Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Najlepszy NPC
SHAMO Fallout Community > Wszystko o Fallout'ach > Cafe of Broken Dreams
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Cervantes
Ankieta troche ściągnięta z pewnej stronki (już nie pamiętam jakiej), ale myśle, że to nikomu nie będzie przeszkadzać.

Dotyczy NPC'y z Fallout 2, czyli naszych towarzyszy broni, głosujcie na najlepszego według waszych upodobań NPC'a , a w swoich komentarzach podajcie powody.

Według mnie jest to Marcus, wprawdzie nie może nosić pancerzy, ale kiedy ma w ręku Bozara lub Vindicator'a staje się świetnym wsparciem, lecz ma jedną wadę, czasami nie obchodzi go to, że stoimy na jego lini ognia, a dla postaci o stosunkowo niskim poziomie nie wychodzi to na dobre :confused:

Ankieta jest ważna przez 10 dni.
GRIGORIJ
Hmm - chyba Cassidy - polubilem goscia.. chyba dla tego, ze to taki prawdziwy twardziel z porzadnym gnatem w łapsku - dlatego tez na niego oddalem swoj glos..

Lubialem tez Sulika, ale gdy po raz milionowy uslyszalem "what you be needing", to az z podirytowania wsadzilem mu kulke w czache wink.gif
Gerard Heime
Ja zazwyczaj szlajam się z drużynką którą tworzą Vic, Cassidy i Marcus. Z czego bardzo lubię tego ostatniego, ze względu na funkcjonalność - siła ognia jaką może dysponować (daję mu przeważnie pulse rifle lub vindicatora) jest po prostu wspaniała. Na drugim miejscu Cassidy z pancorem lub gauss rifle. Vica targam tylko dla tego, że posługuje się tym samym porzadnym sprzętem co Cassidy (choć jego umiejętności strzeleckie... cóż, snajperem to on nie jest). Czasem zamiast Vica podróżuje ze mną Sky-net, gdyż blaszak też jest niezły.
Nico
K-9 "Are you my new master" biggrin.gif
bio_hazard
eee... tam - widze ze znowu nikt Sulika nie docenia...sad.gif

Dajemy mu w lapki jakis dobry SMG, ustawiamy na "szarżuj"wink.gif... i jak to pieknie wyglada jak Sulisio podbiega do klienta przystawia mu lufke SMG do glowy i kosi krytykami :2guns: :jump:

Franka mi nawet wykonczyl skubany - ja patrze a ten dawaj leci do niego - no to mysle - juz po Sulkiu - a tu jedna seria i Franiu...biggrin.gif
x86
A gdzie opcja "martwy NPC" ? smile.gif
Celestial
Nico napisał(a)

K-9 \"Are you my new master\" biggrin.gif

Down boy. Down! I pejczykiem po pleckach. biggrin.gif wink.gif

Cassidy rządzi jeśli masz dużą ekipę. Jeśli lubisz łazić z jednym kolesiem to Marcus jest lepszy.
EFC
Kolejno, Cassidy, Vic, Skynet, Sulik.

Marcus jest zbyt irytujacy. Za kazdym razem gdy unosi Miniguna czekam pelen obaw ilu tym razem pozostalych NPCow mi skosi wink.gif (a nie mam w zwyczaju robienia save/load co ture) .
weirdo
sulic - najefektywniejszy w zadawaniu dmg, od kiedy jestem w stanie zapewnic mu conajmniej p90c i combat armor...
Cervantes
Ciesze się że ktoś oddał głos na Dogmeat'a, dobrym wsparciem to on nie jest... ale za to jest najwierniejszym NPC w całej serii, narazie walczy z K-9, psiaki mają po jednym głosie zobaczymy jak dalej się to potoczy:

Dogmeat, stary ale jary albo K-9 najlepszy przyjaciel człowieka 23-go wieku...
DrPotf0r
to dogmit ma 2 ...

