Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Szukam ludzi ...
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Koalicja Serwisów Fallouta
K@rol
Szukam ludzi do tworzenia nowej strony o Falloucie 1 i 2 .

Potrzebni ludzie do grafiki textów i HTML .

Zainteresowanych proszę o szybki kontakt na adres

w_karol@op.pl .
Cervantes
Nie wiem czy to ma sens, ale...
Kaczor
Dokladnie. Chyba lepiej udowodnic, ze jest sie wartym uwagi, na jakims innym serwisie (piszac artykuly lub newsy), niz zaczynac strone od nowa przy takiej duzej konkurencji (mam na mysli SAD, Shamo, Trzynasty Schron, Wastelands Rangers, VDHP). Cos mi sie wydaje, ze nie przebijesz sie przez ten mur, bo nawet w stanach nie ma tak silnej konkurencji, jaka jest w Polsce.

Edit:

To zreszta nie jest odpowiednie miejsce na publikowanie takich ogloszen. Mozna to zrobic na Cat's Paw lub w Koalicji... Wlasnie nie wiem gdzie to przeniesc. Czekam na propozycje.
Cervantes
Od razu chciałem przeniesc ten topic na 'Koalicje', ale nie jestem pewny czy pan Karol ma tam dostęp.
Kaczor
Teraz wszyscy maja tam dostep. Przenosze, ale zostawie odnosnik tutaj (czyli w dziale Fallout 1/2), zeby Karol w ogole mial szanse kogokolwiek znalezc.
jabot
hm, skoro startuje to niech zrobi - moze JEGO stronka bedzie lepsza? Wy tak specjalnie mówicie bo jestescie przekupieni przez redaktorów w/w serwisów biggrin.gif
Kaczor
Przekupieni to my raczej nie jestesmy, bo musielibysmy placic samym sobie, a ja juz najwiecej, bo nie dosc, ze jestem redaktorem VDHP, to jeszcze do tego naczelnym :bs: :jezyk: .
Cervantes
Tak jabot, zostalem przekupiony przez samego siebie smile.gif .

Dobra, zarty zartami, ale to naprawde nie ma wiekszego sensu i nie chodzi tu juz o to, ze serwis ten nie mialby szans z juz istniejacymi, ale co takiego mialoby sie na nim znajdowac? Wszysto co jest mozliwe zostalo juz zawarte na obecnie funkcjonujacych serwisach (Shamo, SAD, 13S, WR, VDHP, FMC i F2C) i robienie kolejnego nie wnosiloby zadnych innowacji.

Czasami znajduje w sieci takowe strony i okazuje sie, ze zostaly zawieszone (powod wyzej) albo ledwo co zostaly wrzocone na serwer i widnieje na nich komunikatem; "Strona w trakcie budowy, wpadnij jutro" - miesiac minal i dalej to samo... itd. ect.
Hammer
No właśnie czy to ma sens..... zaistnieć na naszej scenie jest kapeńke trudno... ech... ale z reszta nie mam nastroju na wywód :neutral:
czechu
Jezeli chlopak ma jakies konkretne (niespotykane dotad) plany to niech je realizuje i zycze mu jak najlepiej mimo iz tez jestem redaktorem jednej ze stron. Ale jezeli to ma byc kolejna strona na ktorej znajde te same opisu to dziekuje bardzo.

Tak a propo wpisalem ostatnio do przegladarki internetowej slowo ,,Fallout" (dawno tego nie robilem) i sie nieco zdziwilem jak zobaczylem pelno stron falloutowych a tych wymienianych przez was ani widu, ani slychu. Robilem to na onecie i wyskoczylo mi jedynie shamo. Pewnie zasluzone strony byly w dalszej czesci wynikow ale niezbyt chcialo mi sie szukac. Ale mimo wszytko jest to troche dziwne. Jakis obcokrajowiec uslyszy o tak duzej scenie Fallouta w Polsce, skorzysta z jakiejs wyszukiwarki, wejdzie na kilka zawieszonych/niedokonczonych stron i sobe pomysli ze polaczki znow sie przechwalaja.
.:] Space Ace [:.
mozew napisz do ahmera on szuka ludzi do schronu bo już mało kto na nim pracuje :confused:
Kaczor
czechu napisał(a)

Jezeli chlopak ma jakies konkretne (niespotykane dotad) plany to niech je realizuje i zycze mu jak najlepiej mimo iz tez jestem redaktorem jednej ze stron. Ale jezeli to ma byc kolejna strona na ktorej znajde te same opisu to dziekuje bardzo.  

Tak a propo wpisalem ostatnio do przegladarki internetowej slowo ,,Fallout\" (dawno tego nie robilem) i sie nieco zdziwilem jak zobaczylem pelno stron falloutowych a tych wymienianych przez was ani widu, ani slychu. Robilem to na onecie i wyskoczylo mi jedynie shamo. Pewnie zasluzone strony byly w dalszej czesci wynikow ale niezbyt chcialo mi sie szukac. Ale mimo wszytko jest to troche dziwne. Jakis obcokrajowiec uslyszy o tak duzej scenie Fallouta w Polsce, skorzysta z jakiejs wyszukiwarki, wejdzie na kilka zawieszonych/niedokonczonych stron i sobe pomysli ze polaczki znow sie przechwalaja.

