Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: W oparach absurdu
SHAMO Fallout Community > Na dobry początek > THE THUNDERDOME !
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Wolv
Witam wszystkich w topicu poświeconemu absurdowi w każdej jego KONSTRUKTYWNEJ formie. Będziecie tu mogli zaprezentować wszelkie, bardziej lub mniej chore wytwory waszej wyobraźni. Pokażemy tu najdziwniejsze urządzenia i specyficzne sposoby ich wykorzystania, szalone sytuacje i skrzywione poczucie humoru (Montypythonowcy mile widziani). Zasada jest jedna: NIE MA ZASAD. Ci, którzy mieli okazję obserwować wyczyny T.G., M.G., B.H., K.J. i mojej skromnej osoby w topicu poświęconym prezydentowi w dziale Fallout1&Fallout2 wiedzą o co chodzi. Zachęcam zresztą wyżej wymienionych do aktywnego udziału smile.gif Gwoli ścisłości moje bamboszki zostały zaopatrzone ostatnio w adamantowe kagańce (tylko to mogło je utrzymać) i nie stanowią już zagrożenia. Wiekszym problemem może być mój różowy szalik z pomponikami, który ostatnio zaopatrzył się w napędzaną wiosłami hulajnogę z celownikiem optycznym i szaleje po terenie.

Tak czy inaczej: Moi drodzy - SZPITAL PSYCHIATRYCZNY IM. SIEROTKI MARYSI UWAŻAM ZA PONOWNIE OTWARTY!!! Doktorze Bio, siostro Kat_Jo czyńcie honory!

A kaftanik chcę czarny!
Cervantes
Tak Wolv... Bawcie się dobrze... :glaszcze:
TommyGun
haha a ja na dzien dobry dogadam wam:

Zjedliscie kupe i jestescie (tym razem) różowi!!!

haha a teraz cos nowego!

Wy malinowe smurfy w sosie pomidorowym z czekoladową posypką (tym razem tekst wymyślony nie przez male dziecko ale przeze mnie:D ahh maua rozniaca)

A teraz sie przedstawiam!

Jesttem Tomaż Działonowiec, nigdy nie jadłem kupy, chce niebieski kaftanik (z zoltymi paskami i duzom 13 tesh moze byc) i chce zoltom kaczuszke.. poza tym jesheli chodzi o opary absurdu to kocham stronę rathergood... ciekawe czy ktos slyszal.. tak czy inaczej zapraszam! od razu mowie ze gaybar i frightened boy rzondzom! wchodziujcie!
jabot
hehe

ja jestem za wymordowaniem chorych na choroby dotychczas nieuleczalne (np. Aids). Nie zarażali by zdrowych. jedna z koncepcji stworzenia nadludzi. :twist:

I'm god, I'm beast!
Wolv
TommyGun napisał(a)

haha a ja na dzien dobry dogadam wam:

Zjedliscie kupe i jestescie (tym razem) różowi!!!

haha a teraz cos nowego!

Wy malinowe smurfy w sosie pomidorowym z czekoladową posypką (tym razem tekst wymyślony nie przez male dziecko ale przeze mnie:D ahh maua rozniaca)

A teraz sie przedstawiam!

Jesttem Tomaż Działonowiec, nigdy nie jadłem kupy, chce niebieski kaftanik (z zoltymi paskami i duzom 13 tesh moze byc) i chce zoltom kaczuszke.. poza tym jesheli chodzi o opary absurdu to kocham stronę rathergood... ciekawe czy ktos slyszal.. tak czy inaczej zapraszam! od razu mowie ze gaybar i frightened boy rzondzom! wchodziujcie!

Oj.. już nie chcesz być beżowy? To po co ja tyle farby kupiłem? tongue.gif A ten kaftanik to ma być z trzema żółtymi paskami? I może jeszcze listeczek nad tą 13? Żółte kaczuszki wyszły, ale są metalic z ćwiekami:P

Edit: "Girl, I want to take you to a gay bar, I want to take you to a gay bar, I want to take you to a gay bar, gay bar, gay bar !":peace:

BOMBA! Ten riffujący na wiośle, skrzydlaty szczeniaczek jest FENOMENALNY !!! biggrin.gif:D:D

Coś nie widzę Mikaela Grizzly. Czyżby moje bamboszki jednak się za niego zabrały? :hmmm: A mówiłem temu zielonemu szympansowi w baletkach ze sklepu, że zapięcia do kagańców z potrójnie zbrojonego drutu kolczastego to za mało. A on mi na to "uuuk". Tak, dobrze słyszeliście - "uuuk"! Tak jakby użycie seledynowego, trójostrzowego masażera do włosów pod pachami mogło tu cokolwiek załatwić!
bio_hazard
*jep!!! - dzwi trzasly*

Wrocilem z tiktakami!!!! Siostroooo!!!!>... do cholery, gdzie siostra jest???? Trzeba zaplikowac wszystkim pacjentom lewatywe z tiktakow...hihihihiiii..... naszprycowac ich od tylka po uszy... hihiiiii.....Sioooostroooo!!!!!- Gdzie ten piperzony irygator???? Jak zwykle sam z tymi swirami.......
Wolv
Ojej, lewatywa z tiktaków. Pan doktor jest dla nas za dobry. A dlaczego jest na nich napisane "Jet"? Aha, nowa seria, rozumiem.

Oooo...ale się wszystko kolorowe zrobiło. A dlaczego pan doktor ma takie wielkie oczy? Aha przepraszam już zamykam drzwi do łazienki :jezyk:

I wszyscy razem: "Kolorowy świat kiedy ja, dotykam siebie" <śpiewam>

:jump:

Z landrynek wychodzą kiepskie kotlety mielone, ale mój szalik je lubi (na drugie ma Eustachy).

Jabot - ale gdyby wymordować wszystkich zdrowych, to chorzy nie mieliby kogo zarażać! I też problem z głowy!:bs:

"You're a superstar at the gay bar!"

PYTANIE NA DZIŚ: CZY JASKÓŁKA MOGŁABY UNIEŚĆ ORZECH KOKOSOWY, UWZGLĘDNIAJĄC JEJ WAGĘ, ILOŚĆ UDERZEŃ SKRZYDŁAMI POTRZEBNĄ DO UTRZYMANIA SIĘ W POWIETRZU I OPORY POWIETRZA?
jabot
dobre Wolv!

