Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pozwolenie
SHAMO Fallout Community > Serwisy o Fallout'cie > Koalicja Serwisów Fallouta
Pages: 1, 2
Deat(c)hClaw
Dobra, jest taka sprawa: chce napisac parodie podrozy Wybranca w poszukiwaniu GECKa i chce, wykorzystac tam postacie ludzi z polskiej sceny Fallouta, czyli krotko mowiac Was. Oczywiscie nie bede pisal o ludziach, ktorzy sie na to nie zgodza, potrzebuje wiec Waszej zgody na używanie Waszych ksywek w tym opowiadaniu. Jesli ktos ma ochote tam wystapic, to niech napisze tu, ze sie zgadza. Postaram sie nie byc zbyt okrutnym :2guns: . Wszystko bedzie mozna przeczytac na lamach F2C...
Kazul
Jesli chodzi o mnie to bardzo prosze, choc nie weim doc zego ja sie tam w tym opowiadaniu bede nadawal ;P
GRIGORIJ
Ja rowniez nie mam nic przeciwko smile.gif

tylko:

- prosze nie robic ze mnie pederasty :jezyk:

- i za szybko mnie nie usmiercac wink.gif
Obsydian
Ja pozwole pod 2ma warunkami ;]

- nie zgine do końca opowiadania

- będe jeździć najdroższym pojazdem ;] ...
Kaczor
Ja rowniez sie zgadzam. Traktuj mnie delikatnie. Jak zgine, chce zginac jak bohater :-).
Vermin
Ja mogę robić za jakiś kawał wrednej kanalii :smoke:

warunek: chcę być białym heteroseksualistą po 30-tce biggrin.gif

chcę mieć kogoś na sumieniu

a jeśli mam zginąć - to z własnej ręki :urodziny:
Cervantes
Ja tez sie zgadzam.

Warunek: mam byc malomownym nieznajomym wedrowcem z charakterem, w CB i z najlepsza snajperka pod sloncem w rekach :twist:
an_ge
a ja tendencyjnie. chce byc gadającą suką.

tzn. psem.

tzn.. whatever.
Kat_ja
Ja tez chciec, jesli moc biggrin.gif

Tylko nie robic ze mnie perwersa plisss!
Sajdon
Heh, fajne pytanie, a raczje prosba biggrin.gif

Ja nie mam nic przeciwko, ale jezeli zamist "d" w srodku xsywki bedzie "g" to poznasz co to oznacza mocny kopniak z porzadnego buta1 biggrin.gif
Hammer
Ja też nie mam nic przecwko, pod warunkiek że:

- nie będe gejem, ani innym odmiennym pod względem seksualnym,

- nie zgine przed kończem

- nie bęe kobietą

- nie będe półgłówkiem,

no koniec listy wink.gif
SickBastard
eeee..... jako ze ja bardzo malo znacze to mi by wystarczyla postac jakiegos miejscowego idioty (aka przyglupa), mi to pasuje, od biedy moge uchodzic rowniez za homoseksualiste ktory chce poderwac Hammera (a co mi tam, moge sie poswiecic) smile.gif
Acin
ja moge byc jakims zwierzakiem :krolik:
Hammer
No, czy będe dobry czy zły to już inna historia, mój charakter można modelować dowolnie, byle bym tylko nie było kochajacy inaczej wink.gif
Deat(c)hClaw
Postaram sie sprostac wszystkim wymaganiom :-). Ostrzegam jednak, ze niektore postacie beda wystepowac tylko w kilku epizodach (i moze pojawiac sie od czasu do czasu), bo tak, to z Wybrancem musialaby chodzic armia, albo takie cus (chociaz, czemu nie? Lepiej nie, glupi pomysl). Postaram sie wypusicic pierwsza czesc jak najszybciej :czytaj:
G0nz0
dobra ja tesh sie zgadzam. podeszlac ci moja karte postaci i historie?
Vault Dweller
Ja pozwalam pod warunkiem że będę jeszcze żyjącym przodkiem głównego bohatera biggrin.gif i oczywiście gatling laser i hardened power armor dla mnie.
Hammer
A chirliderki i BMW też chcesz?
GRIGORIJ
Odezwal sie ten co nie mial wymagan wink.gif
Ausir
Ja tez moge byc smile.gif.
Vault Dweller
A to w Fallout1 były BMW i cheerleaderki? Może jakiś specjalny random encounter o którym nie wiedziałem i nie potrafiłem włączyć przez ctrl-R?
Hammer
Ja miałem wymagania tylko odnośnie orientacji itp wink.gif Samo kształtowanie piostaci, wygląd, zachowania, ubiór pozostawiam do kreacji autorowi...

Był w Polskim modzie "BMW in Junktown"...
Deat(c)hClaw
Pierwsza czesc opowiesci (niestety bardzo krotka) mozna juz przeczytac na F2C. Dzial texty, tytul "Foolout". Mam nadzieje, ze probka sie spodoba wink.gif

Nastepna czesc juz za tydzien...
GRIGORIJ
hłe hłe - fajne je to :bs: - czekam na ciag dalszy :]
Vermin
a czemu czouzenem jest czechu? rolleyes.gif
SickBastard
hehe, bardzo dobre, najlepsze sa te zdania

Czechu wziął do ręki swą włócznię, która przechodziła w jego rodzinie na męskich potomków...

hehe, no ja nie wiem, ale zdaje mi sie ze u wszystkich rodzin "wlocznie" przechodza tylko na meskich potomkow, ale coz, zawsze moge sie mylic. I dalej...

Jego muskularne, wspaniale zbudowane ciało lśniło w świetle nielicznych pochodni.