bo to jedyny NPC ktory u mnie w drozynie pozostaje... na dlozej niz do pierwszej walki

kill 'em all!
weirdo
pozwolilem sobie wyedytowac ankiete, robot (sad) -> skynet

bedzie to chyba bardziej zrozumiale
Cervantes
Dzięki za poprawke weirdo - nie mogłem sobie przypomnieć tej nazwy, a wystarczyło pomyśleć o Terminatorze...:borg:
Vermin
Vic - cenię tego NPC za świetne zrozumienie i zgranie (kompetencja), lojalność, i umiejętności strzeleckie - na początku i pewnie, że nie jest zbytnio niezawodny, ale za jakiś czas staje się wytrawnym strzelcem. Wyposażenie - broń: od Hunting Rifle przez wszystkie strzelby i Gaussa; zbroja: Metal Armor bądź Power Armor, w alternatywie i Combat Armor(praktycznie lżejsze obrażenia się go nie trzymają).

W mojej bazie (oddział BoS w SF) pozostawiam resztę NPC tj. Myrona i Lenny'ego - pierwszy wytwarza różne prochy, drugi jest lekarzem. Nie ma sensu ich ze sobą brać, bo ich siła ognia nie jest dostateczna ;> Wartę pełni także Cassidy. Na wypady leci Vic z Sulikiem (ale tylko z B-Team - bez pancerza wkurza mnie wygląd tego zawszonego tribala, i na dodatek strasznej cioty biggrin.gif laugh.gif ) i Marcus (nie polecam dawać broni seryjnej ani brać na cieplejsze akcje z powodu niedoborów pancerzowych :/ ) I taka drużynka bazowa i wypadowa (wszyscy w PA i doborowym uzbrojeniu kupionym za ciężkie pieniądze w SF bądź zdobycznym wink.gif ) jest ok.
Abadon
Cassidy... PA/APA i Gauss.... Mozna stac z boku i patrzec jak wymiata...
Cervantes
Abadon napisał(a)

Cassidy... PA/APA i Gauss.... Mozna stac z boku i patrzec jak wymiata...

Jakos nigdy nie moglem sie do niego przekanac .

Chyba nie docenilem goscia...trzeba odpalic falla i dac mu pole do popisu.

Dam mu HPA no i oczywiscie moj ulubiony M72 Gauss Rifle i zobaczymy co koles potrafi...:rozwal:
kivan_666
Jak dla mnie to Sky Net (eh te teksty w New Reno jak masz na sobie PW i idziesz ze SkyNetem "he looks like your brother")
kds71
Cassidy! On jest najlepszy! Vic tez jest spoko, ale Cassidy lepiej strzela.

Marcus i Goris tez sa super, ale brak pancerza przeszkadza. Poza tym Marcus z Minigunem jest niebezpieczny dla druzyny. Lepiej mu idzie z Plasma Rifle. Szkoda, ze nigdy mi sie nie udalo go zmusic, zeby walil z Pulse Rifle. Sulik pod koniec gry tez jest niezly, nawet jak dalej ma Melee Weapons - u mnie raz mial 4 ataki na ture, kazdy po 30-40 dmg. Ale zdecydowanie wygrywa Cass. To rzeznik.
Celestial
Goris jest najbardziej wkurzającym NPC. Nienawidzę tej animacji (tej w której ściąga szatę). :tazz:
EFC
[QUOTE]kds71 napisał(a)

Szkoda, ze nigdy mi sie nie udalo go zmusic, zeby walil z Pulse Rifle. [/QUOTE]

Dziwne, u mnie nie bylo problemow z ustawieniem pulse Marcusowi.

[QUOTE]Locutus napisał(a)

Goris jest najbardziej wkurzającym NPC. Nienawidzę tej animacji (tej w której ściąga szatę). :tazz: [/QUOTE]

Dokladnie, chyba najbardziej wnerwiajacy element gry. wink.gif
kds71
O tak! Zajoba mozna dostac! Zwlaszcza gdy konczy sie jedna walka i po chwili zaczyna nastepna, co sie dosc czesto zdarza. Ale pod koniec gry Goris u mnie zabijal kazdego w ciagu jednej tury. Zreszta - pozostali czlonkowie druzyny tez. Ja lubie chodzic skladem Sulik, Vic, Cassidy, Marcus, Goris. Robimy wtedy niezla rzeznie. Zadna walka nie trwa dluzej niz 2 tury.
Cervantes
No cóż głosowanie dobiegło końca i nie pozostaje mi powiedzieć nic innego,jak:

The winer is... :band: ...Cassidy!!!