TO JA JESTEM NAPOLEONEM!!!!!!!
Lord kilA MasteR
zapraszam na zakupy biggrin.gif:D:D:D

http://www.villainsupply.com/
Kat_ja
Bio_Hazard napisał(a)

*jep!!! - dzwi trzasly*

Wrocilem z tiktakami!!!! Siostroooo!!!!>... do cholery, gdzie siostra jest????

Jestem smile.gif Wymienialam tylko w magazynie kaczki, bo byly jakies nieswieze te z dziubkami sa odpowiedniejsze wink.gif Teraz pacjenci beda mieli wieksza frajde :twist:

A gdzie sie podzial nasz Docent? Zapewne przyjmuje nowych pacjentow i uczy zalatwiac sie do kuwety

Lord kilA MasteR napisał(a)

zapraszam na zakupy biggrin.gif:D:D:D

http://www.villainsupply.com/

Hmm...ciekawa pozycja :twist: :twist: :twist: :

"Any experienced agent shudders at the very word. Whether applied to the limbs, chest, genitals, or brain, boreworms cause more pain and suffering than any other alien lifeform in the same price range. And www.boreworms.com, in association with VillainSupply, is offering high-quality boreworms at a special discount price" Potrzebujemy chyba nowych pijawek?, Dr Bio? wink.gif

Gorzej jesli dostana sie tu
Vermin
A gdzie sie podzial nasz Docent?

Docent? Ten człowiek nie istnieje. On jest tylko hałasem, który wywołuje.
bio_hazard
Gdzie???

A - niewazne...hihihiiii..... to gdzie te pijawiki siostro?

Lewatywe z pijawiek wszystkiam!!!... ahaha...ahahahaaaa....a co - zaszalejemy!!!... hihiiiihiihiiii... hmm...czyzby siostra znowu nie miala nic pod fartuszkiem???? Ile razy mozna powazac....ech... to mnie rozprasza podczas zabiegow....hihiihiiiiihi... ale co tam.... zdaje sie ze w magazynku siostra zapomniala zgasic swiatlo...hiihiiihi...

*powiedzial doktor spogladajac na podejrzane wybrzuszenie rysujace sie pod przednia czescia swojego fartucha w okolicach kregow ledzwiowych*
Wolv
Bio_Hazard napisał(a)

*powiedzial doktor spogladajac na podejrzane wybrzuszenie rysujace sie pod przednia czescia swojego fartucha w okolicach kregow ledzwiowych*

EUSTACHY!!! Zostaw okolice kręgów lędźwiowych pana doktora!

Tam nie ma landrynkowych kotletów (chyba)! No gdzie te frędzelki wpychasz?! Uuuu, to musiało boleć:eek: No nic, przez jakiś czas pan doktor będzie mówił nieco wyższym tonem:jezyk:

"Jest hałasem, który wywołuje". Hmm... nie chciałbym spotkać człowieka, który jest dźwiękiem "Prrrrruk!" (a fe!)

"Wymienialam tylko w magazynie kaczki, bo byly jakies nieswieze te z dziubkami sa odpowiedniejsze Teraz pacjenci beda mieli wieksza frajde "

Czy to może te nowe kaczuszki na łyżwach z chromowanymi dzióbkami, szelkami, klaksonem granatnikiem i dżojstikiem? Ojej zawsze o takiej marzyłem!:jump:

A propos wynalazków: http://www.totallyabsurd.com/index.htm

A pijawki poproszę średnio wysmażone z czekoladową posypką, sosem chilli i gulaszem z kulek łożyskowych:glupek2:
Kmieciu4eveR
"-ten wasz absurd zdaje się nie być pierwszej jakości..."

-powiedział zdegustowany Kmieciu i pociągnął czystej nafty z baka samolota.
Wolv
Kmieciu4eveR napisał(a)

\"-ten wasz absurd zdaje się nie być pierwszej jakości...\"

-powiedział zdegustowany Kmieciu i pociągnął czystej nafty z baka samolota.

Jak to nie?! Leżakował w najlepszych francuskich piwnicach, prażył się w brazylijskim słońcu, procentował na Wall Street, ma w sobie robaka, źdźbło trawy i inne symbole oryginalności, posiada wszystkie znaki towarowe: TM, C, R itp.

A on mi mówi, że nie nejwyższej jakości!

HAŃBA!!!tongue.gif

Doktorze Bio, siostro Kat_Jo do izolatki z nim !!! biggrin.gif
Vermin
Ludzie, zamknijcie Wolfa w jakimś odosobnionym pokoiku bez klamek, proszę...on jest niebezpieczny :cry:
Wolv
Vermin napisał(a)

Ludzie, zamknijcie Wolfa w jakimś odosobnionym pokoiku bez klamek, proszę...on jest niebezpieczny :cry:

Heh jeśli ktoś nazywa mnie WOLFEM, wtedy faktycznie TRZYMAJCIE MNIE !!! :jezyk:

Ale ogólnie jestem potulny jak baranek, prawda panie doktorze?smile.gif
Vermin
tak...Gruppenfuhrer Wolf...wypuśccie Krakera z klatki...
Wolv
Vermin napisał(a)

Ja go zaraz :killer: :miotacz: :mlotek: :rozwal: :sniper2: :ut: :GerardH: :samurai: :killer1: :ckm: :bum: :boks: :bije: :2guns:

Spokojnie, tylko spokojnie. Rozszarpię ze trzy misie i będzie dobrze. Niee siostra naprawdę nie musi mi robić tego zastrzyku. Auć! Oooo pokój zmienił się w karuzelę. JJJuuuuupiiiii....hrrrrrrr
DargH
Faktycznie cos letCY jestescie. Mnie przesladuja kosmiczne nanochrupki o smaku wędzonych truskawek...

