Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: KSGR Nowy Poczatek
SHAMO Fallout Community > Klany / Bractwa / Społeczności > KSGR - [Krzyżowcy Świetego Granatu Ręcznego]
[KSGR]Snoopy
KSGR wznawia swoja dzialalnosc razem z nowym projektem wiecej informacji wkrotce.

user posted image

f_rot-gut.gif
el_g
To ja mam pytanie w zwiazku z powyzszym. Co rozumiesz przez "piwo"? Bo o ile koncepcja postlapowego poznawania sie blizej poprzez wspolne rozmowy podoba mi sie jak najbardziej, to piwo w cudzyslowiu brzmi conajmniej zaskakujaco tongue.gif

Na kiedy planowany jest pierwszy larp?
[KSGR]Snoopy
Jezeli nie wystapia jakies wieksze broblemy zyciowe to powinnien jeszcze sie odbyc pod koniec wrzesnia prawdopodobnie w okolicy raciborza. wszystkie informacje znajda sie tutaj oraz na stronie www.krzyzowcy.pl
Xyjon
Widać reaktywacja strony idzie pełną parą :] f_beer.gif
Buddy,dr.destroyer
Hmm, daaawno mnie tutaj nie było... Snoop, konkretniej co z LARPami, kiedy co, jak, z kim... w sumie można by już było zacząć motać cuś. Trzeba się jeszcze w tym miesiącu odezwać do orgów z OT, bo kur.a nie można odstawić lipy w tym roku, jestem na etapie motania pojazdu, toteż trzeba się zastanowić nad lawetą itd. No nic, czekam na odpowiedź.
Barbarez
QUOTE(Buddy @ dr.destroyer,09-03-2010, 17:37)
Hmm, daaawno mnie tutaj nie było... Snoop, konkretniej co z LARPami, kiedy co, jak, z kim... w sumie można by już było zacząć motać cuś. Trzeba się jeszcze w tym miesiącu odezwać do orgów z OT, bo kur.a nie można odstawić lipy w tym roku, jestem na etapie motania pojazdu, toteż trzeba się zastanowić nad lawetą itd. No nic, czekam na odpowiedź.
*

Co do samego OT nie wiem czy uda mi się tyle wolnego załatwić ale się postaram
[KSGR]Snoopy
Sam juz od miecha zapylam w pracy bez dnia wolnego tylko zeby mnie puscili ale sam jeszcze na 100% nie wiem ... w kazdym badz razie mam nadzieje ze wszyscy dojada :)
Barbarez
z dnia na dzień co raz bardziej się boje o wolne na te dni dowódca się zmienia na jakiegoś pojeba ;/
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.