Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "9"
SHAMO Fallout Community > Dla Gości > Nowości / Archiwum / Komentarze
Tom Stone
W ostatni piątek do polskich kin weszła komputerowa animacja o wdzięcznym tytule "9". A cóż ma ona wspólnego z postapokalipsą spytacie? Otóż bardzo wiele. A i łączników (zamierzonych lub nie) z naszą ulubioną serią gier znajdziecie w niej co niemiara. Świat po zagładzie - wojna ludzi z maszynami wyniszczyła planetę, a ostatni przedstawiciel gatunku ludzkiego zginął, gdy skończyły się napisy początkowe. Lecz przed śmiercią stworzył tytułową Dziewiątkę - mówiącą głosem Ellijah Wooda szmacianą lalkę, obdarzoną życiem.

I już na samym początku widzimy coś, co sprawi, że u każdego fana Falloutów zagości uśmiech - na plecach bohatera, niczym na wszystkim nam znanym jumpsiucie, widnieje ogromna 9-tka...

Muzyka Dannego Elfmana, podkreślająca mroczną atmosferę zniszczonego świata i genialne animacje Shane Ackera i maczający palce w produkcji filmu Tim Burton sprawią, że poczujecie się jak w do... jak w schronie smile.gif

Trailer można obejrzeć tutaj, antomiast krótkometrażowy film od którego to wszystko się zaczęło tutaj.
el_g
EKHEM! Ja na film zamierzam isc w tym/przyszlym tygodniu i mam nadzieje, ze klimat pierwowzoru oraz trailera jest zachowany w wersji finalnej.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.