Zaproscie tu sKibe, bo on ma niezle absurdalne gadki...
Celestial
Vermin napisał(a)

Coś ty! Kraker jest zbyt niebezbieczny. Za to Kraken to równy koleś. I na browca mozna z nim to pubu Posejdona skoczyć. :bs: Pamiętam jak kiedyś się schlaliśmy i Kraken chciał jakąś mieścinę rozwalić. A jaka fajna laska tam była, tylko imienia nie pamiętam (te piwa są teraz takie bezalkoholowe wink.gif ). Ale bajer był. Szliśmy (płyneliśmy, pełzliśmy?) z Krakiem przez wodę aż tu naglę jakiś stworek z wody wyłazi. Gada "Call me Godzilla" i naparza w Kraka z lasera. Kurdę, stwór był groźny ale jak mu przywaliłem z bozar miniguna to się nie pozbierał. Zbierać za to musiałem zęby Kraka. Mówiłem mu żeby się tak po morzu nie woził ale mnie nie słuchał. W końcu do wiochy dotarliśmy. Na plaży pełno ludu, wojska itp. i ta laska do skały przytwierdzona. Już chciałem zdiąć APA i lecieć ale patrzę że tam jakiś koleś stoi. Wygląda jak ten frajer z Prince of Persia i jakiś worek trzyma. Krak się wkurzył i chciał gościowi hadouken zrobić. Ale coś mu nie wyszło. Ten cherlak na plaży wyjął z reklamówki łeb Meduzy. Kurde, brzydka babka była jak smok (albo nawet dwa i pół), coś jak Pamela A. bez makijarzu. Kraken aż skamieniał z wrażenia. Dobrze że w wizjerach tych nowych APA są te blokery promieniowania. No ale co tam dużo mówic. Mineło kilka tysięcy lat a Krak dalej stoi na plaży i gołębie na niego srają. Jaki z tego morał?

Size doesn't matter! wink.gif
Wolv
W końcu udało mi się nauczyć bamboszki "zdechł pies". Ale tak się skubanym spodobało, że nie chcą przestać. I teraz znajomi wchodząc/wpełzając/wlatując/wtaczając się/wpływając (mam różnych znajomych:)) pytają mnie "Ej po co ci te zdechłe bamboszki?" I co ja mam im powiedzieć? Jak powiem, że mi pasują do defibrylatora do galaretki to mi nie uwierzą.

Jestem sobie kiedyś nad morzem. Idę sobie spokojnie brzegiem aż tu nagle ni stąd ni z owąd wynurza się niespodziewanie WIIIIEEEELLLLLKKKKKIII POTWÓR STAWONÓG!!! I idzie do mnie. Ja go pytam "Czego chcesz potworze?", a on mówi "Potrzebuję czypińdziesiąt". Mówię mu "Idź sobie paskudny potworze, nie dam ci czypińdziesiąt!", ale on dalej "No daaaj!". I wtedy przyszła Barbara Streisand. I potwór się przestraszył. Zresztą gdy zaczęła iść do mnie ja też! Wsiadłem na swój napędzany wiertarkami antygrawitacyjnymi łunochod i pobiegłem najszybciej jak mi chitynowy pancerzyk na to pozwalał. Strzeżcie się potworów stawonogów! (tribute to South Park)

Kosmiczne nanochrupki są ciężkostrawne i utykają między szczękoczułkami!:jezyk:

(A jeśli chodzi o Skibę, miałem w tym roku okazję pstryknąć sobie z nim fotkę. Zainteresowanym niedowiarkom naoczny dowód mogę wysłać na maila:))
TommyGun
gerl! iłana tejk ju to de gejbar! aj łana tejk ju to de gejbar! aj łana tejk ju to de gejbargejbargejbar! lets start a wor! lets start a nuclear wor! at de gej bar gejbargejbar woahhh!!!!

a teraz suofo na dziś:

AGONIA!

Dziękujemy!

Pokemon1 czy jush wszystkie masz! złap je wszystkie, a kiedy wyślesz 60 kapsli od butelek do nakretek, wygrasz pikachu z wibratorem z funkcją wysyuania smsów oraz prasowania szalików!

Ehh nienawidze pasków w liczbie 3!!! a madafaka!!!!

Ehh Frightenned Boy na radergud tesh jest dobre! Zrobmy sobie technno party!

a propo jaskolek to zależy czy chodzi o zwykłom czy (ehh no kurde sam nie pamietam.. monty pythona dafno oglondauem) czy chodziot om drugom.. ehhh
jabot
Od dzisiaj "Gay Bar" jest moim hymnem (zaraz po makarenie i osławionej piosenki "sąsiadka" firmy topLES wink.gif )

Moje żaby na stoliku dziś zrobiły fiku-miku;

Mama idzie, fafik leży, ale w zlewie stos talerzy

Ptak sie patrzy gdzies za oknem - to niech sie tarza w sniegu!

Mozna jeszcze kawy?

[siostro!!!!! Szybko, moje psychotropy!!!! UaAaRrGgGgHhGhh!]

[ -i piwko do popicia jak siostra by mogła, dziękuję wink.gif ]

TO JA JESTEM NAPOLEONEM! [I ELVISEM!]
Kat_ja
jabot napisał(a)

Od dzisiaj \"Gay Bar\" jest moim hymnem (zaraz po makarenie i osławionej piosenki \"sąsiadka\" firmy topLES wink.gif )

A slyszales hymn Samoobrony? smile.gif Wlasnie leci u mnie na Winampie biggrin.gif
cienkim, damskim glosiku>

Juz mowili, ze to bedzie w koncu raj

mlekiem, miodem bedzie plyyynac kraj,

(...)

Tylko jeden nam pomaga

kiedy klody rzuca wladza

i nie milknie, i nie milknie jego gloooos

Ref(evribadi!)

Ten kraj jest naaasz i waaasz,

Nie daamy bic sie w twarz

Bedziemy walczyc jak lwy

i nieee przeszkodzi nikt! (bis wink.gif )

Stanal Andrzej i powiedzial wreszcie dosc!

Mieso zjedli, rolnik dooostal kosc

Kiedys nasi wykarmili

wschodnia strone w jednej chwili

i dla siebie, i dla siebie mieli dooosc (...)

Na zachodzie maja swinke,

zajadajac polska szynke

Ale u nas nie chca placic za nia niiiic!!!

Ref wink.gif

Cierpliwosci juz za duzo mowie wam

I co chwile ktos ma cuuudny plan

Wezmy sprawy w swoje rece

bez protestu nic nie bedzie

a ja stane, a ja stane piersia w pieeers

polskie chlopy to nie takie byle co

maja honor ale teeez i zlosc

wreszcie stana wszyscy murem

by pod Sejmem krzyknac chorem

"Ile mozna, ile mozna jeszcze taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak?!"