Biedny Marcus,był za wolny żeby go dogonić... sad.gif
Ezekhiel
Goris jest spoko ale jak sie spiesze do przeladoania broni i trafie we wlaczenie trybu walki (znaczy sie strzal a nie reload) to mozna za 60 razem kurwicy dostac jak trzeba czekac az sie ekshibicjonista rozbierze...

cassidy rula marcus i jego serie te? (tylko przy damage resistance 100% (czy tam 99%) i na wszelki wypadek w PA)
Silencer
Cassidy rządzi, koleś trzyma klimat i wymiata... o ile nikt mu nie da jetu :twist:

Niech mi ktoś powie czemu i po co : Skynet ma umiejętnośc Science skoro jego zdobycie to quest wymagający najwięcej Science w grze :confused:
weirdo
wraz z kolejnymi levelami jego science wzrasta, przy ktorymstam przewyzsza 125 gracza
Silencer
Pewnie tak, tylko czemu to ma służyć?
dragon_son
Czy mi sie wydaje czy ktosa zapomnial dodac do ankiety Myrona wink.gif.

I tak bym na niego nie glosowal moim zdaniem najlepszy jest DOgmeat .. no co chyab slyszleiscie, ze "pies to najlepszy przyjaciel czlowieka" biggrin.gif.
Silencer
Dogmeat rulez! Ale K-9 miał lepsze teksty biggrin.gif

"Teeth, master. The shiny objects installed in my mouth."
Cervantes
Silencer=>"Pewnie tak, tylko czemu to ma służyć?"

Niczemu innemu, jak tem, ze przydaje sie kiedy trzeba uzyc wlasnie tego skilla.
Silencer
Cervantes napisał(a)

Silencer=>\"Pewnie tak, tylko czemu to ma służyć?\"

Niczemu innemu, jak tem, ze przydaje sie kiedy trzeba uzyc wlasnie tego skilla.

Cerv, głupi to ja nie jestem, pytam tylko czy jest miejsce (oprócz pomieszczenia z świezymi mózgami wink.gif ) w którym trzeba użyc Science na poziomie wyższym niż 125% ?? Może ew. Slave pen w NCR , ale tam 100% to spokojnie wystarczy
Cervantes
Jest, czy nie ma to niby czemu masz wysilac 'swoje' szare komorki skoro moze to zrobic ten robot smile.gif.
.:] Space Ace [:.
skoro i tak żeby zdobyć dobry mózg [ten z wszczepami] potrzeba ponad 100 skila, to po co nam robot skoro możemy to zrobić sami i jeszcze dorobić na dośiwadczeniu ?
Cervantes
Ace ty mi naprawde nie musisz tego tlumaczyc, he he ;].

Poprostu mam spatrzony humor o drugiej nad ranem ;].
Silencer
Bo jestem od niego mądrzejszy a on jest tępą maszyną nie nadającą się nawet na podnóżek :evil:

Po prostu akurat ta umiejętnośc Skyneta jest bezużuyteczna niestety. Ale w sumie fajnie ze jest, bo trzyma klimat. Tyle że technicznie jest bezsensowna. Śkończyłem. Poza tym Skynet ma całkiem niezły darmowy pancerz i nieźle siecze z .223 pistol, chociaż wziąwszy pod uwagę wymagania i trud związany z jego zdobyciem jest chyba najmniej kosztowo efektywnym NPC w grze (pod tym względem nic nie pobije Cassidy'ego)

Jeden z jego plusów to to ze przyłączy się nawet do krańcowo zgniłej moralnie postaci (raczej?) chyba ze go okłamiemy albo obrazimy
dragon_son
Wiecie jescze mniej przydatny jest Vic ...tongue.gif
Vermin
te, mów za siebie wink.gif
dragon_son
Ok postaram sie mowic za siebie ... smile.gif

