Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ziemie Jałowe
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > OUTPOST
Siekier
Ziemie Jałowe

user posted image

Co: Zagłębiowski Konwent Postapokaliptyczny
Gdzie: Będzin, niedaleko Sosnowca/Katowic
Kiedy: 1- 3 Lipca 2011
Za ile: 25 PLN za całość, 10 zł za dzień

Samotny, wysunięty przyczółek. Ostatnia ostoja walącej się cywilizacji, posterunek na pograniczu. Dalej na zachód już tylko dzicz, pustynia, skażenie.

To miejsce jest dziurą, rozpadającą się, powoli obumierającą dziurą, obsadzoną przez niewygodnych ludzi, drobnych kryminalistów, weteranów niezdolnych do walki w regularnych oddziałach.

Ci, którzy tu wylądowali to odrzuty, oficjalnie bohaterscy obrońcy rubieży, ale tak naprawdę skazańcy z dożywotnimi wyrokami. Nikt się nimi nie przejmuje, dostawy żarcia i amunicji docierają niezwykle rzadko, o lekach już nie ma co wspominać.

Dni mijają tu na obserwowaniu Ziem Jałowych, okazjonalnych patrolach, warzeniu i piciu bimbru, rżnięciu w karty.

Rzadko kiedy w okularach lornetek na wieży obserwacyjnej pojawi się grupka mutantów, zwabionych zapachem pieczonego nad ogniskiem psa.

Zardzewiały, dymiący kształt przejedzie przez świecące w nocy leje po bombach.

Sfora psów, ujadając, podejdzie pod lufy karabinów...

Czasem liczniki geigera zawyją ostrzegawczo, zmuszając wszystkich mieszkańców posterunku do schowania się w budynkach, zostawienia tylko dwóch zmarzniętych obserwatorów na wieży, i przeczekania toksycznej burzy.

Ale tak naprawdę nic ciekawego się nie dzieje.

Witamy.


Teren

Konwent będzie miał miejsce na terenie opuszczonej kopalni Grodziec oraz przyległym terenie pokopalnianym. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

Konwent przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Dalsze informacje wkrótce.

Zapraszamy!
Siekier
Ruszyła już strona Ziem Jałowych:

http://ziemie.postapocalyptic.net/

Zapraszamy!
baaelSiljan
używacie FB do promocji?
Siekier
Pojawiły się pierwsze wzmianki o Grze Terenowej jaka będzie miała miejsce na Ziemiach Jałowych. Wszelkie dostępne na tę chwilę informacje znajdziecie tutaj.

Przypominam również o możliwości zgłaszania Punktów Programu.
Siekier
user posted image

Zamieściliśmy mechanikę LARPa oraz szablon zgłaszania postaci - jeżeli macie zamiar wziąć udział w Grze Terenowej, to powinniście niezwłocznie zapoznać się z ww. materiałami i jak najszybciej wysłać wypełniony formularz.

Uzyskacie w ten sposób dostęp do forum Waszej frakcji, dzięki czemu będziecie mieli realny wpływ na jej wygląd i charakter. W konsekwencji wpłynie to na przebieg samej Gry Terenowej.
DrapiChrust
pfuj! Co ona taka czysta? Mycie się nie jest postapo!
Siekier
Najnowsze informacje na temat Ziem Jałowych:

Po pierwsze opublikowaliśmy dokładny program imprezy - serdecznie zapraszamy do zapoznania się.

Po drugie przypominamy, że każdy, kto zgłosi swoją postać dostaje pełny dostęp do forum miasta i for frakcyjnych, a na dodatek może się spodziewać, że historia jego postaci zostanie wpleciona w fabułę. Na razie mamy zgłoszonych 66 postaci i codziennie dochodzą nowe.

Brakuje nam pracowników banku - najlepiej dwóch osób!

Bankier - co tu dużo mówić, prowadzisz bank. Ludzie wpłacają Ci kasę, a Ty ją przechowujesz. Ponadto do Twoich obowiązków należy skupowanie złota i transportowanie go do Twojego wspólnika. Ciężka sprawa, ale złota już się trochę nazbierało, także zbliża się kolejna wyprawa...

Niedługo jednak kończy się czas na zgłaszanie postaci - czekamy do wtorku 28 czerwca. Osoby, które pojawią się na Grze Terenowej bez zgłoszonej postaci automatycznie zostają Przyjezdnymi i startują z więzienia - dzień wcześniej ostro zabalowali w Saloonie nie pozostawiając ludziom szeryfa innego wyjścia niż aresztowanie. Kto zapomniał się zgłosić?

Postacie można zgłaszać tutaj.

Po trzecie na stronie ZJ powstały dwie nowe galerie: Przygotowania oraz Plakaty fabularne.

Po czwarte - Ziemie Jałowe już za 5 dni! Z tego względu po raz ostatni zapraszamy wszystkich serdecznie do odwiedzenia miasteczka ZGORZEL smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.