Ref smile.gif
jabot
huhu - to jest wiejskie, ale ja jestem prostakiem i nie rozumiem polityki... Ale rząd to złodzieje! Mama mi tak mówiła. I tata. I dziadek.

A jak dla mnie to hymn samoobrony jest za poważny na zabawiny wiejski wink.gif
Wolv
TommyGun napisał(a)

a propo jaskolek to zależy czy chodzi o zwykłom czy (ehh no kurde sam nie pamietam.. monty pythona dafno oglondauem) czy chodziot om drugom.. ehhh

Afrykańską?! TAAAK I TO JEST WŁAŚCIWA ODPOWIEDŹ!!!! GRATULUJEMY PANU!!!

Nagrodę, dziesięcioletni zapas końskiego nawozu i kij z jednym końcem prześlemy pocztą!:jezyk:

A teraz kolejne pytanie: CZYM SIĘ RÓŻNI WRÓBELEK?

jabot napisał(a)

TO JA JESTEM NAPOLEONEM! [I ELVISEM!]

A więc to twoja robota? http://www.rathergood.com/elvis/ laugh.gif
TommyGun
a nie mofilem ze rathergood rzondzi!? a poza tym slyszalem z niepotwierdzonych zrodel ze kazdy kij ma dwa konce... ehh no saqm nie wiem! a wrobelek to sie rozni chyba ze ma jednom nozke tenteges ale na 100% nie jestem pewien! aaaa

ile macie pokemonow?!!? ja mam.. a nie chwila.. to co nazywalem pikachu to tak naprawde kretoszur.. ehh fatalna pomylka! ale zna rozne ataki! czo z moim kaftanikiem?! siostro a czemu pani nie nosi kaftanika? i czy ma siostra cos pod tom przewieną bluzeczkom? .. ups czepraszam zapomnialem ze jak ostatnio spytalem sie pani w sklepie to dostalem w glowe obcasem pare razy.. ehh od tego czasu nei rpzechodzi mi migrena...
Celestial
TommyGun napisał(a)

a poza tym slyszalem z niepotwierdzonych zrodel ze kazdy kij ma dwa konce...

To nieprawda. To Ziobro i Kaczyńscy tylko taki kit wciskali. Wierzysz im? Ziobro jest zerem a Kaczyńscy kiedyś księżyce kradli. A chcesz dowodu? Weź kij z dwoma końcami, odłam jeden i po sprawie. Tylko pamiętaj żebyś czasem nie wziął takiego z jednym końcem i go nie ułamał bo wtedy zachwiejesz kontinuum czasoprzestrzenne i przyjdą do nas panowie Chaos, Pedros i diabli wiedzą kto jeszcze.
TommyGun
hmmz abije mojego informatora!albo nie! wpuszcze mu do pokoiu mojom paniom od fizyki! buahahaha jestem okrutny! a to co jak kij ma 1 koniec a ty myslisz ze ma 3 i ulamiesz dwa a on mial 1 czyli ulamiesz jeden nadporgramowo i co wtedy bedzie!?
Celestial
Ja powyżej trzech to liczyć nie umię więc nie szpanuj tutaj znajomością matmy. wink.gif

Ale pewnie też przyszli by Chaos i Pedros (albo Gajos).
Wolv
Celestial napisał(a)

J(albo Gajos).

Byle nie Frączewski albo Zborowski, ostatnio wszędzie ich pełno:)

Nawet w lodówce ich mam! AAAAAAAAAAA!

Edit: NEXT Pytanie: JAK DZIAŁA JAMNICZEK?

Dzisiejszy odcinek sponsorowały literki S,E i X

oraz cyferki 6 i 9 :jezyk:
Mathaus
Wczorajsza rozmowa na GG:

Jezierska (10-09-2003 20:40)

tylko stary zapomniales

ja kompa w cghacie nie mam

smile.gif

Mat (10-09-2003 20:41)

jak to nie?

a przecież kompiesz sie czasami...

chyba

to musisz mieć kompa

Jezierska (10-09-2003 20:42)

nie bo ja biore prysznic

Mat (10-09-2003 20:42)

aaa

Jezierska (10-09-2003 20:42)

nie kompiem sie tylko moczem

Mat (10-09-2003 20:42)

no to wszystko tłumaczy...

Mat (10-09-2003 20:43)

bierszesz prysznic moczem?

hardcore...

złoty deszcz, tak?

Jezierska (10-09-2003 20:44)

Mat (10-09-2003 20:44)

no musisz z kimś być...

Mat (10-09-2003 20:45)

bo samemu tej sztuczki chyba nie da sie wykonać...

Mat (10-09-2003 20:45)

a w każdym razie w przypadku Waszej płci...
TommyGun
ehh mialem pare zajafkowych rozmow ale mi gg (sux) sie zapszulo i nie mam jush archifum! ale najlepsze som o takie:

3406307 (20-08-2002 18:54)

hej d

Piotrek (20-08-2002 18:55)

znam cie?

3406307 (20-08-2002 18:55)

a do jakiej szkoly chodzisz

hyba cie nie znam

wiec.. ehh blokuje

ostatnio slowo

3406307 (20-08-2002 18:56)

s[ierdalaj gnoju

Piotrek (20-08-2002 18:56)

buhahaah

dobreee

ale meski jestes

myslisz ze jak uzyles dwoch slow ktorych znaczenia nawet nie znasz, to jestes fajny/a

to gratuluję

3406307 (20-08-2002 18:57)

jestem dziewczyna

Piotrek (20-08-2002 18:57)

ehh tylko ci sie tak zdaje

Piotrek (20-08-2002 18:57)

na pewno jesteś brzydka i gruba i wyglądasz jak chłopak

3406307 (20-08-2002 18:58)

a ty wygladasz jak witek

Piotrek (20-08-2002 18:59)

tak! ktory witek ten pierwszy czy ten drogi? wiesz! witki mogom byc ladne.. a ty nie!

