Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kontakt z administracją forum
SHAMO Fallout Community > Na dobry początek > Cat`s Paw
Lesto
Cześć wszystkim zainteresowanym!
Chciałem dzisiaj napisać kilka słów do Obsydiana, ale okazało się, że wysyłanie prywatnych wiadomości na forum nie działa. Nie będę się więc zbytnio rozwodził nad tym, o co mi chodzi. Nie poszło prywatnie, wkleję moją wiadomość w nowy temat na forum, z szczerą nadzieją, że dotrze ona do któregokolwiek z adminów.

Cześć!
Nie było mnie tu bardzo długo i trochę mi smutno, kiedy widzę, jak stare forum wymarło. Nie mniej zawsze byłem optymistą, tak że i tym razem wierzę, że tu się wszystko może zmienić.
W moim życiu zmieniło się bardzo dużo. Jak zawsze jednak kurczowo trzymam się życia i pracuję, aby się rozwijać. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w rekonstrukcję historyczną, zająłem się kilkoma rzemiosłami, w tym szyciem wyrobów ze skóry, zdobieniami i kowalstwem.
Od dwóch lat mam własną kuźnię, która z wieloma przygodami wylądowała w końcu w garażu na Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Na początku działałem wyłącznie w zakresie "douczania się" zawodu. Kułem głównie proste noże, ozdobne świeczniczki, czasem narzędzia kowalskie, których aktualnie potrzebowałem. W ostatnim czasie jednak doszlifowałem moje umiejętności na tyle, aby zająć się dużo ciekawszymi projektami.
Najnowsze rzeczy to miedziane i mosiężne inkrustacje, ale również praca ze stalą CrV.
Czas więc przejść do sedna mojej sprawy. Czasem wykuwam na zlecenie duże noże i maczety. Zazwyczaj używam stali resorowej, choć chciałbym dodać teraz stal CrV. Nie wszystko co robię jest w stylu średniowiecznym. Obecnie pracuję nad nożami z kluczy płaskich i oczkowych. Wyglądają ambitnie i zdecydowanie pasują do klimatów post-apo.
Pierwszą sprawą jest, czy mogę zamieszczać ogłoszenia o mojej bieżącej produkcji i ofercie (ale wyłącznie w klimatach post-industrialnych i post-apo) na łamach forum?
Drugie pytanie jest równie istotne - która tablica nadawałaby się najlepiej dla takiego wątku? Nie chcę robić z forum śmietnika, a wiem że rękodzieło ma swoje zasłużone miejsce w post-nuklearnym świecie.
Pozdrawiam niemal z zaświatów
Kuba "Dziku" Wróblewski

PS: Nowo otwarta stronka mojej kuźni to
https://www.facebook.com/Officina-Ferreria-...94922590573236/
Jest tu zaledwie malutka część moich dotychczasowych i obecnych prac, ale mam nadzieję, że się rozwinie.

Przybywajcie przyjaciele, nasz czas nadchodzi!
Obsydian
QUOTE(Lesto @ 11-03-2019, 10:42)
Cześć wszystkim zainteresowanym!
Chciałem dzisiaj napisać kilka słów do Obsydiana, ale okazało się, że wysyłanie prywatnych wiadomości na forum nie działa. Nie będę się więc zbytnio rozwodził nad tym, o co mi chodzi. Nie poszło prywatnie, wkleję moją wiadomość w nowy temat na forum, z szczerą nadzieją, że dotrze ona do któregokolwiek z adminów.
Przybywajcie przyjaciele, nasz czas nadchodzi!
*

Pisz na quahox@gmail.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.