Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Wywiad z Chrisem Avellone i Joshem E. Sawyerem
SHAMO Fallout Community > Dla Gości > Nowości / Archiwum / Komentarze
Holden
Święta, święta i po świętach.

Pewnie wszyscy po rozpakowaniu post-apokaliptycznych prezentów i obowiązkowym pogrania w którąś część Fallouta, są już lekko zmęczeni. Dlatego na odegnanie nudy i dla odrobiny inspiracji chciałbym Wam polecić wywiad, jaki przeprowadził Jim Cojones z Trzynastego Schronu z legendarnymi dla serii Chrisem Avellone i Joshem E. Sawyerem.

Skupia się on przed wszystkim na spojrzeniu na Fallouty po latach, na tym co było istotne w dwóch pierwszych częściach, co miał przynieść Van Buren itd. Nie obeszło się również bez kilku słów na temat Fallouta 3 Bethesdy oraz wzmianki o Fonline. Może nie zaskakującą, ale z pewnością niezwykle ważną dla każdego fana informacją jest to, że Chris Avallone przyznał się że będzie pracował (a w zasadzie już pracuje) nad Fallout: New Vegas - do tej pory nie było to oficjalnie wiadome. Dla nas wszystkich oznacza to tylko jedno - Fallout w wykonaniu Obsidian Entertainment może być tym, czego wielu nie znalazło w Fallout 3.

Ale dosyć już tych rozmyślań, wywiad możecie przeczytać w dwóch wersjach, klikając na linki poniżej.

Wywiad z Chrisem Avellone i Joshem E. Sawyerem: Wersja Polska, Wersja Angielska.
bosy
B. inteligentne odpowiedzi. Wielkie dzięki za wywiad. ;)
Stranger
Fajna sprawa że udało się wam zrobić z nimi taki rzeczowy wywiad smile.gif Gz
Headbanger
Albo (choć nie wydaje mi się) to PR, albo w końcu dostali to ludzie którzy wiedzą co robią - więc spora szansa, że nie będzie tylu problemów jak w F3
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.