Piotrek (20-08-2002 18:59)

okay! nie chce mi sie jush gadac! pa

-w tym momencie jom zablokofauem-

hyhy takie rosmofy roxujom! ale bez przesady od jakiegos miesionca mam jush ok 15 numerof w archiwum a kazda rozmowa zaczyna sie "skad klikasz" biggrin.gif ehhh

:fboy:
Pan_Feanor
Hehehe witam moi mili jak wiecie (ci którzy mnie znają to wiedza) ze Absurd przyciaga mnie jak muchy do odchodoof biggrin.gif trochę radosnęj twórczości z gg proszem bardzom biggrin.gif

Kupiłem sobie nowy procek i wentylatorek, więc chwalę się kumplowi (ksywka Cooler) przez gg, o to jak wyglądała nasza rozmowa happy.gif (zdażenie autentyczne)

Pan_Feanor (13:32)

włąśnie se bawię nowym coolerem

Cooler (13:32)

Jakim nowym?

Pan_Feanor (13:32)

seseses

Pan_Feanor (13:33)

prosto ze sklepuu.........

Cooler (13:33)

Nowym Coolerem ze sklepu?

Pan_Feanor (13:33)

no takim za 70zeta.....

Cooler (13:34)

Ale co to jest?

Pan_Feanor (13:34)

miedziano aluminowy

pod amd.......

figurka?

Fuck

Co to jest?

jaka figurka !

Pan_Feanor (13:35)

to produkują twoje figórki ?

Cooler (13:35)

Co to jest ten Cooler?

Pan_Feanor (13:35)

A CO TO MOŻE BYĆ !

Cooler (13:35)

Nie wiem

Pan_Feanor (13:36)

a co masz na procku ?

Cooler (13:36)

na czym?

AAAAAAAAAA !

rautnku !

Cooler (13:37)

AAAAAAAAA

Pan_Feanor (13:37)

bosze człowieku.....

Pan_Feanor (13:37)

ja sobie zapisze naszą rozmowę wyśle to tawerny PGR !

Cooler (13:38)

Kurwa

Skąd mogę wiedzieć co to jest Cooler za 70 złotych

Procek

Jaki procek?

Pan_Feanor (13:38)

bwahahahaha czekaj zaraz podniose się z podłogi na krzesło......

Pan_Feanor (13:38)

już mi smiechawa przechodzi.......

Cooler (13:39)

Procesor kurwa?

Pan_Feanor (13:39)

Cooler nie wiesz co to jest Cooler !

Czy co

Nie kurwa, nie wiem

radiator z wentylatorkiem (cooler) !

Bosze......

zaraz mnie do Łudzkiego szpitala odwiozą ; )

A skąd ja to mogę wiedzieć

Pan_Feanor (13:40)

gazet nie czytasz ? internetu nie masz ?

Pan_Feanor (13:40)

kompa nie otwierasz ?

Pan_Feanor (13:41)

ok kończe bo umrę.. bwahahahaha

Cooler (13:41)

ale pierwszy raz słyszę że to ,,Cooler"

Cooler fan.......

wiatraczek.....

Cooler (13:42)

wiem...że wiatraczek

Podobieństwo ksywek i osób jest całkowicie niezamieżone biggrin.gif
k0nrad
Niom, niezłe, Feo...

A co do tego, jak działa JAMNICZEK - oczywiście, na baterie! 2 9V lub 4 paluszki... Ewentuialnie w akumulatorki NiMh, ładowane przez samego jamnniczka w toku odżywiania się suchą karmą i niegrzecznymi dziećmi... A jesli chodzilo o samą istotę działania jamniczka, to cóż... noone knows wink.gif.
Wolv
k0nrad napisał(a)

A co do tego, jak działa JAMNICZEK - oczywiście, na baterie! 2 9V lub 4 paluszki... Ewentuialnie w akumulatorki NiMh, ładowane przez samego jamnniczka w toku odżywiania się suchą karmą i niegrzecznymi dziećmi... A jesli chodzilo o samą istotę działania jamniczka, to cóż... noone knows wink.gif. [/B]

Hmm.. teza bardzo intersująca. A czy ktoś pamięta taką miniaturę filmową Juliana Antoniusza pt. "Jak działa jamniczek?" A może ktoś ma na twardzielu i może udostępnić? W każdym razie jeśli ktoś pamięta jak działa jamniczek wg. Antoniusza PRZYPOMNIJCIE!!!

A jeśli już przy Antoniuszu jesteśmy możecie też opisać inne jego dzieła: Kapacytron Wiśniowy, Koziówkę Stalową, Piłupdziwólę Dyfuzyjną i Elektrokapuściochę biggrin.gif

EDIT:

p.s. Tommy, skąd klikasz?:jezyk:
TommyGun
aaaaaaa ooooooooo

ju madafaka gon sie idz sobie glupi afuj bleeeee tyy... tyy!

ty zjadles kupe i jestes malinowo czekooladowy!

ehh

no a tak na serio to chyba powinienes wiedziec.. ze spzitala psychiatrycznego.. przynajmniej oni na to tak mowiom ale ja to nazywam dom!

a ty przeciez obok siedzisz.. ejj to nie ty? aaaa! gdzie ejst w takim razie Wlov?!
jabot
No! Nasraueś w pampersa wieczorem i wyrzuciłeś go przez okno a rano wstałeś i poszedłeś na dwór i go zjadłeś :twist:
Vermin
ktos idzie na grzybki? :bs:
Wolv
TommyGun napisał(a)

a ty przeciez obok siedzisz.. ejj to nie ty? aaaa! gdzie ejst w takim razie Wlov?!

ŁAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!:cry:

A już mnie mieli wypuścić! Tak mi dobrze granie normalsa szło! A przez ciebie wszystko się wydało! Już nigdy nie dam Ci possać mojego kocyka!!!

Desyktycznej Kałapućki też nie dostaniesz! O!

Doktorze Bio, ja naprawdę jestem normalny!!!

Auć! ........hrr...........zzzz.......mmm...grzybki...zzzzzzz.......
Pan_Feanor
Mine komentage zum wasza rozmowa biggrin.gif - Ukunukuku !

A teraz coś długiego i bezsensownego z jazdą niebanalna biggrin.gif (tak wyglądają moje zwykłe rozmowy na gg)

Oto jak wygląad rozmowa typowego użytkownika gadui gadu (czyli ja happy.gif) z typową koleżanką czyli (Ksien)

Pan_Feanor (19:40)

ksien to ty ?