Najpierw wypowiedz odnosnie pierwszej czesci twojej wypowiedzi. Otoz, jak ma cos ciekawego do pokazania, to moze sie realizowac na innych stronach. W ten sposob przynajmniej zdobedzie rozglos, a jak jego strona bedzie jedna z wielu, to nikt nawet o nim nie uslyszy.

Jesli chodzi zas o wyszukiwarki, to ostatnio sie porobilo tak jakos dziwnie. Jeszcze niedawno wszystko bylo in order. OPCF, VDHP, SAD, 13 S, F2C byly na samym poczatku w wynikach wyszukiwania na Wp.pl, a teraz wyskakuja jakies dziwne stronki :-/.
Hammer
Tak bwt: to u nas też ludzie się troszeczke wypruszyli... ale szkoda gadać...

W sumie to niech robi co chce, jego wola. A co do wyszukiwarki... to faktycznie się coś porobiło :/
czechu
Otoz, jak ma cos ciekawego do pokazania, to moze sie realizowac na innych stronach. W ten sposob przynajmniej zdobedzie rozglos, a jak jego strona bedzie jedna z wielu, to nikt nawet o nim nie uslyszy.

Moze rowniez zaistiec taka sytuacja ze nikt nie bedzie chcial zrealizowac takich pomyslow, ale to jest tylko takie gdybanie bo jezeli nikt nie bedzie chcial realizowac jego pomyslow to raczej tez nikt nie bedzie chcial sie nimi cieszyc.
Nico
a ja szukam fajnych lasek do programu czerwone stringi ;] , ktos mowi ze sie nie przebije :twist:
Drago
Ci powyżej napewno wiedzą co mówią... ale ja bym był za tym żebys sie niepoddawał:fboy:
Nico napisał(a)

a ja szukam fajnych lasek do programu czerwone stringi ;] , ktos mowi ze sie nie przebije :twist:

zapraszam do mojej szkoły jesli chodzi ci o ładne a nie inteligętne :twist:
Kaczor
Do takiego programu chyba nie potrzebne sa mu inteligentne :-)
Kat_ja
Jak nie inteligentne? A skad beda wiedzialy ktora strona je zalozyc? :jezyk:
już my z niciem sie postramy :twist:
Cervantes
Biedny topic, chyba czeka go jeszcze jedna wedrowka.
Kaczor
Trzeba jeszcze poczekac, bo na razie to poczatek OT, ale moze jeszcze wrocic na wlasciwa droge. Moze autor sie wypowie. Who knows?
Nico
.:] Space Ace [:. napisał(a)

zapraszam do mojej szkoły jesli chodzi ci o ładne a nie inteligętne :twist:

nie nie, szukam ładnych, zgrabnych, powabnych i mONdrych biggrin.gif
Nico napisał(a)

nie nie, szukam ładnych, zgrabnych, powabnych i mONdrych biggrin.gif

to szukasz 3 różnyh rodzajów smile.gif
Kaczor
Pan k@rol wlasnie zostal przyjety, na razie na okres probny, do zalogi VDHP. Zobaczymy co ma do zaoferowania.
ee podiwnąłeś nam współpracownika :confused:
Deat(c)hClaw
Widze, ze buj o nowe dusze jest zazarty:evil:

Kolejny mlody czlowiek przeszedl na strone ciemnosci:alien:
Kaczor
Mam zamiar zapanowac nad swiatem, a VDHP bedzie moim narzedziem. Do tego jednak potrzebuje ludzi, wiec sami rozumiecie, ze musialem :twist: .
czechu
Ja policzylem ze nad wygladem F2C pracowalo 14 osob :eek: ktos moze pochwalic sie wieksza iloscia ? (tak tylko pytam z ciekawosci)
Cervantes
Uwierz mi Kaczor, ze wcale nie potrzeba duzo ludzi aby zrobic/zrealizowac cos co mialoby posluzyc do zapanowania nad.. no moze nie swiatem, ale krajem smile.gif.
czechu napisał(a)

Ja policzylem ze nad wygladem F2C pracowalo 14 osob :eek: ktos moze pochwalic sie wieksza iloscia ? (tak tylko pytam z ciekawosci)

zobacz ile dla schrnu sie ludu załużyło ! i to niewszyscy są tam spisani !
czechu
Nigdy sie tymi liczbami nie interesowalem wiec chcialem wiedziec czy to duzo czy malo.
Krzysztof 'Oozy' Fijałkowski - założyciel strony, czasem nowiny, część tekstów,

