Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fallout 1 - kolejna kopia
SHAMO Fallout Community > Na dobry początek > Cat`s Paw
bARyLA
Mam już 3 kopie F1. Z f:tacticsa, z cdaction i z clicka. Kupiłem czwartą. Znalazłem ją w eLeclerku, w koszu z grami. Za 5.99 zł. Pudełkowe wydanie. Z drukowaną instrukcją. Oryginalnie zapakowane i zafoliowane. Nawet jej nie otworzyłem. Niestety była tylko jedna kopia. Leżała sobie na samym wierzchu. Tak jakby na mnie czekała. Hełm od power armora wesoło się do mnie uśmiechał. Jestem taki szczęśliwy. biggrin.gif
mbwrobel
Lucky you. Perełkę znalazłeś. Pomimo posiadania czterech kopii (z Wyborczej, Clicka, Antologii i taniej serii) wydanie pudełkowe też bym kupił.
Z jednej strony żal, że taka wspaniała gra leżała w koszu za 5 zł, a z drugiej strony sam chciałbym taką znaleźć. Pomimo swojej świetności, New Vegas może „jedynkę” co najwyżej po piętach lizać.
Wybieraniec
Kurde, chciałbym mieć takiego farta jak ty smile.gif. Mój F1 z Kolekcji Klasyki ma posklejane taśmą pudełko i instrukcję (brat "zaopiekował" się grą), więc gdybym natknął się na Fallouta za góra 20 zł to byłby mój smile.gif
bisqp
Darmowy Fallout
mbwrobel
Heh, zawitał na moim koncie jako kolejna moja kopia (pierwsza cyfrowa) w chwilę po ogłoszeniu. 24h na założenie konta i dodanie do niego gry, po czym ściągnąć ją możemy w dowolnym momencie ograniczonym jedynie życiem gog.com.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że jest to wersja anglojęzyczna - polskiego brak. Ale cóż, jeśli moje cztery fizyczne kopie oddadzą ducha w jakiejś lokalnej apokalipsie (a ja się ostanę), to zawsze pozostanie mi angielska kopia cyfrowa.

Ed.: literówka.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.