Pan_Feanor (19:40)

jusz myślałem.....

ksien (19:40)

że co?

Pan_Feanor (19:41)

heheeh

ksien (19:41)

z czego się cieszysz?

Pan_Feanor (19:41)

z czegoś tam......

ksien (19:41)

ahm

Pan_Feanor (19:42)

takie ten teges........

ksien (19:42)

hmm?

Pan_Feanor (19:43)

takie cośie

ksien (19:43)

co?

Pan_Feanor (19:43)

hmm jak to określić.......

ksien (19:43)

nie wiem

Pan_Feanor (19:44)

takie ukunukuku

ksien (19:44)

hhm...

nadal nie wiem

Pan_Feanor (19:44)

hmm somethingi......

yessssssssssss

Pan_Feanor (19:45)

taki stuffff

ksien (19:45)

stuff?

bajery..

różności...

ksien (19:46)

ee...mów normalnie

Pan_Feanor (19:46)

jak normalnie sleep.gif

ksien (19:46)

nieważne

Pan_Feanor (19:47)

whatewer....

ksien (19:47)

niop?

was ?

warum sagst du zu mich nicht in Deutsh ?

ksien (19:48)

bo nie umim

Pan_Feanor (19:48)

lag mnie kwycił......

ksien (19:49)

to reset

Pan_Feanor (19:49)

co !

Pan_Feanor (19:49)

nicht reseten

ksien (19:49)

sleep.gif

ksien (19:50)

czekaj

Pan_Feanor (19:50)

na co /

Pan_Feanor (19:51)

na kogo ?

ksien (19:51)

czekaj, aż sobie dam rade z moim kompem

aha..

ratunku !

ksien (19:51)

co?

Pan_Feanor (19:52)

Feanor za burtą

dostałem 5 min bana

nie nie 5m banana

ksien (19:52)

wow, to smutne

no

czuje się zbanowany

powiedz to na głównym....

ksien (19:52)

trzabyło nie drażnić opa

ksien (19:53)

ok

Pan_Feanor (19:53)

Popa ?

ksien (19:53)

popa

Op to Pop !

nowe hasełko !

Pan_Feanor

jestem w tym dobry...

ksien (19:54)

widze

Pan_Feanor (19:54)

hehehe

Pan_Feanor (19:54)

Nie drażnij Popa bo ci da Kopa

ksien (19:55)

heh D

chyba wychodze z czatu

Pan_Feanor (19:55)

a ja wchodze......

nie mam czasu żeby tam czytać

widzem

Pan_Feanor (19:56)

co widzisz

przyszłość ?

ksien (19:56)

tak

ksien (19:56)

jestem wampir, zapomniałeś?

nieprawda !

ja ja widze

ksien (19:57)

co widzisz?

Pan_Feanor (19:57)

ciemnośc widze......

przesadzasz

(otwórz oczy )

Pan_Feanor (19:57)

a teraz lepiej.......

ksien (19:58)

no...

Pan_Feanor (19:58)

zamoco sie skupiłem..

ksien (19:59)

i co wyszło?

Pan_Feanor (19:59)

szydło z worka...

ksien (19:59)

heh

ksien (20:00)

czekaj

Pan_Feanor (20:00)

na kogo ?

ksien (20:01)

na mnie

Pan_Feanor (20:01)

o to poczekam

Pan_Feanor (20:01)

ja cie lubie

ksien (20:01)

tia...

ksien (20:02)

ale o coś innego mi chodziło

Pan_Feanor (20:02)

psytulać

ksien (20:02)

kto/kogo?

Pan_Feanor (20:03)

jego...

ksien (20:03)

kogo, jego?

jego ....

ksiena

ksien (20:03)

co?

ksien (20:04)

zazdrosny jesteś?

Pan_Feanor (20:04)

oco ?

ksien (20:04)

o nic

Pan_Feanor (20:04)

a to dobzie

ksien (20:05)

yyhh...namieszało się

Pan_Feanor (20:06)

co ?

Pan_Feanor (20:06)

ziarenko

ksien (20:07)

tak...ziarenko

Pan_Feanor (20:07)

gdzie ?

ksien (20:07)

na tacce

Pan_Feanor (20:07)

a nie w klatce ?

ksien (20:08)

też

ksien (20:08)

ok, już wsio!

Pan_Feanor (20:09)

wieś ?

nie miasto !

ksien (20:09)

jestem z miasta

to czuć

ksien (20:09)

skąd?>!

Pan_Feanor (20:11)

z daleka

ksien (20:11)

łee.aż tak śmierdze?

Pan_Feanor (20:11)

z kąd ?

ksien (20:11)

co z kąd?

Pan_Feanor (20:12)

z kad śmierdzisz ?

ksien (20:12)

żartowałam (tak mmi się przynajmmniej zdaje

Pan_Feanor (20:13)

a to dobrze...

Pan_Feanor (20:13)

jepiej śmierdzieś teraz... niż potem

ksien (20:13)

no też mi się tak wydaje

Pan_Feanor (20:14)

ale potem nie znaczy lepeij ....

Pan_Feanor (20:14)

Lepiej późno niż wcale ?

ksien (20:14)

lepiej wcale

Pan_Feanor (20:15)

co się odwlecze to nieuciecze...

ksien (20:15)

co nadane już nie ustane

Pan_Feanor (20:16)

kto pod kim..

ksien (20:16)

dołki kopie

Pan_Feanor (20:17)

kołki ciosa.....

ksien (20:18)

nie mam pomysła

Pan_Feanor (20:18)

kto pod kim kołki ciosa..

ksien (20:19)

ee...

Pan_Feanor (20:20)

temu pan bóg daje

ksien (20:20)

eh...dziwne

Pan_Feanor (20:21)

ale ja trafne..

gdzie kucharek 6...

ksien

tam nie ma co żreć

nie

to by nózki nie złąmała.....

ksien (20:21)

?

ksien (20:21)

tak to ja nigdy nie będe wiedzieć

Pan_Feanor (20:22)

kto rano wstaje.........

ksien (20:22)

łeeeeeeeeee...nie męcz mnie

Pan_Feanor (20:22)

ten leje jak z cebra

ksien (20:23)

ehh...taaak..