Krzysztof 'Krzychoo' Jóźwik - odpowiedzialny za grafikę TV, HTML i inne bajery,

Aleksander Skuczyński - ogólny tekst o NPCach,

Piotr 'DoPr' Szatan - wiele działów i tekstów, przez bardzo długi czas wszelkie sprawy organizacyjne,

Tomek 'Weigar' Górski - opis NPCów F2 i częściowo pancerze dla Fallout'a 2,

Mathias - część plików, specjalne grafiki, galeria FT, czasem reklama i nieoceniona pomoc w krytycznych sytuacjach,

Arkadiusz 'Dragon Warrior' Grzeszczak - statystyki postaci F2,

Michał 'Noe' Noak - solucja FT, nowiny,

Witold 'Cameron' Kowalski - solucja F1,

Jakub 'de Wonderer' Zagrajek - dział przykładowego bohatera i karma F2, solucje F2, tłumaczenia biblii fallouta, część "inne" i modernizacja ekwipunku F2,

Dervish - dział klany,

Piotr 'Sajdon' Szpakowski - rozbudowa NPC F2, solucje F2, perki+extra F2, ekwipunek FT (bez pojazdów), modernizacja ekwipunku F1, newsletter, nowiny, przez pewien czas sprawy organizacyjne,

Jakub 'QBA' Iwanowski - przeciwnicy F2, nowiny, dział redakcja, solucja FT,

Maciek 'MCornic' Kledzik - pancerze F1, solucja F1, mapa F1, modernizacja CQ F2,

Maciej 'Hammer' Kowalski - większość ciekawych questów FT, ciekawostki F2, odpowiedzialny za PHP, twórca systemu newsletter PHP(w fazie testów ;-]),

Krzysztof 'Ger' vel 'Gerrard' Klaja - galeria F2, gadające głowy F2, korekta,

Twickle - solucja F1, rozbudowa NPC F1.

Ace Space - jak na razie tylko niusy, ale wszystko przed nim :-).

i to i tak niewszyscy bo są tacy co zrobilki jeden dzia l i podziękowali
Kaczor
Przez VDHP przewinelo sie stosunkowo malo osob, ale przynajmniej mam satysfakcje, ze do wiekszosci doszedlem zupelnie sam.:bs:
ja tylko mówie to co usłyszałem od chamera
Hammer
Mi chodziło raczej o coś takiego że wszyscy nieaktywni coś zrobili i znikneli, of corz w obecnej załodze nie działają, a czy ktoś miał nagły przypływ weny twurczej i zrobił coś na raz to nie wiem, tu DoPr, albo Oozy wiedzą coś więcej.
Raien
Taki Qba - tak się przechwalał, że trafił do Schronu, a tu lipa. Co on takiego wielkiego zrobił? Miał kilka projektów (w jednym sam mu pomagałem), ale z tego co wiem to nic nie wyszło.

Pamiętam, że Kaczorowi wysłałem 3 swoje projekty - z tego cały jeden ujrzał światło dzienne. I ja się pytam: Gdzie są pozostałe?
Kaczor
Jak napiszesz co to bylo, to moze uda mi sie odnalezc i opublikowac. Poza tym nie wszsytkie teksty nadaja sie do publicznego pokazania (nie wiem dlaczego Twoje sie nie ukazaly).
Kaczor
Moze zdradzisz nam rabek tajemnicy? :bs:
Kazul
Dziesiatki... to albo zalozenie ze beda sie tym zajmowac odwiedzajacy lub blizej zwiazani.. albo amsz zamiar zgad\rnac do kupy wszystkich polskich redaktorow ze wszystkich sajtow ;]
Kaczor
Nawet nie wiadomo, czy bedzie to stronka zwiazana z Fallem.
Obsydian
Takie cośzabije scene ... takie cośzabiło niebieskiego Wastelanda ... dziesiątki redaktórów zrzucajacych odpowiedzalnosc jeden na drugiego - w koncu koncu bajzel chaos i dezorganizacja a na koncu smierc smile.gif ...
dziq
i w końcu komuś stanie się krzywda:jump:
Raien
Hmmmmm........ Ciekawe komu? smile.gif
Kaczor
Ja, szczerze powiedziawszy, na Twoim miejscu postapilbym tak samo.
Sajdon
Nie chce mi sie czytac watku do konca, juz kilka takich tutaj bylo - powiem krotko: kolejne strony o Falloucie nie maja racji bytu.... prawde mowiac jedynie VDHP udalo sie w ciagu ostatniego roku powstac z niemal niczego (nie mowie o Shamo, ktore skupia cala scene, oraz o Wasteland, ktore odzylo niedawno wink.gif... po prostu nie ma na to "rynku sprzedazy"...
Raien
I to mówi człowiek z "konkurencji". Jak miło usłyszeć takie słowa.

Thnx Sajdon. To gdzie teraz przesłać Ci kopertę z kasą ??? :bs:
Sajdon
No jak to gdzie, wyslij maila, to Ci podam numer konta wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.