Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: O New Vegas po raz n-ty
SHAMO Fallout Community > Dla Gości > Nowości / Archiwum / Komentarze
Zoor
W miarę jak przybliża się premiera kolejnego Fallouta, pojawiają się kolejne interesujące informacje na jego temat. Powołując się na lutowe wydanie magazynu PC Gamer, Krypta donosi o prawdopodobnym zarysie początkowej części fabuły. I tak, główny bohater, przewożący jakąś tajemniczą przesyłkę, obudzi się w odkopywanym przez robota płytkim grobie, po czym zostanie doprowadzony do stanu używalności przez niejakiego doktora Mitchella. Jaki będzie to miało wpływ na losy Nowego Vegas i czym okaże się ów zagadkowy pakunek - na dzień dzisiejszy nie wiadomo.

Ponadto, jak zawsze czujny serwis No Mutants Allowed cytuje wypowiedź głównego producenta gry, Larry'ego Liberty, który obiecuje zmianę jakościową w stosunku do F3, przynajmniej w kwestii głębi spotykanych NPCów i rozmów z nimi: "Chcemy prawdziwych, zapadających w pamięć postaci. Myślę, że to pomaga zapamiętać części świata, które inaczej zostałyby zapomniane" - mówi. Informuje również o modyfikacji silnika gry, która pozwoliła zawrzeć opcje dialogowe, jakie chcieli zawrzeć w niej twórcy. Co kryje się za tymi enigmatycznymi stwierdzeniami? Czas pokaże.

Źródła: Krypta, NMA
Headbanger
oby takie jak w Mass Effecie... oby...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.