Pan_Feanor (20:23)

przynajmniej ja tak mam

Pan_Feanor (20:23)

leje leje i skończyc nie moge.....

ksien (20:23)

ee

Pan_Feanor (20:24)

juz kolacja a ja dalej leje

ksien (20:24)

heh

a ja pale

głupa

Pan_Feanor (20:25)

musze z takim wężem gumowym po domu chodzić

ksien (20:25)

a nie lepiej normalny?

(ekologiczny)

hehe

nie może?

one gryzą

ksien (20:26)

tam gdzie trza?

Pan_Feanor (20:26)

i tem gdzie nie trza też

ksien (20:26)

a gdzie nie trza?

Pan_Feanor (20:27)

tam gdzie nie .....

ksien (20:27)

..?

Pan_Feanor (20:27)

i zostają ślady.....

ksien (20:27)

na rękach

Pan_Feanor (20:28)

nie mam bardzo wrażliwe uszy....

ja cie przytoole

ksien (20:28)

to przytool

ksien (20:28)

gdzie znikasz?>

ja ?

ksien (20:29)

no

Pan_Feanor (20:29)

kto ?

ee..

nic

Pan_Feanor (20:29)

a jusz się bałem......

czego?

ksien (20:30)

(wilka złego)

Pan_Feanor (20:30)

myslałem że Chupaacbra...... w toalecie...

Pan_Feanor (20:30)

znowu przyszedł wodę pić....

ksien (20:30)

eh..

Pan_Feanor (20:31)

jak zwykle.....

jakby sąsiadoof nei miał.....

ksien (20:31)

co to jest ten chucoś tam?

czupakabra

ksien (20:32)

i tak nie wiem o co chodzi

Pan_Feanor (20:32)

hmm brazyliski wysysacz kuz......

ksien (20:32)

oglądasz takie cuś?\

Pan_Feanor (20:32)

co !

ksien (20:33)

no to

ksien (20:33)

eeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......qtna gada mi się z tobą jak z kosmitąś

Pan_Feanor (20:33)

brazilijscie wysysacze kuz ?

ksien (20:34)

nio

Pan_Feanor (20:34)

kosmitą ?

Pan_Feanor

Et go home ?

ksien (20:35)

?

Pan_Feanor (20:35)

Iti go Home.....

ksien (20:35)

nie mów tak

Pan_Feanor (20:36)

pseplasam

Pan_Feanor (20:36)

powiem Wilma i'm home !

ksien (20:36)

heh, hi Fred

Pan_Feanor (20:37)

Where's dino ?

PAŁĄŁĄĄŁŁĄŁĄŁĄŁĄ !

NO Dino NO

ksien (20:37)

jak się zwały te dzieci?

Pan_Feanor (20:38)

które?

Jaś i Małgosia ?

ksien (20:38)

nie te

a które ?

ksien (20:39)

flinstonów

Pan_Feanor (20:39)

a chodzi ci o barneya i tą Bety

ksien (20:39)

nie, to są sąsiedzi

Pan_Feanor (20:39)

sąsiedzi ta czeska bajka ?

ksien (20:40)

nie widziałam jej

Pan_Feanor (20:40)

o tych dwuch.......

Pan_Feanor (20:40)

co ukradli księżyc.....

ksien (20:41)

ja tam wole smurfy

Pan_Feanor (20:41)

a j aonomatopejistyczne przygody 2 elokwentnych żólwi Stefana i Romana....

ksien (20:41)

eee...nie znam

Pan_Feanor (20:42)

zobacz leci na Fallout network 24/h na dobe

ksien (20:42)

nie mam

Pan_Feanor (20:42)

u to podlącz...

ksien (20:43)

nie umim

Pan_Feanor

wkładasz lewy paluch u nogi do ucha i opierwasz się łonem o odbiornik...

ksien

ale ja nie mam palce u nogi

Pan_Feanor

to moze byc palec mamy....

ksien

ble

Pan_Feanor

albo taty?

Pan_Feanor

siosty /psa?

ksien

eeeeeeeee....nieważne

Pan_Feanor

dlaczego ! to badzo ważne

ksien

no tak, nie ma innego sposobu?

Pan_Feanor

ten jest najbardziej "higieniczny"

ksien

a jaki jest mniej?

Pan_Feanor

niekcesz wiedzieć

ksien

kce Pan_Feanor

ar ju siur ?

ksien

jes ajm siur

Pan_Feanor

więc bieżesz małe kudłate żywe stwożonko..

Pan_Feanor

i wsadzasz je sobie do...

Pan_Feanor

zgadnij

ksien

...

Pan_Feanor

nosa...

Pan_Feanor

ależ ty masz obżydliwe myśli !

Pan_Feanor

wstydź się !

ksien

ups

Pan_Feanor

wiesz że nagrywam tą rozmowę

Pan_Feanor

ale to nie koniec ...

ksien

poco?

Pan_Feanor

potem nosem.

Pan_Feanor

wąchasz kupe...

Pan_Feanor

kupe broodnych skarpet

ksien

czyją?

Pan_Feanor

widzisz jakie masz myśłi !

ksien

heh

Pan_Feanor

wstzydź się

Pan_Feanor

i jak powąchasz ta kupe... to chomik zaczyna ... "wibrowac"

ksien

w nosie?

Pan_Feanor

tak

ksien

ok...

Pan_Feanor

i powoduje drgania czaski dzięki którym ...

ksien

im co?

Pan_Feanor

widzisz mój kanal bezpośrednio w mózgu..

ksien

wow

ksien

ale fajne D

Pan_Feanor

no

Pan_Feanor

to lepsze niż kabloofka

ksien

chyba spróbuje

Pan_Feanor

ok

Pan_Feanor

masz homika?

ksien

nie mam

ksien

a królik może być?

Pan_Feanor

możyć też kurczak......

Pan_Feanor

lub inny gad... ewentualnie orangutan....

ksien

a królik?

Pan_Feanor

królika można.....

Pan_Feanor

spożyc.

ksien (20:57)

mojego króliczka?!

Pan_Feanor (20:58)

tak

hie hie hei

ale najpierw rytalny mord

ksien (20:58)

to już wole nie

Pan_Feanor

ale to nieboli

Pan_Feanor

zabaedzo..

