Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Enklawa w Arroyo
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Fallout 2
Ghoster
Witajcie. Ostatnimi czasy natknąłem się na jednej z rosyjsko-języcznych stron na pewną zadziwiającą informację. Otóż, z tego co wyczytałem, możliwe jest spotkanie żołnierzy Enklawy, gdy ci dokonują grabieży na Arroyo. Trik polegał na tym, by pozostać w Arroyo po skończeniu Świątyni Prób tak długo, aż nie pojawi się Enklawa. Czy ktoś to może potwierdzić?
user posted image
widgetrex
hmm nigdy tego nie widzialem, ale akurat gram w F2 to sprawdze to dzisiaj i dam znac czy mi sie udalo
Tails
Totalny fake Imho, tak jak np. plotka że po odstaniu pewnego czasu na warcie w Navarro gracz dostaje misje od Enklawy, czy możliwość dostania się do wieży wiertniczej za pomocą VertiBirda. Taki screenshot to nawet nie jest trudno zmontować, parę minut w edytorze i gotowe. Fallout Wikia też nic nie wspomina o takim spotkaniu.
Manior
Tails, Tails Tails! To nie fake ohmy.gif
Po kim jak po kim, ale po Tobie spodziewałem się więcej falloutowej wiedzy.
Oczywiście to spotkanie jest jak najbardziej możliwe, sam kilka razy już się na to natknąłem.
Do rzeczy: aby spotkać enklave w arroyo, należy po opuszczeniu świątyni odczekać 2 lata przed namiotem (nie można opuścic lokacji!). Dużo czasu, ale naprawde warto, dialogi są przekomiczne. Pisałem kiedyś o tym na Unknown Tails, dziwie się, że się na to nie natknąłeś.
Miłego dnia smile.gif.

btw. nie ma już mlodej gwardii (czy jak to się nazywało)? czy też zostalem niecnie wydalony? uzurpuje sobie prawo do tej kategorii! arigato.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.