Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Potrzebuje Save do gry HELP
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Fallout 3
DreamDay
Witam z racji że mój windows odmowil posłuszeństwa oraz konieczność zrobienia formata moje save przepadły, potrzebuje save do Fallout 3 w miejscu gdzie nasz bohater spotyka pierwszy raz ojca po wyjsciu z skrypty, to było wtedy kiedy uwalniamy Ojca od maszyny symulującej życie smile.gif nie pamiętam nazwy tego miejsca, wiem że nastepnym miejscem bylo pójscie z ojcem do Riven city aby spotkać się z doktor, jesli ktos posiada taki save lub gdzieś w okolicach prosilbym o udostępnienie smile.gif
mbwrobel
Jeśli gra Ci się spodobała, to z przyjemnością rozpoczniesz ją jeszcze raz. A jeśli chcesz czyjegoś sejwa, to nie morduj się, chłopaku, tylko daj se siana. Jest wiele gier, które z przyjemnością przechodzi się wiele razy bez szukania czyichś sejwów.

Nie gniewaj się, ale z autopsji wiem, że postać zbudowana własnym wysiłkiem bawi najlepiej. Jeśli lubisz grać osiłkiem, to nie będziesz zadowolony, gdy ktoś da Ci sejwa ze snejkerem. I te de, i te pe.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.