Pan_Feanor

azbardzo

Pan_Feanor

zabardzo

Pan_Feanor

ufff

ksien

a..

ksien

ide

Pan_Feanor

ta horoba alkoholowa

ksien

papa

ksien

heh

Pan_Feanor

papa
TommyGun
boshe! jaki kauabanga! wysiadlem w polowie rozmowy jush dalej nie moge biggrin.gif hyhy1 o moj boshe! haha a teraz czzas na ciekawostke:

czy wiesz, że kupa podczas spuszacznia kreci się w klozecie 3-10 razy?

koniec

ahaha ostatnio rzucałem kumpelke ogorkami na stolowce! ehh koniec anegdoty z ukrytym przekazem i sensem życia...
Myrthis
kuras (14-09-2003 11:33)

chcesz pogadac z takim maxymalnym debilem

Myrthis (14-09-2003 11:33)

?

Myrthis (14-09-2003 11:33)

przeciez z toba rozmawiam
Myrthis
(uwaga niecenzuralne)

2665282 (11-09-2003 18:16)

cze madej

Myrthis (11-09-2003 18:16)

kto tam?

2665282 (11-09-2003 18:17)

tesz mam tak na nazwisko

jestem rafał madej

ile masz lat

bo ja 11

a ty

Myrthis (11-09-2003 18:18)

moglbym byc twoim ojcem

2665282 (11-09-2003 18:18)

skąd klikasz

2665282 (11-09-2003 18:19)

no skąd klikasz

Myrthis (11-09-2003 18:19)

a slyszales kiedys o interpunkcji?btw,

mam nadzieje, ze jak najdalej od ciebie, spadaj, no juz cie nie widze.Idz sie bawic z rowiesnikami,kur... ja nie z tych co klikaja i czatują,wiec dobrze ci radze pókim miły - wypierdalaj

2665282 (11-09-2003 18:20)

DZIWKA

Myrthis (11-09-2003 18:20)

ssij

Myrthis (11-09-2003 18:20)

wypad

2665282 (11-09-2003 18:20)

SPIERDALAJ

2665282 (11-09-2003 18:21)

HUJU

Myrthis (11-09-2003 18:21)

juz cie nie widze gowniarzu

zajrzyj do slownika,chuj przez ch

2665282 (11-09-2003 18:21)

KURWO

ban

Myrthis (11-09-2003 18:22)

papa dziecko telewizjii

Myrthis (11-09-2003 18:22)

pouczyl bys sie polskiego zamiast pierdziec w stolek

zamienilem slowa w czyn - zbanowalem nieproszonego goscia.
czechu
Musze przeszukac pare Logow i historii na gg bo takich perelek pamietam kilka. Oto jeden z nich:

siemka

czesc

JAK TAM

dobrze

TEZ

fajnie

CO TAM POWIESZ CIEKAWEGO

nic

NUDY

to wyjdz na spacer

NIE

a poza tym nie wiem o co ci chodzi ?

NIC

co ?

NIC

no jak nic ?

NIC

no dobra

nic

CO
Kat_ja
Buachachacha nie wyrabiam biggrin.gif Wiecej tych logow poprosze biggrin.gif
Wolv
Myrthis napisał(a)

moglbym byc twoim ojcem

16 letni ojciec 11-latka. Bosze ale ten próg inicjacji seksualnej się obniżył :jezyk:

(Dzisiejszy odcinek dedykuję prof. Puciłowskiemu i dr Kołodziejczykowi, a to dlatego, że ZALICZYŁEM DUF!!! I WCIĄŻ JESTEM STUDENTEM!!! I MAM TERAZ 2 TYGODNIE NORMALNYCH BEZSTRESOWYCH WAKACJI!!!)

Stoję sobiew kolejce po wyniki z DUF-u (Dynamika Układów Fizycznych) podobnie jak liczne grono moich kolegów (i 2 koleżanki:)). Wreszcie nadeszła moja kolej, wchodzę, a tam prof. P. przygląda mi się i mówi: "Oj słabiutko kolego, słabiutko. Ale możemy to zmienić" W tym miejscu wykonał charakterystyczny, uniwersalny gest pocierania palcem o palec. "Ile?"-pytam z miną twardziela.

-"Czypindziesiąt!"

-"Czekiem można?"

-"Nie, tylko gotówka"

Raptem coś mnie tknęło. Patrzę, a to nie mój ukochany, uwielbiany przez wszystkich, mądry i inteligentny, dzielnie niosący kaganek oświaty prof.(podlizka mode off;) ), ale WIEEEEEEEELKI POTWÓR STAWONÓG. "Osz ty kataflonczasie nieskudrany" rzekłem słodko "Jak śmiesz podszywać się pod prof.?!" I niewiele myśląc (jak to mam w zwyczaju) złapałem pierwsze co miałem pod ręką (a był to dr K.) i zamachnąłem się wydając uniwersalny okrzyk "UŚ!". Potwór z dość głupią miną (trafiłem oboje: i potwora i minę) wylecieli przez wejście i rykoszetując od zaskoczonych studentów (zapalały im się HP nad głowami) polecieli w tęczową dal (nie lubię sinego). Zachowując kamienny wyraz twarzy (nie udało mi się rano zdrapać maseczki błotnej) podałem różowy indeks w pokemony. Dr (z wciąż wystającą z kącika ust nogawką niby-profesora) wpisał mi 3 kwiatuszki i parasol. Po czym żonglując seledynowymi słoniami za pomocą rzęs podłubał klawesynem w uchu i wydając spod pachy melodię najnowszego przegoju grupy "Nas Pięcioro" wypełzł dumnie z gabinetu. A ja wydawszy tryumfalny ryk wiekowego bawołu, który właśnie zorientował się, że jeszcze może udałem się w kierunku wprost przeciwnym. biggrin.gif

link na dziś: http://www.absurd.virtua.pl/

pytanie na dziś (podchwytliwe!): CZYM SIĘ RÓŻNI ZIELONY SŁOŃ OD AKORDEONU?
Kat_ja
odp: wszystkim? wink.gif
Wolv
Kat_ja napisał(a)

odp: wszystkim? wink.gif

niezłe, ale to nie to. Pytanie jest podchwytliwe.smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.