Czyzby ktos nam chcial cos powiedziec wink.gif

Nie moge sie doczekac kolejnej czesci
czechu
Vermin napisał(a)

a czemu czouzenem jest czechu? rolleyes.gif

Mi Szpon motywowal swoj wybor tym ze jako pierwszy zgodzilem sie na udzial w tym, reszte pozostawiam autorowi tego opowiadania smile.gif Ja tylko powiedzialem : ,,ok, jak nie bede jakims zboczencem smile.gif "
an_ge
ee.. um.. ekhem.. hm.
GRIGORIJ
Czy to odglosy ksztuszenia?.. moze poklepac po plecach? ;]
an_ge
wlasciwie to za namowa psychologa proboje byc mila i nie niszczyc ludzkich marzen. ewentualnie - powstrzymac sie od krytykowania ;]

bo moim skromnym zdaniem, ten kawalek jest po prostu cienki. no ale.
Deat(c)hClaw
To pewnie przez to, ze ja nie jestem zbyt otyly, ale to nie mialo byc jakies dzielo, tylko zwykly text. Czesc druga juz jest. Tym razem wystepuje tez Ausir :bs:
Hammer
Hmmm... ma chłopak zamiłowanie do batoników... wink.gif
jargo
tak, batonik to nie banan z masłem jak mawiał A'tomek.

Ale chyba zamierzasz kontynuować :], no i ofcoz ja też służę swoją skromna osobą.

To zresztą wielka strata że to nie ja byłem strażnikiem, ja naprawdę potrafię dramatycznie wp***** batonik :bs:
GRIGORIJ
eeeeee.. batonik?.. - no dobra - nie wnikam.. :cool:

musze stwierdzic, ze Ausir mial dluga kwestie i porazajaco rozciagly epizod :jezyk:
Hammer
No... moze będom o nim teraz legędy krążyć wink.gif

btw: ja się zaczynam juz bać jaki epizod mi przypadnie wink.gif
czechu
Hammer : Zanim glowny bohater trafi do New Reno minie troche czasu biggrin.gif
Hammer
No, zejdzie mu chyba mkilka lat przy tym tępie puszczania nowych części sagi wink.gif
Deat(c)hClaw
Ale sa tego plusy. Bo przy takim tempie beda to mogly czytac Wasze dzieci i dzieci ich dzieci i ich dzieci... i dzieci dzieci dzieci dzieci ich dzieci. Ja jestem niesmiertelny, wiec mi sie nie spieszy. A do Ausira zamierzam wrocic:smoke:
Hammer
No, to ile ty zamierzas żyć, 25 pokoleń? wampir czy co? wink.gif
†CKM†
-Ja chcę być w tej parodii, ja chcę! Jak co¶, to mieszkam w Klamath, jestem trapper i mam tagi na skillach:
-small guns
-steal
-speech
BTW: Death©, a kim ty będziesz? Którym¶ z mieszkańców Krypty 13?
BTW2: Może pamiętasz Krzysztofa "Neo" M.? To byłem ja biggrin.gif . Chyba 2 teksty-opowiadania do was napisałem wtedy smile.gif. Pierwsze było totalnym shitem, a drugie ledwo sie zd±żyło zacz±ć, a już się urwało z powodu konieczno¶ci urwania mi internetu tongue.gif .
Kamil
Ja bym chcial byc kims kto nie pojawia sie osobiscie ale kraza o nim opowiadania i legendy a na sam dzwiek jego imienia klekaja narody biggrin.gif
Abadon
A ja prosze o linka do opowiadania... chcialem poszukac ale jakos nie trafilem na nie...
Kamil
Zdaje sie ze pomysl umarl...smiercia tragiczna
mattness pl
Deathclaw - Ze mna zrob co chcesz. Jesli o mnie chodzi - to z innymi tez. Na koncu napisz ze to zbieznosc xywek wink.gif .
Jesli mam jakies oczekiwania - to ani do mojego alter ego, ani do innych postaci. Ale jak chcesz to zrobic - to zrob to z jajem.

Co Wy z tymi warunkami? Jego opowiadanie - a jak nas widzi - to juz DC sprawa. To mamy wolnosc slowa, czy nie? (wiem, ze nie mamy - sam jestem moderatorem tongue.gif).

Ab [EDIT: Swiety! Sorry Ab.] - bez przesady - DC jest aktywny na forum i nie napisal, ze sie wycofuje z pomyslu.
Kamil
Niby tak ale o owym pomy¶le ani widu ani słychu a topic został założony wieki temu...
widgetrex
nie wiem czy to jeszcze aktuualne ale ja tez chce smile.gif
Deat(c)hClaw
Przepraszam wszystkich, za to, ze tak dlugo nie pisalem o tym pomysle... Swiety ma troche racji - tamten pomysl padl. Powod - zle sie za to zabralem. Inny mialem plan, a inaczej porowadzilem cala opowiesc.
Dlatego zaczne wszystko od nowa. Ale najpierw musze skonczyc text, ktory obiecalem Rawdanowi. Postaram sie, zeby bylo wiecej nawiazan do znanych ksiazek, np. Mrocznej Wierzy... i wiecej absurdalnego humoru...
Manior
i znowu cisza tongue.gif tak się zastanawiam, czy wogole co¶ z tego wyjdzie
Deat(c)hClaw
O kucze! Niestety znowu odezwal sie we mnie "gracz". wszystkie moje stare i nowe cRPGi znowu goszcza na kompie. blink.gif
Pisanie texta zawieszam do odwolania. Zaraz wracam do Morrowinda (Falle zostawiam na majowke biggrin.gif )
Darel
Zgadam się cool.gif Tylko nie zapomnij, że jestem knightem;p biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.