a (o ile będzie chciał :))
+Quote Post

154 Strony  1 2 3 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 23-04-2017, 18:37