Tsk wogle czemu nikt na Leny-ego nie zaglosowal ? biggrin.gif
Silencer
Bo Lenny jąka się, śmierdzi, pudłuje, a od leczenia to są stimpaki :jezyk: Nigdy go nie biorę do drużyny, bo wtedy Cassidy bluzga, a Cassidy'ego biorę zawsze. Poza tym Lenny nie lubi złych postaci :evil:
dragon_son
Hmmmszczerze mowiac to ja tez nie biore nigdy Lenny-ego pomimo iz ja tez nie lubie zlych postaci tongue.gif.
dragon_son napisał(a)

Tsk wogle czemu nikt na Leny-ego nie zaglosowal ? biggrin.gif

bo to forum rasistów, komnistów i członków bob`u wink.gif
dragon_son
Hmmm to dlaczego sie z tym nie afiszujecie?

Ja tez chce!

Ja tez chce!

Chce nalezec do grupy rasistow forumowych... komunizmu nie potrzebujemy tongue.gif.
jeszcze zapomniaem o forumowym broderhood of zbox którego niechwaląc sie jestem współzałożycielem :cool:

a jeśli chcesz być forumowym rasistom to prosze sie zgłosić do vermin`a
Silencer
Ciekawe, rasiści, co macie do powiedzenia n.t. Marcusa ze strzelbą impulsową w łapach i baaardzo nieprzyjemnym wyrazem pyska :jezyk:

(iz gona kik jur ass !!!) :rozwal:
Vermin
Poza tym Lenny nie lubi złych postaci

Problem (a raczej zbawienie...) w tym, że większość postaci (w tym *prawie* wszyscy NPC) nie lubi *złych* postaci (czyli nas :bs: ) co powoduje, że gra staje się trudniejsza i ciekawsza zarazem, odsłania się wiele barwnych sposobów przejścia gry - od bezmyślnej pacyfikacji do soczyście złego działania na dużą korzyść dla nas...w F1 potrafiłem osiągnać

ponad 150 000 kapsli za złe działanie w środku gry, a grając postacią neutralną samo 10 000 to była prawie kosmiczna kwota.

Chce nalezec do grupy rasistow forumowych... komunizmu nie potrzebujemy tongue.gif.

a jeśli chcesz być forumowym rasistom to prosze sie zgłosić do vermin`a

chłopcze...na znak tego, że chcesz należeć do Gildii Forumowych Rasistów po pierwsze musimy ku przynależności wytatuować Ci czoło...ten znak zmieni całe twoje życie, zmieni nastawienie wszystkich do Ciebie...dobra, nawet nie płakałeś...a więc zostałeś przyjęty...i pamiętaj, że nie ma różnicy tak naprawdę czy ktoś jest czarny, żółty, czerwony czy pomarańczowy.......lejemy wszystkich! :twist:

Ciekawe, rasiści, co macie do powiedzenia n.t. Marcusa ze strzelbą impulsową w łapach i baaardzo nieprzyjemnym wyrazem pyska

Mój *biały* :fboy: Chosen One zawsze roznosił Marcusa bez względu na wszystko, który podczas tego sam nie miał za wiele do powiedzenia...a więc...ghule do Necropolis! mutanty do kadzi! biggrin.gif
dragon_son
No tyle ze nalezy jescze sie podszkolic w rasizmie ... nadal mam marcusa w teemie ... ale dzis sie go pobede biggrin.gif.
Vermin
moja szkoła! biggrin.gif
Silencer
Te, Vermin, a Goris i psy, w końcu to też stwory podrzędne, do ZOO z nimi !! wink.gif
Vermin
Te, Silencer, psy? Nie chce mi sie z nimi gadać smile.gif
dragon_son
Aj tam deathclawy do kurnika! wink.gif
Silencer
Vermin napisał(a)

Te, Silencer, psy? Nie chce mi sie z nimi gadać smile.gif

Jednym słowem psy szczekają, a Vermin pełznie dalej? wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.