Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Spis filmow/ksiazek/opowiadan nawiazujacych do Fallouta
SHAMO Fallout Community > Twórczość Fanów > [FanFic]
Kaczor
Wlasnie dodalem ten spis na strone (przypomne adres: http://fallout.host.sk).

Prosilbym jednoczesnie, abyscie na lamach tego watku przedstawiali poprawki lub propozycje do nowych wpisow do spisu, tak aby byl on caly czas aktualny.

Jesli macie takze swoje opowiadania nawiazujące do klimatow Fallouta, to zachecam do przesylania ich do mnie (kaczor02@interia.pl), a ja bardzo chetnie umieszcze je na strone (po wczesniejszej analizie).
Kaczor
Zapomnialem dodac, ze autorem spisu jest Saladyn aka Shub Niggurath.
DrPotf0r
chyba siąde jutro do fantastyk i wypisze wszystkie fallouciarsko ujete opowiadania .... bo z tego co widze w tym spisie nie ma nawet 10% tego co przeczytalem (a przeczytalem z tych tam wymienionych prawie wszystko : pomijam fanarty bo to inne kredki juz)
Kaczor
Chetnie uzupelnie braki w spisie smile.gif
Ausir
Jak dla mnie fanfikow nie warto wypisywac... ale w spisie ksiazek i filmow nie ma nawet wiekszosci tego, co zostalo wymienione na forum. Bede musial siasc i zrobic wlasny spis na SAD smile.gif.
Kaczor
A ja bede musial uzupelnic juz istniejacy (albo zagonie Saladyna - to w koncu jego spis smile.gif)
DrPotf0r
a ja utone w fantastykach i zbiorach opowiadan ... przez godzine przejzalem jeden rocznik fantastyk (do polowy) po czym doszedlem do wniosku ze musze przeczytac je wszystkie jeszcze raz .. bo nie łącze tytułu z trescia ...... ech sad.gif ... bedzie tego troche .. a mam fantastyki od 1980-2000 biggrin.gif
Ausir
Niezle smile.gif

Zwazywszy na to, ze pierwszy numer Fantastyki wyszedl w 1982 smile.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.