Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Wygraj Edycję Kolekcjonerską gry METRO 2033!
SHAMO Fallout Community > Dla Gości > Nowości / Archiwum / Komentarze
Deat(c)hClaw
user posted image
Dnia 19 marca będzie miała miejsce premiera klimatycznej gry Metro 2033, która łączy w sobie to co pokochaliśmy w takich produkcjach, jak Fallout, STALKER, czy Neuroshima. Jest to połączenie shootera z elementami survival horroru, czyli coś, czego jeszcze nie widzieliśmy w gatunku gier postapokaliptycznych. Należy dodać, że gra została oparta na książce rosyjskiego pisarza Dmitry Glukhovsky’iego, która w Rosji pobiła rekordy sprzedaży.

Zapowiedź dostępna na naszej stronie.

Wspólnie z polskim dystrybutorem gry Metro 2033, firmą CD Projekt, mamy przyjemność zaprosić Was do konkursu, w którym nagrodą jest:

EDYCJA KOLEKCJONERSKA GRY METRO 2033

Zadanie konkursowe jest banalnie łatwe. Jak już wiecie edycja kolekcjonerska gry Metro 2033 zawiera plecak wojskowy, maskę przeciwgazową, książkę na podstawie której powstała gra, instrukcję i oczywiście samą grę. By wziąć udział w konkursie trzeba wymyślić listę ekwipunku, który zmieści się we wspomnianym plecaku i będzie przydatny w postapokaliptycznej rzeczywistości. Najciekawsza oraz najbardziej precyzyjna pod względem objętości propozycja zostanie nagrodzona kolekcjonerską edycją gry Metro 2033!

Maile z odpowiedziami wysyłajcie na adres: deatchclaw@emiasto.com.pl

Sponsorem nagrody konkursu jest firma CD Projekt, polski wydawca gry Metro 2033.

user posted image

Warunki konkursu:

Organizatorami konkursu są serwisy Fallout Corner i SHAMO. Konkurs jest otwarty dla wszystkich i trwa od 5.03.2010 do 14.03.2010 do godziny 12.00. Wzięcie udziału w konkursie oznacza wyrażenie zgody na zebranie i przetworzenie danych osobowych uczestnika, w rozumieniu „Ustawy o ochronie danych osobowych”, przez Organizatorów w celu ustalenia zwycięzców konkursu, oraz zgodę na publikację tych danych na stronach internetowych Organizatorów, w wypadku gdy uczestnik zostanie zwycięzcą. Dane te zostaną wykorzystane przez Organizatorów tylko i wyłącznie w tych celach. W konkursie nie mogą brać udział redaktorzy Fallout i SHAMO oraz pracownicy firmy CD Projekt. Zwycięzca konkursu zostanie powiadomiony o wygranej na adres e-mail, z którego wysłał zadanie konkursowe. Ogłoszenie wyników nastąpi 15.03.2010. W przypadku braku odpowiedzi ze strony zwycięzcy konkursu do 7 dni od jego zakończenia, nagroda przepada. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy konkursu najpóźniej 7 dnia od daty premiery.
Deat(c)hClaw
Po konsultacji z przedstawicielem sponsora nagrody w konkursie, ustalono zwycięzcę. Zanim przejdziemy do tego, może omówię ogólnie zgłoszenia. Większość z nich była ciekawa i nieraz bardzo nowatorska, ale prawie żadne zgłoszenie nie uwzględniało tego, że głównym kryterium oceniania prac było nie tylko wymyślenie najbardziej potrzebnego zestawu rzeczy, ale też wypełnienie nimi plecaka. Oczywiście w taki sposób, by wszystko się zmieściło.
Tylko kilka zgłoszeń spełniło oba warunki, zwycięzca mógł być tylko jeden. Przyznam się, że decyzja nie była łatwa. Niemniej, edycja kolekcjonerska gry Metro 2033 trafia w ręce osoby nazywającej się...

Łukasz Sieroń

Do zwycięzcy został już wysłany mail z prośbą o dane potrzebne do wysyłki nagrody. Przypominam tylko, że zostanie ona wysłana do 7 dni od premiery gry. Pozostałym uczestnikom, jak i tym, którzy nie brali udziału w konkursie, przypominam, że Metro 2033 ukarze się w sklepach 19 marca.
Augustus
QUOTE
który zmieści się we wspomnianym plecaku i będzie przydatny w postapokaliptycznej rzeczywistości. Najciekawsza oraz najbardziej precyzyjna pod względem objętości propozycja
Jakaś prezentacja prac konkursowych? Bo przyznam szczerze że nie mam bladego pojęcia jak sprawdzano zgodność WYMYŚLONEJ listy ekwipunku z pojemnością plecaka, o którym uczestnicy konkursu wiedzieli jedynie że ma 50l pojemności smile.gif

Przede wszystkim jestem jednak ciekaw co wymyślili uczestnicy smile.gif
Deat(c)hClaw
Hehe, sprawdzane bylo na oko wink.gif Czyli zebralo sie dwoch ludkow i zastanawiali sie jaka czesc z tych 50l zajelaby kazda lista wink.gif

EDIT: Nie za bardzo wiem, czy moge publikowac pozostale zgloszenia. W regulaminie konkursu nie napisalem nic o tym, a nie chce zeby pozniej ktos mial pretensje ze upubliczniam jego prace bez jego zgody.
Ale mysle, ze nie bedzie problemu przekazac je droga prywatna. Dlatego jesli ktos chce, to prosze zglaszac sie na PW...
Augustus
możesz wysłać też zbiorowo mail do uczestników z prośbą o zgodę. Póki co Augustus wysyłający anonimowo z maila quanticnightmare@gmail.com zgadza się na publikację smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.